PDA

Επιστροφή στο Forum : Ενα παιδι μας έχει ανάγκη....


Lil
15-11-08, 16:48
Συμμαθητής μας 17 χρονών πάσχει από καρκίνο. Είναι απαραίτητη η εισαγωγή του σε νοσοκομείο της Γερμανίας ώστε να υποβληθεί σε εγχείρηση.

Μια μικρή βοήθεια από εμάς είναι ελπίδα ζωής για εκείνον.

Οποιαδήποτε συνεισφορά μπορεί να κατατεθεί στους παρακάτω τραπεζικούς λογαριασμούς της Εμπορικής και εθνικής τράπεζας αντίστοιχα:

64587307 και 074\616953-84

Συμμαθητές και φίλοι του, από το 2ο Γ.Ε.Λ ¶νω Λιοσίων διοργανώνουμε συναυλία της οποίας τα έσοδα θα προσφερθούν από όλους εμάς ως ένα δείγμα αγάπης και συμπαράστασης. Η συναυλία αυτή θα πραγματοποιηθεί στον χώρο του κλειστού γυμναστηρίου Ζωφριάς, (¶νω Λιόσια) το Σάββατο 22\11\2008. Στην προσπάθεια μας αυτή θα συμβάλλουν και τα ακόλουθα συγκροτήματα: Sixenses, Celebriry Sold, Στιχοιμα, Athens Giants, Αρτέμης & Ευθύμης, Ορθολογιστες, Μεγας κ.α.

Τιμή: 10 
Ώρα: 18:00

Σας περιμένουμε όλους
κοντά μας.
Η συμμετοχή σας
Είναι απαραίτητη.
17733




*περισσότερες πληροφορίες για την διεύθυνση του σταδίου μπορείτε να βρείτεΕΔΩ (http://www.stadia.gr/zofria/zofria-gr.html)



Θα μπορούσαμε πέραν της συναυλίας να μαζευόταν ένα ποσό ως BMW-Motorsport.gr και να τα δίναμε... τι λετε?
λογαριασμός
εθνικη τράπεζα
178/768422-32
Μανος Κουντουρης

IBAN
GR1501101780000017876842232

zaharias
15-11-08, 18:51
Ναι, αλλα πως θα γινει Μανο?

Εχουμε καποιο λογ/σμο που μπορει να γινει καταθεση?

Εσεις που ειστε εκει μπορειτε και σε καποια συναντηση να μαζεψετε καποια χρηματα, εμεις απο μακρυα...??

Παντως ειναι πολυ καλη κινηση... και ειναι πολυ ωραιο οταν το φορουμ παιρνει θεση σε τετοια...!

Μπραβο Μανο!! :+1:

Christos 330i ///M
15-11-08, 19:03
Οποιος ενδιαφερεται ας του στελνουν με pm εναν κοινο λογαρισμο του Motosport . . .

Εγω μεσα . . .

Ακους εκει 17 χρονων με Καρκινο γαμω την τρελλα μου . . .

Speedy
15-11-08, 19:24
Ειλικρινα και ολοψυχα ευχομαι το παιδι να γινει καλα και να ξεπερασει το καθε προβλημα!

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
15-11-08, 19:58
Και εγω ενδιαφερομαι αν υπαρχει ενασ λογαριασμοσ του Φορουμ ας το στειλει καποιοσ με π.μ.

panose30
15-11-08, 20:20
ενδιαφερομαι και εγω ,,στειλτε ενα λογαριασμο σε πμ

deepblue
15-11-08, 20:40
Πειτε ενα λογαριασμο του παιδιου πια τραπεζα ειναι αλλα και το IBAN μαζι.

Lil
15-11-08, 22:12
Οποιαδήποτε συνεισφορά μπορεί να κατατεθεί στους παρακάτω τραπεζικούς λογαριασμούς της Εμπορικής και εθνικής τράπεζας αντίστοιχα:

64587307 και 074\616953-84
εκτως αν προτειματε να μπουν σε εναν λογαριασμο ολα μαζι και απλα να τα μεταφερουμε ως bmw-motorsport.gr....
το νοημα το ιδιο θα ειναι.....

deepblue
15-11-08, 23:11
και το IBAN μαζι

zaharias
16-11-08, 22:08
εκτως αν προτειματε να μπουν σε εναν λογαριασμο ολα μαζι και απλα να τα μεταφερουμε ως bmw-motorsport.gr....
το νοημα το ιδιο θα ειναι.....

Επειδη νομιζω οτι η αρχικη ιδεα ηταν να φανεί η βοηθεια σαν "bmw-motorsport.gr"... εχουμε καποιο λογαριασμο δικο μας?
Και μετα γινεται η μεταφορα...
Εγω ετσι λεω... Εσεις τι λετε?

MaSt0RaS
16-11-08, 22:24
αντε παιδια εναν κοινο λογαριασμο πειτε..!:

spirosg
17-11-08, 12:54
Ας ανοίξει κάποιος admin έναν λογαριασμό όπως είχε γίνει παλιότερα απο τον Strax για το "Χαμόγελο του παιδιού".

Lil
17-11-08, 13:04
εχω εγω εναν στην εθνικη που δεν τον χρησιμοποιω αν δεν υπαρχει προβλημα θελετε να τα βαλουμε εκει?

konas
17-11-08, 13:17
εχω εγω εναν στην εθνικη που δεν τον χρησιμοποιω αν δεν υπαρχει προβλημα θελετε να τα βαλουμε εκει?

Γραψτον.

Και στην αιτιολογια προτεινω να γραψουμε το nick name μας.

Οταν το γρψεις θα σας βρω και το ΙΒΑΝ

spirosg
17-11-08, 17:11
Γραψτον.

Και στην αιτιολογια προτεινω να γραψουμε το nick name μας.

Οταν το γρψεις θα σας βρω και το ΙΒΑΝ

Eγώ πάλι προτείνω να μη γραφτεί τίποτα στην αιτιολογία, παρα ο καθένας να βάλει ότι μπορεί, είτε 5 είτε 5.000 ευρώ.

Επίσης προτείνω να ανοιχτεί νέο thread, στο οποίο θα γράφεται το πρόβλημα που υπάρχει με το παιδί και ο λογαριασμός. ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.
Μετά μπορεί να κλειδωθεί και να γίνει sticky.

Ο λόγος είναι οτι την προηγούμενη φορά που κάναμε ανάλογη κίνηση, γεμίσαμε απο πόστ του στύλ "και γώ μέσα", "να δώσουμε, να κάνουμε...να..., να..." και τελικά δώσανε ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ (ούτε κάν οι μισοί απ όσους σπεύσανε να δηλώσουν).
Οπότε, όποιος νομίζει οτι μπορεί να διαθέσει ένα ποσόν για να βοηθήσει, ανεξάρτητα απ το μέγεθος, ας το κάνει χωρίς τυμπανοκρουσίες κλπ, απλά και ανώνυμα, όχι για να τον δούν οι άλλοι, αλλα επειδή το αισθάνεται...

Υ.Γ. και στο κάτω κάτω, μπορεί ένα μέλος να μην έχει την οικονομική δυνατότητα αυτή την περίοδο να δώσει όσα θα ήθελε και να ντραπεί να καταθέσει ένα μικρό ποσόν επώνυμα. Οπότε ανώνυμα και ας κάνει ο καθένας ότι καταλαβαίνει.

Το πολύ πολύ, ΑΝ θέλει ο Μάνος να ενημερώνει το thread ανα 5-10 μέρες για το ποσόν που μαζεύτηκε ώς εκείνη τη στιγμή και τον αριθμό των παιδιών που κατέθεσαν.

Snoopy
17-11-08, 18:06
Παιδιά,
προσευχηθείτε σε όποιον θεό πιστεύετε, αν πιστεύετε και κάντε μια βόλτα στην Εθνική ή την Εμπορική και βάλτε ο καθένας ότι καταλαβαίνει.
Αφήστε τα BMW Motorsport και τα λοιπά και αν νοιώθετε ότι πρέπει να δώσετε κάτι, κάντε τώρα.
Ο καρκίνος δεν περιμένει, ούτε να οργανωθούν τα φόρουμ, ούτε να κανονίσετε πότε και πως θα βάλετε τα λεφτά και πόσα θα είναι.
Κάντε ένα καλό στην ψυχή σας και δώστε ότι καταλαβαίνετε.

Και μην περιμένετε να σας φωναξει κάποιος βοήθεια για να θυμηθείτε οτι πεθαίνει κόσμος.

Υπάρχουν ανώνυμοι που κάθε μέρα φεύγουν και δεν παίρνουμε χαμπάρι οτι λείπουν μέχρι να μας τους θυμίσει κάποιος και να πούμε, ναι ναι, πρέπει να γίνει κάτι, να δώσουμε 20-30 ευρώ και να φτύνουμε τον κόρφο μας και να λέμε -μακρυά από μας.

Όποιος πιστεύει οτι μπορεί και θέλει να βοηθήσει πάει και δίνει ότι καταλαβαίνει.
Στην σκοτούρα τους και την αγωνία τους, χεστήκανε οι γονείς του παιδιού αν την κατάθεση την κάνει το BMW Motorsport, ο Κρις Μπάγνκλ ή ο Αδόλφος Χίτλερ ο ίδιος.
Χρήματα θέλουν να σώσουν το παιδί τους.
Αντε, ακομα εδώ είσαστε? η θέλετε να το κουβεντιάστε κιάλλο για το πως θα γινει η κατάθεση και τι χρώμα θα έχει το στυλό που θα υπογράψετε?

και όποιος δεν έχει λεφτά, ας δώσει 10 λεπτά απο το χρόνο του και μια φιάλη απο το αίμα του.

konas
17-11-08, 18:19
Eγώ πάλι προτείνω να μη γραφτεί τίποτα στην αιτιολογία, παρα ο καθένας να βάλει ότι μπορεί, είτε 5 είτε 5.000 ευρώ.

Επίσης προτείνω να ανοιχτεί νέο thread, στο οποίο θα γράφεται το πρόβλημα που υπάρχει με το παιδί και ο λογαριασμός. ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.
Μετά μπορεί να κλειδωθεί και να γίνει sticky.

Ο λόγος είναι οτι την προηγούμενη φορά που κάναμε ανάλογη κίνηση, γεμίσαμε απο πόστ του στύλ "και γώ μέσα", "να δώσουμε, να κάνουμε...να..., να..." και τελικά δώσανε ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ (ούτε κάν οι μισοί απ όσους σπεύσανε να δηλώσουν).
Οπότε, όποιος νομίζει οτι μπορεί να διαθέσει ένα ποσόν για να βοηθήσει, ανεξάρτητα απ το μέγεθος, ας το κάνει χωρίς τυμπανοκρουσίες κλπ, απλά και ανώνυμα, όχι για να τον δούν οι άλλοι, αλλα επειδή το αισθάνεται...

Υ.Γ. και στο κάτω κάτω, μπορεί ένα μέλος να μην έχει την οικονομική δυνατότητα αυτή την περίοδο να δώσει όσα θα ήθελε και να ντραπεί να καταθέσει ένα μικρό ποσόν επώνυμα. Οπότε ανώνυμα και ας κάνει ο καθένας ότι καταλαβαίνει.

Το πολύ πολύ, ΑΝ θέλει ο Μάνος να ενημερώνει το thread ανα 5-10 μέρες για το ποσόν που μαζεύτηκε ώς εκείνη τη στιγμή και τον αριθμό των παιδιών που κατέθεσαν.

Εχεις δικιο Σπυρο. Ουτε πηγε το μυαλο μου...

Αντε ρε Μανο βαλε το λογαριασμο της Εθνικης

Lil
18-11-08, 08:57
εθνικη τράπεζα
178/768422-32

IBAN
GR1501101780000017876842232

Παιδια ειμαστε ενα φορουμ 4000+ μελων 1¤ να βαλει ο καθένας μας, συγκεντρωνεται ενα αξιόλογο ποσό...

konas
18-11-08, 09:42
ΟΚ Μανο. Εγινε.

Lil
19-11-08, 10:52
just an up. πληροφοριακα σκεφτομουν την επόμενη τριτη να παω να παραδωσω τα χρηματα στον διευθυντη του σχολειου που κανει την κινηση, μιας και απο το συγκεκριμενο λυκειο εχω περασει και εγω...

MaSt0RaS
19-11-08, 12:46
just an up. πληροφοριακα σκεφτομουν την επόμενη τριτη να παω να παραδωσω τα χρηματα στον διευθυντη του σχολειου που κανει την κινηση, μιας και απο το συγκεκριμενο λυκειο εχω περασει και εγω...

χωρισ ονομα δικαιουχου δεν γινεται τπτ...!

Lil
19-11-08, 12:48
για ποιο πραγμα λες????

MaSt0RaS
19-11-08, 13:33
για ποιο πραγμα λες????

για τον λογαριασμο γιατι πρεπει να εχω διακιουχο ακριβες ονομα για να κανω μεταφορα μεσω ιντερνετ!

deepblue
19-11-08, 13:44
Πειτε ενα λογαριασμο του παιδιου πια τραπεζα ειναι αλλα και το IBAN μαζι.
Για αυτο τον λογο ζητησα και το ΙΒΑΝ για να βαλουμε χρηματα και να εχουμε και πιο μικρη προμηθεια μεσω ιντερνετ .

deepblue
19-11-08, 14:42
ΟΚ τα χρηματα μπηκαν στο λογαριασμο σου LIL

Lil
19-11-08, 15:00
το ονομα του δικαιουχου για τον λογαριασμο της Εθνικης ειναι Μανος Κουντουρης...
συγγνωμη που δεν το ποσταρα νωριτερα δεν το ξερα, παιδια πολλα ευχαριστω και μπρα βο σε ολους σας - μας... πανω απ ολα ειμαστε ανθρωποι κ δεν ασχολουμαστε μονο με λαμαρινες και (Μ)πιστονια

yiannisz3
19-11-08, 15:35
just an up. πληροφοριακα σκεφτομουν την επόμενη τριτη να παω να παραδωσω τα χρηματα στον διευθυντη του σχολειου που κανει την κινηση, μιας και απο το συγκεκριμενο λυκειο εχω περασει και εγω...


οποτε υπαρχει και η δυνατοτητα οποιος δεν εχει χρονο για τραπεζα και παει <<γουρονοσυναντηση>> ας τα μαζεψει καποιος εκει τα λεφτα αφου ειναι να δωθουν την επομενη

Lil
19-11-08, 15:40
ναι σωστα αν αναλαβει καποιος να τα μαζεψει, γιατι εγω βασει προγραμματος δεν θα μπορεσω να ερθω στην συναντηση,

konas
19-11-08, 17:09
Εγω παντως δεν ειχα προβλημα και δεν μου ζητησε ονομα ουτε ΙΒΑΝ (μεσω ιντερνετ).
Ισως γιατι ηταν απο Εθνικη σε Εθνικη.

Lil
21-11-08, 17:56
αυριο ειναι η συναυλία θα έρθει κανενας?

deepblue
21-11-08, 19:10
Θα περιμενα οποιοι βαζουν χρηματα να το αναφερουν εδω χωρις να πουν το ποσο πουεχουν βαλει απλα για να ξερουμε τι γινετε !!
Περα απ'ολα αυτα καντε ΟΛΟΙ οτι μπορειτε γιατι ειναι ΚΡΙΜΑ !!!!
Οταν αυτα τα ακους σαν τριτος λες σιγα μην τυχει σε μενα και γω ετσι ελεγα αλλα εχασα 3 αγαπημενα μου προσωπα !!!!
ΠΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙ !!!
Εμαστε πολλα μελη και μπορει να μαζευτει ενα σεβαστο ποσο !!
Ενα πακετο τσιγαρα λιγοτερο για καποιους ενα λιγοτερο περιοδικο για καποιους αλλους ενα λιγοτερο σουβλακι,ακομα και 0,50 λεπτα του ευρω εχουν μεγαλη αξια για να παλεψει καποιος να ΣΩΣΕΙ τη ΖΩΗ ΤΟΥ !!!
Ευχαριστω.

deepblue
21-11-08, 19:11
Παρακαλω αυτο το thread να μεινει αναρτημενο ΟΣΟ χρειαστει !!!!

michaelp900
21-11-08, 19:21
Ποσα χρηματα χρειαζονται για να γινει το παιδι καλα?

Lil
21-11-08, 20:01
δεν ξερω ποσα χρειαζεται... ξερω οτι την πεμπτη φευγει για Γερμανια... οτι χρηματα κατατεθουν απο μας να γινει μεχρι και την δευτερα.. την τριτη το πρωι θα παω να τα σηκωσω και να τα παραδωσω στον λυκειαρχη... μακαρι να πανε ολα καλα...

deepblue
21-11-08, 20:10
δεν ξερω ποσα χρειαζεται... ξερω οτι την πεμπτη φευγει για Γερμανια... οτι χρηματα κατατεθουν απο μας να γινει μεχρι και την δευτερα.. την τριτη το πρωι θα παω να τα σηκωσω και να τα παραδωσω στον λυκειαρχη... μακαρι να πανε ολα καλα...
Lil θα σου προτεινα για να μην υπαρχει η οποια αμφιβολια απο κανενα βρες ενα τροπο να φανει οτι τα χρηματα απο το φορουμ εφτασαν στον προορισμο τους !!
Καταλαβαινεις γιατι το λεω φιλικα παντα για να μην παρεξηγηθω

Lil
21-11-08, 20:12
το χω σκεφτει και γω βαγγελη.... σκεφτομουν μια υπογεγραμένη "δηλωση" απο τον λυκειάρχη... τι παραπάνω?

deepblue
21-11-08, 20:13
το χω σκεφτει και γω βαγγελη.... σκεφτομουν μια υπογεγραμένη "δηλωση" απο τον λυκειάρχη... τι παραπάνω?
Ρωτα τον λυκειαρχη

Lil
21-11-08, 20:17
οκεικ... btw την συναυλία αυριο θα την καλυψουμε και με το XL... και θα γινει και θεμα στο επόμενο τευχος... (ιανουαριου) αλλα οκ αυτα ειναι ασημαντες λεπτομέριες....

deepblue
21-11-08, 21:00
Mαζι σου σημασια εχει η βοηθεια του παιδιου !!

Lil
21-11-08, 21:42
εμεις να το κραταμε up παιδια....
σημασια εχει η προσπαθεια και η θεληση...

deepblue
21-11-08, 23:05
Θα περιμενα οποιοι βαζουν χρηματα να το αναφερουν εδω χωρις να πουν το ποσο που εχουν βαλει απλα για να ξερουμε τι γινετε !!
Περα απ'ολα αυτα καντε ΟΛΟΙ οτι μπορειτε γιατι ειναι ΚΡΙΜΑ !!!!
Οταν αυτα τα ακους σαν τριτος λες σιγα μην τυχει σε μενα και γω ετσι ελεγα αλλα εχασα 3 αγαπημενα μου προσωπα !!!!
ΠΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙ !!!
Εμαστε πολλα μελη και μπορει να μαζευτει ενα σεβαστο ποσο !!
Ενα πακετο τσιγαρα λιγοτερο για καποιους ενα λιγοτερο περιοδικο για καποιους αλλους ενα λιγοτερο σουβλακι,ακομα και 0,50 λεπτα του ευρω εχουν μεγαλη αξια για να παλεψει καποιος να ΣΩΣΕΙ τη ΖΩΗ ΤΟΥ !!!
Ευχαριστω.

δεν ξερω ποσα χρειαζεται... ξερω οτι την πεμπτη φευγει για Γερμανια... οτι χρηματα κατατεθουν απο μας να γινει μεχρι και την δευτερα.. την τριτη το πρωι θα παω να τα σηκωσω και να τα παραδωσω στον λυκειαρχη... μακαρι να πανε ολα καλα...

οκεικ... btw την συναυλία αυριο θα την καλυψουμε και με το XL... και θα γινει και θεμα στο επόμενο τευχος... (ιανουαριου) αλλα οκ αυτα ειναι ασημαντες λεπτομέριες....

Mαζι σου σημασια εχει η βοηθεια του παιδιου !!

εμεις να το κραταμε up παιδια....
σημασια εχει η προσπαθεια και η θεληση...

Αλλος κανεις για να δειξουμε και το Ανθρωπινο προσωπο μας?

deepblue
22-11-08, 00:13
Το thread αυτο το ανεβασα και στο φορουμ των bmw με μοτοσυκλετες στο οποιο εχω την τιμη να ειμαι μελος οπως κα ιεδω βεβαια !!!
http://www.bmwmoto.gr/forum/showthread.php?p=97420#post97420
Τους εγραψα :Eπειδη αυτο το θεμα δε μπορει να περιμενει θα παρακαλουσα να το διαβασετε και εγω με τη σειρα μου σας ζητω κατανοηση και ενα μεγαλο ευχαριστω προκαταβολικα και για την ανοχη σας !!!
Αυτο το θεμα εχει ανεβει απο το φορουμ των bmw αυτοκινητων bmw-motorsport....Ενα παιδι μας έχει ανάγκη....
O Αdmin τους λοιπον μου απαντησε :To thema metaferthike stin katigoria "Epeidi prin ap' ola t' alla, eimaste anthropoi" kai egine ypomnima!!!
Eυγε τους λοιπον και τους ευχαριστουμε !!!

Lil
22-11-08, 00:33
και σε μας υπομνημα ειναι!!! :) μπραβο Βαγγελη!!!!

deepblue
22-11-08, 08:25
Ελα να ενωθουμε για να νικησουμε αυτη τη Γ@μωΑρρωστια που τρωει τον κοσμο μας !!!

konas
22-11-08, 10:11
εθνικη τράπεζα
178/768422-32

IBAN
GR1501101780000017876842232

Παιδια ειμαστε ενα φορουμ 4000+ μελων 1¤ να βαλει ο καθένας μας, συγκεντρωνεται ενα αξιόλογο ποσό...

το ονομα του δικαιουχου για τον λογαριασμο της Εθνικης ειναι Μανος Κουντουρης...
συγγνωμη που δεν το ποσταρα νωριτερα δεν το ξερα, παιδια πολλα ευχαριστω και μπρα βο σε ολους σας - μας... πανω απ ολα ειμαστε ανθρωποι κ δεν ασχολουμαστε μονο με λαμαρινες και (Μ)πιστονια


...................up.........................

Lil
22-11-08, 12:14
:feedback:εθνικη τράπεζα
178/768422-32

IBAN
GR1501101780000017876842232

Παιδια ειμαστε ενα φορουμ 4000+ μελων 1¤ να βαλει ο καθένας μας, συγκεντρωνεται ενα αξιόλογο ποσό...

[quote=Lil_Mike;232222]το ονομα του δικαιουχου για τον λογαριασμο της Εθνικης ειναι Μανος Κουντουρης...
συγγνωμη που δεν το ποσταρα νωριτερα δεν το ξερα, παιδια πολλα ευχαριστω και μπρα βο σε ολους σας - μας... πανω απ ολα ειμαστε ανθρωποι κ δεν ασχολουμαστε μονο με λαμαρινες και (Μ)πιστονια[/quote:feedback:

sm6
22-11-08, 16:55
ας ειναι το παιδι τυχερο να γινει καλα, ευχομαι τα καλυτερα. δυστυχως για μια ακομη φορα διαπιστωνεται οτι κοινωνικο κρατος δεν υπαρχει. αν πας στο ικα εισαι ξεγραμμενος. δεν εχει μεινει τιποτα ορθιο. οι φοροι μας δεν πανε ουτε υπερ πιστεως, ουτε υπερ πατριδος. ειμαστε μονοι μας αν δεν το εχετε καταλαβει. το καλο ειναι οτι ολο και περισσοτερος κοσμος αφυπνιζεται και δραστηριοποιειται. συγχαιρω οσους τεινουν μια χειρα βοηθειας στο συνανθρωπο. οσοι εχουν e-banking μπορουν και σημερα. και τωρα.:lamer:

Lil
22-11-08, 23:59
παιδια μολις γυρισα απο συναυλία ειχει ΠΟΛΥΥ ΚΟΣΜΟ..... μπραβο σε ολα τα παιδια που ετρεξαν.... μπραβο σε ολα τα συγκροτιματα που ηρθαν αφιλοκερδος να στηριξουν το παιδι, (ο Νικολας απο RAZZASTAR ηρθε απο Θεσσαλονικη για αυτο....) Στιχοιμα και Α/Ε προκαλεσαν πανικο αν και για λιγο... και γω ποναω παντου γιατι ημουν 6+ ωρες με μια sony hdv1080i στον ωμμο και δουλεια μαλλον δεν εκανα (τουλαχιστον ολοκληρωμενη) μπερδεψα τα κασετακια ο βλαξ..... τεσπα το χαρμοσινο ειναι οτι η συναυλια ξεπερασε ολες τις προσδοκιες και ο Μαριος την πεμπτη πεταει για μοναχο με την ελπιδα το καλοκαιρι να ναι πισω γερος και δυνατος για να χαρει την ελλαδα στην καλυτερη της εποχη....

MeLcompact
23-11-08, 13:34
Διαβάζωντας αυτά έχω ανατριχιάση...
Μπράβο σε όλους!!!

yiorgosxania
23-11-08, 15:14
....ενημερώστε μας, μέχρι και πια ημέρα, μπορούμε να καταθέσουμε για να μην βγούμε εκτός....

Snoopy
23-11-08, 15:16
υπάρχει και ο λογαριασμος του ίδιου του παιδιού, μπορείτε και αργότερα, τα χρήματα ειναι πάντα χρήσιμα σε τέτοιες στιγμές.

Lil
24-11-08, 13:38
τελος για τον δικο μας λογαριασμο η σημερινη μερα... αυριο παω να παραδωσω τα χρηματα, δεν ξερω ακομα το ποσο που εχει μαζευτεί... οποιος δεν προλαβε και θελει να βοηθησει μπορει στον προσωπικο λογαριασμο του παιδιου... τουλαχιστον μεχρι την 5η που πεταει για να συνεχιστει η νοσηλεία του σ νοσκομείο στο Μόναχο...

Lil
25-11-08, 09:22
μολις μπηκα γραφειο... λοιπον σημερα παρεδωσα το φακελο με τα χρηματα στις 9:20 (κατα την διαρκεια του 1ου διαλειματος) στον Κο. Λάπα (Καθηγητη φιλολογίας) του 2ου Εν. Λυκείου Ανω Λιοσίων....
σας μεταφέρω τις ευχαρηστίες του εκ μερους του σχολείου για την συμβολή μας στην προαπάθεια που γινεται.. για να σωθει μια ζωη....

μέσα στον φακελο υπήρχε και άλλο ενα χαρτάκι...
(σύνταξη Snoopy)

Αγαπητέ Μάριε

εκ μέρους του BMW-Motorsport.gr καταφέραμε και συγκεντρώσαμε μια μικρή βοήθεια.
Είσαι στη σκέψη μας και πιστεύουμε όλα να πάνε κατ ευχήν και να γυρίσεις πίσω δυνατός και χαρούμενος.
Θα συνεχίσουμε να κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας για να ελαφρύνουμε τα προβλήματα που αντιμετωπίζεις και ευχόμαστε ολόψυχα να ξεπεράσεις τη δύσκολη στιγμή που περνάς.

BMW-Motrorsport
το ποσό που καταφέραμε να συγκεντρώσουμε ως BMW-Motorsport.gr είναι 200€

Lil
25-11-08, 09:31
Με την σειρα μου και εγώ θελω να σας ευχαριστησω όλους οσους βοηθησατε (οχι μονο χρηματικά) και πιστεύω οτι πραγματικά ¶ΞΙΖΕΙ....

σε όσους το κοίταξαν και απλά είπαν "δεν βαριέσαι..." τους εύχομαι ειλικρινα και μεσα απο την καρδιά μου να μην γνωρίσουνε ποτε... ουτε έμεσα ούτε άμεσα της συνέπειες και τον πόνο που προκαλεί αυτή η νόσσος....

Καλή σας μέρα....

konas
25-11-08, 09:33
Μας συγκινησες γμτ.

Μπραβο και σε σενα για την προσπαθεια και επιμονη σου

Panos 318is
25-11-08, 11:38
Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου ο Μάριος να γυρίσει πίσω δυνατός και με την βοήθεια του θεού να πάνε ολα καλα και για αυτον και για ολα τα παιδιά του κόσμου.