PDA

Επιστροφή στο Forum : επιτελους angel για compact e46


george kaleas
05-12-08, 06:37
παιδια γεια σας εχω ενα compact e46 και τοσο καιρο εψαχνα angel φαναρια βασικα απο τοτε που το πειρα κανενα 1χρ και επιτελους βρηκα:yippee: καταπλι... ποιοτητα και γ@μ@τ... επειδι ξερω οτι το θεμα απασχολει αρκετα πολους με compact e46 οποιος ενδιαφερετε μου στελνη και κανονιζουμε και θα εχουμε και καλητερη τιμη ευχαριστω πολυ:bananasmi

george kaleas
05-12-08, 06:39
και ειναι κομπλε φαναρι ολο με φακο μεσα τα παντα και φοφερα πιστευω αξιζει....

jdozohchr
05-12-08, 08:43
Εμένα με ενδιαφέρει φίλε. Για πες λεπτομέρειες, και αν μπορέσεις ρίξε και καμία φωτογραφία!

zaharias
05-12-08, 11:34
Yπαρχουν και δαχτυλιδια σκετα να αγορασεις απο ebay Αγγλια αν ψαξεις, γυρω στα 100 ευρω εβγαιναν αν θυμαμαι καλα... για να μην αγοραζετε ολοκληρο φαναρι...

Βαλε καμια φωτο να τα δουμε george..

george kaleas
06-12-08, 03:36
παιδια θα προσπαθησο να βαλω φοτο αλλα το μαγαζι για να παω να τα βγαλω ειναι μακρια απο μεν ειναι κοντα στα σεπολια και εγω ειμαι γλυφαδα αλλα πραγματικα ειναι απιστευτα εχω δει και αλλα angel για διαφορα auto αυτα ειναι τρομερα σαν τις bmw τα γνησια θα προσπαθησο να βαλω φοτο αν με βγαλει απο εκει

83cm
06-12-08, 03:37
μ ενδιαφερει κ εμενα φιλε george..
οπως κ ολους τους compactαιους.. πιστευω!

george kaleas
06-12-08, 03:38
εγω θα τα παρω σηντομα αμα καποιος θελει να βαλει μετα να τα δει πρωτα θα βαλω μετα full foto και απο τοποθετιση

panagakiss
06-12-08, 05:07
Δηλαδη ειναι ΜΕ προτζεκτορα και ΜΕ angel eyes???!!!
THERE IS GOD!!! FINALLY!!! ΦΥ-ΣΙ-ΚΑ με ενδιαφερει κι εμενα!!!


Εμένα με ενδιαφέρει φίλε. Για πες λεπτομέρειες, και αν μπορέσεις ρίξε και καμία φωτογραφία!

Φιλε jdozohchr αμα αλλαξεις φαναρια τα πουλας τα δικα σου? Επειδη εχω xenon αλλα δεν εχω προτζεκτορες..

billisj
06-12-08, 10:28
Με ενδιαφερη και εμενα Γιωργο

taou
06-12-08, 10:55
Φίλε μου, ενδιαφέρει και εμένα, ανάλογα την τιμή βέβαια, γιατί έχω και αρκετά ζόρια αυτό τον καιρό.

george kaleas
06-12-08, 22:16
εμενα παιδια αυτος μου ειπε 550ε βαλε και κανα 50αρικο τοποθετηση οπου και να πας οποτε 600 θα μας βγει το μαλι φανταστιτε οτι angel για ε36 ας πουμε μπωρεις να παρεις και με 300ε εχω βρει αλλου αλλα αυτος τα τσιμπαει γιατι δεν υπαρχουν του ειπα οτι ενδεχεται να παρουμε αρκετα παιδια και μου λεει θα τα βρουμε στη τιμη σκεφτιτετο και στιλτε μου σηντομα ευχαριστω....

george kaleas
06-12-08, 22:18
παντως σαν λεφτα ειναι πολλα αλλα καποιος που θελει angel για compact αλλου δεν βρισκει εχω ψαξι ολη τιν αθηνα

panagakiss
07-12-08, 01:43
παντως σαν λεφτα ειναι πολλα αλλα καποιος που θελει angel για compact αλλου δεν βρισκει εχω ψαξι ολη τιν αθηνα

Μονο αθηνα?!?!? Κακα τα ψεματα παιδια, τα compact (και ακομη περισσοτερο τα e46) εχουν υποτιμηθει πολυ στο εμποριο και τρως τον κοσμο να βρεις αυτο που θες και ΑΝ υπαρχει... Γι αυτο και ο τυπος αυτος ειναι μονοπωλειο στο συγκεκριμενο προϊον και το δινει τοσο. Φιλε Γιωργο οποτε μπορεσεις βγαλε μια φωτο να τα δουμε γιατι φανταζομαι οτι και τους αλλους οπως και μενα, μας εχει φαει η λιγο να δουμε πως ειναι..

jdozohchr
07-12-08, 02:03
Φιλε jdozohchr αμα αλλαξεις φαναρια τα πουλας τα δικα σου? Επειδη εχω xenon αλλα δεν εχω προτζεκτορες..

Ναι φίλε τα πουλάω! :dblthumb2

zaharias
07-12-08, 09:31
Και επαναλαμβανω...

Για angel eyes μονο... με λιγοτερα απο 60 ευρω ερχονται μεχρι το σπιτι σας...

http://shop.ebay.de/items/?_nkw=bmw+e46+compact+angel+eyes&_in_kw=1&_ex_kw=&_sacat=See-All-Categories&_okw=bmw+e46+compact+angel+eyes&_oexkw=&_udlo=&_udhi=&_sabdlo=&_sabdhi=&_samilow=&_samihi=&_ftrt=901&_ftrv=1&_sadis=200&_fpos=&LH_SubLocation=1&fsradio2=%26LH_PrefLoc%3D1&_sargn=-1%26saslc%3D3&_salic=77&_saact=77&LH_SALE_CURRENCY=0&_sop=12&_dmd=1&_ipg=50

Για φαναρια εψαξα στα γρηγορα αλλα δεν βρηκα κατι...

jdozohchr
07-12-08, 15:05
Και επαναλαμβανω...

Για angel eyes μονο... με λιγοτερα απο 60 ευρω ερχονται μεχρι το σπιτι σας...

http://shop.ebay.de/items/?_nkw=bmw+e46+compact+angel+eyes&_in_kw=1&_ex_kw=&_sacat=See-All-Categories&_okw=bmw+e46+compact+angel+eyes&_oexkw=&_udlo=&_udhi=&_sabdlo=&_sabdhi=&_samilow=&_samihi=&_ftrt=901&_ftrv=1&_sadis=200&_fpos=&LH_SubLocation=1&fsradio2=%26LH_PrefLoc%3D1&_sargn=-1%26saslc%3D3&_salic=77&_saact=77&LH_SALE_CURRENCY=0&_sop=12&_dmd=1&_ipg=50

Για φαναρια εψαξα στα γρηγορα αλλα δεν βρηκα κατι...

Φίλε αυτά τα βρίσκεις και Ελλάδα, το θέμα είναι αν και πως μπαίνουν στο μαμά ξένον φανάρι

george kaleas
07-12-08, 17:42
φιλε zaxaria αμα κανεις να ανοιξεις το φαναρι μετα θα το κανεις μπισινα μεσα.........και εξαλου δεν θα εχεις φακο μεσα στο φαναρι και μπωρει και να το χαλασεις κιολας

jdozohchr
07-12-08, 17:52
Άντε ρε φίλε ανέβασε καμία φωτογραφία να τα δούμε και πες μας και τιμές!! Η αν ξέρεις την μάρκα, για να τα ψάξουμε. Google is your friend!

billisj
08-12-08, 14:00
καλησπερα μετα απο ερευνα βρηκα αυτο το σιτε http://www.heykairia.com και εστειλα εμαιλ στον τυπο αυτο και μου ειπε στα 300E μαζι με τα εξοδα αποστολης αλλα 63E μεσα σε 5 μερες αλλα αν δεν βιαζομε να μου τα στειλη θα εχω εκπτωση 20Ε μπορειτε να μπειτε στο σιτε και να το δειτε και εσεις τι λετε

jdozohchr
08-12-08, 14:09
καλησπερα μετα απο ερευνα βρηκα αυτο το σιτε http://www.heykairia.com και εστειλα εμαιλ στον τυπο αυτο και μου ειπε στα 300E μαζι με τα εξοδα αποστολης αλλα 63E μεσα σε 5 μερες αλλα αν δεν βιαζομε να μου τα στειλη θα εχω εκπτωση 20Ε μπορειτε να μπειτε στο σιτε και να το δειτε και εσεις τι λετε

Και τι ακριβώς είναι αυτό; Angel eye + xenon προβολέας? Και συνεργάζεται με την αυτόματη ρύθμιση ύψους δέσμης φωτός?

billisj
08-12-08, 15:22
Τι να σου πω δεν ξερω αλλα μολις παρω απαντηση θα σου πω του εχω στειλη εμαιλ και περιμενω αν θες στειλε του και εσυ εμαιλ να δουμε οκ

billisj
10-12-08, 14:27
λοιπον ο τυπος μου απαντησε και μου εδωσε να καταλαβω οτι τα φαναρια δεν εχουν αυτοματη ρυθμιση οπως εχουν τωρα και αν χρειαζετε μου ειπε να παω σε ηλεκτρολογο να τα δη και οτι τα φαναρια τα περνη ετσι απο τον προμηθευτη του λοιπον τι λετε και εσεις αξιζη ?