PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΡΩΤΗΣΗ ειναι καλα ????????


kostasz4
12-01-09, 02:45
Καλησπερα παιδες εχω την εξης απορια λοιπον βρηκα κατι καθρεφτες αναδιπλομενους μαζι με κατι καλωδια δεν ξερω ακριβως τι καλωδια μαλλον για τις ενωσεις 320 ευρω ειναι καλα η οχι ????????? για Ζ φυσικα ετσιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! επιπλεον θα χρειαστω και κανα 120 ακομα για αλλα 2 πραγματακια που χρειαζονται τον διακοπτη για να ανοιγωκλεινουν και το control module το οποιο τοποθετειται στο ντουλαπακι+την τοποθετηση ....

kostasz4
15-01-09, 01:20
μα καννενας δεν ξερει τπτ??????????????????????????

E46 POWER
15-01-09, 01:39
φιλε μου δεν εχω ιδεα απο Ζ...τι καθρεφτες ειναι γνησιοι η aftermarket? ψαξε στ ιντερνετ να δεις ποσο κοστιζουν καινουριοι..κ πραξε αναλογως.

MaSt0RaS
15-01-09, 07:08
ε βεβαια ειναι καλα.... μην σου πω και λιγα κατι θα πεζει.. στο εργοστασιο μονο για να βαλεις αναδιπλουμενους θελει 150ε ++

NIKOS Z3
15-01-09, 08:43
ειναι ηλεκτρικα αναδιπλουμενοι?δν νομιzω να εβγαιναν για z σιγουρα εναι θερμενομενοι και ηλεκτρικοι.

MaSt0RaS
15-01-09, 11:29
ειναι ηλεκτρικα αναδιπλουμενοι?δν νομιzω να εβγαιναν για z σιγουρα εναι θερμενομενοι και ηλεκτρικοι.

οι δικοι μου ειναι σιγουρα και θερμενομενοι και ηλεκτρικα αναδιπλωμενοι.(πανε μαζι αυτα τα 2)

kostasz4
16-01-09, 02:17
ειναι Γνησιοι BMW για Ζ4 μονο φυσικα αφου οταν το πηρα ηταν εξτρα και δεν τους ειχα βαλει τωρα οσο αναφορα το οτι κατι παιζει δεν παιζει τιποατ απολυτος αφου τους ειχε παρει ενα αγγλακι με αποτελεσμα να μην του κανουν αφου οδηαγανε απο την δεξια μερια και οι καθρεφτες ηταν απο γερμανικο αμαξι δηλαδη σαν και μας και τους δινει και ηθελα απλα να ξερω πσο παιζουν new για να ξερω εαν ειναι καλα μου ειπε στην αρχη 450ευρω και του ειπα 300 ευρω και μου ειπε 320 και ειπα οκ και λεω κατσε να ρωτησω τους γνωστες εδω μεσα ας τους παρω μωρε σιγα τοσα και τοσα δινουμε εδω θα τσιγκουνεφτουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!:bricks1: