PDA

Επιστροφή στο Forum : καπακια βιδων πινακιδων


drmdtsap
15-05-09, 08:03
παιδια καλημερα.καποιος καφρος μου εκλεψε τα 2 πλαστικα καπακια μαυρου χρωματος απο τις βιδες στις πινακιδες.ξερετε που μπορω να βρω?πηγα σε διαφορα καταστηματα αυτοκινητων και μου ειπαν να παω στην αντιπροσωπια.πηγα λοιπον στο σπανο και η απαντηση ηταν οχι δεν εχουν...λες και θα τα επαιρνα τσαμπα...αποκλειεται να μην ειχαν..τελοσπαντων.ξερει κανεις που μπορω να παω να αγορασω μερικα να εχω .δεν θελω να παω και να παρακαλαω τον καθενα να μου δωσει.

God
15-05-09, 08:09
παιδια καλημερα.καποιος καφρος μου εκλεψε τα 2 πλαστικα καπακια μαυρου χρωματος απο τις βιδες στις πινακιδες.ξερετε που μπορω να βρω?πηγα σε διαφορα καταστηματα αυτοκινητων και μου ειπαν να παω στην αντιπροσωπια.πηγα λοιπον στο σπανο και η απαντηση ηταν οχι δεν εχουν...λες και θα τα επαιρνα τσαμπα...αποκλειεται να μην ειχαν..τελοσπαντων.ξερει κανεις που μπορω να παω να αγορασω μερικα να εχω .δεν θελω να παω και να παρακαλαω τον καθενα να μου δωσει.

Σε αντιπροσωπεία θα πας, δοκίμασε στον Κορφιάτη, έχει μακράν τη καλύτερη εξυπηρέτηση πελατών (από προσωπική εμπειρία πάντα). Θα πας και θα τους πεις "θέλω Χ κομμάτια από την τάπα 51 18 1 823 474" ή όποια άλλη σου έκλεψαν αν κάνω κάποιο λάθος (δες το σχεδιάγραμμα). Είναι και πανάκριβες και γι'αυτό δεν τις φέρνει μάλλον ο Σπανός, 9 σεντ το κομμάτι πάνε...!

http://bmwfans.info/parts/catalog/E90/Sedan/Europe/316i-N43/LHD/N/2007/february/browse/bodywork/single_components_for_trunk_lid/

bmw330vasilis
15-05-09, 08:12
τα εχουν σε σετακια και δεν τα σπανε οι κεραταδες.....οταν αγορασε ενας φιλες την μπεμπα του τσιμπησα και εγω ενα σετακι....τοσα λεφτα τους εσκασε....εχουν αλλα δεν δινουν η αληθεια!!
και γνωμη μου μην πας στα ανταλλακτικα...αλλα σε εναν πωλητη αυτοκινητων της καθε εταιρειας....μπορει να σε δει με καλο ματι και να σου δωσει1!

ΓΙΑΝΝΗΣ
15-05-09, 08:15
Μα ειναι δυνατον????? Σε λιγο θα κλεβουν και αυτοκολητα:mad:

bmw330vasilis
15-05-09, 08:19
μην τα συζητας....δεν ξερεις απο που θα σου ρθει!!!

michaelp900
15-05-09, 08:38
Εδω εμενα απο πολο μ ειχαν κλεψει αυτα τα φτερα που βαζεις στους υαλοκαθαριστυρες...
Παλιος καγκουρας...
χαχ0αχ0α0

kplc16
16-05-09, 00:01
σε μενα αρχικα κλεψαν τα νικελενια καπακια απο τις βαλβιδες.Τα ειχα σφιξει κι ολας με κλειδακι.Τα αντικατεστησα με απλα πλαστικα .Κλεψαν στη συνεχεια μονο το ενα απο αυτα.
Και πριν δυο εβδομαδες κλεψαν τα καπακια αποτις βιδες των πινακιδων
Εχω δει κι ενα καγκουρα να ξηλωνει γυαλοκαθαρηστηρα απο ενα bmw μεσα σε μαντρα

z3 2.2
16-05-09, 00:08
φιλε αν εισαι απο αθηνα στην επομενη συναντηση θα σου φερω οσα θες....ασπρα....μαυρα......

drmdtsap
16-05-09, 07:06
οκ,βρηκα 2 μαυρα απο τις πωλησεις του κορφιατη στην καλλιθεα.πολυ εξυπηρετικοι ανθρωποι.ευχαριστω το παιδι που μου προτεινε να παω εκει.
ζ32.2 αληθεια?μπορεις να μου το κανεις αυτο?

drum
16-05-09, 17:40
τοσο σπανια ειναι αυτ τα καπακια? εμενα μου εδωσε μερικα ενα φιλαρακι που δουλευει σε συνεργειο της AUDI. δε νομιζω να εχουν καποιο μεγαλο κοστος.