PDA

Επιστροφή στο Forum : Ζητήται Diy για να βγούν οι εμπρός φανοί σε Facelift E46!!


Tomi
27-05-09, 22:13
Λοιπόν φίλτατοι αφού έβγαλα τα ματάκια μου στο search,χωρίς αποτέλεσμα,θα ήθελα να με βοηθήσει όποιος ξέρει, να βγάλω τα φανάρια μου.Για ένα εγχείρημα που θέλω να επιχειρήσω..Α!!!Και κάτι ακόμα,τα έχει ανοίξει κανείς??

BMW_330i
27-05-09, 22:30
ελα φιλε τα εχω ανοιξει εγω.καταρχην πρωτα πρεπει να βγαλεις το φλας και μετα το φαναρι.βγαζεις το φλας το οποιο εχει μια βιδα και μετα το φαναρι το οποιο ειναι κουμπωτο.

bmw330vasilis
27-05-09, 23:04
http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=595976

διαβασε το ...θα σε βοηθησει!!

zaharias
27-05-09, 23:29
ελα φιλε τα εχω ανοιξει εγω.καταρχην πρωτα πρεπει να βγαλεις το φλας και μετα το φαναρι.βγαζεις το φλας το οποιο εχει μια βιδα και μετα το φαναρι το οποιο ειναι κουμπωτο.

O Tomi εχει facelift coupe, δεν το διευκρυνισε.. Ειναι διαφορετικη η διαδικασια στα facelift coupe & cabrio..

Tomi
28-05-09, 10:00
Ούπςς!!Πράγματι απο τη νύστα μου δεν το διευκρίνισα..Ευχαριστώ φίλτατοι!!Βασίλη το Diy ήταν ότι έψαχνα!

bmw330vasilis
28-05-09, 10:03
μπορεις να κανεις αναζητηση για πολλα στο συγκεκριμενο σαιτ....χρονο και ορεξη να χεις....!!!
ποστερε μας το αποτελεσμα!!

Ούπςς!!Πράγματι απο τη νύστα μου δεν το διευκρίνισα..Ευχαριστώ φίλτατοι!!Βασίλη το Diy ήταν ότι έψαχνα!

Strax
29-05-09, 11:01
Είναι Xenon ή απλά? Θέλεις να βγάλεις και τα δύο? Τα φλας ξέρεις να τα βγάζεις?

Tomi
29-05-09, 20:43
Είναι αλογόνου αλλά με μπίλιες xenon(όχι bi-xenon)και φοράω άφτερμαρκετ κιτ xenon.Ναι φίλε Strax και τα 2 θέλω να βγάλω και ανοίξω..Θα πειραματιστώ με τα υπόβαθρα..Υπόψιν είναι coupe facelift και τουλάχιστον από έξω φαίνεται ενιαίο..