PDA

Επιστροφή στο Forum : 2 din multimedia sustem


KATSARAIOS
06-07-09, 05:11
7" inch touchscreen LCD screen
dvd/vcd/cd/mp3/mp4/avi/dvi
wma/jpeg/mpg/svcd
gps navigation system and rear camera
ipod/aux/audio input
fm/am radio
adjust angle
bluetooth
tv in move
2 slot sd/mmc/usb
gps antena
road maps in sd card


πωλειται το multimedia system ΚΑΝΟΥΡΙΟ στο κουτι του αγορασμενο απο το ebay ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ κινεζικο προιον .

αγοραστηκε απο μενα για να μπει στο Ε46 μου αλλα λογω ενος καλου φιλου που χαθηκε στην πορεια ,εμεινε στο κουτι κατι μηνες ,για οποιον θελει ειναι αριστο και τσεκαρισμενο για τις αποδοσεις του με ολοιδιο που το φοραει αλλο μελος του φορουμ μας(καλη του ωρα)
μαζι δινεται και η καρτα με τους χαρτες για το navigation με πληρεστατη καλυψη Ελλαδος.

ΤΙΜΗ - 200 ευρω

φωτο δεν εχω λογω του οτι ειναι παλια αγορα και δεν ανοιγει στο ebay για να σας το δειξω,περιπου ομως εχετε μια ιδεα για την εικονα.
οποιος θελει επεξηγησεις ευχαριστως να βοηθησω

konas
06-07-09, 08:48
Θα ηθελα να το δω. Εχεις ΡΜ.

mitsos_chania
06-07-09, 14:17
γιωργο υπαρχει μια φωτογραφια του?πιανει και ζυγους σταθμους?ενδιαφερομαι και γω σοβαρα

konas
06-07-09, 14:30
Μητσο, δεν κανει για εκει που το σκεφτομουν, οποτε δεν ενδιαφερομαι.

Καπως ετσι:

mitsos_chania
06-07-09, 18:49
οκ κονας.μολις θα ποσταρα οτι αν δεν το θες μιλαω με τον γιωργο.Τελικα αν μπορεις να μας πεις αν παιζει και ζυγους σταθμους ή μονο μονους.Επισης το ανοιξε κλεισε ειναι μηχανικο ή χειροκινητο?

konas
06-07-09, 19:06
Από ότι εχω καταλαβει από σταθμους ειναι οκ, τους πιανει ολους.
Το ιδιο ειχε βαλει ενας φιλος του Γιωργου και δουλευε μια χαρα.
Το ανοιξε κλεισε ειναι για να εχεις προσβαση για τις θυριδες που εχει για 2 καρτες SD και το CD/DVD.
Το πως γινεται ομως το ανοιξε-κλεισε δεν το ρωτησα να σου πω.

KATSARAIOS
07-07-09, 01:49
οκ κονας.μολις θα ποσταρα οτι αν δεν το θες μιλαω με τον γιωργο.Τελικα αν μπορεις να μας πεις αν παιζει και ζυγους σταθμους ή μονο μονους.Επισης το ανοιξε κλεισε ειναι μηχανικο ή χειροκινητο?

το ανοιγμα της οθονης φυσικα ειναι αυτοματο ,ειναι fold down και εχει πισω μολις γλυστραει η οθονη την υποδοχη του cd/dvd κα 2 υποδοχες για sd καρτες,1 για το ναβι και 1 για οτι αλλο θες να φορτωσεις (MP3-MP4-MPEG κλπ).
ζυγους σταθμους γιατι να μην πιανει?
δεν ειναι αμερικανικο.
Μητσο εχω και ολο το κιτ για την πατεντα τοποθετησης στο Ε46 ,φυσικα ξεχωριστα απο το παρον συστημα

KATSARAIOS
07-07-09, 03:08
ειναι αυτο εδω με + την usb μπροστα δεξια και το πλαισιο των κουμπιων σε μαυρο χρωμα ,οχι χρωμιο.
δειτε την τωρινη τιμη του σε λιρες

http://cgi.ebay.co.uk/7-TFT-LCD-TOUCHSCREEN-GPS-TV-MONITOR-DVD-CAR-TV-PLAYER_W0QQitemZ350217212171QQcmdZViewItemQQptZUK_ Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_C ar_Audio_Players_PP?hash=item518a92910b&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A1|66%3A2|39%3A1|240%3A1318|301%3A0| 293%3A10|294%3A50

bill987
07-07-09, 08:27
Έαν δεν το προχωρήσει ο Μήτσος, Γιώργο θα μιλήσουμε μαζί οκ??????

KATSARAIOS
07-07-09, 08:50
Έαν δεν το προχωρήσει ο Μήτσος, Γιώργο θα μιλήσουμε μαζί οκ??????

κανενα προβλημα bill.απλα εγω σε 10 μερες φευγω με αδεια αν ειναι να γινει το deal .

mitsos_chania
07-07-09, 10:44
γιωργο ολο το σετ τι εννοει?το πλαισιο?στειλε μου με πμ μια τιμη για ολα

KATSARAIOS
07-07-09, 11:05
γιωργο ολο το σετ τι εννοει?το πλαισιο?στειλε μου με πμ μια τιμη για ολα

Μητσο τελικα ΜΟΝΟ το 2 din πουλαω ,
αν θες το κιτ το υπολοιπο μεσω ebay πρεπει να βγανει στα 150 το πολυ.

bill987
08-07-09, 22:27
Μήτσο τι έκανες τελικά?????

mitsos_chania
09-07-09, 02:19
βασιλη παρε το.εγω ειμαι χανια ετσι κι αλλιως οποτε δεν μπορω να το αγορασω.εξαλλου τα παμε και στο τηλεφωνο

bill987
09-07-09, 15:09
Γιώργο έχεις pm!

KATSARAIOS
12-07-09, 22:39
7" inch touchscreen LCD screen
dvd/vcd/cd/mp3/mp4/avi/dvi
wma/jpeg/mpg/svcd
gps navigation system and rear camera
ipod/aux/audio input
fm/am radio
adjust angle
bluetooth
tv in move
2 slot sd/mmc/usb
gps antena
road maps in sd card


πωλειται το multimedia system ΚΑΝΟΥΡΙΟ στο κουτι του αγορασμενο απο το ebay ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ κινεζικο προιον .

αγοραστηκε απο μενα για να μπει στο Ε46 μου αλλα λογω ενος καλου φιλου που χαθηκε στην πορεια ,εμεινε στο κουτι κατι μηνες ,για οποιον θελει ειναι αριστο και τσεκαρισμενο για τις αποδοσεις του με ολοιδιο που το φοραει αλλο μελος του φορουμ μας(καλη του ωρα)
μαζι δινεται και η καρτα με τους χαρτες για το navigation με πληρεστατη καλυψη Ελλαδος.

ΤΙΜΗ - 200 ευρω

φωτο δεν εχω λογω του οτι ειναι παλια αγορα και δεν ανοιγει στο ebay για να σας το δειξω,περιπου ομως εχετε μια ιδεα για την εικονα.
οποιος θελει επεξηγησεις ευχαριστως να βοηθησω

ανανεωση........

KATSARAIOS
16-07-09, 23:04
7" inch touchscreen LCD screen
dvd/vcd/cd/mp3/mp4/avi/dvi
wma/jpeg/mpg/svcd
gps navigation system and rear camera
ipod/aux/audio input
fm/am radio
adjust angle
bluetooth
tv in move
2 slot sd/mmc/usb
gps antena
road maps in sd card


πωλειται το multimedia system ΚΑΝΟΥΡΙΟ στο κουτι του αγορασμενο απο το ebay ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ κινεζικο προιον .

αγοραστηκε απο μενα για να μπει στο Ε46 μου αλλα λογω ενος καλου φιλου που χαθηκε στην πορεια ,εμεινε στο κουτι κατι μηνες ,για οποιον θελει ειναι αριστο και τσεκαρισμενο για τις αποδοσεις του με ολοιδιο που το φοραει αλλο μελος του φορουμ μας(καλη του ωρα)
μαζι δινεται και η καρτα με τους χαρτες για το navigation με πληρεστατη καλυψη Ελλαδος.

ΤΙΜΗ - 200 ευρω

φωτο δεν εχω λογω του οτι ειναι παλια αγορα και δεν ανοιγει στο ebay για να σας το δειξω,περιπου ομως εχετε μια ιδεα για την εικονα.
οποιος θελει επεξηγησεις ευχαριστως να βοηθησω

ανανεωση......

KATSARAIOS
20-07-09, 20:17
sold....
παρακαλω να κλειση
ευχαριστω