PDA

Επιστροφή στο Forum : Ζάντες replica CSL 19''


yannisv
21-10-09, 14:37
Κύριοι καλησπέρα!
Ξέρει κανείς κάποια εταιρία στην Ελλάδα που να φέρνει τις ζάντες του M3 CSL 19'' σε replica?
Σας ευχαριστώ!

mitsos_chania
21-10-09, 14:47
οι συγκεκριμενες ζαντες ειναι πλεον λιγο δυσκολο να τις βρεις.Πριν λιγο καιρο που ημουν και εγω στην διαδικασια να αλλαξω ζαντες εψαχνα και γενικα ζαντα απο ζαντα εχει διαφορα.Εαν βρεις να προσεξεις να κανουν την κουρμπα προς τα μεσα οι πισω που κανουν οι γνησιες

thomelef
21-10-09, 14:51
ρεπλικα σε 19" είναι ολίγον τι πεταμένα λεφτά ρε φιλαράκο.
σε 6 μήνες θα σου έχουν γίνει σα βρακιά απο τα στραβώματα που θα φάνε.
επίσεις θα είναι και γκουμούτσες σε σχέση με τις κανονικές.

yannisv
21-10-09, 14:55
Βλέπω στο e90post πολλούς που φοράνε replicas και δεν έχουν εκφράσει παράπονο ρε παιδιά. Τόσο μάπα είναι οι replica?

Fanis
21-10-09, 14:57
Για Ελλάδα δεν γνωρίζω (αν και σίγουρα θα υπάρχουν βουλκανιζατέρ που τις φέρνουν), αλλά κοίτα και εδώ: http://www.mstyle.co.uk/acatalog/bmw_3_E92_E93_MStyle_collection.html

Έχουν πολύ χαμηλές τιμές και μεταφορικά γύρω στα 150-200 Ευρώ.

mitsos_chania
21-10-09, 14:59
Εγω παντως φοραω τωρα και 7 μηνες 19αρες 8αρες μπροστα και 9αρες πισω και παροτι το κυκλοφορω το αμαξι συνεχεια και το κατεβασα και Χανια που οι δρομοι ειναι ελαφρως χαλια ειναι ολοισιες δεν εχουν κανενα προβλημα.Για το βαρος δεν ξερω παντως εγω ειμαι πολυ ικανοποιημενος.και η τιμη τους δεν ηταν τρομερη,οποτε οταν τις βαρεθω τις πεταω και παιρνω αλλες και τα λαστιχα τα εχω:D

Για τις συγκεκριμενες csl replica θελει πολυ ψαξιμο και για να τις βρεις απο ελλαδα πιθανον να πρεπει να κανεις παραγγελια γιατι δεν τις στοκαρουν πια.ειχα ρωτησει και εγω σε πολλα βουλκανιζατερ γιατι αυτες ειχα στην αρχη κατα νου

M3EST
21-10-09, 15:20
Βλέπω στο e90post πολλούς που φοράνε replicas και δεν έχουν εκφράσει παράπονο ρε παιδιά. Τόσο μάπα είναι οι replica?

Στο φορουμ αυτο φιλε μου Γιαννη πρωτον ειναι αμερικη με δρομους και οχι Αθηνα με λακουβοδρομους. Δευτερον οι περισσοτερες που εχω δει ειναι κατασκευασμενες εκει οποτε και η ποιοτητα τους δεν εχει σχεση με αυτες που πουλανε στα περισσοτερα βουλκανιζατερ εδω .

Sp!ros G
21-10-09, 16:22
Του csl ακομα το παλευω μιας και τα πραγματα ειναι δυσκολα το εργοστασιο σταματησε την

παραγωγη . . .

Μου ζητανε 100++ κοματια για να βγει το καλουπι δηλαδη 25 αυτοκινητα τα 9 αυτοκινητα τα εχω . . .

Ισως ρισκαρω και παρω 100 κοματια και οποτε φυγουν,ελπιζω να δω φως στο τουνελ . . . .

Φιλε στειλε ενα PM στο Χρηστο μηπως εχει βρει καμια ακρη για τις ζαντες που ψαχνεις .

EVANGELOS
21-10-09, 16:28
Στο φορουμ αυτο φιλε μου Γιαννη πρωτον ειναι αμερικη με δρομους και οχι Αθηνα με λακουβοδρομους. Δευτερον οι περισσοτερες που εχω δει ειναι κατασκευασμενες εκει οποτε και η ποιοτητα τους δεν εχει σχεση με αυτες που πουλανε στα περισσοτερα βουλκανιζατερ εδω .

χεχεχεχε !!!!! +1000