PDA

Επιστροφή στο Forum : Προφυλακτηρες E46 facelift μπρος και πισω, μαμα ή m-pack


sakatis
09-01-10, 13:33
Ζητουνται μπρος πισω προφυλακτηρες, για Ε46 facelift 4-πορτο, είτε μαμα είτε mpack, οσον αφορα τον πισω πρεπει να ειναι με τις τρυπες για το pdc, αν ειναι και titansilber ακομα καλυτερα.

Οποιος εχει κατι, ή γνωριζει , ας επικοινωνησει με πμ ή και εδω.

sakatis
12-01-10, 00:04
τιποτα? κανενας?

azoud
13-01-10, 15:13
Καλισπερα φίλος. Εχω τον μπροστινο μαμα μαζι με τα προ

sakatis
13-01-10, 16:20
Στειλε μου σε παρακαλω κανα 2 φωτογραφιες στο mail μου kostasdellis@yahoo.gr

Τι χρωμα ειναι? και σε τι τιμη τον δινεις? απο Αθήνα εισαι?

azoud
14-01-10, 10:43
Παμε παλι γιατι το μυν μου δεν εμφανιστηκε ολοκληρο.
Λοιπον εχω τον μαμα μαζι με τα προβολακια κομπλε αλλα δεν ειναι face-lift. Αν καποιος ξέρει μπορει να μας διευκρινησει αν ταιριαζει. Ειναι σε μαυρο χρωμα. Δεν είναι σπασμένος τον αλλαξα για να βαλω τον m-pack. Αν τελικά ταιριαζει τοτε το συζητάμε. Απο Αθήνα είμαι.

gyiama
15-01-10, 10:12
εχω εγω μπροστινο προφυλακτηρα απο faceliftt κομπλε με τα προβολακια σιτες κλπ ειναι oxford greenII το χρωμα του!!!εχω μαρσπιεδες και πισινο με pdc αλλα ο πισω εχει ενα χτυπημα αριστερα το οποιο ομως διορθωνεται (ισως αν τον θες να στον διορθωσω και εγω!!!!)αν σε ενδιαφερουν στειλε μου πμ να σου πω λεπτομερειες!!!

ΥΓ ειμαι θεσ/νικη

sakatis
15-01-10, 15:15
Παμε παλι γιατι το μυν μου δεν εμφανιστηκε ολοκληρο.
Λοιπον εχω τον μαμα μαζι με τα προβολακια κομπλε αλλα δεν ειναι face-lift. Αν καποιος ξέρει μπορει να μας διευκρινησει αν ταιριαζει. Ειναι σε μαυρο χρωμα. Δεν είναι σπασμένος τον αλλαξα για να βαλω τον m-pack. Αν τελικά ταιριαζει τοτε το συζητάμε. Απο Αθήνα είμαι.

Δυστυχως φιλε μου δεν ψαχνω για προ facelift.

εχω εγω μπροστινο προφυλακτηρα απο faceliftt κομπλε με τα προβολακια σιτες κλπ ειναι oxford greenII το χρωμα του!!!εχω μαρσπιεδες και πισινο με pdc αλλα ο πισω εχει ενα χτυπημα αριστερα το οποιο ομως διορθωνεται (ισως αν τον θες να στον διορθωσω και εγω!!!!)αν σε ενδιαφερουν στειλε μου πμ να σου πω λεπτομερειες!!!

ΥΓ ειμαι θεσ/νικη

Εαν εχεις την καλοσυνη στειλε μου ενα πμ, με τιμες για μπροστα και πισω (οπως ειναι, χωρις να τον επισκευασεις), μαζι και ξεχωριστα, τα πλαινα δε με ενδιαφερουν.