PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι αποτελεσμα θα πετυχω??


papanikos
11-03-10, 01:41
Γεια σας η ε46 μου ειναι ανθρακη! και ηθελα να την κανω λιγο πιο ψυχρη..! (και σπορ) τι εννοω! τωρα ειναι τελειως μαμα (εκτος απο τις ζαντες) και ηθελα να αλλαξω τα πορτοκαλι φλασακια και να βαλω διαφανα! μπρος πλαι και πισω (ολοκληρα φαναρια!)..

Ηθελα να σας ρωτησω! με τα παρακατω απο το ebay θα πετυχω το αποτελεσμα που σας δειχνω στην φωτο?? η μηπως προτεινετε κατι αλλο για καλυτερο αποτελεσμα!?? ευχαριστω!

http://global.ebay.com/BMW_3_series_E46_4D_1998-01_Corner_Lights_Turn_Signals/300401129143/item


Η φωτο επισυναπτεται εδω!

BMW_330i
11-03-10, 01:58
σενταν εχεις η κουπε?ετσι ακριβως ειναι τα λευκα οπως τα δειχνεις.

E36 RULES!!
11-03-10, 02:00
Γεια σας η ε46 μου ειναι ανθρακη! και ηθελα να την κανω λιγο πιο ψυχρη..! (και σπορ) τι εννοω! τωρα ειναι τελειως μαμα (εκτος απο τις ζαντες) και ηθελα να αλλαξω τα πορτοκαλι φλασακια και να βαλω διαφανα! μπρος πλαι και πισω (ολοκληρα φαναρια!)..

Ηθελα να σας ρωτησω! με τα παρακατω απο το ebay θα πετυχω το αποτελεσμα που σας δειχνω στην φωτο?? η μηπως προτεινετε κατι αλλο για καλυτερο αποτελεσμα!?? ευχαριστω!

http://global.ebay.com/BMW_3_series_E46_4D_1998-01_Corner_Lights_Turn_Signals/300401129143/item


Η φωτο επισυναπτεται εδω!

Nαι θα το πετυχεις! Δεν ξερω αν με smoked γινει καλύτερο ομως, αν βεβαια πηγαινει το smoked στο χρωμα σου ;)

///M_Spartan
11-03-10, 09:49
Καλα μην την ψαχνεις....στη φοτο εχεις Μ3 και οχι ενα απλο Ε46, οτι και να κανεις
δεν θα γινει ετσι το BMW σου χαχαχα (φιλικα ,πλακα κανω)

Προτεινω να βαλεις τα διαφανα,λευκα (οπως θες πεσ τα) φαναρια και θα
αλλαξει η οψη του αυτοκινητου σου, θα φαινεται σχετικα πιο καινουριο.

Σε συμβουλευω να ψαχτεις και για M pack προφυλακτηρα (απο e-bay φυσικα, γνησιος ειναι πανακριβος)
τον οποιο θα φερεις απο εξωτερικο μαζι με τα προβολακια ομιχλης σε χαμηλη τιμη σε σχεση με
αυτη της αντιπροσωπειας.

papanikos
11-03-10, 10:17
εχω sedan και οχι κουπε! smocked πιστευω πως θα πεσει πολυ μαυριλα...! και οσο για μ πακ... δυσκολο το πραμα... καλο ειναι μωρε αλλα αμα το δει ο πατερας μ (19 μισο ειμαι) θα με κυνιγαει...! ασε π βαζω και κοτσαδορο το καλοκαιρι και του τραβαω το ταχυπλοο!! ;) οποτε δυσκολο το θεμα μ πακ... αλλα τα φαναρια χαλαρα θα τα αλλαξω! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!! και επειδη δεν εχω και πολυ εμπειρια με εβαυ θα σας ξανα συμβουλευτω και για τα taillightσ κλπ!! μη φυγετε και σας ψαχνω!! :-D