PDA

Επιστροφή στο Forum : Προφυλακτηρες M-Pack


lawman.911
07-04-10, 12:51
Σκεφτομαι να βαλω ολο το σετακι εμπρος (με προβολακια) πισω και πλαινα. Το κοστος του οριγιναλ ειναι μεγαλο γιαυτο μαλλον θα καταφυγω σε καμια αφτερμαρκετ λυση. Ξερετε καμια ποιοτικη φθηνη και πιστη αντιγραφη του μ-πακ? Αξιζει απο e-bay η τα μεταφορικα ειναι πολλα και η ποιοτητα μαπα?

lawman.911
08-04-10, 12:48
refresh........

AlexVag
08-04-10, 13:04
και εγω ψαχνω m-pack για Ε39 και αποφασισα να βαλω μεταχειρισμενο...εχεις ρωτησει για μεταχειρισμενο? τα αφτερμαρκετ τα φοβαμαι γιατι αν βγει χαλια η ποιοτητα θα πεταει συνεχεια μπογια

lawman.911
08-04-10, 13:14
Μεταχειρισμενα τα εχουν του κλωτσου και του πεταματος εκει που τα πουλανε....ασε που ειναι και λιγα....ποιος βγαζει το μ-πακ να υπαρχει μεταχειρισμενο....απο τρακαρισμενα θα ειναι με οτι αυτο συναιπαγεται....και ποιος καθεται να τα τριβει και να τα βαφει απο πανω αν δεν ειναι του χρωματος μου (ασημι).....

STR
08-04-10, 13:15
http://www.car.gr/parts/view/660411/
Για δες εδω, εχει ενδιαφερον!!!

AlexVag
08-04-10, 15:13
εγω παντως ηδη εχω βαλει τον μηχανικο μου να ψαχνει...:dblthumb2:dblthumb2

Atsa linos
08-04-10, 17:25
καλησπερα αν καποιος εχει αγορασει απο ελλαδα η απο εξωτερικο εμ πακ ,,και διαβαζει τωρα μπορει να μας πει σε τι τιμη τα αγορασε ???????????

AlexVag
08-04-10, 17:52
καινουργιο η μεταχειρισμενο? απο εναν φιλο που ρωτησε στη bmw για μεταχειρισμενο του ειπαν για πισω και μπροστα προφυλακτηρες 2100 χωρις βαψιμο και τοποθετηση

Atsa linos
08-04-10, 17:54
η αντιπροσωπεια τα πουλαει 1400 αβαφτα

BMW_330i
08-04-10, 20:54
Σκεφτομαι να βαλω ολο το σετακι εμπρος (με προβολακια) πισω και πλαινα. Το κοστος του οριγιναλ ειναι μεγαλο γιαυτο μαλλον θα καταφυγω σε καμια αφτερμαρκετ λυση. Ξερετε καμια ποιοτικη φθηνη και πιστη αντιγραφη του μ-πακ? Αξιζει απο e-bay η τα μεταφορικα ειναι πολλα και η ποιοτητα μαπα?

δεν φτανει ομως αυτο χρειαζονται και τα πλαστικα μαζι για τους αεραγωγους εμπρος.απο ποιοτητα πλαστικου για μενα τα καλυτερα πλαστικα τα abs.αντιγραφη μ πακ πολλα εχει αλλα μην κοιτας αυτο αλλα το κουμπωμα το κατα ποσο θα εφαρμοσει ωστε να φαινεται αντιγραφο εργοστασιακο.τιμη αντιπροσωπειας μονο το εμπρος 1200 αβαφο.εκτος αντιπροσωπειας και παντα για αγορα απο ελλαδα η τιμες ποικιλουν.

gyiama
08-04-10, 21:06
παιδια για Ε46 μιλατε?τι τιμες ειναι αυτες που λετε ρε παιδια χαχαχ τι 1400 και 2000 !!!!! ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΣΕΤ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 830Ε ΓΝΗΣΙΟ ΚΑΙ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΟ ΠΙΣΩ ΝΤΙΦΙΟΥΖΕΡ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΘΟΛΟΙ (ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΤΑΝ ΓΙΑ ΚΟΥΠΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ) ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΒΑΣΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΧΑΖΑ!!! ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΒΑΦΟ ΜΕ ΟΤΙ ΜΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 1150Ε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μην λετε και μην ακουτε οτι ναναι το πακετο το εβαλα ολοκληρο τον προηγουμενο μηνα και ειναι τιμη ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ αυτη που αναφερω!!αν σας πουν παραπανω ζητηστε να σας κανουν την εκπτωση που κανουν σε ολους 12% και θα τα παρετε τοσο!!

ΥΓ τα κεφαλαια τα εβαλα για να τονισω αυτα που γραφω δεν φωναζω!!!!!!!!!

sladur
23-04-10, 17:05
Γεια σου, είμαι νέος σε αυτόν τον σύλλογο θα ήθελα να σας δείξω τι έχω αγοράσει και τιμεσ
προφυλακτήρα εμπρός € 300 + € 60 με βαψιμο
lip spoiler 30 € + 10 € βαψιμο
roof spoiler τύπος AC Schnitzer 70 € + 20 € βαψιμο
για το πίσω προφυλακτήρα μου είπαν 270 € + € 60 με βαψιμ
εχω βαλει και μαυρα φλασ μπροστα με 30 € νομιζω,ολα τα εχω απο από το εξωτερικό,απο φιλουσ που τα πουλαει.

panoulis
25-04-10, 15:54
Φίλε η δικία μου η γνώμη είναι να βρείς μεταχειρισμένα -σε καλή κατάσταση - αυτά που θές καί μετά στοκάρεις τίς ατέλειες καί τα βάφεις.Μήν μπλέξεις με aftermarket γιατί με το παραμικρό που θα βρίσκει η προφιλακτήρα θα ραγίζει.Φυσικά δέν μιλώ για schnitzer,hamman κ.τ.λ αλλά για εταιρίες αγνώστου ταυτότητας.