PDA

Επιστροφή στο Forum : Με νευριάζουν οι νέοι....


ThaNOS E46coupe
21-05-10, 01:07
διαβάζοντας τον τίτλο ίσως πηγαίνει αλλού το μυαλό σας, αλλα θα καταλάβετε πιο κάτω...παρατηρόντας διάφορες φωτο των συμφορουμιτών μας στο γκαράζ, είδα οτι πολλοί έκραζαν τα αυτοκίνητα που απεικονίζονταν στις φωτοφραφίες.τα οποία μάλιστα ήταν κ απο τα πιό όμορφα.... τελικά δίχως δέυτερη σκεψη αρχισα να κοιτάζω τις φωτογραφίες των αυτοκινήτων αυτών που το έπαιζαν "έξυπνοι" και ξέρετε τι είδα? ΤΙΠΟΤΑ.....μάλιστα κύριοι τίποτα.κ μάλιστα ο ένας δέν ειχε κάν αμάξι...Το να είσαι μέλος σε ένα φόρουμ κ ας μήν είσαι κάτοχος ενός αυτοκινήτου της μάρκας της οποίας αντιπροσωπέυει το φορου δέν ειναι κακό. αυτο σημαινει πως εισαι θαυμαστής. Ποίος ο λόγος όμως να προσπαθείς να υποτιμήσεις τους συνανθρώπους σου, ενώ εσυ δεν εισαι άξιος να έχεις έστω κ κάτι σαν αυτους? κ ρωτώ? τι το παίζου αυτοί οι δήθεν? το εν λόγω θρέντ το άνοιξα κατόπιν ωρίμου σκέψεως κ για να πάρω μια ενημερωτική απάντηση απο τους mods , για το τί ισχύχει στις περιπτώσεις που ο λογαρισμός ενός χρήστη αποδειχτεί ανενεργος για αρκετό καιρό,κ τα μόνα μηνύματα του είναι κραξίματα κ γενικά μή ακολούθηση των κανόνων του φόρουμ? τρώνε bann? η τους αφίνουμε έτσι να συνεχίζουν?


σας ευχαριστω εκ των πρωτέρων!!!!!:yipee:

KATSARAIOS
21-05-10, 01:34
ποιος σε πειραξε ρε πατριδα?

ThaNOS E46coupe
23-05-10, 21:54
Γιώργο δεν γίνεται ο λόγος για εμένα. τα σχόλια που έχω στο γκαράζ μου είναι πολύ ενθαριντικά. πρόκειται για κάποιο πόστ που έγινε σε σελίδα ενός συμφορουμίτη μας.....απλά με πείραξε το σχόλιο ενός(δέν τον θυμάμαι) κ που μάλλιστα ήταν newbie...δέν είναι σωστό να κράζουμε πιστευω....