PDA

Επιστροφή στο Forum : xenon φωτα


kostaspop
14-06-10, 18:48
Ξερετε απο που μπορώ να βαλω xenon φωτα στην θεσσαλονικη? Ποσο παει περιπου η τιμη τους? οχι κινεζικα

rapid_fast
14-06-10, 19:30
Ξερετε απο που μπορώ να βαλω xenon φωτα στην θεσσαλονικη? Ποσο παει περιπου η τιμη τους? οχι κινεζικα
1600 ευρώ τα γνήσια 350 τα γερμανικά άριστης ποιότητας..

PETROST
14-06-10, 20:22
απλα προσεξε γιατι απ οτι διαβασα το 98% απο την παγκοσμια παραγωγη φτιαχνεται στην κινα και μετα ......εχει βαφτησια!!

chanik
23-06-10, 18:23
Εδώ και μια βδομάδα, την ψάχνω για Xenon, στο internet, μαγαζιά, γνωστούς, κτλ..Μέχρι τώρα ακριβώς την ίδια κουβέντα με του PETROST την έχω ακούσει από 2-3 άτομα, μεταξύ αυτών και έμπιστος πωλητής ειδών αυτοκινήτου.Τόσο δούλεμα παίζουν;;

rapid_fast
23-06-10, 18:44
Εδώ και μια βδομάδα, την ψάχνω για Xenon, στο internet, μαγαζιά, γνωστούς, κτλ..Μέχρι τώρα ακριβώς την ίδια κουβέντα με του PETROST την έχω ακούσει από 2-3 άτομα, μεταξύ αυτών και έμπιστος πωλητής ειδών αυτοκινήτου.Τόσο δούλεμα παίζουν;;
Τι δούλεμα??
όταν γνήσιο πλαστικό ρουλεμάν της BMW είναι made in PRC ????

mike21
23-06-10, 21:52
Εδώ και μια βδομάδα, την ψάχνω για Xenon, στο internet, μαγαζιά, γνωστούς, κτλ..Μέχρι τώρα ακριβώς την ίδια κουβέντα με του PETROST την έχω ακούσει από 2-3 άτομα, μεταξύ αυτών και έμπιστος πωλητής ειδών αυτοκινήτου.Τόσο δούλεμα παίζουν;;

το ότι φτιάχνετε στην κίνα δεν πάει να πεί ότι είναι και μάπα,έγω κινέζικα έχω στο αμάξι μου και είναι οκ εδω και τέσσερα χρόνια,απλά διάλεξε κάτι που να το έχει βάλει και κάποιος άλλος και να μην του έχει δημιουργήσει πρόβλημα και βέβαια μην περιμένεις σε καμία περίπτωση να είναι φτηνό,ακόμα και τα κινέζικα άμα είναι καλά τα έχουν τα λεφτάκια τους.