PDA

Επιστροφή στο Forum : Julia on board


stavros
20-06-10, 11:01
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/vbgarage.php?do=getimage&id=11744

Η μία κούκλα είναι η "Τζούλια", η άλλη δεν βγάζει το post OFF-TOPIC

georggge46
20-06-10, 12:08
Γλυκα !!!!!!!!!!!!!

harrisdriver
20-06-10, 13:44
Ποια εκδοση πηρες και εχει αυτο τον εξοπλισμο???
Γλυκα ειναι να την χαιρεσαι.

moutris
20-06-10, 17:30
Άπαιχτη λέμεεεεεε!!!Να τη χαίρεσαι!!!

stelmaniac
20-06-10, 21:12
οχι ζωα μεσα στο αυτοκινητο...μετα απο καποιο διαστημα η μυρωδια δεν φευγει ποτε...

giannis 116
20-06-10, 21:54
Ειναι μια γλυκα! Με τις τριχες πως την παλευεις; Ειχα βαλει κι εγω ενα mops ενος φιλου μου στο πορτ μπαγκαζ του ασσου με το κλουβακι του ομως να το παω αεροδρομιο και παρα το οτι εχω κανει σκουπα κανα δυο φορες το χωρο ακομα βρισκω τριχες.

stavros
24-06-10, 18:05
Ειναι μια γλυκα! Με τις τριχες πως την παλευεις; Ειχα βαλει κι εγω ενα mops ενος φιλου μου στο πορτ μπαγκαζ του ασσου με το κλουβακι του ομως να το παω αεροδρομιο και παρα το οτι εχω κανει σκουπα κανα δυο φορες το χωρο ακομα βρισκω τριχες.

για την ώρα ταξιδεύει μόνο παρουσία συνοδηγου, στα πόδια του συνοδηγου. αυτό για 2 λόγους
- παθαίνει ναύτης και θέλει προσοχή συνέχεια
- μέχρι να πάθει ναυτια, αν είναι μόνη θα φάει όλο το αυτοκίνητο.

οπότε οι τρίχες μόνο στο πατακι του συνοδηγου (αν και είναι κοντοτριχη οπότε το φαινόμενο δεν είναι έντονο)

όταν μεγάλωσει δεν ξέρω ακόμη πως θα την μεταφέρω

stavros
24-06-10, 18:08
Γλυκα !!!!!!!!!!!!!

320puppy coupe

Enema
28-06-10, 13:58
Ειναι μια γλυκα! Με τις τριχες πως την παλευεις; Ειχα βαλει κι εγω ενα mops ενος φιλου μου στο πορτ μπαγκαζ του ασσου με το κλουβακι του ομως να το παω αεροδρομιο και παρα το οτι εχω κανει σκουπα κανα δυο φορες το χωρο ακομα βρισκω τριχες.

Eχεις δοκιμασει αυτοκολλητο ρολο? Το 'τρεχεις' πανω απο την επιφανεια που θες και σε αυτο κολλανε τριχες/σκονες και διαφορα τετοια. Ειναι για ρουχα, αλλα κανει για καθε επιφανεια (μεχρι και το mousepad μου με αυτο το καθαριζω). Αρκει βεβαια να μην ειναι η επιφανεια πολυ βρωμικη γιατι αντι για τις τριχες θα κολλησουν ολα τα υπολοιπα.

giannis 116
28-06-10, 16:13
Ναι, ξερω για ποιο λες το χρησιμοποιω κι εγω για ρουχα. Σ ευχαριστω για το tip παντως, πηγα σε επαγγελματικη σκουπα και καθαρισε μια χαρα ο χωρος αποσκευων. Καλη λυση παντως αυτη που λες.