PDA

Επιστροφή στο Forum : Βελτίωση 320D,E90


mitsosfazer
26-06-10, 14:51
Γεια σας.Ειμαι καινουριος στο σαιτ.Εχω μια 320d,E90. και θέλω να βελτιώσω την απόδοση της.Μετα από αρκετό ψάξιμο στο ιντερνετ,κατέληξα σε δυο εταιρίες βελτίωσης κινητήρων diesel που μου φάνηκαν αξιόπιστες και θα ήθελα να ρωτήσω εαν κάποιος έχει προσωπική εμπειρία.Είναι οι x-tuning και powerclick .Ευχαριστώ.

joseph
26-06-10, 15:53
Γεια σας.Ειμαι καινουριος στο σαιτ.Εχω μια 320d,E90. και θέλω να βελτιώσω την απόδοση της.Μετα από αρκετό ψάξιμο στο ιντερνετ,κατέληξα σε δυο εταιρίες βελτίωσης κινητήρων diesel που μου φάνηκαν αξιόπιστες και θα ήθελα να ρωτήσω εαν κάποιος έχει προσωπική εμπειρία.Είναι οι x-tuning και powerclick .Ευχαριστώ.

Φιλε αν θες την γνωμη μου μην πειραξεις ντιζελ μοτερ.
Αν σου βγαλει ζημια σε τουρμπινα η αντλια πετρελαιου, δεν φανταζεσαι το κοστος!!!
Ας το καλυτερα μαμα!!
Επειδη σε επαγγελματικο που εχω , εχω πληρωσει και τουρμπινα και τρομπα, το κοστος ειναι πολυ μεγαλο.

mitsosfazer
26-06-10, 16:41
Οι συγκεκριμένες εταιρίες (βλεπε σαιτ) φαίνονται σοβαρές,βελτιώνουν κινητήρες ντίζελ από τρακτέρ μέχρι σκαφών θαλάσσης και χρησιμοποιούν εξαρτήματα Bosch με TUV.
Δε ξέρω..,δε μου φαίνονται για μουφατζήδες

giannis 116
26-06-10, 19:11
Για ντηζελ μοτερ νομιζω εβγαζε βελτιωση και η ιδια η BMW, ρωτα σε κανα εξουσιοδοτημενο συνεργειο να σου πουν.