PDA

Επιστροφή στο Forum : e36 προβλημα με τον κλιματισμο


e46..
12-07-10, 11:53
γεια σας παιδια εχω προβλημα με τον κλιματισμο ειναι διζωνικος αναβει το πανελ αλλα αερα καθολου ακομη και χωρις το κλιμα δεν φερνει αερα καθολου το εκανε και παλαιοτερα αλλα αναμα-σβησιμο και ειταν οκ τωρα τιποτα γνωριζει κανεις κατι?:dupe:

giannis 116
12-07-10, 12:25
Τσεκαρε ολες τις ασφαλειες που εχουν σχεση με τον κλιματισμο! Μου ειχε τυχει ιδια περιπτωση και η ασφαλεια του ανεμιστηρα της καμπινας δεν παταγε καλα στη θεση της, ειχε φυγει ισως απο κραδασμους. Ισως κι εσενα ειναι το ιδιο ή ειναι καμενη. Βγαλε ολες τις ασφαλειες που εχουν σχεση με το κλιμα, τσεκαρε τες μια μια οτι ειναι καλα και δεν ειναι καμενες και ξαναβαλτες παλι στη θεση τους σωστα. Αλλιως ισως να ειναι καμενος ο ανεμιστηρας της καμπινας ή κατι αλλο ηλεκτρολογικο-ηλεκτρονικο.
Ξεκινα απ τις ασφαλειες μονος σου πριν το πας συνεργειο και ενημερωσε μας τι ηταν τελικα.

mimisbmw
12-07-10, 12:28
φιλε μου το πιο πιθανο ειναι να σου εχει καει η αντισταση.
το ιδιο προβλημα που περιγραφεις ειχε παρουσιασει το αυτοκινητο του πατερα μου.
κοστος αν θυμαμαι καλα 120-150 ευρω.

giannis 116
12-07-10, 12:30
Μηπως θα ηταν καλο να μεταφερθει το thread στα τεχνικα θεματα της σειρας 3;..

panos 316T
12-07-10, 14:27
γεια σας παιδια εχω προβλημα με τον κλιματισμο ειναι διζωνικος αναβει το πανελ αλλα αερα καθολου ακομη και χωρις το κλιμα δεν φερνει αερα καθολου το εκανε και παλαιοτερα αλλα αναμα-σβησιμο και ειταν οκ τωρα τιποτα γνωριζει κανεις κατι?:dupe:


Φίλε μου τα ίδια συμπτώματα είχα και γω στο δικό μου Ε36.

Είναι η αντίσταση , την άλλαξα και όλα οκ.

Απλώς μην πας σε αντιπροσωπεία γιατί θα σου πιάσουν τον ....

ThaNOS E46coupe
12-07-10, 14:47
εδώ είσαι....http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=3667&highlight=%F6%E1%EA%E9%F1%E7%F2

e46..
19-07-10, 22:24
ok παιδια θα το κοιταξω sorry που αργησα να απαντησω αλλα ειχα προβλημα με το pc

ThaNOS E46coupe
20-07-10, 00:14
ok παιδια θα το κοιταξω sorry που αργησα να απαντησω αλλα ειχα προβλημα με το pc

προβλημα με τον κλιματισμό , πρόβλημα με το pc...τι γίνεται ρε παιδί μου?:icon02: μήπως να πας να κάνεις κανένα ευχέλαιο?

kostasdc
20-07-10, 10:28
προβλημα με τον κλιματισμό , πρόβλημα με το pc...τι γίνεται ρε παιδί μου?:icon02: μήπως να πας να κάνεις κανένα ευχέλαιο?


χαχααχχααχα

:+1::icon_kidr