PDA

Επιστροφή στο Forum : MP3 σε business cd Ε46


Greg328i
26-10-11, 19:46
αν και εχει πολυσηζητηθει παλιοτερα επειδη πλεον τα link δν υπαρχουν πια και τα group buys εχουν τελειωσει , υπαρχει καποια συσκευη που να διαβαζει sd card ή usb flash και να παιζει mp3 το business cd χωρις να αλλαζει η εργοστασιακη εικονα?και απο που μπορουμε να το προμηθευτουμε?
δν με ενδιαφερουν aux για iphone ή ipod καθως δν εχω τετοια.
ευχαριστω εκ των προτερων.

baklavas
26-10-11, 22:21
ειχα βαλει το κιτ της DENSION παλιοτερα, δε ξερω αν θυμασαι το group buy, γνωριστηκα με το παληκαρι και κρατησα επαφη, αν σε ενδιαφερει να σου δωσω τηλ...
ειναι συνδεση USB - iphone - ipod με τα εργοστασιακα κουμπια κ ενδειξεις καντραν, σαν μαμισιο αξεσουαρ

zaharias
26-10-11, 23:28
ειχα βαλει το κιτ της DENSION παλιοτερα, δε ξερω αν θυμασαι το group buy, γνωριστηκα με το παληκαρι και κρατησα επαφη, αν σε ενδιαφερει να σου δωσω τηλ...
ειναι συνδεση USB - iphone - ipod με τα εργοστασιακα κουμπια κ ενδειξεις καντραν, σαν μαμισιο αξεσουαρ

Σωστος.. Μπορεις να γραψεις στο θρεντ εδω http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=19096&page=30 ή να στειλεις πμ στον Αντωνη (digitalhellas).

baklavas
27-10-11, 09:48
πριν λιγο μιλησαμε...
εχει κιτ συνδεσης απλο (μονο USB) κ οικονομικο, και αναλογα τα γουστα και τα πορτοφολια ανεβαινει και η τιμη και ο αριθμος των συνδεσεων (iphone...ipod...bluetooth κτλ),
δεν εχω ιδιον οφελος,απλα το εβαλα και ειμαι πληρως ικανοποιημενος και απο το κιτ και απο τον εγκαταστατη,αλλωστε οσοι βαλατε το διαπιστωσατε...και το συστηνω ανεπιφυλακτα