PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαπιστώσεις Version VI.


E36M3ZF
20-11-05, 12:50
Μιας και το " Διαπιστώσεις 5 " παραμεγάλωσε.....ανοίγω το " Διαπιστώσεις VI " και το εγκαινιάζω με μια μου...σημερινή διαπίστωση ( 20 - 11 - 05 ) αλλά και με μια παλαιότερη...( κάμποσο καιρό τώρα )
Διαπίστωση σημερινή ( 20/11/05 ) :
Στο Βηmagazino εν είμαστε μέσα όπως η κούκλα μας είχε πεί....Θα περιμένω εναγωνίως και την άλλη Κυριακή να δώ τι έχει γράψει εκτός και αν κάποιος φίλος που μίλησε μαζί της ξέρει κάτι οπότε ας ενημερώσει.


Και η κλασσική πλέον παλαιά κορυφαία διαπίστωση :
- Δεσποινίς
- Με ζητήσατε πρόεδρε?
- Μάλιστα δεσποινίς... ( ο πρόεδρας διαπιστώνει πως ....) κάτι λείπει απο το γραφείο μου
- Τι εννοείτε ?
- Η γυαλα...με το χρυσόψαρο....ΛΕΙΠΕΙ....
- ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Η γυαλα?
- Μαλιστα δεσποινις. Η Γυαλα.... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΑΛΑ......Ο Ε Ο.......ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΓΥΑΛΑ......Ο Ε Ο ?

Ταδε έφη.
Κώστας :kissass: :banghead:

bmw_E21
20-11-05, 13:44
διαπιστωμενο φιλε μου!στην υποπογραφη μου!

Geo_3D
20-11-05, 15:59
Διαπιστωνω λοιπον,οτι πλεον εβαλε πολυυυυυυυυ κρυο
Μπρρρρρρρρρρρρρρ

Fad3In
20-11-05, 17:16
Διαπιστωνω λοιπον,οτι πλεον εβαλε πολυυυυυυυυ κρυο
Μπρρρρρρρρρρρρρρ
Εννοεις μ αυτα τα κρυα που πεταει ο Κωστας; Ασε ναι,σωστα λες! :p:
Ν.

Geo_3D
20-11-05, 17:38
Οχι ρε.Απτον καιρο κανει κρυο

Υ.Γ.-Ασε γιατι ειναι υπερδιπλασιος απο μενα και δεν με παιρνει.Εεεεεε,φανταστικε Κωστακη????

nikosm3
20-11-05, 18:38
ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΠΡΟΔΩΣΕ...ΟΜΩΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕΧΕΙ ΠΡΟΔΩΣΕΙ ΠΟΤΕ!!ΕΥΤΥΧΩς ΠΟΥΧΕΙ ΚΑΙ ΗΛΙΟΡΟΦΗ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΕΡΑΤΑ...ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!!

mixalhs
20-11-05, 19:45
Ολο ατακες εισαι σημερα Νικο !!!

nikosm3
20-11-05, 20:08
:hello: εχω τα κεφια του κερατα!!:yippee: χαχα

papajim
20-11-05, 20:11
Διαπιστωσα οτι καποια μελη "ψηλωνουν":chair:

bmw_E21
21-11-05, 11:49
μολις διαπιστωσα οτι αυριο παω μονιμος στο στρατο!

Fad3In
21-11-05, 12:02
μολις διαπιστωσα οτι αυριο παω μονιμος στο στρατο!
Χμ,τωρα για καλο η για κακο το πες αυτο; :tapedshut
Ν.

Action Man
21-11-05, 13:08
μολις διαπιστωσα οτι αυριο παω μονιμος στο στρατο!
Καλη τυχη!Ελπιζω να το εχεις σκεφτει καλα:confused::(

Kostas Christ
21-11-05, 14:32
Διαπιστωσ οτι απο το πρωι που ακουσα ενα μ3 ε46 να γκαριζει εχω τρελαθει και δεν μπορω να συγκεντρωθω να σαν να ειμαι ερωτευμενο ενα πραμα μου εχει γινει εμμονη ιδεα

Elias_Z3
21-11-05, 14:55
Διαπιστωσα οτι μετα απο μια βδομαδα αδειας η πρωτη μερα στη δουλεια ειναι φρικη:banghead:

papajim
21-11-05, 14:57
Διαπιστωνω μεγαλη αδιαφορια :chair:απο καποιους εδωπανω.
Τους ευχομαι να μην αντιστραφουν οι ρολοι

TheCondor
21-11-05, 17:24
Εγω διαπιστωσα οτι υπαρχουν πολλοι κομπλεξικοι εδω μεσα, μα παρα ΠΟΛΛΟΙ και ΠΟΛΥ κομπλεξικοι

Fad3In
21-11-05, 17:27
Εγω διαπιστωσα οτι υπαρχουν πολλοι κομπλεξικοι εδω μεσα, μα παρα ΠΟΛΛΟΙ και ΠΟΛΥ κομπλεξικοι

Χαχαχα,ΚΑΛΑ Κανουμε! Οδηγαμε BMW! Μη ζηλευεις! χαχαχ :p:
Ν.

TheCondor
21-11-05, 17:28
Χαχαχα,ΚΑΛΑ Κανουμε! Οδηγαμε BMW! Μη ζηλευεις! χαχαχ :p:
Ν.

Καλα, περιμενε και θα δεις :flipa:

manosbmw318ie30
21-11-05, 17:43
Διαπίστωσα ότι η "μηχανή" του www.bmw-motorsport.gr (http://www.bmw-motoersport.gr) είναι ακριβώς η ίδια με του www.bimmerfest.com (http://www.bimmerfest.com)

manosm3
21-11-05, 17:50
Εγω διαπιστωσα οτι οι αρχες φιλοσοφιας ειναι ενα μαθημα που σου κανουν πλυση εγκεφαλου με τις βλακειες του καθε αρχαιου τεμπελη. Ακους εκει να σου λεει οτι ποτε μια γατα δεν ειναι μια αλλα συνεχως μια αλλη γατα....

sakkunen
21-11-05, 19:53
Εγω διαπιστωσα οτι οι αρχες φιλοσοφιας ειναι ενα μαθημα που σου κανουν πλυση εγκεφαλου με τις βλακειες του καθε αρχαιου τεμπελη. Ακους εκει να σου λεει οτι ποτε μια γατα δεν ειναι μια αλλα συνεχως μια αλλη γατα....


ΡΕ οχι και βλακειες οι αρχαιοι φιλοσοφοι.Διαπιστωνω οτι κανεις τρομερο λαθος για να μη πω κατι αλλο!:ices_ange

Απλως μη περιμενεις να μαθεις κατι απο σχολικο βιβλιο γιατι πολυ απλα ειναι κακογραμμενα.Αγορασε φιλοσοφικα βιβλια απο καλους οικους και θα με θυμηθεις.
Διαπιστωνω οτι εισαι στην θεωρητικη κατευθυνση;

DRIFTER
22-11-05, 08:15
Διαπίστωσα ότι χθές έλιωσα στο χλμ. και έκαψα όλη τη βενζίνη που είχα......γιατί διαπίστωσα ότι πλέον κυκλοφορώ νόμιμα!!!!!!

Fad3In
23-11-05, 15:01
Διαπίστωσα ότι χθές έλιωσα στο χλμ. και έκαψα όλη τη βενζίνη που είχα......γιατί διαπίστωσα ότι πλέον κυκλοφορώ νόμιμα!!!!!!

Χαχαχ,ωραιος! Ποσα χιλιομετρα δεν μας ειπες!!! :)

Εν τω μεταξυ,διεπιστωσα οτι μου τελειωνουν τα TOp Gear!
Geo ακους;!; Τι αλλο εχεις να ξηγηθεις; ;)
Ν.

Geo_3D
23-11-05, 15:03
Χαχαχ,ωραιος! Ποσα χιλιομετρα δεν μας ειπες!!! :)

Εν τω μεταξυ,διεπιστωσα οτι μου τελειωνουν τα TOp Gear!
Geo ακους;!; Τι αλλο εχεις να ξηγηθεις; ;)
Ν.
Τιποτα ακομα.
Ξαναρωτα μετα την πρωτοχρονια.Ακομα δεν τα εχουνε βγαλει στο ιντερνετ τα καινουργια

Action Man
23-11-05, 15:17
Τιποτα ακομα.
Ξαναρωτα μετα την πρωτοχρονια.Ακομα δεν τα εχουνε βγαλει στο ιντερνετ τα καινουργια
Βγηκανε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Βαλε το μηχανιμα να γραφει....γρηγορα.
http://www.mininova.org/tor/158603

Action Man
23-11-05, 15:19
η εδω............http://www.mininova.org/tor/158592

Geo_3D
23-11-05, 15:37
Ξεκινησε ηδη.Το βραδακι θα το εχουμε.Πολλα ΜΒ ομως.Συνηθως τα εβρισκα στο μισο μεγεθος

Action Man
23-11-05, 15:40
Ξεκινησε ηδη.Το βραδακι θα το εχουμε.Πολλα ΜΒ ομως.Συνηθως τα εβρισκα στο μισο μεγεθος
http://www.alfisti.gr/forum/images/smiles/icon_057.gifhttp://www.alfisti.gr/forum/images/smiles/icon_comp.gif

Fanatic
23-11-05, 15:43
Κυριε Axion Man εκμεταλλευομαστε το alfisti.gr και χρησιμοποιουμε εικονες τους???ΧΕΧΕΧΕ!!

Geo_3D
23-11-05, 15:43
Διαπιστωσα οτι ο Παντελης παιρνει τα smiles απο το forum των alfisti.
Προδοσια
Παλιοκρυφοιταλοφιλε που μας το παιζεις και αντι alfisti.Ουστ ρε:p: :p:

Action Man
23-11-05, 15:48
οχι ρε παιδια......τα αντιγραφω απο τους alfisti που μαχομαι σε αλλα forum...:D :takecover :deal:

Geo_3D
23-11-05, 16:13
οχι ρε παιδια......τα αντιγραφω απο τους alfisti που μαχομαι σε αλλα forum...:takecover :deal:
Ωχ θα αρχισουνε τωρα.Νατο το βλεπω....

Οι bmwδακιδες μας αντιγραφουν,αρα η Alfa ειναι καλυτερη απτην BMW,και ολες οι BMW ειναι copies με μικρες αλλαγες των Alfa Romeo:D :D

Action Man
23-11-05, 16:17
Ωχ θα αρχισουνε τωρα.Νατο το βλεπω....

Οι bmwδακιδες μας αντιγραφουν,αρα η Alfa ειναι καλυτερη απτην BMW,και ολες οι BMW ειναι copies με μικρες αλλαγες των Alfa Romeo:D :D
ετσιι..ετσιιιι:D

manosbmw318ie30
25-11-05, 14:51
Διαπιστώσεις από σήμερα:

1) Ζω σε μια χώρα με αντιλήψεις που απηχούν σε ισλαμικά θεοκρατικά καθεστώτα, σχετικά με τη θέση των δύο φύλων στη κοινωνία. Και εξηγούμαι. Σήμερα το πρωί στο ραδιόφωνο ακούω το Νομάρχη Λακωνίας να μιλά σχετικά με το θάνατο της γυναίκας που πνίγε στο ρέμα. "Επειδή ήταν γυναίκα, φοβήθηκε να περάσει από την (ένας Θεός να τη κάνει) γέφυρα (που την έχει φτιάξει ο στρατός, μεταλλική με ξύλινο πάτωμα) και προσπάθησε να περάσει μέσα από το ρέμα (από όπου περνάνε οι περισσότεροι)... " Και τα έλεγε με μια ειρωνεία που μου γυρίσανε τα άντερα. Σχεδόν γέλαγε! Δηλαδή ρε μεγάλε, αν ήταν άντρας με ασήκωτα @ρχίδια θα έπιανε το ρέμα από τα π@π@ρια και θα το φοβέριζε για να περάσει; Και εσύ ρε αρχι-μ@λ@κα τι κάνεις τόσα χρόνια νομάρχης και δεν έχεις φτιάξει μια γέφυρα να περνά ο κόσμος;

2) Σήμερα είναι η παγκόσμια ημέρα κατά της βίας εναντίων των γυναικών! Χα χα χα! The other joke with Toto, you know?

3) Υπάρχουν και ευγενικοί δημόσιοι υπάλληλοι!!! Ναι! Δε το πίστευα! Πήγα σήμερα στον ΟΤΕ να πληρώσω λογαριασμό και το παλικάρι στο ταμείο ήταν ευγενέστατο! Τον κοίταζα και δε πίστευα τα αυτιά μου! Μακάρι όλοι οι δημόσιοι υπάλληλοι να ήταν έτσι. Αν και πιστεύω ότι είναι νέος, άρα και ψαρωμένος. Άμα "παλιώσει" θα βαρύνει και θα γίνει σαν όλους τους άλλους.

Σημείωση: Έχετε παρατηρήσει τη διαφορά συμπεριφοράς/νοοτροπίας μεταξύ των υπαλλήλων στα διόδια της Αττικής Οδού και της "Εθνικής Οδού"; Ειδικά όταν μπω Α.Ο. προς Ελευσίνα και στο τέλος της Α.Ο. μπω στα διόδια της "Ε.Ο." η διαφορά είναι τρομακτική!

Αυτά για σήμερα!

Υ.Γ. Μ@Λ@Κ@ νομάρχη...

manosm3
25-11-05, 15:36
Διαπιστωσα οτι εχω 122 αδιαβαστα threads.
Διαπιστωσα πως στα διοδια της Αττικης Οδου εχουν και ωραιες κοπελες ενω στην Ε.Ο. εχουν κατωτερες.
Διαπιστωσα οτι κραζω τους υπαλληλους των διοδιων της Ε.Ο. επειδη δε μιλανε.

manosm3
27-11-05, 11:36
Διαπιστωσα πως ο str-320i κανει την καλυτερη δουλεια! :bowdown: :bowdown:

STR
27-11-05, 11:38
Δηλαδη Μανο?

STR
27-11-05, 11:40
ΟΚ καταλαβα.Πραγματικα απο ματι καλα παμε...

manosm3
27-11-05, 11:42
Αν πουλας και εσωρουχα, δεχομαι να δουλεψω για σενα το καλοκαιρι! ;) :)

STR
27-11-05, 11:46
Λιγο απο εσωρουχα αλλα το καλοκαιρι εχω μαγιο και τα δοκιμαζουν μερικες που εχουν καλο σωματακι και βγαινουν εξω ετσι...

E36M3ZF
27-11-05, 14:07
Λιγο απο εσωρουχα αλλα το καλοκαιρι εχω μαγιο και τα δοκιμαζουν μερικες που εχουν καλο σωματακι και βγαινουν εξω ετσι...

Συνεταιρο.....καλο παιδί...με λεπτά αισθήματα ( όχι αυτος λεπτός ) φιλότιμο, ακούραστο, εργατικό.....θέλεις ?

Kostas Christ
28-11-05, 12:42
Κακοπερνατε ε; Κουφαλιτσες και μενα δεν μου ειπατε τιποτα

papajim
28-11-05, 12:54
Διαπιστωνω οτι το κυριο επαγγελμα ολων μας ειναι "μελος του bmw-motorsport" (σε συνδυασμο με οδηγηση bmw φυσικα) και μετα ερχονται ολα τα αλλα για τα οποια..δε χαλασε κι ο κοσμος ρε παιδι μου:flipa: :p: :tapedshut

DaRk_AnGeL
28-11-05, 17:16
Διαπιστώνω 2 πράγματα που καταλήγουν στο ίδιο :

1. Οι δράκοι ήρθανε και είναι πεινασμένοι (by geo σε παλιότερο post)
2. Aκόμα και το χειμώνα που κάνει κρύο... τα φίδια κυκλοφορούν ανενόχλητα...

InsaneDriver
28-11-05, 17:27
Διαπιστώνω 2 πράγματα που καταλήγουν στο ίδιο :

1. Οι δράκοι ήρθανε και είναι πεινασμένοι (by geo σε παλιότερο post)
2. Aκόμα και το χειμώνα που κάνει κρύο... τα φίδια κυκλοφορούν ανενόχλητα...
Δράκοι και φίδια με φουστάνια...:D :smashtard :icon18:

M-illusion
29-11-05, 04:34
Διαπιστώνω οτι κυκλοφόρησε σε dvd στο video club το "Ανακόντα II" και σε παλαιότερη έκδοση "Το νησί με τα φίδια".

(έλα μην ψαρώνεις...:p: )

Xeno-318is
29-11-05, 05:28
Eιχα καιρο να διαπιστωσω, αλλα γενικος διαπιστωσα οτι οι διαπιστωσεις που γινοντε τελευταια, εχουνε διαπιστωτικο χαρακτηρα!!:chair:

Διαπιστωσα πως πρεπει να κανω τρελλη οικονομοια για να ξαναβγει στο δρομο η κοριτσαρα μου..Να κατσω να σκιστω στο διαβασμα..και αλλα τετοια ζορικα!! :( Αυτη η ζωη ολο διαπιστωσεις ειναι...

Αααα...Ναι...Διαπιστωσα πως το sequel συνεχιζεται : "The return of the snakes III" Πουνε η γυαλα...Ο Ε Ο!!!:yippee:

DaRk_AnGeL
29-11-05, 15:31
Αααα...Ναι...Διαπιστωσα πως το sequel συνεχιζεται : "The return of the snakes III" Πουνε η γυαλα...Ο Ε Ο!!!:yippee:

:bowdown: :bowdown: :bowdown: <-- για ΑΛΛΗ μια φορά υποκλίνομαι (παρότι έχεις και συ ΑΘΛΙΕΣ ζάντες)

alexk
29-11-05, 19:28
Διαπιστώνω ότι δεν έχω κάνει κάποια διαπίστωση στο διαπιστώσεις 6...

Πάντως, διαπιστώνω ότι σε μια εβδομάδα φεύγω πάλι ταξίδι. Έχω βαρεθεί! Διακοπές συνέχεια, τις βαριέσαι...

manosm3
29-11-05, 22:37
Διαπιστωσα, για ακομη μια φορα, οτι κυκλοφορουν και καποια ειδη ναρκωτικων στο σχολειο μου. :(
Διαπιστωσα πως ο Νικητας πρεπει να αδειασει τα πμ του γιατι δεν μπορω να του στειλω. ;)

saikoE39
29-11-05, 23:07
Εγω εχω διαπιστωσει οτι σε 3 μερες θα μπορω να παω να βγαλω αυτο μαγικο(για εμενα) ροζ χαρτακι.........:yippee:
Το οποιο τοσο καιρο περιμενω να το αποκτισω......
και μετα.......................:drive2:

Action Man
30-11-05, 00:43
Εγω εχω διαπιστωσει οτι σε 3 μερες θα μπορω να παω να βγαλω αυτο μαγικο(για εμενα) ροζ χαρτακι.........:yippee:
Το οποιο τοσο καιρο περιμενω να το αποκτισω......
και μετα.......................:drive2:
Με το καλο!!!
Θα ερχεσαι και στα meeting με το οχημα....(κερνα και ενα τσαι τον Μανο:ices_ange )

Geo_3D
30-11-05, 07:17
Διαπιστωσα πως καθε ξανθια bimbo που θελει να κανει επιτυχια στη διεθνη δισκογραφια,κανει μια επανακτελεση καποιου πασιγνωστου τραγουδιου για να γινει ευρεως γνωστη.Τελευταια αποτι ειδα,καποια Luci που πηρε τον υμνο των Metallica "Nothing Else Matters" και κυριολεκτικα το εκτελεσε:icon02:

ΘΑΝΑΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryfire :angryfire

TheCondor
30-11-05, 11:45
Διαπιστωσα πως καθε ξανθια bimbo που θελει να κανει επιτυχια στη διεθνη δισκογραφια,κανει μια επανακτελεση καποιου πασιγνωστου τραγουδιου για να γινει ευρεως γνωστη.Τελευταια αποτι ειδα,καποια Luci που πηρε τον υμνο των Metallica "Nothing Else Matters" και κυριολεκτικα το εκτελεσε:icon02:

ΘΑΝΑΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryfire :angryfire

Oχι και υμνος το nothing else matters :rofl2:

Fanatic
30-11-05, 11:49
EE τι ειναι???Υμνος ειναι ρε συ...Για τους περισσοτερους απλα μουσικοφιλους ειναι υμνος(οι ''ψαγμενοι'' εχω ακουσει τι χωσιμο ριχνουν στους Metallica, λανθασμενα κατα την γνωμη μου)...

TheCondor
30-11-05, 12:21
EE τι ειναι???Υμνος ειναι ρε συ...Για τους περισσοτερους απλα μουσικοφιλους ειναι υμνος(οι ''ψαγμενοι'' εχω ακουσει τι χωσιμο ριχνουν στους Metallica, λανθασμενα κατα την γνωμη μου)...

Επειδη οτι καλο ειχαν οι Metallica ηταν γραμμενο απο τον Mustaine ( οποιος ακουει και ξερει να ξεχωριζει το καταλαβαινει ), το nothing else matters και τα αλλα hits του black album ηταν για να κανουν το μεγαλο μπαμ και να πανε για τα φραγκα. Τελος παντων, /me listens to some dark angel atm :whip:

Fad3In
30-11-05, 16:52
Διαπιστωσα πως ο Νικητας πρεπει να αδειασει τα πμ του γιατι δεν μπορω να του στειλω. ;)
Μολις το εκανα!
Επισης πριν λιγο διεπιστωσα οτι το πισω αριστερο μου
λαστιχο την εχει ακουσει ασχημα! :ices_ange
Ν.

Υγ.Το 24βαλβιδο 2λιτρο Ε36 του The Condor ακουγεται σαν να χει supercharger!
Mιλαμε για ηχο που τον θυμαμαι και θα τον θυμαμαι για καιρο,οχι λ@λακιες!!!

TheCondor
30-11-05, 18:53
Μολις το εκανα!
Επισης πριν λιγο διεπιστωσα οτι το πισω αριστερο μου
λαστιχο την εχει ακουσει ασχημα! :ices_ange
Ν.

Υγ.Το 24βαλβιδο 2λιτρο Ε36 του The Condor ακουγεται σαν να χει supercharger!
Mιλαμε για ηχο που τον θυμαμαι και θα τον θυμαμαι για καιρο,οχι λ@λακιες!!!

Κοψε κατι ρε συ!!! Α ρε και να εβαζα ενα τετοιο μοτερακι στο Ε30!! Το ξαναπηρα σημερα επειδη γιορταζε ο μικρος και πηγαμε να παρουμε σοκολατακια ( η κλασικη φαση που εγω κανω την παπια και ζηταει ο μικρος τα κλειδια για να παμε βολτα - εκει ο πατερας μου δεν μπορει να πει οχι :yippee: ) και διαπιστωσα οτι ο ηχος του ειναι πααααααααρα πολυ καλος. Ενα γλυκο ακουσμα ρε παιδι μου, κατι το διαφορετικο!!

Panmilios
30-11-05, 19:28
Διαπιστωνω, οπως διαπιστωσατε, οτι διαπιστωνουμε πολλες διαπιστωσεις,
διαπιστομενα παντα, με διαπιστωμενες διαπιστωσεις!!!!:nixweiss: :banghead: :whip:

TNT
30-11-05, 19:53
Επειδη οτι καλο ειχαν οι Metallica ηταν γραμμενο απο τον Mustaine ( οποιος ακουει και ξερει να ξεχωριζει το καταλαβαινει ), το nothing else matters και τα αλλα hits του black album ηταν για να κανουν το μεγαλο μπαμ και να πανε για τα φραγκα. Τελος παντων, /me listens to some dark angel atm :whip:

Νομιζω πως ο Burton ηταν καπως ανωτερος (συνθετικα) απο τον Mustaine...

Fad3In
30-11-05, 20:08
Νομιζω πως ο Burton ηταν καπως ανωτερος (συνθετικα) απο τον Mustaine...

Τι να πει και ο Kerry King δηλαδη; :p: :p: :p:
Ν.

TheCondor
30-11-05, 20:15
Νομιζω πως ο Burton ηταν καπως ανωτερος (συνθετικα) απο τον Mustaine...

Mπορει, αυτο δεν κανει τους υπολοιπους τρεις που εμειναν λιγοτερο ανικανους! :p:

TheCondor
30-11-05, 20:23
Τι να πει και ο Kerry King δηλαδη;
Ν.


Aλλο κουλαδι απο εκει :banghead:

Ακου heathen και lee altus και μετα τα λεμε για τον kerry :ices_ange

TheCondor
30-11-05, 22:51
Η διαπιστωση της ημερας ( κατι σαν ερωτηση ειναι, αλλα και διαπιστωση ταυτοχρονα )

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΑΜΔΑ??? ΟΕΟ???
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΤΑΛΥΤΗΣ??? ΟΕΟ????

xristos27
01-12-05, 15:23
διαπιστωση οτι οσο περνανε οι μερες γλθστραω πιο πολυ που ειναι τα λαστιχα οεο που ειναι τα λινα οεο

manosbmw318ie30
01-12-05, 17:49
Διαπιστώσεις:

1) Μια εκδρομούλα μεσοβδόμαδα είναι το καλύτερο τονωτικό!

2) Οι επαρχιακοί δρόμοι τέτοια εποχή είναι άδειοι και ΙΔΑΝΙΚΟΙ για γρήγορες βολτούλες...

3) (επιβεβαίωση διαπίστωσης) Η Ελλάδα είναι η ομορφότερη χώρα του κόσμου... αρκεί να μην κυκλοφορούν οι Έλληνες στους δρόμους!!!!

4) Θέλω ΧΕΝΟΝ!!!!!!!!!!!!!!

5) Δεν αλλάζω τη κοκκινούλα μου με τίποτε! (εκτός από Μ3 Ε30.... κόκκινη)

6) George W. Bush και Osama Bin Laden οι δυο πελευρές του ίδιου νομίσματος. Ο ένας τροφοδοτεί την ύπαρξη του άλλου....

7) Οι πορτοκαλιές μου είναι φορτωμένες και φέτος!!!!!!!

8) Είμαστε το καλύτερο κλαμπ BMW.

9) Μετά από το Σ-Κ που πέρασε, σιχάθηκα το Ελληνικό "ποδόσφαιρο" εντελώς και τελειωτικά.

10) Θέλω ΧΕΝΟΝ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

splitapsou
01-12-05, 18:36
μετα λυπης μου διαπιστωσα οτι ΤΕΛΟΣ η καβαντζα για τα πρωτα διοδια ΕΟ Αθηνων Λαμιας, που περναγαμε απο τον παραδρομο της εθνικης και αμεσως μετα τα διοδια μπεναμε στην ΕΟ στην επομενη εξοδο, βαλανε και εκει διοδια...λες και εχουμαι καμια ΕΟ αξιολογη τεσπα...

makman
01-12-05, 19:22
εγω σημερα διαπιστωσα πως τα 4κιδα της NGK ειναι "μαπα".μονο λιγες μερες κρατησε η χαρα μου.:nixweiss: :icon42:

sakkunen
01-12-05, 20:39
Διαπιστωνω οτι οι οδηγοι που τα βραδια αναβουν τους προβολεις ομιχλης χωρις κανενα λογο πρεπει να συνετιστουν.
Επισης ο καθενας κανει ο,τι θελει στο δρομο κ δε του καιγεται καρφι για τον αλλο.
Αλλη φορα οταν θα προσπερασω γρηγοροτερο αυτοκινητο απο το δικο μου απο τα δεξια και αυτο με φτασει δε προκειται να κανω δεξια για να με περασει.Για να μαθει...:kissass:

Fad3In
01-12-05, 20:40
εγω σημερα διαπιστωσα πως τα 4κιδα της NGK ειναι "μαπα".μονο λιγες μερες κρατησε η χαρα μου.:nixweiss: :icon42:
Καλα,πλακα κανεις; Αυτα φταινε λες; Πανω που θα βαζα κι εγω!!! :nixweiss:
Ν.

sheriff
01-12-05, 20:46
μετα λυπης μου διαπιστωσα οτι ΤΕΛΟΣ η καβαντζα για τα πρωτα διοδια ΕΟ Αθηνων Λαμιας, που περναγαμε απο τον παραδρομο της εθνικης και αμεσως μετα τα διοδια μπεναμε στην ΕΟ στην επομενη εξοδο, βαλανε και εκει διοδια...λες και εχουμαι καμια ΕΟ αξιολογη τεσπα...

και ομως και ομως,αν συνεχισεις ευθεια προς μαλακασα μπορεις να μπεις στην εθνικη απο τα mc'donalds-bp η αν θες συνεχιζεις λιγο παρακατω και μπαινεις απο την διασταυρωση μαρκοπουλου

TheCondor
02-12-05, 22:58
Διαπιστωνω οτι ειμαι τεραστιος γκαντεμης. ( δεν βλεπω και τι γραφω ) Καποιος πρεπει να με εχει φτυσει, καποιανου τις αμαρτιες πληρωνω δεν εξηγειται αλλιως :takecover :takecover

papajim
02-12-05, 23:28
Μολις διαπιστωσα πως αρχιζει να απειλειται η πρωτια του postcount.:eek: :eek:
Forza geo!!!!!!!!!!!!!!!!:yippee:

Geo_3D
02-12-05, 23:56
Διαπιστωσα οτι δεν το ειχα παρει χαμπαρι.Η ουσια μετραει ομως.Αλλά πιστεψε με,η πρωτια υπαρχει εδω και καιρο.Ξερεις ποσα post του Μανου θα επρεπε να φανε σβησιμο????Γυρω στα 1200:p:

E36M3ZF
03-12-05, 00:02
Διαπιστώνω...πως η μετάβαση απο 15" ζαντα σε 17"....ειναι φανταστική υπόθεση....Αλλάζει όλο το αυτοκίνητο....μπρααααααααααααβο....

E36M3ZF
03-12-05, 00:06
Καλα,πλακα κανεις; Αυτα φταινε λες; Πανω που θα βαζα κι εγω!!! :nixweiss:
Ν.


Διαπιστώνω...πως αν το κανεις....θα βρεθείς και εσύ με κενά στο τριχωτό της κεφαλής ( όπως άλλωστε και ο Μάκης ) αφού θα τραβάς μετά τα μαλλιά της κεφαλής σου...όπως άλλωστε και ο Μάκης :smashtard

papajim
03-12-05, 00:26
Διαπιστωσα πως τα εχω επιτελους 400 κι εγω...:D
Τα posts,οχι τα αλογα :(:(:(

manosm3
03-12-05, 01:06
Διαπιστωσα πως τελευταια δεν εχω ορεξη για τιποτα.
Διαπιστωσα πως τελευταια εχω νευρα.
Διαπιστωσα πως πρεπει να σπασω καποιον στο ξυλο για να ξεσπασω.
Διαπιστωσα πως χρειαζομαι διακοπες.

DaRk_AnGeL
03-12-05, 06:43
Διαπιστώνω οτι μόλις έχυσα τον καφέ μου... και τον είχα φτιάξει πρίν 5 λεπτά ρε γαμώτο...
Λέτε να σημαίνει οτι θα πάρω λεφτά??? Άν κρίνω απ το πώς απλώθηκε(τακανε όλα χάλια)... μάλλον θα γίνω λίγο πλουσιότερος απο Κόκκαλη και Βαρδινογιάννη (μαζί)..

Kostas Christ
03-12-05, 08:17
Διαπιστωσα οτι οι αγγλοι ειναι ηλιθιοι αφου στο προηγουμενο προφισενσι με εβαλαν με εναν ηλιθιο που δεν ηξερε να μιλαει και κοπηκα απο τα προφορικα.
Διαπιστωσα οτι οι μεγαλοι ερωτες δεν χανονται
και εχω διαπιστωσει εδω και πολυ καιρο οτι αν δεν αρχισω να διαβαζω δε βλεπω μπεμπα μεχρι να βγαλω μονος μου τα λ7 να την αγορασω

DaRk_AnGeL
03-12-05, 13:51
Διαπιστώνω οτι καλό θα ήταν οι admins να βάλουν 2-3 άτομα (moderators νέους ή υπάρχοντες) να κάνουν edit τα post που έχουν τρελές ανορθογραφίες ή είναι γραμμένα με τρόπο που δεν καταλαβαίνεις τι λένε....

manosm3
03-12-05, 13:55
Διαπιστωσα πως οταν γκαζωνω το 325, κι εχω μισοκλειστα τα παραθυρα ή και εντελως κλειστα ακουγεται ενας ηχος σαν τον κομπρεσσορα του Μηνα+την 6κυλινδριλα μου!!!!! :bowdown:

Fanatic
03-12-05, 14:04
Διαπιστώνω οτι καλό θα ήταν οι admins να βάλουν 2-3 άτομα (moderators νέους ή υπάρχοντες) να κάνουν edit τα post που έχουν τρελές ανορθογραφίες ή είναι γραμμένα με τρόπο που δεν καταλαβαίνεις τι λένε....

Για μαγους μας εχεις καλε μου ανθρωπε??Εμεις νομιζεις καταλαβαινουμε τι λενε???:confused:

DaRk_AnGeL
03-12-05, 14:10
Καλά ρε Στέλιο..δε μιλάω για ακραίες περιπτώσεις. Αλλα τουλάχιστον τις ήπιες καταστάσεις (οπου απλά δεν χρησιμοποιούνται κεφαλάια γράμματα, ούτε σημεία στίξης ) και τις περιπτώσεις ανορθογραφίας που βάζουν μάτι....

Νομίζω μια τέτοια κίνηση θα έκανε το φόρουμ φιλικότερο προς τον χρήστη.

saikoE39
03-12-05, 18:50
Διαπιστωσα πως η 5αρα μου εχει να παει βολτα πανω απο ενα μηνα.....:banghead:
θα μεινει απο μπαταρια παλι.......:banghead:
Ταυτοχρονα διαπιστωσα(και βασικα τα εχω παρει τρελα)πως ειναι σχεδον απιθανο να εχω το ροζ χαρτακι πριν απο τις γιορτες.......:angryfire

alexk
03-12-05, 20:10
Διαπίστωσα ότι τα ήθη μιας χώρας αλλάζουν τον άνθρωπο.

Ο καλός μου φίλος, βαρέθηκε μάλλον την στέρηση μπλοκέ διαφορικού και αλλαξοπίστησε για μια Ιταλίδα. Γιατί το έκανες αυτό στην σπάνια γερμανίδα σου santo???

DaRk_AnGeL
03-12-05, 22:24
Διαπίστωσα ότι τα ήθη μιας χώρας αλλάζουν τον άνθρωπο.

Ο καλός μου φίλος, βαρέθηκε μάλλον την στέρηση μπλοκέ διαφορικού και αλλαξοπίστησε για μια Ιταλίδα. Γιατί το έκανες αυτό στην σπάνια γερμανίδα σου santo???

Πίσσα και πούπουλα στον άπιστο..... :takecover

DaRk_AnGeL
03-12-05, 23:14
Κάπιος αγρότης μου χε πεί οτι στα χωράφια καίνε λάστιχο γιατι η μυρωδιά τους ... διώχνει τα φίδια.

Διαπιστώνω οτι είχε δίκιο... Την Κυριακή που πέρασε κάψαμε λάστιχο και.. ώ του θαύματος, 1-2 μέρες μετά εξαφανίστηκαν τα φίδια... (τα σχετικά με το θέμα τουλάχιστον... τα υπόλοιπα ελπίζω εν καιρώ)

dimosbmw
04-12-05, 00:08
Διαπιστωνω οτι οι οδηγοι που τα βραδια αναβουν τους προβολεις ομιχλης χωρις κανενα λογο πρεπει να συνετιστουν.
Επισης ο καθενας κανει ο,τι θελει στο δρομο κ δε του καιγεται καρφι για τον αλλο.
Αλλη φορα οταν θα προσπερασω γρηγοροτερο αυτοκινητο απο το δικο μου απο τα δεξια και αυτο με φτασει δε προκειται να κανω δεξια για να με περασει.Για να μαθει...:kissass:

Ενα εχω να πω :δεν θα τα κλεισω ποτε!!!!!!!!!!!!!!!!!:icon18:

Fad3In
04-12-05, 17:32
Ενα εχω να πω :δεν θα τα κλεισω ποτε!!!!!!!!!!!!!!!!!:icon18:
Τωρα,μας...πληγωσες! :pth:
Ν.

DRIFTER
05-12-05, 08:08
Διαπίστωσα πως το αμάξι μου θα μείνει ακίνητο για πολλέεςς μέρες μέχρι να φτιαχτούν τα προβλήματα που έβγαλε........καλή μου συνέχεια :(


ps.Έχω ξενερώσει αφάνταστα

alexk
05-12-05, 09:44
Αυτό το ΣΚ έκανα αρκετές διαπιστώσεις:

1. Το επίπεδο οδήγησης σε πίστα, μελών/φίλων του club μας έχει ανέβει πάρα πολύ! Ήταν εντυπωσιακό εχθές. Ένα μεγάλο μπράβο σε :
Action Man
DoctorAbo
geo_2_2003
manosbmw318ie30
Str-320i

Και ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις υπέροχες βόλτες σε Action Man και geo.

2. Εκπληκτικό το 1min 12.5sec του Doctor.
3. Έχασα το φως με τον geo στο τιμόνι.

Action Man
05-12-05, 09:48
Αυτό το ΣΚ έκανα αρκετές διαπιστώσεις:

1. Το επίπεδο οδήγησης σε πίστα, μελών/φίλων του club μας έχει ανέβει πάρα πολύ! Ήταν εντυπωσιακό εχθές. Ένα μεγάλο μπράβο σε :
Action Man
DoctorAbo
geo_2_2003
manosbmw318ie30
Str-320i

Και ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις υπέροχες βόλτες σε Action Man και geo.

2. Εκπληκτικό το 1min 12.5sec του Doctor.
3. Έχασα το φως με τον geo στο τιμόνι.
Kαι γω σε ευχαριστω για την συνοδηγηση..και για το τρελο γελιο που επεσε!!:D

Geo_3D
05-12-05, 11:18
Διαπιστωσεις και απο μενα

1.Με ελαφρως φθαρμενα τα πισω ελαστικα,ακομα και ενα 316 κανει παπαδες μεσα σε πιστα και κανει τους αλλους να χανουν το φως τους (βλ. alexk:p:)
2.Ο συνοδηγος παιζει πολυ μεγαλο ρολο (βλ. alexk:bowdown: )
3.Tα ημισλικ λαστιχα εχουν ΤΕΡΑΣΤΙΑ περιθωρια προσφυσης


Αυτα
Στην υγεια μας!!!!

manosbmw318ie30
05-12-05, 14:18
Και εγώ διαπίστωσα ότι η Ε30 μου έχει διάθεση για χαμηλές πτήσεις!!!!! Έστω και με τις 2 ρόδες στον αέρα... ;)

TheCondor
05-12-05, 18:15
Διαπίστωσα πως το αμάξι μου θα μείνει ακίνητο για πολλέεςς μέρες μέχρι να φτιαχτούν τα προβλήματα που έβγαλε........καλή μου συνέχεια :(


ps.Έχω ξενερώσει αφάνταστα

Koυραγιο!!

Εγω την εχω οδηγησει μονο δυο φορες σε διαστημα εναμιση μηνα :icon02:

manosm3
06-12-05, 15:09
Διαπιστωσα πως τοσοι και τοσοι γιορταζουν σημερα, αλλα κανενας δεν κερασε κανα γλυκακι.:icon02:
Ο μοναδικος που μου ειχε απομεινει να κερασει, ακυρωσε την προπονηση, ταχα μου, γιατι θελει να δει τον Ολυμπιακο.:icon02:ΓΥΦΤΙΕΣ κυριοι, ΓΥΦΤΙΕΣ!:p:
Ακους mpikounis?

DaRk_AnGeL
06-12-05, 16:07
Αυτό το ΣΚ έκανα αρκετές διαπιστώσεις:

1. Το επίπεδο οδήγησης σε πίστα, μελών/φίλων του club μας έχει ανέβει πάρα πολύ! Ήταν εντυπωσιακό εχθές. Ένα μεγάλο μπράβο σε :
Action Man
DoctorAbo
geo_2_2003
manosbmw318ie30
Str-320i

Και ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις υπέροχες βόλτες σε Action Man και geo.

2. Εκπληκτικό το 1min 12.5sec του Doctor.
3. Έχασα το φως με τον geo στο τιμόνι.

Ενδιαφέρον θα έχει να κάνουμε παρεμφερείς διαπιστώσεις όλοι μαζί .... κοινώς... άντε να κάνει κάποιος την καλή να μας ξεκουνήσει να πάμε σε καμία πίστα.....

alexk
07-12-05, 10:16
Διαπιστώνω ότι για την δωρεά του συλλόγου "Χαμόγελο του παιδιού", οι συμμετοχές ήταν λίγες. Κρίμα, και αυτό γιατί πολλοί εδήλωσαν ότι θα συνεισφέρουν. Και πιστέψτε με, ξέρω πολύ καλά τι σημαίνει να μην έχεις χρόνο να πας στην τράπεζα. Αλλά, αν υπάρχει θέληση, όλα γίνονται. Μερικές φόρες όμως, ο άνθρωπος αγνοεί ότι είναι καλά και πρέπει να βοηθά όσο μπορεί και όσο δύναται, συνανθρώπους που έχουν ανάγκη.

manosm3
07-12-05, 10:29
Διαπιστωσα οτι το drift μπορει να καταρριψει τη λαϊκη ρηση "οπου υπαρχει καπνος, υπαρχει και φωτια". :)

Elias_Z3
07-12-05, 10:47
Διαπιστωσα οτι το drift μπορει να καταρριψει τη λαϊκη ρηση "οπου υπαρχει καπνος, υπαρχει και φωτια". :)
Εγω διαπιστωσα οτι οπου δεν πιπτει λογος, πιπτει ραβδος. Αντε για διαβασμα.......

DaRk_AnGeL
07-12-05, 13:29
Διαπιστώνω ότι για την δωρεά του συλλόγου "Χαμόγελο του παιδιού", οι συμμετοχές ήταν λίγες. Κρίμα, και αυτό γιατί πολλοί εδήλωσαν ότι θα συνεισφέρουν. Και πιστέψτε με, ξέρω πολύ καλά τι σημαίνει να μην έχεις χρόνο να πας στην τράπεζα. Αλλά, αν υπάρχει θέληση, όλα γίνονται. Μερικές φόρες όμως, ο άνθρωπος αγνοεί ότι είναι καλά και πρέπει να βοηθά όσο μπορεί και όσο δύναται, συνανθρώπους που έχουν ανάγκη.

Sorry Αλέξη αλλα διαφωνώ... μπορεί να μήν έχεις χρόνο να πάς ο ίδιος.. αλλα ΣΙΓΟΥΡΑ έχεις χρόνο να δώσεις σε κάποιον τα λεφτά κι να πάει εκείνος να σε εξυπηρετήσει. Σε τελική.. τα περισσότερα μέλη, κάνουν παρέα μεταξύ τους. Σίγουρα όποιος ήθελε να δώσει θα έβρισκε τρόπο. Όπως π.χ. ο Παντελής είπε οτι θα τα δώσει στον Στέλιο γιατι ο ίδιος πνίγεται...
Απλά εδώ ξαναχτύπησε το σύνδρομο του "δηλώνω παρών με τυμπανοκρουσίες" και μετά.. τίποτα....
Ειλικρινά λυπάμαι για αυτούς που χρησιμοποίησαν το συγκεκριμένο thread για να προβληθούν (θα δώσω - θα κάνω - θα - θα - θα....) και τελικά έμειναν στα θα...

Εγώ θα θελα να παρακαλέσω τον Στράτο, να το αφήσει για 2-3 μέρες ακόμα ανοιχτό.. μήπως και....

Συγνώμη για το off-topic.... αν θέλετε κάντε το delete.

mixalhs
07-12-05, 14:04
Sorry Αλέξη αλλα διαφωνώ... μπορεί να μήν έχεις χρόνο να πάς ο ίδιος.. αλλα ΣΙΓΟΥΡΑ έχεις χρόνο να δώσεις σε κάποιον τα λεφτά κι να πάει εκείνος να σε εξυπηρετήσει. Σε τελική.. τα περισσότερα μέλη, κάνουν παρέα μεταξύ τους. Σίγουρα όποιος ήθελε να δώσει θα έβρισκε τρόπο. Όπως π.χ. ο Παντελής είπε οτι θα τα δώσει στον Στέλιο γιατι ο ίδιος πνίγεται...
Απλά εδώ ξαναχτύπησε το σύνδρομο του "δηλώνω παρών με τυμπανοκρουσίες" και μετά.. τίποτα....
Ειλικρινά λυπάμαι για αυτούς που χρησιμοποίησαν το συγκεκριμένο thread για να προβληθούν (θα δώσω - θα κάνω - θα - θα - θα....) και τελικά έμειναν στα θα...

Εγώ θα θελα να παρακαλέσω τον Στράτο, να το αφήσει για 2-3 μέρες ακόμα ανοιχτό.. μήπως και....

Συγνώμη για το off-topic.... αν θέλετε κάντε το delete.


33 ατομα εγραψαν στο τοπικ και οι καταθεσεις ειναι 22 μεχρι τωρα.
Τοση ειναι η δυναμικη αντε και λιγο παραπανω.
Γιατι καποια χρηματα απο αυτα που πληρωνουν καποια μελη για support member δεν πανε σε αυτην την δωρεα;

DaRk_AnGeL
07-12-05, 14:39
33 ατομα εγραψαν στο τοπικ και οι καταθεσεις ειναι 22 μεχρι τωρα.
Τοση ειναι η δυναμικη αντε και λιγο παραπανω.


Όχι ρε... 22 στους 33 είναι τα 2/3.. το 66%... ΜΕΓΑΛΗ απόκλιση. Και είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι κάποιοι δεν έγραψαν τίποτα και απλά πήγαν να δώσουν τον οβολό τους. Άρα.. ούτε κάν 22 απ αυτούς που έγραψαν... Λυπηρό.


Γιατι καποια χρηματα απο αυτα που πληρωνουν καποια μελη για support member δεν πανε σε αυτην την δωρεα;

Αυτά πάνε για την συντήρηση του φόρουμ και τα λειτουργικά του έξοδα.

Panmilios
07-12-05, 17:10
Επειδη δεν θελω να τον κανω,ειναι κριμα αυτο που γινετε.
Οταν λεμε κατι να το κανουμε,και οχι μονο λογια!!!
Και ειδικα με τετοια θεματα.Αν λες οτι κανεις κατι,καντω!!
Ειναι θεμα τιμης και φιλοτιμιας του καθενος.
Σταματαω εδω γιατι μπορει να παρεξηγηθω ασχημα,και δεν το θελω.
Παντως για παρτη μου,αν καποιος εχει αμφιβολια για τον αν εδωσα η οχι,
ας μου στειλει pm να του δειξω την αποδειξη.

Υ.Γ. Ζητω συγνωμη για το μεγεθος του thread,και τυχον ορθογραφικα λαθη.

Ευχαριστω,
Παντελης

DaRk_AnGeL
07-12-05, 17:38
Panmilie δεν είναι προς κάποιον συγκεκριμένο οι αιχμές... κανείς δεν αμφισβήτησε κάποιον συγκεκριμένο... Οι καταθέσεις εναι ανώνυμες και έτσι πρέπει να μείνουν. Όποιος θέλησε και μπόρεσε να δώσει... μπράβο του. Απλά είναι λυπηρό να βρισκόμαστε σε ένα club 1000 καί ατόμων με ακριβά (κατα κύριο λόγο) αυτοκίνητα, με αρκετούς users αρκετά καλής οικονομικής κατάστασης και παρόλα αυτά για έναν τέτοιο σκοπό να μην έχουν δώσει ούτε 30 άτομα.
Παρόλα αυτά, όποιος θέλει να πεί οτι δεν έδωσε επειδή δεν πρόλαβε ή δεν είχε χρόνο να πάει τράπεζα.. τον παρακαλώ να μου στείλει με πμ το τηλ του και θα πάω εγώ να κάνω την κατάθεση για να τον εξυπηρετήσω (άν είναι απο Αθήνα βέβαια). Ποσφέρομαι να διαθέσω χρόνο και βενζίνη για έναν τέτοιο σκοπό...

Πάντα φιλικά, Σπύρος

papajim
07-12-05, 23:50
Επαλήθευση προηγούμενης διαπίστωσης....
42 and counting

sakkunen
08-12-05, 00:13
διαπιστωσα οτι θελω αλλες ζαντες στο bmw κ συνεπως κ αλλα λαστιχα.
διαπιστωσα οτι θελω αλλη αναρτηση στο bmw που σημαινει ελατηρια κ αμορτισερ.
διαπιστωσα οτι θελω αλλο κινητηρα στο bmw.
διαπιστωσα οτι θελω αλλη αντιστρεπτικη στο bmw.
διαπιστωσα οτι θελω αλλη εξατμιση στο bmw.

ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ οτι θελω αλλο αυτοκινητο τελικα!:(
κρατωντας μονο το σαλονι κ το χρωμα κ τα φωτα.



Ασχετο αλλα μερικοι γουσταρουν ν κινουνται αθορυβα μεσα στη κοινωνια κ μπραβο τους.Απεναντιας καποιοι αλλοι θελουν ν μας τα πρ$ζουν συνεχως.Συνεχιστε λοιπον κ θα βγαλουμε κανα καλογερο στο τελος στα αρχ.... μας.:(

DRIFTER
08-12-05, 10:22
Διαπίστωσα SAKKUNEN θέλω τα ίδια πράγματα!!!Τι κάνουμε??

alexk
08-12-05, 10:41
Μετά λύπης μου διαπιστώνω τα εξής :

1. Πλέον είναι "φυσιολογικό" να φεύγω από το ένα πελάτη στις 5 το απόγευμα, και μετά να πηγαίνω στον άλλο μέχρι τις 12,1,2 το πρωί. Πως είναι δυνατόν να είναι φυσιολογικό να πρέπει να χτυπάω 14ώρα και βάλε? Άσε που μετά έχω δουλειά και για το σπίτι :shakehead
2. Έχω αποκτήσει συνάδελφο τον "Φωτεινό Ξερόλα".

Μετά χαράς μου διαπιστώνω ότι:
1. Αγαπάω υπερβολικά το γλυκό μου ζουζουνάκι, το R1 μου.
2. Θα του πάρω πολλά πολλά δωράκια για τις γιορτές (σταμπιλιζατέρ ohlins και εξατμισούλες Termignoni, τιτανίου, τις αγωνιστικές).

papajim
08-12-05, 11:02
Φίλε Alexk, διαπιστώνω οτι η υπογραφή σου θέτει ένα δίλημμα που δεν υφίσταται πια....Πάει η Volga,έβαλε λουκέτο.Οπότε,πάμε για lada:chair:

Action Man
08-12-05, 13:03
Διαπιστωσα οτι ειστε ολοι χοντροι...και θα πατε εκδρομη.....:mad:


Και εγω θα λειπω......:help:

papajim
08-12-05, 13:12
Διαπιστώνω πως το "Διαπιστώσεις" είναι το πιο επιτυχημένο thread απ'ολα!!! :nod: :yippee: :nod:

DaRk_AnGeL
08-12-05, 14:23
Διαπιστώνω οτι έρχονται Χριστούγεννα... μέρες αγάπης. Πρέπει να σταματήσω να είμαι κακός για λίγο .. ακόμα και με αυτούς που το αξίζουν.... Αρχής γεννομένης απ το signature μου...

Fanatic
08-12-05, 17:02
Διαπιστωνω οτι το site το εχω παραμελησει τελευταια...

manosbmw318ie30
08-12-05, 17:49
Διαπιστωσα οτι το drift μπορει να καταρριψει τη λαϊκη ρηση "οπου υπαρχει καπνος, υπαρχει και φωτια". :)

Και όμως!!!! Καπνός = αντίδραση του άνθρακα στο ελαστικό με το οξυγόνο της ατμόσφαιρας, εξαιτίας της αυξημένης θερμοκρασίας λόγω τριβής = ΚΑΥΣΗ :D

Διαπιστώνω λοιπόν ότι ο Μάνος ΔΕΝ έχει διαβάσει το μάθημά του!!! :deal: :smashtard

mixalhs
08-12-05, 18:09
Τι να διαβασει μωρε ο κουκουρουκου που το μυαλο του ειναι ολη την ωρα στην δασκαλα!!!!!

papajim
08-12-05, 18:50
ο κουκουρουκου

Διαπιστώνω πως πρόκειται για έναν από τους ωραιότερους χαρακτηρισμούς που έχω ακούσει ποτέ!! :rofl2: :bowdown: :rofl2: Κορυφαίος!!

Fad3In
08-12-05, 19:25
Μετά χαράς μου διαπιστώνω ότι:
1. Αγαπάω υπερβολικά το γλυκό μου ζουζουνάκι, το R1 μου.

Πηρες μηχανη R1; :wub: Καλα χιλιομετρα και με προσοχη!!!

Διαπιστώνω πως πρόκειται για έναν από τους ωραιότερους χαρακτηρισμούς που έχω ακούσει ποτέ!! :rofl2: Κορυφαίος!!
Μα ειναι το nick του στο MSN! :D ;)
Ν.

papajim
08-12-05, 19:57
Μα ειναι το nick του στο MSN!
Διαπιστώνω πως δεν το γνώριζα :tapedshut και πως εξακολουθώ να το θεωρώ ένα από τα κορυφαία nicks:D

manosm3
08-12-05, 22:37
Διαπιστωσα πως απο χθες το μεσημερι, μετα απο ενα 3ωρο υπνο, με ποναει η πλατη μου και δεν μπορω να αναπνευσω ευκολα κανοντας μερικες κινησεις.
Διαπιστωσα οτι οταν βλεπω burnout δε βλεπω συνηθως φωτια! Μανο, εννοω ΟΡΑΤΗ φωτια.:loser:
Διαπιστωσα πως ειναι βραδυ Πεμπτης Μανο. :)
Διαπιστωσα πως το sex ειναι sexy τραγουδι με πολλα υπονοουμενα.

Action Man
08-12-05, 22:50
Διαπιστωσα πως απο χθες το μεσημερι, μετα απο ενα 3ωρο υπνο, με ποναει η πλατη μου και δεν μπορω να αναπνευσω ευκολα κανοντας μερικες κινησεις.
.


Τα λεγα γωωωωωωωω
http://e.deviantart.com/emoticons/r/rofl.gif
http://www.verabrandes.de/lachen.gif
http://img116.exs.cx/img116/1231/z7shysterical.gif

saikoE39
08-12-05, 23:13
Διαπιστωσ απως ειμαι μεγαλος γκαντεμης....οτι και να κκανω το κοσμο στα αναποδα να ταραξω ροζ χαρτακι πριν απο τις γιορτες παλουκι....και ολα αυτα για τρεις μερες...και θα το χα το ροζ σκατοχαρτο.......:banghead:
Και μια καλη διαπιστωση....τερμα η σχολη μεχρι της 10 του επομενου..:idea:

mixalhs
08-12-05, 23:18
Ωραια σχολη βρηκες :P

TheCondor
08-12-05, 23:19
Διαπιστωσ απως ειμαι μεγαλος γκαντεμης....οτι και να κκανω το κοσμο στα αναποδα να ταραξω ροζ χαρτακι πριν απο τις γιορτες παλουκι....και ολα αυτα για τρεις μερες...και θα το χα το ροζ σκατοχαρτο.......:banghead:
Και μια καλη διαπιστωση....τερμα η σχολη μεχρι της 10 του επομενου..:idea:

Aν πας και κανεις λιγο σαματα θα στο δωσουν, ειναι αναγκασμενοι εξαλλου. Να ξερεις οτι τα διπλωματα βγαινουν στις 3 μερες απο οταν εχει δηλωθει οτι περασες, δηλαδη το χαρτι ειναι ετοιμο, απλα επειδη θελουν οι σκ@τογραμματεις μπουνιες και κλωτσιες δεν στο δινουν.

mixalhs
08-12-05, 23:20
Μπα..ουτε τα μαθηματα δεν πρεπει να εχει τελιωσει νομιζω :-)

Action Man
08-12-05, 23:20
Aν πας και κανεις λιγο σαματα θα στο δωσουν, ειναι αναγκασμενοι εξαλλου. Να ξερεις οτι τα διπλωματα βγαινουν στις 3 μερες απο οταν εχει δηλωθει οτι περασες, δηλαδη το χαρτι ειναι ετοιμο, απλα επειδη θελουν οι σκ@τογραμματεις μπουνιες και κλωτσιες δεν στο δινουν.
Σωστοοοοοοοοος! ;)
Πιεσε τους λιγο και θα το παρεις.

manosm3
08-12-05, 23:27
Διαπιστωσα πως ειμαι ο μοναδικος που δεν εχει παρει διαγραμμα δυναμομετρησης....:icon42: :chair: :chair: :chair:

TheCondor
08-12-05, 23:51
Σωστοοοοοοοοος! ;)
Πιεσε τους λιγο και θα το παρεις.

Aκομα θυμαμαι την μερα που πηγα να το παρω ( ηξερα οτι θα ηταν ετοιμο κανα μηνα πιο πριν αλλα γενικα δεν ειμαι τυπος που θα κανει φασαρια γιατι νιωθω και ασχημα οταν περιμενουν αλλοι 20 στη σειρα να με βλεπουν να μαλωνω με την καθε @γ@μητη γραμματεα ) και ηταν ενας στην ηλικια μου με τον πατερα του, και φαινεται το χρειαζοταν και με το που του λεει αυτη η κακιασμενη ( που να τρακαρει και να τη βρουν μετα απο μερες :flipa: ) οτι δεν ειναι ετοιμο, λεει ο πατερας του παιδιου : ' τον προισταμενο φερε μου αυτη τη στιγμη! '

Μιλαμε η γκομενα κοκκινισε και δεν ηξερε τι να πει, και εννοειται πως το παιδι εφυγε με το διπλωμα στο χερι μετα απο ενα τεταρτο περιπου.

Κατι τετοιες κακογ@μ@μ@νες που λεει και ο πατερας μου, ειναι που σου κανουν τη ζψη δυσκολη και βριζεις θεους και δαιμονες μετα.

Αντε και για να ειμαι λιγο on topic διαπιστωνω πως εχω χασει πλεον αυτη την αναγκη να οδηγησω την μπεμπα ( γιατι ειναι και αραγμενη τωρα ποσο καιρο χωρις να την βαλω καν μπρος - αφου δεν παιρνει :icon42: ) γιατι με τα τοσα προβληματα εχω φαει τρελο ξενερωμα :(

saikoE39
09-12-05, 00:17
Το θεμα ειναι οτι αν πανε ολα καλα...θα δωσω πορεια στις 19 ...μετα εχω μια γνωστη μου για να το παρω...αλλα σε 4 μερες μου λει οτι μπορει......αρα παμε..23....το σκατο υπουργειο ποτε κλεινει......?????????
αλλα και παλι για τις 19 παω με την ψυχη στο ποδι...ο δασκαλος κανει οτι μπορει...:help:

Elias_Z3
09-12-05, 07:16
Διαπιστωσα οτι η καρεκλα του αγ. Βασιλη (Action Man) τριζει! Και αυτο γιατι ηρθε νεο αιμα (avatar sakkunen):D

Panmilios
09-12-05, 11:24
Φιλε Μαυρε Αγγελε,
επισης υπαρχει και κατι αλλο.

"Μεταξυ ενος ντουβαριου και ενος ηλιθιου,στο τελος θα υποχωρησει το ντουβαρι.:tapedshut :icon11: "

Φιλικα,
Παντελης.

papajim
09-12-05, 23:12
Διαπίστωσα για ΝΙΟΣΤΗ φορά το πόσο κ*λόφαρδοι είναι η squadra azzura στις κληρώσεις αγώνων ποδοσφαίρου.
Συνεπάγεται πως...
Διαπιστώνω οτι ένας φίλος μου Ιταλός θα φάει κράξιμο τη Δευτέρα :D :smashtard

papajim
09-12-05, 23:27
Επίσης διαπιστώνω πως έχω εθιστεί στο site του club.:feedback:

Geo_3D
09-12-05, 23:30
Επίσης διαπιστώνω πως έχω εθιστεί στο site του club.:feedback:
Καλως ηρθες στο club των εθισμενων:D .Και μαντεψε ποιος ειναι και προεδρος......:takecover

papajim
10-12-05, 01:04
Και μαντεψε ποιος ειναι και προεδρος......:takecover

Διαπιστώνω πως μου ρχεται να φωνάξω...:
ΕΛΑΑΑΑΑΑ ΠΡΟΕΔΡΕ!!!!!!!:D:D

manosm3
10-12-05, 01:10
Διαπιστωσα πως σημερα ηταν μια ωραια και διασκεδαστικη βραδια!
Ευχαριστω τους συντελεστες της!!! :)

papajim
10-12-05, 01:51
Συνειδητοποιώ πως το κυκλοφοριακό στη Ρώμη είναι τραγικό.Από τα 29,3km/h μέση ωριαία ταχύτητα της Αθήνας,έχω πέσει στα 20,8km/h.
'Εχω να μπω στο αμάξι από την Τρίτη...

Επίσης διαπίστωσα πως σήμερα ήταν μέρα πολλών διαπιστώσεων!!:takecover

mixalhs
10-12-05, 03:59
Διαπιστωσα οτι νυσταξα...καληνυχτες!!
Και το ρολοϊ εδω παει λαθος...τι 2.59;; 5 εχει παει!!

manosbmw318ie30
10-12-05, 10:15
Διαπίστωσα ότι ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ μέχρι την επόμενη Κυριακή και για το λόγο αυτό θα τη κάνω εξοχή και αυτό το ΣΚ!!! Άντε γειά!

Επίσης διαπίστωσα ότι με το καιρό που έκανε μέχρι χτες, ήρθαν τα Χριστούγεννα και εγώ ακόμα έχω την εντύπωση ότι είναι Οκτώβρης... ;)

Fad3In
10-12-05, 20:06
Διεπιστωσα χτες στο ΣΕΦ οτι εχουμε κι αλλο bmw club στην Ελλαδα...
(εκτος απ το επισημο και εκεινο για τους κατοχους Μ3) που ειναι το
http://www.bmwclub.gr και μαλιστα ειναι W.I.P
δηλαδη οχι ακομα ετοιμο...:shakehead
Και ναι,ειμαι αντιθετος γιατι δεν ειμαστε Αμερικα να χουμε ΔΥΟ clubs
για πολυ συγκεκριμενο αριθμο ατομων...:banghead:
Τεσπα,οχι οτι μ ενδιαφερει ιδιατερα,εγω εδω θα παραμεινω...
Ν.