PDA

Επιστροφή στο Forum : Κόντρα με Μπάρμπα με Slk Αmg


M3MAN
09-09-04, 22:17
Φίλοι από νότια προάστια,

έχεται ποτέ πέσει πάνω σε έναν μεσήλικα (50άρι) με ένα μαύρο SLK AMG?
Κατεβαίνοντας από Βουλιαγμένη προς Γλυφάδα (επι της λεωφόρου Βουλιαγμένης), όπως πάω καθημερινά στην δουλειά, όταν βρίσκω διαδρόμους το τσιμπάω λίγο. Ε, έτυχε λοιπον να προσπεράσω αυτόν τον τύπο χωρίς καν να τον προσέξω πόσο μάλλον να τον κοντράρω όπως ήμουν με την τσίμπλα στο μάτι (κάπου μετα τον Σκλαβενίτη). Πρόσεξα όμως ότι αντέδρασε και επιτάχυνε οπότε ινστικτωδώς το σανηδώνω και εγω και τούριξα στα αυτιά.

Αυτός όμως τα πήρε κρανίο και με κυνήγαγε σαν τρελός. Μάρσαρε, σπίναρε, λύσσαξε ο δικός σου. Στο φανάρι του Billies πέφτει από δίπλα και μου κάνει νόημα να κατεβάσω παράθυρο. Πολυ εκνευρισμένος και με τσαμπουκαλεμένο ύφος μου λέει "έχει 360 άλογα από τη μάνα του και μου θέλεις κοντρίτσες;" Του λέω εγώ πως δεν κάνω κόντρες σε δημόσιου δρόμους στις 8:00 το πρωί μέσα στην κίνηση. Εκείνος εκεί τίποτα...είχαμε γίνει νούμερο. Μόνο απο το αμάξι που δεν βγήκε νε με ξυλοφορτώσει. Τελικά αφήνει μισό κιλό λάστιχο στο φανάρι της Ιασωνίδου και φεύγει, χάθηκε μεσα στην κάπνα, και απο εκείνο το σημείο δεν τον ξαναείδα.

Τον ξέρει κανένας; Μήπως είναι μανιακός;

popolaros
09-09-04, 23:07
peston ton trexo pano sto bouno ................ siga ton blaxo...

tasosbmwe30
10-09-04, 01:53
αν σου πω οτι τον εχω πετυχει εγω που ειμαι απο ναυπλιο.....!!!!!!μηπως ειναι ενας γκριζομαλης με μουσακι που φοραει και γυαλακια????αν,ναι....πηγαινει το πλενει σε ενα πληντηριο αυτοκινητων που βρισκεται στη λεωφορο βουλιαγμενης που στο πλενουν σε 10 λεπτα!....το βαζουν σε ραμπα και περναει απο κατι γκομενες που το σαπουνιζουν και μετα απο ενα μηχανημα που βγαζει αερα με πολη πιεση(δεν εχω ξαναδει τετοιο πληντηριο,δεν νομιζω να υπαρχει αλλο τετοιο στην ελλαδα)!!!!!οταν μεναμε αθηνα,το πηγαινε εκει ο γερος μου να το πλεινει και τον βλεπαμε σχεδον καθε μερα τον μπαρμπα(το επλενε κι αυτος),τον ηξεραν ολοι εκει μεσα.....!!!!!και μολις ηταν να φυγει...του φωναζαν ολοι να το "σκισει".....κι αυτος οπως ηταν αναμενομενο το γαμ....γε!!!!βεβαια δεν εκανε ωραια κολιδια...ενεκα Esp αλλα ειχαν διαρκεια(σχεδον 300 μετρα εγραφε),απο οτι ειχα δει παντως ξεκολαγε γαμιο....τας!!!!!

aVog
10-09-04, 07:48
Φίλοι από νότια προάστια,

έχεται ποτέ πέσει πάνω σε ..........μανιακός;

Αδελφέ τον έχω δεί αρκετές φορές τον τύπο. Είναι ψαρομάλλης κάπως και δείχνεί αρκετα κυριλέ. Το αυτοκινητο του είναι αυθεντικό και σχετικά όμορφο (ΜΠΛΙΑΑΑΑΧΧΧΧ :eek: ). Μην ασχολήσε ρε αδελφέ τι περιμένεις απο κάποιον που ξύπνησε μια μέρα και είπε παω να δώσω 90.000 ευρω για να πάρω ένα ΒΕΝΖ, (ΜΠΛΙΑΑΑΑΧΧΧΧ :eek: ). Εγώ αυτους πραγματικά τους λυπάμαι. :(

Mitsos
10-09-04, 08:30
Kalimeres M3 Man.
Eimai fotografos se periodiko autokinitou kai prin 1 mina feugw apo to spiti mou sti Voula gia na paw sto grafeio mou sta voreia proasteia.Den odigousa to autokinito mou (520i) alla ena TT Roadster 3.2 pou eixa gia test drive.ekpliktiko roadster (vevaia den einai BMW).
To skiniko akrivos to idio...ton prospernao me 90 km kai autos lisakse!!!!Spiniarismata,kapnoi,sfines polu epikindines gia 8 to prwi pou oloi nystagmenoi,koimismenoi den vlepoun mprosta tous.

Kalo to TT 3.2 me 260 hp kai fovero seiriako kivotio,profilaktires ton eixa ton gero alla den eixa xwro kai aloga gia na ton timorisw!!!O tupos einai foveros pelatis kai prepei na ton gledisoume me kapoio tropo.Pethainw na ton gnwrisw.

Steile mou nea an ton ksanadeis na gelasoume...kalimeres kai kalo PSK!

Strax
10-09-04, 08:44
Πολύ φοβάμαι ότι όλα αυτά σου βγαίνουν μετά από τη 500η φορά που σε ρωτάει κάποιος: "Αυτό είναι με τα 163 ή τα 192 άλογα??", ενώ εσύ έχεις δώσει 85.000€ και έχεις 354 άλογα και 45 κιλά ροπή. Αν μπορούσε θα έβγαζε το Zeppelin με πανό να δηλώνει ότι είναι AMG γνήσιο! Πάντως το συγκεκριμένο το έχω οδηγήσει στη Γερμανία μια και ήθελα να το αγοράσω και μιλάμε για τρελή δύναμη! Αλλά η έλειψη μπλοκέ το σκοτώνει...

S38B38 Monsta
10-09-04, 09:50
Μήπως είναι μανιακός;

Από τα σχόλια που διαβάζω, μάλλον Μ@#%$ας κομπλεξικός είναι.

Βέβαια θα ήθελα πολύ να δω το Slk να ανοίγει 3ες, 4ες, 5ες με Ε39 Μ5 και μετά να τον βλέπω καπάκι να παθαίνει εγκεφαλικό.

aVog
10-09-04, 13:02
Ο τύπος κατάφερε να ασχολήτε το σοβαρότερο Φορουμ με ενα #@$%#, ΕΛΕΟΣ undefinedέχουμε ήδη γράψει 9 και μας βλέπω να τα 20αριζουμε τα ποστ σχετικά με το θέμα. Μην πατάμαι την μπανανόφλουδα, μην ασχολούμαστε με οχήματα που δεν αξίζουν σχολιασμό, σιγά και τι έγινε δηλάδη είναι μόνο 120 αλογα παραπάνω απο μένα :eek: :eek:

Z3 Fat Bastard
10-09-04, 14:37
Ρε ενατξει το σκισαμε τον ανθρωπο.... Δικαιωμα βλακειας εχει ο καθενας αλλα δεν χρειαζεται να πεφτουμε στο ιδιο επιπεδο.

Τωρα για το καρο του, τι να πει κανεις..... Οι γερμανοι αντιπαλοι μας εχουν κανει καλη δουλεια :eek: αλλα εμενα προσωπικα δεν μου λεει και πολλα. Οταν πετυχαινω Mercedes στο δρομο απο πισω δεν μπορω ΠΟΤΕ να καταλαβω τι ειναι ???? Ειναι C Class , ειναι Ε Class , ειναι S Class ειναι CLK :confused: . Σαν να εχουν βγει ολα απο τι ιδιο καλουπι....

Ειναι πολυ απλο πια να φτιαξεις ενα καλο και γρηγορο αυτοκινητο αλλα θελει τολμη και αρχ#$^@δια να φτιαξεις ενα καλο ΚΑΙ ξεχωριστο αυτοκινητο.
ΖΗΤΩ Ο BANGLE !!!! :cool:

M3MAN
10-09-04, 16:08
Και κάτι ακόμα περί BENZ.

Ας μην ξεχνάμε ότι σε τεχνολογία κινητήρων η BENZ είναι 20 χρόνια πίσω. Ότι και να κάνει η AMG αυτός ο V6 είναι απαρχαιομένος. Μονοπετάλουδος, με τρείς βαλβίδες ανα κύλινδρο και χωρίς μεταβλητό χρονισμό, με συμπίεση 9:1 και είναι και 35 κιλά πιο βαρύς από τον S50-B32 (Ε36 Μ3 321).

Το μόνο που στερείται ο ον S50-B32 σε σχέση με το V6 SLK-AMG είναι το supercharger. Αλλά φανταστείτε τις επιδόσεις εάν η Μοτορσπορτ έβαζε supercharger στη σειρά Μ.

stef
10-09-04, 17:36
Τον έχω δει άπειρες φορές!Είναι φοβερός!
¨Εχει Amg και είναι αυτόματο!
Έλεος ρε , Έλεος αυτόματο και μάλιστα χωρίς μπλοκέ και νομίζει πως έχει σπορ αυτοκίνητο!
Μα καλά κανέις δεν του είπε ότι τα σπορ αυτοκίνητα ειναι σειριακά η χειροκίνητα?
Α και ότι έχουν μπλοκέ!Εν το μεταξύ είναι ίδιο εμφανισιακά με το 200άρι και είναι ίδια μάρκα με τα σκουπιδιάρικα του Δήμου Γλυφάδας...... ;)

Octane
10-09-04, 17:48
Σωστος ο stef!!! :)

Ripper
10-09-04, 18:02
Ego lao na to kapsoume to apolifadi..... OUUUOOUUUUU 600---60---6

M3MAN
10-09-04, 22:27
Τον έχω δει άπειρες φορές!Είναι φοβερός!
¨Εχει Amg και είναι αυτόματο!
Έλεος ρε , Έλεος αυτόματο και μάλιστα χωρίς μπλοκέ και νομίζει πως έχει σπορ αυτοκίνητο!
Μα καλά κανέις δεν του είπε ότι τα σπορ αυτοκίνητα ειναι σειριακά η χειροκίνητα?
Α και ότι έχουν μπλοκέ!Εν το μεταξύ είναι ίδιο εμφανισιακά με το 200άρι και είναι ίδια μάρκα με τα σκουπιδιάρικα του Δήμου Γλυφάδας...... ;)

Stef έγραψες, έχω ψοφίσει στο γέλιο.

Z3 Fat Bastard
11-09-04, 08:53
Τον έχω δει άπειρες φορές!Είναι φοβερός!
¨Εχει Amg και είναι αυτόματο!
Έλεος ρε , Έλεος αυτόματο και μάλιστα χωρίς μπλοκέ και νομίζει πως έχει σπορ αυτοκίνητο!
Μα καλά κανέις δεν του είπε ότι τα σπορ αυτοκίνητα ειναι σειριακά η χειροκίνητα?
Α και ότι έχουν μπλοκέ!Εν το μεταξύ είναι ίδιο εμφανισιακά με το 200άρι και είναι ίδια μάρκα με τα σκουπιδιάρικα του Δήμου Γλυφάδας...... ;)

:) Ειπαμε μην τον βαρατε τον ανθρωπο τοσο πολυ (βεβαια τα τελευταια σου σχολια ειναι καλα και ακομα γελαω)

Εχω την αμιδρη εντυπωση ομως οτι το συγκεκριμενο μοτερ βγαινει ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΜΑΤΟ (νομιζω ας με διορθωσει ο Strax που τα ξερει καλυτερα). Ετσι για να μην κατηγορουμε αδικα το κοσμο (αν και το αξιζουν)

Fanatic
11-09-04, 09:10
Mα δεν κατηγορουμε τον ανθρωπο για κατι που δεν πηρε(η εβαλε στο αμαξι του,πχ μπλοκε,χειροκινητο) αλλα που πηρε αμαξι που και να ηθελε δεν μπορουσε να εχει τετοια καλουδια.... ;) .Μα ειναι δυνατον να μην εχει μπλοκε?????Τι λογικη υπαρχει σε αυτο???Ενταξει για το αυτοματο ειπαμε,δεν μπορει η μερσεντες να φτιαξει ενα καλο χειροκινητο να αντεξει αλλα το μπλοκε γιατι?? :confused:

Strax
11-09-04, 09:38
Σωστό! Όλα τα Amg είναι αυτόματα! Όπως και κανένα δεν έχει μπλοκέ!

aVog
11-09-04, 09:41
Τον έχω δει άπειρες φορές!Είναι φοβερός!
¨Εχει Amg και είναι αυτόματο!
Έλεος ρε , Έλεος αυτόματο και μάλιστα χωρίς μπλοκέ και νομίζει πως έχει σπορ αυτοκίνητο!
Μα καλά κανέις δεν του είπε ότι τα σπορ αυτοκίνητα ειναι σειριακά η χειροκίνητα?
Α και ότι έχουν μπλοκέ!Εν το μεταξύ είναι ίδιο εμφανισιακά με το 200άρι και είναι ίδια μάρκα με τα σκουπιδιάρικα του Δήμου Γλυφάδας...... ;)

Δεν καταλαβα ρε φιλαράκι δηλαδή εμείς που δεν έχουμε την μπλοκαδουρα δεν είμαστε και σπορ αυτοκίνητα!!! για γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος!!! :mad:

ks50:50
11-09-04, 13:17
Εγώ θα πρότεινα κάτι άλλο. Να σπάμε πλάκα μαζί του.Δώστε τον αριθμό κυκλοφορίας του και όποιος τον πετυχαίνει σε φανάρι να τον ρωτάει αν είναι με τα 160 ή με τα 190. Ο τύπος θα πάθει τέτοια πλάκα αν όχι εγκεφαλικό που είναι θέμα χρόνου να το πουλήσει.χεχεχεχε(ένα τρακτερ λιγότερο).

Z3 Fat Bastard
11-09-04, 13:31
Και οταν μας λεει οτι ειναι 350 + hp να τον ρωταμε:

"Αντε ρε ? Που το εφτιαξες ? Καλη δουλεια εχουν κανει ? Προβληματα εχει ? Δεν περιμενα ατομα στην ηλικια σου να κανουν βελτιωσεις !!! ..... και αλλα τετοια. Εκει να δεις φατστα :eek:

ks50:50
11-09-04, 13:38
Καλύτερα να του λέμε:Πού το έφτιαξες γιατί και ο παππούς μου έχει ένα τρακτέρ ΒΕΝΖ και θέλει να τραβάει καλύτερα???

Geo_3D
11-09-04, 15:38
Καλύτερα να του λέμε:Πού το έφτιαξες γιατί και ο παππούς μου έχει ένα τρακτέρ ΒΕΝΖ και θέλει να τραβάει καλύτερα???
Μιας και ξεκινησες φιλε ks50:50 με ατακες απτο TAXI 1,θα μου επιτρεψεις να το συνεχισω και να προσθεσω ακομα μια ατακα απτο συγκεκριμενο εργο,την οποια ατακα καλο θα ηταν να την ελεγαν μονο οι κατοχοι Μ3(οχι για κανεναν αλλο λογο,απλως ειναι σιγουρο οτι θα την πουνε οι συγκεκριμενοι παρα εγω με το 316)και ειναι η εξης:Μετα το τσαι,το οποιο λογικα θα τον κερασετε,κατεβαζετε παραθυρο και του λετε:"Τα ξαναπαμε αλλη μια,γιατι ειχα ξεχασει το χειροφρενο σηκωμενο?" :confused:
Απλως φανταστειτε την φατσα του τυπου εκεινη την ωρα............ :cool:

ks50:50
11-09-04, 17:07
Καλά τα λες γιατί και εγώ με 316 είμαι οπότε τον ρωτάω μόνο που να παει να φτιάξει ο παππούς μου το τρακτέρ.

Ray
11-09-04, 17:26
χαχαχαχαχα είστε άψογοι παίδες με πεθάνατε!!!
Δεν τον έχω πετύχει αν και μένω Βούλα, αλλά με όσα λέτε το πιθανότερο είναι να τον δω και να γελάω! χαχαχαχαχααχαχαχαχα!!!! :d

stef
11-09-04, 19:54
Δεν καταλαβα ρε φιλαράκι δηλαδή εμείς που δεν έχουμε την μπλοκαδουρα δεν είμαστε και σπορ αυτοκίνητα!!! για γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος!!! :mad:

Eσύ μπορεί να μην έχεις μπλοκέ αλλά και χειροκίνητος είσαι και με τις πόρτες το πας στην Πλ.Εσπερίδων !Και πιο αμεσες αντιδράσεις έχει το τιμόνι σου σε σχέση με την ξύλινη αίσθηση που έχουν τα Benz!Επίσης οι σχέσεις σου είναι πολύ πιο άμεσες απ'ότι αυτή η παγόδα...!!!!Αχαχαχαχαχα
Α και δεν είσαι το Μ της σειράς Ζ!Όταν βγει θα τα ξαναπούμε !!!
Επίσης δεν έχει ο δήμος Γλυφάδας ίδια μάρκα σκουπιδιάρικα και λεωφορεία με το δικό σου :eek: :rolleyes: :p

BMW Power
12-09-04, 12:48
Μιας και αναφερθήκατε σε ατάκες πρέπει να αναφέρω ότι δεν χρειάζονται καν. Ένα μέλος του forum ο οποίος είναι πραγματικά τρελός, κάτοχος εκείνη την εποχή ενός Μ5 Ε34 315, είχε πάντοτε μαζί του ένα κουτάκι lipton και μετά από κάθε κόντρα πήγαινε δίπλα στον ηττημένο και τον κερνούσε κουνώντας το επιδεικτικά. :D

aVog
12-09-04, 13:06
Μιας και αναφερθήκατε σε ατάκες πρέπει να αναφέρω ότι δεν χρειάζονται καν. Ένα μέλος του forum ο οποίος είναι πραγματικά τρελός, κάτοχος εκείνη την εποχή ενός Μ5 Ε34 315, είχε πάντοτε μαζί του ένα κουτάκι lipton και μετά από κάθε κόντρα πήγαινε δίπλα στον ηττημένο και τον κερνούσε κουνώντας το επιδεικτικά. :D
Μου μειρίζει ΜΑΤΖΟΣ η όλη δουλειά να σου πω την αλήθεια!!! :p

BMW Power
12-09-04, 13:18
Μου μειρίζει ΜΑΤΖΟΣ η όλη δουλειά να σου πω την αλήθεια!!! :p


Θα μπορούσε να είναι ο Δημητράκης αλλά όχι αυτός έχει κάνει άλλα πράγματα τα οποία δεν μπορώ να γράψω στο forum…………… :o

Είναι κάτοχος ενός 321 τώρα και μας βρίζει συνέχεια όποτε θυμάται να μπεί. :mad:

BMW Power
12-09-04, 13:20
Α και τώρα που το θυμήθηκα……… έμαθα ότι είχαμε κάποια απρόοπτη συνάντηση χθές το βράδυ φίλε aVog..................... :D ;)

stef
12-09-04, 13:58
Α και τώρα που το θυμήθηκα……… έμαθα ότι είχαμε κάποια απρόοπτη συνάντηση χθές το βράδυ φίλε aVog..................... :D ;)

Ωχ Avog καλύτερα να εξαφανιστείς για λίγες μέρες από τις γνωστές καγκουροδιαδρομές σου!!! ;)
Χαλάρωσε και πάμε για κανα τσαγάκι στο Egomio :)

Dark_Niaou
13-09-04, 08:20
Εν το μεταξύ είναι ίδιο εμφανισιακά με το 200άρι και είναι ίδια μάρκα με τα σκουπιδιάρικα του Δήμου Γλυφάδας...... ;)[/QUOTE]

xaxaxaxa Απαιχτο!!

M3MAN
13-09-04, 20:59
Αυτη η φωτογραφία τα λέει όλα

http://users.hol.gr/~nickanas/benzbmw.jpg

stef
13-09-04, 21:19
Καλά είναι φοβερή!
Βάλτη στο gallery να την βάλουμε wallpaper σε 800* 600

Vincent Hanna
13-09-04, 22:37
Ποιος εισαι 'συ ρε Μ3ΜΑΝ που θα με πεις εμενα "μπαρμπα". Με ξερεις και απο παλια? Εχουμε συναντηθεί. Αντε πανε πετα το παρταλι σου... Και αμα γουσταρεις ελα οτι ωρα θες στην βουτα για να σου δειξει ο μπαρμπας τα "αλογα" του. Αστα διαλα..... κοτα.

e30
13-09-04, 23:01
θα φάει η μύγα σίδερο και το κουνούπι ατσάλι.... έλεος ρε... ας δώσει κάποιος στον παππού το τσάι του...

Vincent Hanna
13-09-04, 23:31
Τι εγινε ε30? Γιατι μπαινεις στην μεση?? Τραβας κανενα ζορι?
Εγω στον Μ3ΜΑΝ μιλαω γιατι αυτος μου μιλησε πρωτος. Αλλα τον κοβω για κοτα γιατι ολο οι αλλοι μιλανε και οχι αυτος.
Και οσο για το τσαι που λες ασ ερθει να μου το κερασει οπου θελει. Αντε να μην αρχισω....

M3MAN
14-09-04, 08:17
Τι εγινε ε30? Γιατι μπαινεις στην μεση?? Τραβας κανενα ζορι?
Εγω στον Μ3ΜΑΝ μιλαω γιατι αυτος μου μιλησε πρωτος. Αλλα τον κοβω για κοτα γιατι ολο οι αλλοι μιλανε και οχι αυτος.
Και οσο για το τσαι που λες ασ ερθει να μου το κερασει οπου θελει. Αντε να μην αρχισω....

Vincent Hanna είσαι όντως ο τύπος με το AMG?
Πως μας βρήκες ρε φίλε;
Εδώ είναι BMW forum, πήγαινε σε κανα forum που μιλάνε για benz να δεις την υγεια σου (θα είσαι και αρχηγός εκεί με το εργαλείο).
Να ξέρεις δείχνει πολύ κακούς τρόπους το να εισβάλεις σε μια κοινωνία ανθρώπων με κοινά ενδιαφέροντα και να προκαλείς.....αμή τι άλλο δικαιώνεις όσα έχουν γραφεί για σένα.

Geo_3D
14-09-04, 08:39
ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑ
:d :d :d :d



Μας την πεσανε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

Vincent Hanna
14-09-04, 12:42
Το πως σε βρηκα ειναι δεν ηταν δυσκολο, γιατι αυτα που γραφεις δημοσια διαβαζονται απο πολλους.... Και ιδιαιτερα οταν χαρακτηριζεις τους αλλους χωρις να τους ξερεις. Γι' αυτο το λιγοτερο που εχεις να κανεις ειναι να ζητησεις δημοσια συγνωμη και η ιστορια τελειωνει εδω..... Αλλιως φερε το παρταλι σου οπου θες σε οποιο δρομο θες, μακρια απο στρουμφακια, να τα μετρησουμε για να δουμε ποιος ειναι ο "μπαρμπας"

Και να σου πω και κατι τελευταιο. Το τι γραφει στο χαρτι δεν λεει μια. Το τι βγαινει στο δρομο ειναι αυτο που μετραει. Εχεις 321 αλογατα.... δειχτα... αλλιως κρατα τα για την παρτη σου

Αντε λοιπον αποφασισε.....

watchd0g
14-09-04, 12:54
"μπάρμπα" ? ακούς ? μπορεί να έχεις χίλια δυο αλογατάκια ... αλλά αυτή τη στιγμή, όπως επίσης και στο δρόμο συμπεριφέρεσαι σαν ένα μικρό παιδάκι που ψαρώνει μόλις του λέει ο μπαμπάς του "κοίτα ένα παιχνίδι !" και ορμάει να το αρπάξει ... στην ηλικία σου, κάθονται και βλέπουν κανά ματς στην Tv, βγαίνουν σε κανα ρεμπετάδικο με την παλιά τους παρέα να θυμηθούν τα περασμένα αξέχαστα χρόνια. Τώρα κάθεσαι και κάνεις μανούρα για το τίποτα... και στο κάτω κάτω, μπάρμπας δεν ρε σύ ? πόσο χρονών είσαι ?

Strax
14-09-04, 13:14
Το μήνυμα αυτό το γράφω σαν administrator! Είναι ωραίο να μπαίνουν στο σάιτ και κάτοχοι άλλων αυτοκινήτων. Θέλουμε να ακούμε τις απόψεις όλων. Αρκεί αυτό να γίνεται με ευγένεια, σεβασμό σε όλους και αξιοπρέπεια...Το ίδιο ισχύει και για εμάς, φυσικά!!! Σε αντίθεση περίπτωση θα επεμβαίνουν οι admins :cool: με τα κατάλληλα μέτρα! Παρακαλώ, να πέσουν οι τόνοι! :)

DoctorAbo
14-09-04, 13:26
Ποιος εισαι 'συ ρε Μ3ΜΑΝ που θα με πεις εμενα "μπαρμπα". Με ξερεις και απο παλια? Εχουμε συναντηθεί. Αντε πανε πετα το παρταλι σου... Και αμα γουσταρεις ελα οτι ωρα θες στην βουτα για να σου δειξει ο μπαρμπας τα "αλογα" του. Αστα διαλα..... κοτα.

ts ts (kokkinisa) :p

DoctorAbo
14-09-04, 13:29
Το πως σε βρηκα ειναι δεν ηταν δυσκολο, γιατι αυτα που γραφεις δημοσια διαβαζονται απο πολλους.... Και ιδιαιτερα οταν χαρακτηριζεις τους αλλους χωρις να τους ξερεις. Γι' αυτο το λιγοτερο που εχεις να κανεις ειναι να ζητησεις δημοσια συγνωμη και η ιστορια τελειωνει εδω..... Αλλιως φερε το παρταλι σου οπου θες σε οποιο δρομο θες, μακρια απο στρουμφακια, να τα μετρησουμε για να δουμε ποιος ειναι ο "μπαρμπας"

Και να σου πω και κατι τελευταιο. Το τι γραφει στο χαρτι δεν λεει μια. Το τι βγαινει στο δρομο ειναι αυτο που μετραει. Εχεις 321 αλογατα.... δειχτα... αλλιως κρατα τα για την παρτη σου

Αντε λοιπον αποφασισε.....

Ωχ μας τη πέσανε αδέλφια. Τελικά η προσβόλα του Μ3 Μαν ήταν για το αυτοκίνητο ή για τον οδηγό? Επιπλέον.... εγώ που είμαι 45 θεωρούμει και γω μπάρμπας? Αν ναι, σας κόβω τη καλημέρα και πάω με τον κύριο με την AMG. :p

DoctorAbo
14-09-04, 13:32
Πλάκα κάνω ε? Εξάλλου, η σοφία πάντα νικάει τη νεότητα. (Έτσι παρηγοριόμαστε οι 45 ρηδες). :)

Brown
14-09-04, 13:34
Πάντως εδώ τίθεται ένα θέμα (που έχει ψαχτεί από δικηγόρο), που καλό είναι να το γνωρίζουν όλοι οι φίλοι στο forum.
Επειδή αυτά που γράφουμε, μένουν, μπορεί να δημιουργηθεί νομικό θέμα, αν τα γραφώμενα, θεωρηθούν ότι προσβάλουν και συκοφαντούν κάποιον.

aVog
14-09-04, 13:37
Όπως έλεγε και ενας γνωστός μου Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΡΙΤΗΣ. Γιατι δεν αφήνεται τα λόγια να βάλετε μια κοντρίτσα 0-200 να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι!!!
Να ρωτήσω κατι τον κύριο Μπαρμπα, (αλήθεια αυτο είναι το ονομα σας?) τις ζάντες απο που τις πήρατε γιατι θέλει να τις βάλει και ο θειος μου με το C 180 το κομπρεσορ ξέρεις!!! :eek:

M3MAN
14-09-04, 14:09
Vincent,

Συγνώμη, λάθος κάναμε δεν μπορεί να είσαι εσύ ο τύπος με το SLK που περιγράφουμε. Εσύ παραείσαι κύριος.

Fanatic
14-09-04, 14:16
Εχω να ρωτησω κατι για να σταματησει ο vincent να μιλαει και να αποκαλει το Μ3 του Μ3ΜΑΝ παρταλι και να νομιζει οτι ειναι ο θεος με το τερας του.....ο m3power που ειναι????????Οσοι καταλαβατε τι εννοω πειτε yoooo.. ;)

stef
14-09-04, 17:16
Avog πολλούς γνωστούς απέκτησες εσύ ξαφνικά τώρα τελευταία!
Και κάτι άλλο!Προσθέτει πως όλα φαίνονατι στην κόντρα από το φανάρι και να σου πω την αλήθεια δεν έχει και άδικο!
Αν δεν ξέρει να το ξεκινήσει ο μπάρμπας το ΒENZ θα φάει 4 κενές από τον γνωστό μας αυτόν παρά τα 1800 κυβικά του αυτοκινήτου του!

Vincent Hanna
14-09-04, 22:23
Λοιπον τερμα.... ως εδω. Επειδη δεν γουσταρω πλακιτσες εγω μιλαω μονο στον δρομο.

Μ3 ΜΑΝ : ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
ελα οπου θελεις και οποτε θελεις και με δικου σου κανονες να τα μετρησουμε Εγω βαζω τα κλειδια, εσυ θα σταματησεις τα επιθετα. Φερε και οποιους δικου σου θελεις......

Αλλιως ο adminas να σταματησει το ποστ...

Αντε γιατι με πορδες αυγα δεν βαφεις.....

OVER and out.

m_power_lunatic
14-09-04, 23:52
Αδερφε τα χερια τα εχεις μονο για ευθεια η και για στροφιλικι??????Προσεξε τι θα απαντησεις.....ολο και καποιος τρελος θα γυροφερνει στην Bmw-δικη οικογενεια μας.......

stef
15-09-04, 00:22
O δρόμος είναι ο κριτής!
Ηδού η Ρόδος ηδού και ο πήδημα...... :confused:

MPOWER
15-09-04, 08:57
Επειδή δεν νομίζω οτι αρμώζει στο προφίλ του forum αυτό το ύφος γραφής και οι προσωπικές κόντρες, εγώ προσκαλώ τον Vincent Hanna αν θέλει και μπορεί να έρθει στο Meeting μας, να γνωριστούμε απο κοντά και με καλύτερες συνθήκες!
Λυπάμαι που θα αναγκαστώ να κλείσω εδώ αυτό το Τhread και εύχομαι να μην χρειαστεί να το ξανακάνω!