PDA

Επιστροφή στο Forum : Φώτα προφυλακτήρα Ζ3


zografias
11-07-12, 17:56
Υπάρχουν κάτι φώτα που μπαίνουν στο πλάι στον προφυλακτήρα κι ανάβουν όταν ανάψεις την 1η σκάλα. Βρήκα σετάκι μαζί με τα πλαϊνά φλας άσπρα ή λίγο φιμέ...
Και ρωτάω εγώ τώρα! Έχει βάλει κανείς σας?
Κι εκτός από τις 2 τρύπες στον προφυλακτήρα, υπάρχει αναμονή για να πάρουν ρεύμα ή γίνεται κάποια πατέντα?

paganis
15-07-12, 12:34
προσφατα πουλησα τον προφυλακτηρα μου απο φεησλιφτ(εβαλα απο ζ3μ)..σε αλλον με προφεησλιφτ, μιας και αρκετοι τελικα ενδιαφερονται για αυτην την αλλαγη.
νομιζω πως δεν υπαρχει η καλωδιωση και πρεπει να παρεις ρευμα απο την πρωτη σκαλα...

zografias
15-07-12, 22:56
Ναι, κι εγώ θα τον ήθελα τον Μ αλλά...
Στο δικό σου είχες τραβήξει από την πρώτη σκάλα?

leonidaskal
20-07-12, 22:07
Ναι, κι εγώ θα τον ήθελα τον Μ αλλά...
Στο δικό σου είχες τραβήξει από την πρώτη σκάλα?

νομιζω πως στο δικο του δε χρειαζεται κατι τετοιο ειναι facelift αρα το εχει απο τη μαμα
εσυ θα το κανεις ομως γιατι εχεις προφανως το προfacelift σαν το δικο μου

paganis
20-07-12, 22:43
φεησλιφτ ,ειναι το δικο μου,,οποτε δεν χρειαζομαι αλλη γραμμη.
στο δικο σου ειπα, πως θα πρεπει να κλεψεις απο τα φαναρια..απο την πρωτη σκαλα...
προσοχη ομως στο κοψιμο του προφυλακτηρα...διοτι το φλασακι..ειναι καμπυλωτο και θα πρεπει να ταιριαξει απολυτα! ενα λαθακι στον υπολογισμο...δεν θα παταει σωστα το φλασακι....και τελικα θα αχρηστεψεις τον προφυλακτηρα....

zografias
21-07-12, 01:09
Αχαα... Ευχαριστώ παιδιά! Περισσότερο με αγχώνει η γραμμή που θα τραβήξω, γιατί ήδη έχω κάνει πατέντα για τα CCFL!
Παρεπιπτόντως, αν ξέρετε κανέναν που να έχει πείτε το πριν τα παραγγείλω από ebay..