PDA

Επιστροφή στο Forum : Μεταφορική για Εξωτερικο


christok
01-02-13, 06:35
Καλημερα σε ολους,

Ενα ξερει καποιος να μου συστηνει καποια μεταφορική και πανω κατω τιμες για εξωτερικο.(για πραγματα οπως μπλοκε,σαλονι alpina,ζαντες).Εαν εχει στειλει κανενας εξω και ξερει τι τιμες παιζουν θα το εκτιμησω.
Εχω ενα ε21 (Alpina β6 project) το οποιο τελικα μαλλον δεν θα βγει σαν project ετσι το βλεπω τουλαχιστον και σκεφτομαι να στειλω μερικα σπανια πραγματακια μεσω ebay στο εξωτερικο.Με τα χρηματα ισως ξεκινησω ενα αλλο projectaki.


ευχαριστω

petroscf
01-02-13, 10:04
Πρίν διώξεις πράγματα έξω, να τα πούμε από κοντά? μπορεί να με ενδιαφέρουν κάποια πράγματα από αυτά που έχεις, για το δικό μου Ε21

mike21
01-02-13, 17:25
Κάνε μας μια ενημέρωση τί πράγματα έχεις για πούλημα,και πόσο κοστίζει το κάθε τί.

christok
01-02-13, 23:50
Ευχαριστω για το quick replies.

Δεν εχω αποφασισει ενα θα τα δωσω τελικα.Σκεψεις ειναι ερχονται φευγουν και ξανα τα ιδια.Η αληθεια ειναι οτι στην καλυτερη των περιπτωσεων ειναι να παρω ενα ακομα ε21 χωρις σαπια εαν υπαρχει βεβαια και αυτο(που τετοια τυχη) και σε λογικη τιμη και να τα βαλω ολα πανω σε αυτο.

Anyway τιμες mike δεν εχω βγαλει.το αφηνω σε σενα αυτο.Πανω κατω ξερετε ποσο πανε τα πραγματα.

Specs:
!.8 double Weber 40's
Alpina Recaro (ASS sport) fron and rear seats
Alpina 15' inch wheels with center caps
Alpina Boot spoiler
Front and Rear ventilated discs
Limite slip diff 3.41
Alpina Gear knob.
Alpina steering Wheel.



Ευχαριστω
Chris.

petroscf
02-02-13, 13:33
Με ενδιαφέρουν οι ALPINA 15άρες.
Αλλά θα ήθελα να τις έβλεπα...(αναλόγως και την τιμή)

petroscf
02-02-13, 13:34
Mike??? που είσαι ρε φίλε?
πότε θα πιούμε κανένα καφέ (μετά Ε21 βόλτας κατά προτίμηση) ?

Mike_gr
07-02-13, 09:15
Κάνε μας μια ενημέρωση τί πράγματα έχεις για πούλημα,και πόσο κοστίζει το κάθε τί.

Καλημερα,
Ηθελα να σε ρωτησω ποια ειναι μια λογικη τιμη για τις ζαντες που εχω;
Alpina 16x7 και 16x8 μαζι με καινουρια λαστιχα 205 45 16 και 225 40 16 αγρατζουνιστες προσφατα επισκευασμενες με ολα τα καπακια τους.
Μου τις ζητανε πολλοι και μου λενε διαφορες τιμες.