PDA

Επιστροφή στο Forum : Πηγή ηχοσυστήματος!!


ΜΙΧΑΛΗΣ
08-01-06, 10:04
Τι θα επιλέγατε για πηγή ηχοσυστήματος και για ποιο λόγο;!!!;)
(μάρκα, τιμή, κατάστημα για αγορά-εγκατάσταση κλπ.)

TheCondor
08-01-06, 21:38
Mια απλη mp3. Εγω βγαζω τα σωθικα μου στο σπιτι με τα 300αρια εδω και χρονια και στο αμαξι απλα την βγαζω με ραδιοφωνακι και εν λευκω 87.7 :D

Ασε που οταν ροπιαζει το μοτορι τι πηγες και ηχοσυστηματα, τα κλεινω ολα....

doria
08-01-06, 23:59
Alpine θα σου πρότεινα εγώ..τώρα απο μοντέλα δόξα τον πανάγαθο έχει πολλά και σε προσητές τιμούλες..όσο για κατάστημα αν θέλεις στήλε μου πμ..μην θεωριθεί και διαφήμιση.

p_sE36
09-01-06, 11:14
σωστα! απο μοντελα γινεται χαμος, μεχρι ποσα λεφτα διαθετεις ειναι το θεμα???

Ghost_
09-01-06, 13:23
Για το Ε36 εγώ θα πρότεινα κάτι σε Pioneer που και ποιοτικά είναι και όχι πολύ ακριβά.Πάντως να ειναι mp3 σίγουρα.Βέβαια όσο για τον ήχο παίζει κάποια σημασία η πηγή αλλά τον κυριότερο ρόλο παίζουν τα ηχεία.

E36M3ZF
09-01-06, 13:50
Μιχαλη....Ειναι ο Πικινάκης στον Αγ. Στεφανο κολλητός φιλος και κορυφαίος μάστορας κατ'εμε.Αν σε ενδιαφέρει πάρε με ενα τηλ να σε στείλω συστημένο επάνω να σε φτιάξει.Άμα πας απο μένα και του μιλήσω κιόλας θα σε κάνει μαγκα και σε πολύ καλή τιμούλα σε ότι θέλεις. Έχει τρυπούλες παντού ο Τάκαρος. Ξέρω που σε λεω. Και όποιος άλλος ενδιαφέρεται....δεν κοστίζει τίποτα να σας φέρω σε επαφή μαζί του γιατί πέραν του ότι είναι φιλαράκι καλό είναι και Κ Ο Ρ Υ Φ Α Ι Ο μαστόρι και κατέχει το άθλημα και πως πρέπει να μπεί ενα ηχοσύστημα σε ενα αυτοκίνητο χωρίς φθορές και τριξίματα ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.

doria
09-01-06, 14:04
Μιχαλη....Ειναι ο Πικινάκης στον Αγ. Στεφανο κολλητός φιλος και κορυφαίος μάστορας κατ'εμε.Αν σε ενδιαφέρει πάρε με ενα τηλ να σε στείλω συστημένο επάνω να σε φτιάξει.Άμα πας απο μένα και του μιλήσω κιόλας θα σε κάνει μαγκα και σε πολύ καλή τιμούλα σε ότι θέλεις. Έχει τρυπούλες παντού ο Τάκαρος. Ξέρω που σε λεω. Και όποιος άλλος ενδιαφέρεται....δεν κοστίζει τίποτα να σας φέρω σε επαφή μαζί του γιατί πέραν του ότι είναι φιλαράκι καλό είναι και Κ Ο Ρ Υ Φ Α Ι Ο μαστόρι και κατέχει το άθλημα και πως πρέπει να μπεί ενα ηχοσύστημα σε ενα αυτοκίνητο χωρίς φθορές και τριξίματα ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ.
Κώστα ο Πικινάκις είναι ο μεγαλήτεροσ σκίστης όλων τον εποχών..έτσι κι ένας φίλος μου έλεγε οτι να παω συστημένη θα μου κάνει καλήτερη τιμή και πήγα για τα μάτια και μου έδινε 3 μοντέλα που του ζήτησα απο Alpine γύρω στα 300 ευρώ πάνω απο την τιμή καταλόγου και μου πούλαγε κι ολας μούρη οτι μπαίνει και μέσα για μένα...εντάξει μην το παρακάνουμε κι ολας..όλοι βγάζουν αλλα όχι κι έτσι..Αν δεν ήξερα τι μου γινότανε απο τιμές μπορεί να τον πίστευα κι ολας..καλά θα είναι να πάς να ρωτήσεις κάτι και να πας κι αλλού και μετα να δεις και πόσο δίνει προτεινόμενη τιμή λιανικής η εταιρία γα να σαι σύγουρος..Συγνώμη βρε Κώστα αλλα έτσι έγινε το συμβάν..

ΜΙΧΑΛΗΣ
09-01-06, 15:10
Κωστα το ξερω για τον Πικινακη ρε εκλεισα με τον Σπανουδακη τελικα για ενα Alpine το cde-9847r στα 280 ευρα. Ηθελα να παω για κατι ποιο ακριβο αλλα μου λεει σε θεμα ποιοτητας ηχου ειναι το καλυτερο και οτι τα παραπανω λεφτα μετα πανε σε θεμα εμφανισης πραγμα που δεν με νοιαζει καθολου η μοστρα. Μονο ποιοτητα και δυναμη και να μην skiparei στις λακουβες. Ασε που ο τυπος ειναι κορυφη και φιλος!! Οτι πορσικο, μερσεντικο και καλο αμαξι κυκλοφορει αυτος το εχει φτιαξει και ειναι κατα της πατεντας!!!;)

doria
09-01-06, 15:36
Κωστα το ξερω για τον Πικινακη ρε εκλεισα με τον Σπανουδακη τελικα για ενα Alpine το cde-9847r στα 280 ευρα. Ηθελα να παω για κατι ποιο ακριβο αλλα μου λεει σε θεμα ποιοτητας ηχου ειναι το καλυτερο και οτι τα παραπανω λεφτα μετα πανε σε θεμα εμφανισης πραγμα που δεν με νοιαζει καθολου η μοστρα. Μονο ποιοτητα και δυναμη και να μην skiparei στις λακουβες. Ασε που ο τυπος ειναι κορυφη και φιλος!! Οτι πορσικο, μερσεντικο και καλο αμαξι κυκλοφορει αυτος το εχει φτιαξει και ειναι κατα της πατεντας!!!;)
περιτό να πω οτι διάλεξες οτι καλήτερο κυκλοφορεί..μεγείες σου!