PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαπιστώσεις 8


Panoz
13-01-06, 07:48
Ξέρετε τι να γράφετε εδώ πλέον!

alexk
13-01-06, 10:11
Διαπίστωσα ότι ο φίλος santo, ξέρει να μετρά σωστά το μήκος μια πίτσας...
Με το μέτρο...

Επίσης, διαπίστωσα ότι κανείς δεν απάντησε τίποτα για την προηγούμενη διαπίστωσή μου για το M roadster. Κοτ κοτ κοτ κοτ...

apostolos_m3
13-01-06, 11:12
Εγω διαπιστωσα οτι αμα βρισκεσαι με καλη παρεα(διαπιστωμενη καλη παρεα) οπου και να εισαι θα περνας καλα..ακομα και στον πειραια τρωγοντας βρωμικα μεσα στο βρωμοκρυο...:nutkick:

M-illusion
13-01-06, 11:58
Διαπιστώνω οτι όταν η κούραση ξεπερνάει την πείνα ή την νύστα,ΔΕΝ πρέπει να πίνω ούτε μισό ποτηράκι γιατί στο τέλος αλλού κοιμάμαι εγώ και αλλού το τουτούνι μου...

Διαπιστώνω επίσης οτι ήταν λίγο...αλλα ήταν ΚΑΛΟοοοοοο!

Τέλος διαπιστώνω οτι ποτέ δεν μου άρεσαν τα φρυδάκια μέχρι που ερωτεύτηκα κάτι απίστευτα άκρως καγκούρικα...κάτι δεν πάει καλά με μένα...χαλάω,χαλάω!αχμφ!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
13-01-06, 12:24
Επαναδιατυπώνω την διαπίστωση που έκανα χθες: Εγώ διαπίστωσα ότι το σουβλάκι με τυρί ΈΚΑΙΓΕ!! Επίσης διαπίστωσα ότι μερικοί "επιφανειακοί" "ιδιοκτήτες" μαγαζιών που πουλάνε έτοιμα τρόφιμα όταν βλέπουν μια παρέα να μιλάει τρώγοντας στο μαγαζί τους πιστεύουν ότι μπορούν να τους πάρουν παραπάνω χρήματα. Αλλά μασάει η κατσίκα μπρόκολα? οεο?

sakkunen
13-01-06, 23:46
''Διαπιστωνω πως εχεις τρελο αδικο.....
δεν νομιζω οτι το 520 ειναι πολυ αργο...μετριο ειναι...μια χαρα παει
το ο-100 σε καθαρο 10αρι δεν ειναι ασχημο..στο δρομο πουθενα το αυτοκινητο δεν σε αφηνει ξεκρεμαστο...
ασε που πανω απο ολα δεν ειναι αυτοκινητο επιδοσεων....αλλα ταξιδιων και οδηγηκης απολαυσης...
οι επιδοσεις δεν πανε πακετο με τα λεφτα...
και το 316ti ειναι πανακριβο αλλα μπορω να πω οτι ειναι πιο αργο απο το 5αρι η το 3αρι...παροτι μπορεις να το βαλεις και στην κατηγορια των spotrs car...
ps.αυτα δεν τα λεω με κακια η με καποια αλλη ενοια....απλα στο αναφερω για να δεις λιγο πιο σφαιρικα το θεμα...αν εχω αδικο καπου μπορεις να με διορθωσεις''.....

...Για να απαντησω στο saiko.Για να δουμε,λοιπον κατα αρχη εγω δε κοιταω το 0-100 στα αυτοκινητα.Στα 17.000.000 εκ δρχ που κοστιζε το 520 υπηρχαν πολυ καλυτερα αυτοκινητα.SAAB 9-5,MERCEDES E200K με 185ps VOLVO S70 2.0T,AUDI A6 1.8T.
Αν τ εχεις οδηγησει θ αλλαξεις αποψη.
Δεν ποσταρω για να ποσταρω!Καταλαβαινεις τι εννοω,αφου τωρα τελευταια αυτο γινεται.Το εγραψα γιατι μου ετυχαν κ τα δυο αυτοκινητα στην εθνικη κ στην Αττικη οδο.Ε, απλα εδιναν κ δεν μπορουσαν να ξεφυγουν:nono:
Τωρα γιατι ασχολεισαι με το δικο μου αυτοκινητο,ντεν καταλαμπαινει!
Sport car το compact;;:nono::icon_kidr
Αν δεις τα μικρομεσαια μονο η AR φευγει σε επιδοσεις!
Ελπιζω να εγινα πιο ''σφαιρικος''.

E36M3ZF
13-01-06, 23:54
Διαπιστώνω πως ...... ο τύπος στο λιμάνι με το 318is ............ με ταμπούρα πίσω ( πάλι καλά που δεν ήτανε Μ3 ) θα'χει να το λέει πως ένα ρημαδιασμένο ΜΒ 190Ε 1800 ....δυκάβαλλο κιόλας ( η αφεντομουτσουνάρα μου και ο φίλος και αδελφός Αποστολής ) του έκανε σεξ απο φανάρι σε φανάρι. Και ήμασταν και νηστικοι.
Επίσης διαπιστώνω πως πολλά ροκ μπαρ δεν σερβίρουν ζεστό γάλα.
Τάδε έφη
Κώστας

manosm3
14-01-06, 00:54
''Διαπιστωνω πως εχεις τρελο αδικο.....
δεν νομιζω οτι το 520 ειναι πολυ αργο...μετριο ειναι...μια χαρα παει
το ο-100 σε καθαρο 10αρι δεν ειναι ασχημο..στο δρομο πουθενα το αυτοκινητο δεν σε αφηνει ξεκρεμαστο...
ασε που πανω απο ολα δεν ειναι αυτοκινητο επιδοσεων....αλλα ταξιδιων και οδηγηκης απολαυσης...
οι επιδοσεις δεν πανε πακετο με τα λεφτα...
και το 316ti ειναι πανακριβο αλλα μπορω να πω οτι ειναι πιο αργο απο το 5αρι η το 3αρι...παροτι μπορεις να το βαλεις και στην κατηγορια των spotrs car...
ps.αυτα δεν τα λεω με κακια η με καποια αλλη ενοια....απλα στο αναφερω για να δεις λιγο πιο σφαιρικα το θεμα...αν εχω αδικο καπου μπορεις να με διορθωσεις''.....

...Για να απαντησω στο saiko.Για να δουμε,λοιπον κατα αρχη εγω δε κοιταω το 0-100 στα αυτοκινητα.Στα 17.000.000 εκ δρχ που κοστιζε το 520 υπηρχαν πολυ καλυτερα αυτοκινητα.SAAB 9-5,MERCEDES E200K με 185ps VOLVO S70 2.0T,AUDI A6 1.8T.
Αν τ εχεις οδηγησει θ αλλαξεις αποψη.
Δεν ποσταρω για να ποσταρω!Καταλαβαινεις τι εννοω,αφου τωρα τελευταια αυτο γινεται.Το εγραψα γιατι μου ετυχαν κ τα δυο αυτοκινητα στην εθνικη κ στην Αττικη οδο.Ε, απλα εδιναν κ δεν μπορουσαν να ξεφυγουν:nono:
Τωρα γιατι ασχολεισαι με το δικο μου αυτοκινητο,ντεν καταλαμπαινει!
Sport car το compact;;:nono::icon_kidr
Αν δεις τα μικρομεσαια μονο η AR φευγει σε επιδοσεις!
Ελπιζω να εγινα πιο ''σφαιρικος''.

Διαπιστωσα οτι δεν ξερεις πως ο Κωστας πηρε 11 εκατομμυρια το 520.
Και σχεδον παντα, υπαρχει ενα αυτοκινητο καλυτερων επιδοσεων απο μια bmw στην ιδια κατηγορια με το μοντελο της bmw που ενδιαφερομαστε.
Βλ. 316 Ε90, με τα ιδια λεφτα παιρνεις Α4 1.8Τ

doria
14-01-06, 02:50
Τελικά διαπίστωσα οτι αυτό που πάντα έλεγα ακόμα μια φορά τεκμιριόθηκε!

όλα τα γουρούνια την ίδια μούρη έχουν!

TheCondor
14-01-06, 03:46
Τελικά διαπίστωσα οτι αυτό που πάντα έλεγα ακόμα μια φορά τεκμιριόθηκε!

όλα τα γουρούνια την ίδια μούρη έχουν!


Aυτο που λεμε εμεις ισχυει απο αρχαιοτατων χρονων και δεν χρειαζεται διαπιστωση :nono:

Διαπιστωνω οτι ειμαι 20. Να με χαιρομαι.

M-illusion
14-01-06, 05:18
Τελικά διαπίστωσα οτι αυτό που πάντα έλεγα ακόμα μια φορά τεκμιριόθηκε!

όλα τα γουρούνια την ίδια μούρη έχουν!

Διαπιστώνω πως είναι καλύτερα να τα τρώς ψητά παρά να κοιτάς την μούρη τους!Όινγκ!Όινγκ! :smokin:

DaRk_AnGeL
14-01-06, 09:19
Διαπιστώνω οτι όσο περνάει ο καιρός, εκτιμώ περισσότερο κάποια άτομα.
Επίσης διαπιστώνω οτι νοιώθω ευτυχής που έχω κοντά μου κάποιους ανθρώπους σαν φίλους.
Τέλος, διαπίστωσα οτι άτομα που οδηγούν ενώ η ηλικία τους είναι σχεδόν όσο της Ακρόπολης, έχουν αυξηθεί τραγικά. Αυτό συνεπάγεται οτι και σου κάνουν τα νεύρα κορδόνια γιατι καταλάμβάνουν 2-3 λωρίδες, και πάνε με 20-25 χαω, και κάνουν ένα σωρό πράγματα που σε κάνουν να θέλεις να τους βρίσεις και να τους δείρεις... αλλα μόλις πάς δίπλα γεμάτος νεύρα, έτοιμος να βρίσεις/δείρεις/σφάξεις/τεμμαχίσεις τον βλάκα και δείς έναν άνθρωπο 80φεύγα ετών...απλά δε σου κάνει καρδιά να πείς τίποτα και φεύγεις χαμογέλώντας συγκαταβατικά την ώρα που ο παππούς(ή γιαγιά αντίστοιχα) αγνοώντας την υπαρξη σου... ξεκινάει και πάλι να αλλάζει λωρίδα πάνω σου.

manosbmw318ie30
14-01-06, 14:46
Διαπιστώνω ότι πρέπει να έχεις τεράστια @....@ για να driftάρεις χαλαρός με το θεριό (ΚΑΜΑΖ) στις ερήμους της Αφρικής :rockon:. Το είδα χτες το βράδυ στο Eurosport και από τότε η κάτω γνάθος δε λέει να επιστρέψει στη θέση της :icon11: :bricks1:

saikoE39
14-01-06, 15:52
''Διαπιστωνω πως εχεις τρελο αδικο.....
δεν νομιζω οτι το 520 ειναι πολυ αργο...μετριο ειναι...μια χαρα παει
το ο-100 σε καθαρο 10αρι δεν ειναι ασχημο..στο δρομο πουθενα το αυτοκινητο δεν σε αφηνει ξεκρεμαστο...
ασε που πανω απο ολα δεν ειναι αυτοκινητο επιδοσεων....αλλα ταξιδιων και οδηγηκης απολαυσης...
οι επιδοσεις δεν πανε πακετο με τα λεφτα...
και το 316ti ειναι πανακριβο αλλα μπορω να πω οτι ειναι πιο αργο απο το 5αρι η το 3αρι...παροτι μπορεις να το βαλεις και στην κατηγορια των spotrs car...
ps.αυτα δεν τα λεω με κακια η με καποια αλλη ενοια....απλα στο αναφερω για να δεις λιγο πιο σφαιρικα το θεμα...αν εχω αδικο καπου μπορεις να με διορθωσεις''.....

...Για να απαντησω στο saiko.Για να δουμε,λοιπον κατα αρχη εγω δε κοιταω το 0-100 στα αυτοκινητα.Στα 17.000.000 εκ δρχ που κοστιζε το 520 υπηρχαν πολυ καλυτερα αυτοκινητα.SAAB 9-5,MERCEDES E200K με 185ps VOLVO S70 2.0T,AUDI A6 1.8T.
Αν τ εχεις οδηγησει θ αλλαξεις αποψη.
Δεν ποσταρω για να ποσταρω!Καταλαβαινεις τι εννοω,αφου τωρα τελευταια αυτο γινεται.Το εγραψα γιατι μου ετυχαν κ τα δυο αυτοκινητα στην εθνικη κ στην Αττικη οδο.Ε, απλα εδιναν κ δεν μπορουσαν να ξεφυγουν:nono:
Τωρα γιατι ασχολεισαι με το δικο μου αυτοκινητο,ντεν καταλαμπαινει!
Sport car το compact;;:nono::icon_kidr
Αν δεις τα μικρομεσαια μονο η AR φευγει σε επιδοσεις!
Ελπιζω να εγινα πιο ''σφαιρικος''.
Sakkunen...θα σου απαντησω με την σειρα και ενα ενα με πραγματα τα οποια εχω διαπιστωσει για τα οχηματα που μου αναφερεις......
Ξεκιναω με το να σου πω πως στα 17.000.000 το 5αρι ειναι γυμνο...εμας ειχε ακριβως παει στα 19.000.000(αλλο που πηγε στα 11.οοο.οοο...λογο δασμων)......
Εαν εχεις μπει σε ενα saab 95 θα εχεις δει οτι το αυτοκινητο ειναι η μερα με την νυχτα με το 5αρι.το αν κρινεις το καλυτερο απο τα αλογα...τοτε και το skoda octavia ειναι καλυτερο...εχεις ιδεα το τη τριγμους εχει στο εσωτερικο του....τα πλαστικα του στο ταμπλο τα εχεις δει τα εχεις ακουμπισει.....εγω παντως εχω γιατι εχει κοντινο μου προσωπο...την απαραδεκτη συμπεριφορα του στο οριο μεσα σε στροφες την εχεις δει....με τα αμαζευτα του μουτρα....
Για το Ε200κ....ναι να παραδεκτο οτι εχει χλιδα,οχι ανωτερη απο το 5αρι....να παραδεκτο ακομα οτι ειναι πιο ανετο σε ενα ταξιδι.....ναι τα παραδεχομαι ολα αυτα.....αλλα οχι ομως οτι ειναι καλυτερο απο 5αρι....το 5αρι σου δινει παιχνιδι οτι ωρα θες αυτο ομως δεν σου δινει ποτε....
Για το volvo τα ιδια με το saab.......
Η 5αρα εχει ενα χαρακτηρα τελειως διαφορετικο απο ολα τα παραπανω.....ειναι οσο ανετη θες....και ταυτοχρονα οσο παιχνιδιαρα θες(αν θες μπορεις να το πεις και πιο ¨σπορ¨)...το ποσο ευθυβολη ειναι σε συγρκιση με τα παραπανω το ξερεις.....
Τωρα οσο με το 316ti,το αναφερω για να σου δειξω πως και αυτο ειναι πανακριβο αλλα οχι ομως και γρηγορο,δεν ειναι sport car σιγουρα απλα δεν ειχα καπως αλλιως να το εκφρασω...
Ακομα προς θεου δεν το αναφερω επειδη εισαι κατοχος του....δεν προσπαθω να στην πω η κατι τετοιο...απλα θελω να σου δειξω και μια αλλη πτυχη της 5αρας που ισως να μην εχεις παρατηρισει...

megistanas
14-01-06, 16:15
Διαπιστωσα οτι η αληθεια ποναει......

Ποναει δε, πιο πολυ, οταν τη μαθαινεις αργα....

Διαπιστωσα επισης οτι ειμαι γκαντεμης....εχω 3 εβδομαδες να πλυνω το καμαρι μου και σημερα που ηταν ωραια μερα το πρωι το αποφασισα, μαντεψτε......μολις το επλυνα, μολις το ειχα γλυψει...ψιχαλισε......Παω για τζοκερ....5+1 λεμε 5+1.....μονο!!!!Ερε τα εκατομμυρια θα ρεουν...!!!

Διαπιστωνω οτι το αμαξακι μου οτι και να του κανω, οσο και να του πιο το αιμα, οσο και να το ξεσκισω, οσο και να το κοφτιαζω, οσο και να το παντιλικωνω, οτι και να του σουρω που τριζει.........ποτε δε γκρινιαζει, δε μουρμουραει, δε φωναζει, δε κραταει μουτρα, δε γυριζει η πλατη, δε βριζει, δεν ειρωνευεται, δεν σπαει πραγματα, δεν χαλαει τη διαθεση του στο πουθενα, ουτε και τη δικη μου, δεν σταματαει ποτε να με ευχαριστει...να με πηγαινει οπου και οποτε θελω...να με τρελλενει...να με προσεχει...Γι'αυτο το αγαπαω, δυστυχως ή ευτυχως!!!

Alf_116i
14-01-06, 16:55
Διαπιστωνω οτι το αμαξακι μου οτι και να του κανω, οσο και να του πιο το αιμα, οσο και να το ξεσκισω, οσο και να το κοφτιαζω, οσο και να το παντιλικωνω, οτι και να του σουρω που τριζει.........ποτε δε γκρινιαζει, δε μουρμουραει, δε φωναζει, δε κραταει μουτρα, δε γυριζει η πλατη, δε βριζει, δεν ειρωνευεται, δεν σπαει πραγματα, δεν χαλαει τη διαθεση του στο πουθενα, ουτε και τη δικη μου, δεν σταματαει ποτε να με ευχαριστει...να με πηγαινει οπου και οποτε θελω...να με τρελλενει...να με προσεχει...Γι'αυτο το αγαπαω, δυστυχως ή ευτυχως!!![/B][/COLOR]

:jumpgirl: Καμία σχέση με τις γυναίκες!!! (απλά μία διαπίστωση)

megistanas
14-01-06, 17:02
:jumpgirl: Καμία σχέση με τις γυναίκες!!! (απλά μία διαπίστωση)

Μα φυσικα.....

Οι γυναικες :flirt: ειναι πολυ τρυφερα, ρομαντικα και πανεμορφα πλασματα που εχουν παντα εναν ιδιαιτερο τροπο να σου:twak: φτιαχνουν τη μερα και το κεφι παντου, παντα και με καθε τροπο!!!

Αλιμονο να τις παρομοιαζα με bmw....:takecover ιεροσυλια!!!!

doria
14-01-06, 17:21
Μα φυσικα.....

Οι γυναικες :flirt: ειναι πολυ τρυφερα, ρομαντικα και πανεμορφα πλασματα που εχουν παντα εναν ιδιαιτερο τροπο να σου:twak: φτιαχνουν τη μερα και το κεφι παντου, παντα και με καθε τροπο!!!

Αλιμονο να τις παρομοιαζα με bmw....:takecover ιεροσυλια!!!!
όταν όμως θα αρχίσει να βγάζει ζημιές θα ευχόσουν καλήτερα να ήταν γυναίκα το bmw σου!

megistanas
14-01-06, 17:28
Οταν βγαζει ζημιες θα το πεταξω και θα παρω αλλο.....

Οταν η γυναικα αρχιζει να βγαζει τι τη κανεις? οεο?

Κυριε κυριε κυριε να πω???

Τη τρως στη μαπα!!!!

doria
14-01-06, 17:30
Οταν βγαζει ζημιες θα το πεταξω και θα παρω αλλο.....

Οταν η γυναικα αρχιζει να βγαζει τι τη κανεις? οεο?

Κυριε κυριε κυριε να πω???

Τη τρως στη μαπα!!!!
Όχι βέβαια..αν είσαι ήδη παντρεμένος απλά πέρνεις διαζύγιο..αν απλά έχεις μια σχέση..την αγνοείς και προχοράς παρακάτω..

όταν βγάζουν όμως οι άντρες ζημιές εμείς δεν τους τρόμε στην ΜΑΠΑ όπως προείπες..απλά κάνουμε υπομονή..(ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ)

megistanas
14-01-06, 17:39
Κ Α Κ Ω Σ !

M-illusion
14-01-06, 18:46
όταν βγάζουν όμως οι άντρες ζημιές εμείς δεν τους τρόμε στην ΜΑΠΑ όπως προείπες..απλά κάνουμε υπομονή..(ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ)

Να μην ξεχνάς τα service τους,να χρησιμοποιείς καλά κάυσιμα και λάδια και να μην τους ζορίζεις όταν ακόμα είναι κρύα η μηχανή...αντέχουν πιο πολλά χρόνια! :rofl2:

PS: η σωστή επιλογή μάρκας και μοντέλου είναι το 50%

m3power
14-01-06, 22:59
διαπιστωσα οτι στο προηγουμενο POWER ειναι ο PANOZ με το εργαλειο του!!!!!!!

manosm3
14-01-06, 23:17
Διαπιστωσα οτι ο xristos27 εχει πλαισιακι "service Καραγιωργης". Διαπιστωσα οτι ειδα το αυτοκινητο του σημερα. :)
Διαπιστωσα οτι ο karlos ΠΑΛΙ μου εβγαλε το πλαισιο κι εβαλε δικο του. Τουλαχιστον αυτη τη φορα το εβαλε στο πορτμπαγκαζ της bmw... MPOWER, θα συνεχιστει για πολυ αυτη η δουλεια; Συνεχεια βιδωνω-ξεβιδωνω...
Διαπιστωσα ποσο χαροι ειναι καποιοι επαγγελματιες οδηγοι. Ενω πηγαιναμε προς Λαρυμνα στη δεξια λωριδα της εθνικης με περιπου 110 χμ, χιονι και 0 βαθμους Κελσιου, στην αριστερη υπηρχε παγος βλεπω ενα λεωφορειο του ΚΤΕΛ να μας προσπερναει. Μια που το ειδα και μια που χαθηκε!!! Σε επαρχιακο δρομο-παρακαμψη μεγαλου μερους της εθνικης- ενω πηγαιναμε με περιπου 90 χμ, ενα φορτηγο μας προσπερασε ξυστα, ριχνοντας χαλικια και αφθονο νερο πανω μας. Μια που το ειδα και μια που χαθηκε κι αυτο... Πολλη δυναμη να ουμε.

TheCondor
15-01-06, 08:48
Μανο διαπιστωνω οτι και εμενα το δικο μου αμαξι εγραφε καραγιωργης.

Επισης διαπιστωνω οτι το σασμαν σημερα τα ειδε ολα απο μια λαθος αλλαγη, παιζει και να εχει παθει ζημια ( ελπιζω οχι ). Σε αλλαγη προς δευτερα εκανε ενα ΣΥΝΕΧΕΣ γκοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυπ ( μιλαμε για 2 δευτερα ) επειδη ο βλακας δεν προλαβα να πατησω συμπλεκτη. Εχω ξενερωσει αφανταστα, οχι τιποτα αλλο, οι τυπαδες με το MX-5 νομιζανε, αλλα παρολα αυτα, η τεταρτη μου τους κανονισε αν και στο φαναρι η πρωτη δεν εμπαινε με τιποτα!!!

Επισης διαπιστωνω οτι ειμαι σχεδον δυο μερες σερι αυπνος και γουσταρω.

Επισης διαπιστωνω οτι ειμαι 20 χρονων και μιας ημερας, ναουμε.

DaRk_AnGeL
15-01-06, 19:11
Διαπιστώνω οτι :
1. Ειναι ΠΟΛΛΑ τα σφηνάκια Άρηηηηηηηηηηη....
2. Υπάρχουν ακόμα μαγαζιά που σερβίρουν καθαρά ποτά... Thank God,δε θα άντεχα για δέυτερη φορά σε 3 μέρες να πιώ χυμό χειροβομβίδας.

DaRk_AnGeL
15-01-06, 19:26
όταν βγάζουν όμως οι άντρες ζημιές εμείς δεν τους τρόμε στην ΜΑΠΑ όπως προείπες..απλά κάνουμε υπομονή..(ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΗ)

Exμ... Διαπιστώνω οτι είσαι μικρή και δεν έχεις καταλάβει τις διαφορές ανάμεσα στα δύο φύλα.
Σκέψου οτι μια γυνάικα θεωρείται "παλιό μοντέλο" στα 35 με 40 σε αντίθεση με τον άντρα που έχει πέραση μέχρι τα 50.
Μια γυναίκα πέρα απο την προγραμματισμένη συντήρηση (ξέρεις... αυτές τις 5 μέρες κάθε μήνα) ζητάει απ την πρώτη στιγμή (ψώνια-δώρα-καλυντικά-ρούχα-παπούτσια-κομμωτήριο-μανικιούρ-πεντικιούρ κλπ κλπ) και μέχρι την τελευταία. Άντιθέτως ο άντρας είναι αρκετα πιο ολιγαρκής και αργεί πολύ να βγάλει ζημιές.
Να μην αναφέρω οτι "γκρίνια,κλάψα,κρεβατομουρμούρα" και άλλα τέτοια, είναι θυληκού γένους.
Άρα ίσως να πρέπει να αναθεωρήσεις το ποιός ανέχεται ποιόν.
Αυτά επι θεωρητικού επιπέδου, γιατι επι πρακτικού.. δεν τίθεται θέμα να "αντέχεις τον άλλο" αλλα ΑΝ μπορείτε να συμβιβαστείτε ο ένας με τα στραβά του άλλου για να συμβιώσετε.

Διαπιστώνω οτι μας έχουν επηρεάσει ΠΟΛΥ τα αυτοκίνητα, σε σημείο να κρίνουμε και να αξιολογούμε τα πάντα, ακόμα και τους ανθρώπους ή τις σχέσεις σαν να ήταν 4τροχα...
Πάλι καλά που δεν είναι έτσι,γιατι κάποιοι που έχουν φάτσες σαν το PT cruiser μάλλον θα είχαν την ίδια τύχη με αυτό... να μείνουν στη βιτρίνα μέχρι να αποσυρθούν...

God
15-01-06, 19:43
Thank God,δε θα άντεχα για δέυτερη φορά σε 3 μέρες να πιώ χυμό χειροβομβίδας.


Παρακαλω.... :bananasmi

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
15-01-06, 19:45
Exμ... Διαπιστώνω οτι είσαι μικρή και δεν έχεις καταλάβει τις διαφορές ανάμεσα στα δύο φύλα.
Σκέψου οτι μια γυνάικα θεωρείται "παλιό μοντέλο" στα 35 με 40 σε αντίθεση με τον άντρα που έχει πέραση μέχρι τα 50.
Μια γυναίκα πέρα απο την προγραμματισμένη συντήρηση (ξέρεις... αυτές τις 5 μέρες κάθε μήνα) ζητάει απ την πρώτη στιγμή (ψώνια-δώρα-καλυντικά-ρούχα-παπούτσια-κομμωτήριο-μανικιούρ-πεντικιούρ κλπ κλπ) και μέχρι την τελευταία. Άντιθέτως ο άντρας είναι αρκετα πιο ολιγαρκής και αργεί πολύ να βγάλει ζημιές.
Να μην αναφέρω οτι "γκρίνια,κλάψα,κρεβατομουρμούρα" και άλλα τέτοια, είναι θυληκού γένους.
Άρα ίσως να πρέπει να αναθεωρήσεις το ποιός ανέχεται ποιόν.
Αυτά επι θεωρητικού επιπέδου, γιατι επι πρακτικού.. δεν τίθεται θέμα να "αντέχεις τον άλλο" αλλα ΑΝ μπορείτε να συμβιβαστείτε ο ένας με τα στραβά του άλλου για να συμβιώσετε.

Διαπιστώνω οτι μας έχουν επηρεάσει ΠΟΛΥ τα αυτοκίνητα, σε σημείο να κρίνουμε και να αξιολογούμε τα πάντα, ακόμα και τους ανθρώπους ή τις σχέσεις σαν να ήταν 4τροχα...
Πάλι καλά που δεν είναι έτσι,γιατι κάποιοι που έχουν φάτσες σαν το PT cruiser μάλλον θα είχαν την ίδια τύχη με αυτό... να μείνουν στη βιτρίνα μέχρι να αποσυρθούν...


ΟΛΕ!!! Πες τα ρε Σπύρο!!! Συμφωνώ ρε φίλε και επαυξάνω!!!

makman
15-01-06, 20:34
Διαπιστώνω οτι :
1. Ειναι ΠΟΛΛΑ τα σφηνάκια Άρηηηηηηηηηηη....
2. Υπάρχουν ακόμα μαγαζιά που σερβίρουν καθαρά ποτά... Thank God,δε θα άντεχα για δέυτερη φορά σε 3 μέρες να πιώ χυμό χειροβομβίδας.

υστερα απο την διαπιστωση του σπυρου διαπιστωνω και εγω οτι ειναι ΠΟΟΟΛΥ καλο υστερα απο τα "...πολλα σφηνακια αρηηηηη" να ξυπνας το πρωι μια χαρουλα.

papajim
15-01-06, 20:36
Διαπιστώνω πως κάποιες καταστάσεις έχουν ξεφύγει λιγάκι!!

Fad3In
15-01-06, 20:43
Διαπιστωνω οτι ειμαι 20. Να με χαιρομαι. Χρονια πολλα ρε και καλα χιλιομετρα γενικα...
Επίσης διαπιστώνω πως πολλά ροκ μπαρ δεν σερβίρουν ζεστό γάλα. Εγω διαπιστωνω φιλε σουργελο οτι δεν ξαναπατω σε μπαρακι
που στην τουαλετα ειχε πινακιδα 'Προσοχη Σκαλοπατι' αντι ενα απλο 'WC'! :p:
Επισης,δεν ξαναπροφερω το ονομα του μαγαζιου (και γενικα κανενα ονομα)
οπως εσυ γιατι παλι ρεζιλι θα γινω στην γκομενα μου! :p:
Le Roi=Λε Ρουά και οχι Λι Ρόι ρε! Καουμποικο ειναι; :p:
Επισης ειμασταν γ@μω τις παρεες κι ας μην πηγε κανεις μας! χαχαχαχα
Ν.

Υγ.Οσοι κανουν παραπονα σχετικα με τη φαγωμαρα στο club μας
ας κοιταξουν να μην ειρωνευονται τους ομοσταβλους παρακαλω!

DaRk_AnGeL
15-01-06, 21:38
υστερα απο την διαπιστωση του σπυρου διαπιστωνω και εγω οτι ειναι ΠΟΟΟΛΥ καλο υστερα απο τα "...πολλα σφηνακια αρηηηηη" να ξυπνας το πρωι μια χαρουλα.

Διαπιστώνω οτι τα σφηνάκια ήταν τουρμπάτα... γι αυτό και είχαν LAG.... Βαρέσανε κάτι ώρες μετά :smokin: αλλά.. όλα καλά.

Διαπιστώνω οτι ο Μαλεζάνι έκανε πάλι το θαύμα του.. αλλα με κάλυψε απόλυτα με αυτό που είπε στη συνέντευξη τύπου μετά το χαμένο (μόνο τέτοια έχουμε φέτος) ντέρμπυ : ".. έγιναν λάθη...".
Διαπιστώνω οτι άν δε πάρει πόδι αυτός ο τύπος... θα μας στείλει στις ερασιτεχνικές κατηγορίες ή σε κάνα πρωτάθλημα 5χ5 :nixweiss: :nixweiss:

megistanas
15-01-06, 23:28
Διαπιστωσα οτι αρχισα να ντρεπομαι για την ομαδα μου....

Διαπιστωσα οτι μεχρι και το αμαξι μου ειναι πρασινο...

Διαπιστωσα οτι πρεπει να προλαβουμε πρωτοι εμεις (το κλαμπ) να οργανωθουμε σε 5χ5 γιατι κοβω την ομαδα μου να μας προλαβαινει....:):)

Διαπιστωσα τελικα ..."πως μια γυναικα στο κοσμο ετουτο μας γεννα...και μια γυναικα μας πεθαινει"... !!!

sakkunen
16-01-06, 00:10
Διαπιστωνω οτι ταριφες και ταξιδιωτες Σαββατοκυριακου ειναι οι χειροτεροι οδηγοι.Χειροτερο γινεται οταν τους συναντας και τους δυο.
Διαπιστωνω οτι το καλυτερο σχολειο για να μαθεις ν οδηγεις ειναι η οδηγηση στο χιονι!Τρελά drift,αναποδα τιμονια με πολυ χαμηλη ταχυτητα.:nod:

Καλη η πισω κινηση αλλα στο χιονι γινεσαι νοσταλγος της FWD!
Παρ' ολα αυτα αν σου κοβει λιγο,αλυσιδες δεν θ σου χρειαστουν!

Τρακτερ=απολυτο μηχανημα οδηγησης!:screwy:

Ολη η Ελλαδα μπορει να χει ηλιοφανεια στον Κιθαιρωνα θα χιονιζει!!

manosbmw318ie30
16-01-06, 14:20
Διαπίστωσα ότι ακόμα και στη κοντινή στην Αθήνα επαρχία, μετά τις 9 το βράδυ ερημώνει το σύμπαν. Βεβαίως χειμώνας + κρύύύύύο + αμέσως μετά τις διακοπές των Χριστουγένων, δε θα έπρεπε να περιμένω κάτι διαφορετικό, αλλά χτες το βράδυ που έφυγα από Σχοίνο κατά τις 22:10 (μέχρι να τελειώσει ο θρίαμβος και να τα μαζέψω να τη κάνω, πέρασε η ώρα) έπρεπε να φτάσω Μέγαρα για να δω άλλο αυτοκίνητο!

Επίσης στην επιστροφή (πίσα σκοτάδι, χωρίς φωτισμό και φεγγάρι) διαπίστωσα ότι τα φώτα πορείας μου είναι πιο δυνατά από τους προβολείς μου! Μου φαίνεται ότι θα βάλω ΧΕΝΟΝ και στους προβοελίς... ;)

megistanas
17-01-06, 00:52
Διαπιστωσα (παλι) οτι το 316 ειναι ποοοολυ αργο.....

Διαπιστωσα επισης οτι θελει επειγωντος μετατροπη......

Και προσπαθω (ακομα) να διαπιστωσω αν τα μηχανικα απο Ζ3 "καθονται" σε Ε36 (βοηθεια εχω?)

Καθονται? οεο?

Elias_Z3
17-01-06, 07:20
Διαπιστωσα οτι πολλοι γονεις δεν σκεφτονται την ζωη των παιδιων τους. Πριν δυο μερες ειδα μια μανα να οδηγαει το αυτοκινητο της και να εχει αγγαλεια το παιδι της:icon42: :icon02: . Καλα δεν εχουν καθολου μυαλο?:nixweiss:

Kostas Christ
17-01-06, 10:31
Οσον αφορα τους επαγγελματιας οικογενιακος μας φιλος οδηγουσε το ραλλακι του σε επερχιακο δρομο χωρις να το πλακωνει πανω σε καποια στροφη του πεταγεται μπροστα ενας ταριφας χωρις καν να ελεγξει και φυσικα μπαμ. Επαγγελματισμος ειναι αυτο; ΕΛΕΟΣ δηλαδη πρεπει να σκοτωθουμε για μαθουν οι επαγγελματιες να οδηγουν σωστα; Και να σκοτωθουμε να μου πειτε παλι τα ιδια θα γινονται βλεπε ατυχημα σε τεμπη και μαλιακο. Γενικα ειμαστε στο ελεος του καθε μ@@#$α και δεν αναφερομαι μονο σε επαγγελματιες

E36M3ZF
17-01-06, 11:24
Diapistwnw pws otan koitas mesa apo to www.mobile.de gia autokinhto ola fainontai rodina....alla otan eisai stin Germania ......klafta xaralampe......

Tade efi
Costas

P.S....Eimaste Germania kai edw ta ipologistonia den exoun ellinika....So....signwmi katarxin gia ta greekliss alla opoios pareksigithi na tou kaei to video.

megistanas
17-01-06, 17:12
Δυστυχως Ξανα...μανα...επανα...διαπιστωσα οτι η πολυ δουλεια τρωει τον αφεντη!!!

Τι να κανω ομως που εχω διαπιστωσει εδω και ποοοολυ καιρο οτι ειμαι πιο αργος και απ'τη καθυστερηση και θελω ΕΠΕΙΓΩΝΤΟΣ μετατροπη? οεο?

apostolos_m3
17-01-06, 17:22
Διαπιστωνω οτι ειναι πολλα τα λεφτα....χαχαχαχα

DaRk_AnGeL
17-01-06, 21:07
Διαπιστώνω οτι καπνός χωρίς φωτιά ΔΕΝ υπάρχει...
Επίσης, διαπιστώνω οτι ήρθε η ώρα να κάτσω να σβήσω πολλά απ τα πόστς που έχω κάνει εδώ... (στό forum...όχι στο thread) για λόγους που θα αναφέρω εν καιρώ....

manosm3
17-01-06, 22:33
Διαπιστωσα οτι καθε πρωι θα πηγαινω σχολειο με 320 Ε90!:bananasmi :) Ωραιο αυτοκινητακι μεσα με λιγο σκληρα αμορτισερ.
Διαπιστωσα οτι παρολο που συμπληρωνω 7.30-9 ωρες υπνου την ημερα, νυσταζω και ειμαι κουρασμενος.
Διαπιστωσα οτι ο saikoe39 ειναι κοινωνικα στιγματισμενος. Με τη 2η και ΑΝ τα σηματα χαχαχαχα

konstantinos
17-01-06, 22:41
Διαπιστωσα οτι καθε πρωι θα πηγαινω σχολειο με 320 Ε90!:bananasmi :) Ωραιο αυτοκινητακι μεσα με λιγο σκληρα αμορτισερ.
Διαπιστωσα οτι παρολο που συμπληρωνω 7.30-9 ωρες υπνου την ημερα, νυσταζω και ειμαι κουρασμενος.


Καινουργιο?

M-illusion
18-01-06, 00:02
Άσχετο αλλα διαπιστώνω οτι το American Psycho δεν είναι ταινία...είναι φρίκη!
Άργησα να το δώ αλλα το πέτυχα ε?:smashtard

xristos27
18-01-06, 00:08
αι που εισαι ακομα που να δεισ βραδυ στο μερκουριο με παγο χαχαχα

M-illusion
18-01-06, 04:25
αι που εισαι ακομα που να δεισ βραδυ στο μερκουριο με παγο χαχαχα
Πού θα πάει...θα το δώ και αυτό το έργο τώρα που έπιασε πάγο...Ποιός τρελός θα είναι μπροστά να σβήνει φώτα δεν ξέρω :rofl2: άχμ...γκούχου-γκούχου!

saikoE39
18-01-06, 11:36
Διαπιστωσα οτι καθε πρωι θα πηγαινω σχολειο με 320 Ε90!:bananasmi :) Ωραιο αυτοκινητακι μεσα με λιγο σκληρα αμορτισερ.
Διαπιστωσα οτι παρολο που συμπληρωνω 7.30-9 ωρες υπνου την ημερα, νυσταζω και ειμαι κουρασμενος.
Διαπιστωσα οτι ο saikoe39 ειναι κοινωνικα στιγματισμενος. Με τη 2η και ΑΝ τα σηματα χαχαχαχα
Διαπιστωσα....πως σαν κοινωνικα στιγματισμενο ατομο.....
Οτι πλεον αποστιγματιστηκα.....:rockon:
Τα σηματα ειναι στην τσεπουλα μου....
Με τον ιδιο ακριβως τροπο διαπιστωνω πως απο βδομαδα,και το ροζ χαρτακι θα ειναι στην τσεπη μου....:bananasmi

Fad3In
18-01-06, 12:03
Πολλα και διαφορα...
μουμπλε μουμπλε...
1.Ενας απο τους admins ειναι τελικα εντελως...αντε ας μην εκφραστω...:scratchch
Μεσα στην επαρση και την επιθετικοτητα και ως εκ τουτου,αυθαιρεσια...
2.Ο Νικος με το Ζ3 ACS εμαθε να καπνιζει απ την μικρη που επαιζε στο Ρετιρε(!)
Απιστευτα πραγματα μαθαμε και σημερα!!! :p:
3.Προχτες το βραδακυ στο ΣΕΦ αν εξαιρεσουμε τον Τακη (melodic) ημουν ο πιο αργος της παρεας! χαχαχαχ
4.Το 2λιτρο του Kονδορα ανοιγει τρελλά! Το ταιζει με 36αρια! ;)
5.Καντε unban τον Βασιλη γιατι το ολο σκηνικο δειχνει μικροψυχια
και γενικα ηταν θεμα προσωπικης αντιπαραθεσης.Δεν αφορα ΚΑΝΕΝΑΝ
απο τους υπολοιπους...περιμενουμε καποια σοβαροτητα τελικα...:dupe:
Ειπωθηκαν πολυ βαριες κουβεντες χωρις να υπαρχει λογος ΚΑΙ απ τις 2 πλευρες...
Αλλα οσο να ναι,αλλο να σε λενε 'ασχετο' ή/και 'βλακα' κι αλλο να βριζεις μανες,ε;
Υπαρχουν πολλοι που συμφωνουν μαζι μου σ αυτο...
Ν.

ioanna
18-01-06, 16:07
Τόσες μέρες χωρίς διαπίστωση πως άντεξα?
1. Διαπιστώνω ότι για πρώτη φορά παραδέχομαι την νομοθεσία αφού φρόντισε για μας τα φοιτητάκια!!!
2.Διαπίστωσα ότι κάποιος χθες στην σχολή μου άφησε κάρτα του κλαμπ πάνω στο αμάξι μου παρόλο που έχει αυτοκόλλητα του κλαμπ.
3.Διαπίστωσα ότι έιναι ωραία να ρισκάρεις και να κάνεις ακόμα ένα βήμα μπροστά γιατί σου βγαίνει σε καλό!!!
4.Διαπίστωσα ότι έχω αποκτήσει ένα περίεργο ύφος κι όλοι με παίρνουν πρέφα!
5.Τέλος διαπίστωσα πόσο εύκολο είναι να κάνεις καρδιακό το αφεντικό σου!!!:D

megistanas
18-01-06, 17:03
Διαπιστωσα οτι η υποθεση "κλαμπ" εγινε πλεον οικογενειακη μας...

Διαπιστωσα οτι θα ειμαι εκει στη κοπη της πιτας αλλα δεν εχω postαρει ακομα γιατι δε ξερω με ποσους κολαουζους ακομα!!!

Διαπιστωσα οτι σε 20+1 μερες απο σημερα στρατευομαι....

Διαπιστωσα οτι εχω ακομα απ'την Αραχωβα το pmr του ΑΝΔΡΕΑ...sorry ANDREAS...!!

manosm3
18-01-06, 19:32
Διαπιστωσα οτι ο Τακης και ο ΝιkοsΖ3schnitzer επρεπε να με ειχαν παρει τηλεφωνο απο χτες. Θα ειχατε καλοπερασει σημερα καμαρια μου.
Διαπιστωσα ο Κωστας ειναι στιγματισμενος γιατι περασεμε τη ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ τα σηματα. Τον ντροπιασαν αλλοι...χοχοχο
Διαπιστωσα οτι ο mpikounis δεν με λυπαται καθολου......
Διαπιστωσα οτι τα υφασματινα καθισματα της Ε90 εχουν ΤΡΟΜΕΡΗ ποιοτητα. Μολις σημερα διαπιστωσα ΟΠΤΙΚΑ οτι δεν ειναι δερματινα!!! Η υφη ειναι σχεδον ιδια. Σα δερμα με λιγο χνουδι. ΜΕΝΩ ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ!!!!

TaToS
18-01-06, 19:51
Διαπιστωσα οτι εχω ακομα απ'την Αραχωβα το pmr του ΑΝΔΡΕΑ...sorry ANDREAS...!!
Εχεις??????????????

DaRk_AnGeL
18-01-06, 20:16
Υπαρχουν πολλοι που συμφωνουν μαζι μου σ αυτο...
Ν.

Count me in.... συμφωνω με αυτά που λέει ο Νικήτας και γενικά διαπιστώνω έχουμε εκτροχιαστεί νομίζω και δε μ αρέσει καθόλου αυτο. Πολλά άκυρα γίνονται...... τέλος πάντων δέ θα επεκταθώ γιατι θα πέσω στο επίπεδο αυτών που θα σχολιάσω.. Άντε γιατι άντε... (copyrighted by Homo Sapiens replica)

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
18-01-06, 21:48
διαπιστώνω πως εγώ θα μπορούσα να είμαι άνετα από πίσω από αυτόν που θα έσβηνε τα φώτα!

papajim
19-01-06, 23:37
Διαπιστώνω πως έχω κλείσει ένα χρόνο ως μέλος του club.:party:
Να τα κατοστίσω κι εγώ και όλοι οι υπόλοιποι!!:friday:

doria
20-01-06, 01:47
Διαπίστωσα πόσο χαζή είμαι!

DaRk_AnGeL
20-01-06, 06:48
Διαπίστωσα οτι χτές βράδυ πέρασα ξυστά (το ξυστά ίσως δεν είναι αρκετά περιγραφικό) απ το να σκοτωθώ... αλλα ήταν μεγάλη η ηδονή όταν συνειδητοποίησα οτι πέρασα απ το μάτι της βελόνας και έκανα μια προσπέραση που μάλλον θα συζητιέται για ΠΟΛΥ καιρό απ όσους την είδαν.
Επίσης διαπίστωσα οτι ο συνοδηγός όχι μόνο δεν φρίκαρε όταν είδε τον δεξί καθρέφτη να περνάει πάνω απ τον καθρέφτη του διπλανού... αλλα το γούσταρε κιόλας...
Τέλος διαπιστώνω οτι κάποιο καγκούρι θα κάνει ΠΟΛΥ καιρό να ξαναπιάσει αριστερή στον κηφισσό.....

alexcsl
20-01-06, 10:55
Μόλις διαπίστωσα πως υπάρχουν και άλλα threads
σε αυτό το forum, εκτός από αυτά της φήμης και των παραπόνων.

Επίσης εχθές έκλεισα ακριβώς 2 μήνες από την αγορά του Μ5
και όλως τυχαίως έκλεισα και 10.000χμ ακριβώς!

Action Man
20-01-06, 10:59
και όλως τυχαίως έκλεισα και 10.000χμ ακριβώς!

Διαπιστωσα οτι εχεις τρελαθει με το καινουργιο οχημα!!!:) ......αλλα δεν εχεις βαλει φωτο της Ε46 στο γκαραζ......:nono:

santo
20-01-06, 11:18
Επίσης εχθές έκλεισα ακριβώς 2 μήνες από την αγορά του Μ5
και όλως τυχαίως έκλεισα και 10.000χμ ακριβώς!

Sorry... Αλέξη.. 10.000 Χλμ. με το Μ5??
Καλά βρε θηρίο .. Αθήνα-Θεσσαλονίκη.. Πετάγεσαι για καφεδάκι??
Να εισαι καλά φίλε.. και να το χαίρεσαι το εργαλείο!!

alexcsl
20-01-06, 11:40
Sorry... Αλέξη.. 10.000 Χλμ. με το Μ5??
Καλά βρε θηρίο .. Αθήνα-Θεσσαλονίκη.. Πετάγεσαι για καφεδάκι??
Να εισαι καλά φίλε.. και να το χαίρεσαι το εργαλείο!!

ΟΛΑ με το Μ5! Δεν το χορταίνω, ξαναλέω!
Ψάχνω αφορμή για δρομολόγια!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
20-01-06, 13:51
ΟΛΑ με το Μ5! Δεν το χορταίνω, ξαναλέω!
Ψάχνω αφορμή για δρομολόγια!

Διαπιστώνω ότι Είναι πολλά τα άλογα λέμε και ακριβά τα λάστιχα!!! :icon11: :king:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
20-01-06, 14:00
Διαπιστώνω επίσης ότι: Υπάρχουν τάπερ που οδηγούνται από κάβουρες τα οποία όταν βλέπουν ένα ή δυο bmw και πάνε μαλλιοκούβαρα και σταματάνε μπροστά τους έρχονται και τους πριζώνουν για κόντρα και ιστορίες και μετα την κάνουν ω σαν τον lovermana!! χαχα είναι πολύ αστείο. Και επίσης διαπιστώνω ότι το αμερικάνικο m3 αρχίζει και ξυπνάει και πέρνει το κολάϊ. Έτσι έτσι να πέρνουνε φωτιά τα λάστιχα. Α και μια τελευταία διαπίστωση: Θέλω πάλι λάστιχα. Έλεος πια!!

megistanas
20-01-06, 18:52
Διαπιστωσα οτι ειμαι ο ΠΡΩΤΟΣ (επιτελους) που κοκκινισε το τετραγωνακι μου...:screwy: :screwy: :pth:

manosbmw318ie30
20-01-06, 19:06
Διαπίστώνω ότι γουστάρω τους καθρέφτες.... συγνώμη τους δρόμους της Αθήνας, που μου επιτρέπουν να πλαγιολισθένω σε κάθε ευκαιρία!

Επίσης για μια ακόμα φορά διαπιστώνω ότι έχω "πάθος" με την μπέμπα μου!

Διαπιστώνω ότι μέχρι πριν 5 λεπτά (άρα και τώρα) το ποτάμι δε πάει μία.

Και διαπιστώνω ότι οι παράλληλοι στο ποτάμι είναι άδειοι και πάς χαλαρός.... αρκεί να βρεις πως φτάνεις σε αυτούς και αρκεί να έχεις καλό οδοντίατρο για να μην εκτοξεύονται τα σφραγίσματα με τη κατεστραμένη άσφαλτο.

Διαπιστώνω ότι.... διαμαρτύρομαι (και δεν είμαι γραμμάτιο)!

Διαπιστώνω ότι το επίπεδο στα δημόσια σχολεία κατρακυλά με ρυθμούς Μ5! Που θα πάει αυτό το χάλι;;;;;;;; (ΟΕΟ)

Διαπιστώνω ότι πρέπει να φτιάξω νέο thread για τα ΧΕΝΟΝ!

Διαπιστώνω ότι έχω βαρεθεί πολλά πράγματα.

Διαπιστώνω ότι διαπίστωσα πολλά σήμερα.

Καλό σας βράδυ!

Fad3In
20-01-06, 19:07
Επίσης εχθές έκλεισα ακριβώς 2 μήνες από την αγορά του Μ5
και όλως τυχαίως έκλεισα και 10.000χμ ακριβώς!

Χεχε,σιγουρα καποιος χρησιμοποιει την Μ5 του!!!
Καλα χιλιομετρα με ασφαλεια!!! :dblthumb2

Διαπιστωσα λοιπον οτι:
1.Ειναι ωραιο να σ αφηνει η μαμα ν αλλαζεις ζαντες στ αυτοκινητο της!:p:
2.Εχω αντιστρεπτικη ('μαμα' φυσικα) πισω....;)
3.Ο Insane Driver πρεπει να χει πολλα χιλιομετρα αναποδα στα χερια του!
4.Ζητω η ροπη στα χαμηλα του 8v Μ10! :D
Ν.

Geo_3D
20-01-06, 22:39
Διαπιστωνω συνεχως οτι οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!!!!

sheriff
20-01-06, 23:46
Επίσης διαπίστωσα οτι ο συνοδηγός όχι μόνο δεν φρίκαρε όταν είδε τον δεξί καθρέφτη να περνάει πάνω απ τον καθρέφτη του διπλανού... αλλα το γούσταρε κιόλας...

διαπιστωνω οτι ειναι η πρωτη μου διαπιστωση!!!!!διαπιστωσα λοιπον οτι θες επειγωντος χαμηλωμα:icon18: :icon18: :icon18: :icon18:

InsaneDriver
21-01-06, 00:40
3.Ο Insane Driver πρεπει να χει πολλα χιλιομετρα αναποδα στα χερια του!
Γιατί με συκοφαντείς;;;:banhim:

DaRk_AnGeL
21-01-06, 05:55
διαπιστωνω οτι ειναι η πρωτη μου διαπιστωση!!!!!διαπιστωσα λοιπον οτι θες επειγωντος χαμηλωμα:icon18: :icon18: :icon18: :icon18:

Χαχαχαχα.. άργησες αλλα... την έκανες τη διαπίστωση :p

Κατα βάσην έπεσες ΠΕΡΙΠΟΥ μέσα.. αφενώς το HYUNDAI ήταν σαύρα... μιλάμε για ΠΟΛΛΑ άλογα και τέτοια .. και απ την άλλη...
Διαπιστώνω οτι οι αναρτήσεις μου δεν έιναι απλά νεκρές... αλλα έχουν κάνει και πολλά χλμ ώς ζόμπι....

manosm3
21-01-06, 13:29
Διαπιστωσα οτι οι γατουλες αγαπουν ιδιαιτερως το Μ3 του strax. :p:
Διαπιστωσα οτι μου αρεσε ο κυριος που εκινειτο σε γρηγορους και πλαγιους ρυθμους στα Βριλησσια με ενα Μ3 Ε46. Κριμα που εχω τοσο λιγα αλογα και δεν μπορουσα να κολλησω πισω του. Το κατα δυναμιν...Τουλαχιστον εκανα ο,τι ηταν δυνατον απο μερους μου και μεσα στα πλαισια της ασφαλειας.:):)

megistanas
21-01-06, 14:15
1) Διαπιστωσα οτι ο λογαριασμος μου ειναι σχεδον αδειος 16+1 πριν στρατευθω...ολε!!!

2) Διαπιστωσα οτι μαλλον στραβωσα τη πισω δεξια ζαντα παλι 16+1 πριν στρατευθω και σε συνδυασμο με το παραπανω...απλα τη πατησα...ολε!!!

3) Διαπιστωσα, εδω και καιρο βεβαια, οτι...τρως - γελας - γα*beep*ας - κλανεις...δεν εχεις φοβο να πεθανεις!!!



Υ.Γ: Παρακαλω -αν γινεται- να μη σβηστει λογω του 3, δεν προσβαλει κανεναν...

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
22-01-06, 00:01
Διαπιστωσα οτι οι γατουλες αγαπουν ιδιαιτερως το Μ3 του strax. :p:
Διαπιστωσα οτι μου αρεσε ο κυριος που εκινειτο σε γρηγορους και πλαγιους ρυθμους στα Βριλησσια με ενα Μ3 Ε46. Κριμα που εχω τοσο λιγα αλογα και δεν μπορουσα να κολλησω πισω του. Το κατα δυναμιν...Τουλαχιστον εκανα ο,τι ηταν δυνατον απο μερους μου και μεσα στα πλαισια της ασφαλειας.:):)

Μήπως αυτό το m3 βγήκε και στην εθνική?

Διαπίστωσα ότι αν βρω αυτό το m3 ε46 (ανθρακί) που με πέρασε από δεξιά στην εθνική στο ύψος της renault ή λίγο πιο πριν έτσι όταν ήμουν δεξιά λωρίδα εκτός ότι θα τον κεράσω την επόμενη φορά που θα τον δω θα φάει ΜΕΓΑΛΗ ήττα και πίκρα

manosbmw318ie30
22-01-06, 11:46
Διαπιστώνω ότι από τη στιγμή που έβαλα στον υπολογιστή μου το Macromedia Flash MX, η σελίδα του club έχει γίνει αχταρμάς στον Firefox.

Ο γ!@#$%$ o ΙΕ παίζει ΟΚ! :chair:

Ξαναεγκατέστησα το flash player αλλά τίποτε.

Διαπιστώνω λοιπόν ότι ο Firefox δε γουστάρει Flash MX!!!

Διαπιστώνω ότι ο Firefox είναι ποιο γρήγορος από τον ΙΕ!

Διαπιστώνω ότι δεν έχω Shoutbox στον Firefox.

Τελικά διαπίστωσα ότι μια εκκαθάριση λύνει όλα τα προβλήματα!!! :cheers:

Fad3In
22-01-06, 14:16
Γιατί με συκοφαντείς;;;
Dεν εννοουσα με την οπισθεν; ;) :rofl2: Ξερεις εσυ! ;)

Διαπιστωνω οτι ανεβηκα στα 140χλμ/ω στη στροφη της ΕΟ στον Ρεντη!
Κι επεται συνεχεια!!!
Που να χα και σωστες αναρτησεις στην αντικα! χεχε :screwy:
Ν.

Dionysis
22-01-06, 14:41
Μόλις διαπίστωσα ότι μου κάηκε η κάρτα γραφικών φτουυυυυυυυυυυυ γ@μώτο γιατί όλα σε εμένα :banhim:

apostolos_m3
22-01-06, 16:12
Eγω σημερα διαπιστωσα πως αμα ειναι μπουκομενη η μυτη σου ολη μερα οτι και να κανεις δεν το ευχαριστιεσαι με τιποτα..

Ολοι την ωρα ερτεχα στην τουαλετα να φυσιξω την μυτη μου...

doria
22-01-06, 20:36
Εγώ μετά απο πάρα πολύ σκέψη διαπίστωσα ένα πράγμα που πιστεύω οτι είναι αρκετά σοβαρό..(με αφορμή το post του geo στο thread "παράπονα")
Τελευταία οι άνθρωποι έχουν γίνει πολύ "κουτσομπόλιδες"..δεν καταλαβαίνω τον λόγο που ασχολούντε με τα προσωπικά του καθενός..Δλδ πραγματικά δυσκολεύομαι πολύ να το καταλάβω αυτό και μου κάνει φοβερή εντύπωση το γεγονός οτι ο κόσμος έχει ξεφήγει..Αναρωτιέμαι αν ο κόσμος στέκει στα καλά του!δεν έχει άλλα προβλήματα να ασχολιθεί παρα ασχολείτε με τι κάνει ο Α ή ο Β?αυτό είναι αδυανόητο..το τι έχει ο ένας με τον άλλο είναι καθαρά προσωπικό θέμα..δεν νομίζω οτι αφορά τα μέλη του bmw-motorsport και ούτε βέβαια τον υπόλοιπο κόσμο..Οι άνθρωποι που κάθοντε και κρίνουν το καθένα για τις προσωπικές του διαφωνίες και τις πράξεις του πρέπει να χουν τρομερό θράσος..και επιτέλους είμαστε μια ομάδα γνωστών και φίλων..δεν νομίζω οτι πρέπει ο καθένας να κάθετε να απολογείτε δημόσια για κάθε πράξη του.
Όσο αναφορά τους moderators δεν νομίζω να γινόταν κάπια "αδικία" όπως υπόθηκε..δεν είναι στο χέρι του ενός μόνο να γίνει πρέπει να συμφωνούν και οι υπόλοιποι αρα δεν νομίζω να ναι αδικία...όλα αυτά είναι θλιβερές διαπιστώσεις μου και με απογοητευόυν σε μεγάλο βαθμό..

doria
22-01-06, 20:55
*προσθεση:

επίσεις διαπίστωσα τελευταία οτι μέσα στο club υπάρχει μονήμος ένας καβγάς..

ειρήνη βρε παιδιά..είπαμε να μοιραζόμαστε ένα κοινό πάθος!όχι να τσακωνόμαστε!
μια ομάδα-παρέα είμαστε όλοι!

manosm3
22-01-06, 22:39
Διαπιστωσα οτι ζουμε στη χωρα που το 50 εκφραζεται ως 50.000.
Κι εξηγουμαι: Τοσες μερες λενε για την επελαση του χιονια συνεχεια σαν να μας κυρηξε πολεμο καμια χωρα. Καλα που δεν κοβουν το προγραμμα για κανενα εκτακτο.

papajim
22-01-06, 22:48
Διαπιστωσα οτι ζουμε στη χωρα που το 50 εκφραζεται ως 50.000.
Κι εξηγουμαι: Τοσες μερες λενε για την επελαση του χιονια συνεχεια σαν να μας κυρηξε πολεμο καμια χωρα. Καλα που δεν κοβουν το προγραμμα για κανενα εκτακτο.

Ναι,αλλά διαπιστώνω οτι πάλι θα έχουμε δράματα!! Το λένε τόσες μέρες αλλά προετοιμασία ΚΑΙ ΠΑΛΙ μηδέν.:thumbsdow Κάτσε να πέσει το πρώτο "βαρβάτο" χιονάκι και τα ξαναλέμε

M-illusion
23-01-06, 07:05
Διαπιστώνω οτι η κοινωνία μας είναι θεοπάλαβη...μέσα σε 1000 ανθρώπους ένας θα δεί οτι ξημέρωσε και θα το διαπιστώσει πρώτος και οι άλλοι 999 θα τον περάσουν για τρελό,για ταραξία,και θα γίνει το μαύρο πρόβατο....ρε για να ανοίγουμε λίγο τα μάτια μας και τα μυαλά μας.Άσχημο πράγμα να ακολουθείς την μάζα χωρίς να σκέφτεσαι αντικειμενικά...άσχημο...Αφού αργά ή γρήγορα ο ήλιος θα φτάσει στα μάτια όλων!ΚαλημέραΑαΑΑαΑα!ΞυπνήστΕεΕΕε!ΞημέρωσεΕεΕεε!

Διαπιστώνω (με μεγάλη μου έκπληξη) οτι ακόμα υπάρχουν άνθρωποι που άν και σε γνωρίζουν λίγο είναι πρόθυμοι να σε βοηθήσουν...ευχαριστώ για το τρέξιμο!Ακόμα με τα προβολάκια θα πήγαινα!;) (ευχαριστώ και τους δωροθέτες μου για την τροφή,τον καφέ,τα τσιγάρα,την αλλαγή λάμπας,την μηχανική εργασία και την καλή παρέα!)

Τέλος διαπιστώνω οτι αρχίζω να συμφωνω με αυτόν που είχε πεί : "...νοσταλγώ την εποχή που ο καθένας ήταν ελεύθερος να εκφράσει την άποψη του...με ένα τσεκούρι...":bowdown:

DRIFTER
23-01-06, 08:18
Διαπίστωσα ότι όπου και να παρκάρεις το αμαξάκι σου όλο και κάποιος λακαμάς θα στο φάει.....Το Σάββατο το βράδυ με τρακάρανε απο πίσω ξηλώνοντας τον προφυλακτήρα μου κάνοντας τον σχεδόν κομμάτια και ξύσιμο το δεξί φτερό......ο κύριως δε έκανε τη λάδια του και έφυγε αλλά οι καλοθελητές μου δώσανε αριθμό πινακίδας...το τι χρισ......ία έφαγε όταν τον έπιασα δε λέγεται τελικά θα τη πληρώσει ότι ζημιά έπαθε....ούφ......:calm:

Action Man
23-01-06, 10:25
Διαπιστωσα,οτι μερικα "σπορ" αυτοκινητα,δεν ειναι τοσο σπορ οσο δειχνουν......

santo
23-01-06, 10:59
Διαπιστωσα,οτι μερικα "σπορ" αυτοκινητα,δεν ειναι τοσο σπορ οσο δειχνουν......

Για πες.. Για πες..

STR
23-01-06, 11:00
Διαπιστωσα οτι απο τα καλυτερα σημεια του φορουμ ειναι το shoutbox

God
23-01-06, 11:24
Διαπίστωσα ότι όπου και να παρκάρεις το αμαξάκι σου όλο και κάποιος λακαμάς θα στο φάει.....Το Σάββατο το βράδυ με τρακάρανε απο πίσω ξηλώνοντας τον προφυλακτήρα μου κάνοντας τον σχεδόν κομμάτια και ξύσιμο το δεξί φτερό......ο κύριως δε έκανε τη λάδια του και έφυγε αλλά οι καλοθελητές μου δώσανε αριθμό πινακίδας...το τι χρισ......ία έφαγε όταν τον έπιασα δε λέγεται τελικά θα τη πληρώσει ότι ζημιά έπαθε....ούφ......:calm:



Διαπιστωνω οτι η παραπανω διαπιστωση ειναι περα για περα αληθινη.

Εχτες πηγα σε ενα κεντρο με παρεα και παρκαρα πολυ ανετα σε ενα πολυ φαρδυ δρομο στα αριστερα. Και οταν φευγαμε απλα ειδα το δεξι μπρος φτερο ολο μεσα απο την μπροστα μερια. Τωρα πως τα καταφερε καποιος να βρει εκει περα και με αλλο αμαξι παρκαρισμενο εμπρος μου, αλλο καπελο.

...φυσικα ουτε λογος για σημειωμα και τετοια ετσι?

STR
23-01-06, 11:47
Διαπιστωσα οτι εχει πολυ πλακα να προσπαθεις να κανεις στριφτο τσιγαρο χωρις να ξερεις να στριβεις.Εχω ελατωσει κατα πολυ το τσιγαρο κι εχω αυξησει κατα πολυ τα νευρα μου.Επισης εχω γεμισει το σπιτι καπνο χαρτακια και φιλτρακια πεταμενα απο εδω κι απο εκει.

Dionysis
23-01-06, 11:51
Διαπιστωσα οτι εχει πολυ πλακα να προσπαθεις να κανεις στριφτο τσιγαρο χωρις να ξερεις να στριβεις.Εχω ελατωσει κατα πολυ το τσιγαρο κι εχω αυξησει κατα πολυ τα νευρα μου.Επισης εχω γεμισει το σπιτι καπνο χαρτακια και φιλτρακια πεταμενα απο εδω κι απο εκει.

Εγώ διαπίστωσα οτι το έχω κομμένο εδώ και 1 χρόνο για να δούμε πόσο ακόμη θα αντέξω:smokin:

manosbmw318ie30
23-01-06, 13:21
Διαπιστώνω ότι στο κλάμπ έχουν γίνει "σημεία και τέρατα" και εγώ με τη δουλειά κατά τη διάρκεια των εορτών δε πήρα χαμπάρι!

Διαπιστώνω ότι είμαι τυχερός.

Α! Και διαπιστώνω ότι χρειαζόμαστε όλοι λίγο ψυχραιμία.

Διαπίστωσα ότι σιγά σιγά χωνεύω την ιδέα ενός μικρού χαμηλώματος (2-3cm max)

Διαπιστώνω ότι πεινάω!

manosm3
23-01-06, 13:23
Διαπιστώνω ότι πεινάω!
Διαπιστώνω οτι πρεπει να δεις το ποστ μου στις φωτογραφιες.:icon_pai:

konstantinos
23-01-06, 15:43
Διαπιστωνω οτι το πρωι υπηρχε ενα thread αλλα εξαφανιστηκε.

InsaneDriver
23-01-06, 16:19
Έχω διαπιστώσει ότι η γνώμη είναι σαν τη κ$λ$τρυπίδ@...όλοι έχουν από μία.

konstantinos
23-01-06, 18:26
Μετα την ανταλλαγη αμοιβαιων εξηγησεων ανακαλω, και ζητω συγνωμη απο τον εμμεσα θιγεντα.

makman
23-01-06, 22:45
διαπιστωνω οτι η αττικη οδος ειναι ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΑ με φρεσκο απατητο χιονι...:nod:

saikoE39
23-01-06, 23:06
Διαπιστωσα πως στο χιονι roverακι μου δινει τρελη δυναμη......
Ακομα διαπιστωσα πως ειμαι για πολλες μπατσες....
πηγα και χωθηκα πισω απο την αλατιερα....γλιστρουσε τρελα...:dblthumb2
Πεντελη+ροβερ..==τρελες γλιστρες....:idea:

Fad3In
24-01-06, 14:44
Διαπιστωσα πως στο χιονι roverακι μου δινει τρελη δυναμη......
Ακομα διαπιστωσα πως ειμαι για πολλες μπατσες....
πηγα και χωθηκα πισω απο την αλατιερα....γλιστρουσε τρελα...:dblthumb2
Πεντελη+ροβερ..==τρελες γλιστρες....:idea:
Γενικα φιλε μου οταν οδηγουσα το Rover414GSi μια φορα κι εναν καιρο αυτο ηταν μονιμο θεμα! Καθε φορα που ηταν βρεγμενη η πιστα (=δρομος) ετοιμαζομουν παντα για καλλιτεχνικο πατιναζ! Left foot brake κτλ κτλ :rockon:
Ν.

sakkunen
24-01-06, 15:37
Διαπιστωνω για αλλη μια φορα οτι η οδηγηση στο χιονι ειναι φανταστικη εμπειρια!!Καθε φορα ειμαι μεσα στη τρελη χαρα.:yippee:

Ειδα για πρωτη φορα mercedes να κανει αναποδα!:ylsuper:

Fad3In
24-01-06, 16:09
Διεγραψα μονος το συγκεκριμενο μου ποστ απο ωριμοτητα και μονο...
Φανταζομαι περα απο τον DoctorAbo που επεμεινε να αναφερθω εκτενεστερα,
οι περισσοτεροι δεν θα θελαν ν ασχοληθουν με προσωπικες διαμαχες μελων εδω μεσα...
Θελω σαφως το κλιμα να ισιωσει και παλι και αυτο ειναι το πρωτο βημα...
Υπαρχουν και τα pms και οι συναντησεις...
Ν.

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
24-01-06, 17:30
Διαπιστώνω ότι θερίζει.
Διαπιστώνω ότι κάνει ψω*beep*κρυο.
Διαπιστώνω ότι θ'ελω να δω τον ζητά μου τι μπορεί να κάνει στο χιόνι
Διαπιστώνω ότι πρέπει να κανονίσουμε συνάντηση για να ηρεμήσουμε τις καλλιτεχνικές μας ανησυχίες στον δρόμο τώρα που έχει χιόνι.. Θέλω και ΠΑΓΟ ΚΑΤΩ!!!!

megistanas
24-01-06, 18:33
Διαπιστωνω οτι σημερα το βραδυ θα το στρωσει για τα καλα!!!

Διαπιστωσα ηδη οτι καλα εκανα και εβαλα αλυσιδες!!!

Διαπιστωσα οτι ειδα και μια "ασπρη μερα"....!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!

Διαπιστωσα και παλι οτι "...κρυο...κρυο...καιρος για...τριο"...!!!!!

InsaneDriver
24-01-06, 19:22
Διαπίστωσα πως όταν υπάρχει πολιτισμός και λογική οι τυχόν παρεξηγήσεις λύνονται...Και άσε τους ''Ούνους-Γότθους-κτλπ'' να σφάζονται...

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
25-01-06, 03:51
Διαπίστωσα ότι στην μεσογείων στο ύψος της Αγίας Παρασκευής είναι Γ@Μ@Τ@ για drifting όταν το έχει στρώσει!!!! 4 φορές και βάλε. Μαζί με ένα ε30 πιθανώς Μ3

ΜΙΧΑΛΗΣ
25-01-06, 08:15
Διαπιστωσα οτι σαν ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ ειμαστε πολυ φλωροι και καλα κανουν οι ξενοι που γελανε μαζί μας!!!!Μια μερα χιονισε λιγο και εκλεισαν οι δουλειες και φεραμε τη συμφορα!!! Αυτο το χιονακι στο εξωτερικο το λενε δροσουλα!!Αντε περαστικα μας!!!!:bs:

Geo_3D
25-01-06, 15:34
Διαπιστωσα οτι δινω τρελλη δυναμη στη σχολη!!!!!!
Πηρα αποφαση απτο καλοκαιρι να σοβαρευτω και να ανοιξω κανα βιβλιο να περασω κανα μαθημα.Διαπιστωνω λοιπον οτι εκανα τα λογια μου πραξη!!!!
Αντε αν ερχονται τα πτυχια λεμε!!!!!!

manosm3
25-01-06, 23:29
Διαπιστωσα οτι ευχαριστιεμαι πολυ το χιονι!!!

megistanas
26-01-06, 03:16
Διαπιστωσα οτι ειναι ποοοολυ λιγα τελικα τα γκαζια!!!

Διαπιστωσα οτι το χιονι δινει ποοοολυ χαρα σε μας του αδυναμους...!!!

Διαπιστωσα οτι και ΠΑΛΙ η ΕΛΛΑΔΑΡΑ παρελυσε και κοπηκε οχι στα 2 στα 3 και 4 και 5 με αυτο το χιονια!!

Διαπιστωνω οτι πρεπει να περασουν αρκετα χρονια για να συνηθισουμε τα χιονια!!!

Τελος πρεπει να διαπιστωσω αν τα ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ!!!!! Αρη? οεο?

ioanna
26-01-06, 10:24
Διαπιστωσα οτι δινω τρελλη δυναμη στη σχολη!!!!!!
Πηρα αποφαση απτο καλοκαιρι να σοβαρευτω και να ανοιξω κανα βιβλιο να περασω κανα μαθημα.Διαπιστωνω λοιπον οτι εκανα τα λογια μου πραξη!!!!
Αντε αν ερχονται τα πτυχια λεμε!!!!!!

Εγώ πάλι διαπίστωσα ότι ξεκινάω εξεταστική την Δευτέρα, αλλά μόνο εκεί δεν είναι το μυαλό μου...Καταλαβαίνετε...λίγο το χιόνι..."λίγο τα λόγια του παπά"...λόγω της ημέρας...Καλά μπήκαμε στην σχολή...Άντε να βγούμε κιόλας!!!

Fad3In
26-01-06, 15:22
Χτες ανεβηκα ψηλα Εκαλη κτλ και η Κηφισιας ειχε ελαχιστη
κινηση παρολο που ηταν αρκετα βατη θα λεγα για τετρατροχα!
Διαπιστωσα λοιπον,ποσο κακο κανει η TV με ολες αυτες τις ανουσιες
και λιαν εντυπωσιασμου αναφορες στην 'Εισβολη του χιονια!'
λες και γιναμε Σιβηρια! Απιστευτες βλακειες...
(Οπως και με τους τηλεσεισμολογους βασικα...)
Ελεος ρε παιδια! Κοινη λογικη και μεγαλες αποστασες θελει η κινηση
σε χιονισμενο δρομο! Αντε και αλυσιδες αν σκουρυνουν τα πραγματα
σε καμμια ανηφορα! χεχεχε
Ν.

Υγ.Θα μου πειτε (βλεποντας καραμπολες σε Καρεα κτλ με λεωφορεια (!)
ποιος την εχασε την κοινη λογικη για να την βρει ο καθε εξυπνακιας...

Panoz
27-01-06, 09:22
Η συνέχεια εδώ:

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?p=54442#post54442