PDA

Επιστροφή στο Forum : Δευτερα χωρίς καφέ γίνεται ?


E36M3ZF
09-03-06, 21:21
Μην αγχώνεστε ..... Ο καφές της Δευτέρας ... είναι πάλι εδω.....και την Δευτέρα που μας έρχεται.
Επειδή τα μετεόρτια του καφέ είναι άκρως διασκεδαστικά και βγάζουμε γούστα.....Νέες κόντρες ανακοινώθηκαν....MELODIC Vs dimosbmw ...... να γίνει λοιπόν ο καφές και τα παρελκώμενα

Οπότε.....
13/3
Μέρος ( γνωστό πλέον : Πολιτεία MOEL ( θα είναι και.....η Ford εκεί ) :jumpgirl:
Ημέρα( Είπαμε ) : 13/3
'Ωρα ( Το ξέρουμε πλέον ) : 9,00+ μ.μ

Μετά....

11,15 Αναχώρηση για ενδοκλαμπικές διαμάχες επί ασφαλτου.
12,00 Οι ενδοκλαμπικές τελιώνουν και όσοι πιστοι για σουβλάκια ακολουθούν.

Το πρόγραμμα θα τηριθεί αυστηρά αυτή τη φορά ώστε να γίνει οργανωμένο το εγκλημα

Άντε να βλέπω συμμετοχές παρακάτω.

Υ.Γ Επειδή απο το μαγαζί ...για την καλύτερη εξυπηρέτηση μας μου ζήτησαν να τους πάρω ένα τηλέφωνο ώστε να τους πω στο περίπου πόσα άτομα θα είμαστε...παρακαλώ οι 100% σιγουροι να δηλώσουν συμμετοχή ώστε να είμαστε όπως πάντα άνετα αλλά καλύτερα οργανωμένοι

Υ.Γ 2 Ελπίζω αυτή τη φορά ο " ΔΕΝ ΠΑΩ ΔΕΝ ΠΑΩ ΔΕΝ ΠΑΩ ΔΕΝ ΠΑΩ " να μην κοτέψει και να πάει

Υ.Γ 3 Για να μην το ξεχάσω.....Εχει και γενέθλια ΠΑΛΙ ο Ανδρέας....Θα φάει πάλι γλυκο......

Να είστε όλοι εκεί

makman
09-03-06, 21:29
μεσα για την δευτερα....κατα 90% σιγουρα.αντε μπας και βρουμε κανεναν στα μετρα μας.:countdown

apostolos_m3
09-03-06, 22:36
και εγω μεσα παιδια μου..ευχομαι να εχει καλο καιρο να σας παρουσιασω την πλεον ετοιμασμενη και ετοιμοπολεμη μπεμπα αερος εδαφους...

Panoz
10-03-06, 07:47
Μέσα λέω !!!

NICK_M3
10-03-06, 10:45
για ακόμη μια φορά δεν θα είμαι παρών...
εχω που έχω δουλειά αλλά ακόμη δεν έχω και αυτοκίνητο!!!!!
τα νεύρα μου.......!!!!!!!!!

dbmw
10-03-06, 11:45
Σίγουρα
Που συναντιόμαστε ?
Νέος

apostolos_m3
10-03-06, 11:58
Σίγουρα
Που συναντιόμαστε ?
Νέος

Η συναντηση περνει μερος στην Πολιτεια και συγκεκριμενα στην καφετερια MOEL. Ειναι η εξισου ωραια καφετερια διπλα στο BEST FRIENDS αν γνωριζεις την περιοχη..Η ωρα συναντησης των μελων ειναι απο τις 21:30 το βραδυ και αργοτερα..Μην αργησεις πολυ ομως για να καταλαβεις τι κανουμε σε ενα μαγαζι και περναμε τελεια..:bananasmi

bmw316i
10-03-06, 13:02
Πρώτα ο Θεός, μετά εγώ και μετά όλοι οι άλλοι...:icon_kidr
Θα είμαι κι εγώ εκεί, αρκεί να σιγουρευτώ
ότι θα είναι και το Μαράκι στην είσοδο!!

apostolos_m3
10-03-06, 13:06
βρε με το μαρακι ολοι σας..σας βαρεθηκα πια..πως κανετε ετσι..αφηστε να την δοκιμασω εγω(θα κανω επιθεση την δευτερα) και μετα θα σας πω εντυπωσεις και αμα αξιζει αντε χωθειτε.....

Elias_Z3
10-03-06, 13:10
Νομιζω οτι εχετε ξεφυγει λιγο. Εχω καιρο να ερθω για καφε και δεν πατε καλα.
Πρωτα ο θεος θα ειμαι και εγω εκει, να δω και αυτο το Μαρακι που ακουω. :rockon:
Αποστολε κατσε καλα εσυ.:icon42:

bmw316i
10-03-06, 13:15
Νομιζω οτι εχετε ξεφυγει λιγο. Εχω καιρο να ερθω για καφε και δεν πατε καλα.
Πρωτα ο θεος θα ειμαι και εγω εκει, να δω και αυτο το Μαρακι που ακουω. :rockon:
Αποστολε κατσε καλα εσυ.:icon42:

Εσύ μην ακούσεις γυναικείο όνομα....αμέσως να την κάνεις να της γυαλίσει η καραφλίτσα σου!!:rockon: :lamer:

Elias_Z3
10-03-06, 13:17
Εσύ μην ακούσεις γυναικείο όνομα....αμέσως να την κάνεις να της γυαλίσει η καραφλίτσα σου!!:rockon: :lamer:
Εγω φταιω που τους γυαλιζω. :icon_kidr :wub:

Minas DASC
10-03-06, 13:23
Κατι για κοντρα melodic ειδα.....:rolleyes:
Για να ερθω και εγω μηπως χρειαστει ο φιλος μου να του δανεισω κανα αλογο!!:)

sakkunen
10-03-06, 13:28
Θα ειμαι κι εγω εκει για να απολαυσω τη ζεστη σοκολατα...:icon_kidr :cheers:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
10-03-06, 14:05
και εγώ μεσα είμαι!! χα χα

saikoE39
10-03-06, 16:01
Θα ειμαι κι εγω εκει για να απολαυσω τη ζεστη σοκολατα...:icon_kidr
Και εγω μαζι σου.....:nod:
ΕΕΕ....και ηρεμα με την Μαρια....ειναι γνωστη μου λεω....:mad:
:dblthumb2
ps.η κερκιδα του melodic να ετοιμαζετε....

E36M3ZF
10-03-06, 16:08
βρε με το μαρακι ολοι σας..σας βαρεθηκα πια..πως κανετε ετσι..αφηστε να την δοκιμασω εγω(θα κανω επιθεση την δευτερα) και μετα θα σας πω εντυπωσεις και αμα αξιζει αντε χωθειτε.....


Ωχχχ.....Κατάλαβα....Την άλλη Δευτέρα θα ψάχνω να βρώ άλλη καφετέρια να συγκεντρωθούμε......Πάλι δεν θα έχουμε μούτρα να εμφανιστούμε στην Πολιτεία με τετοιους φίλους.....Α ρε Αποστόλη τι με κάνεις.....τι με κάνεις......Πλάκα κάνω.....Αποστόλη βούρ στον πατσα......

Υ.Γ...Ο " Δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω " .....:thumbsdow ... θα παει θα παει θα παει θα παει........ :rofl2:

Οπότε ετοιμαστειτε....θα πέσει πολύ ξυλο ..... και με s 3.15 " Φίλε " μου....


ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ .....όσοι είναι σίγουροι 100% πως θα έρθουν αλλά και όσοι πιστευουν πως θα μπορέσουν να έρθουν ας μπουν στον κόπο να το ψηφίσουν ώστε να πάρω τηλ και να κλεισω τραπεζια οκ? Ευχαριστώ

Octane
10-03-06, 17:17
Δυστυχως παλι δε θα μπορεσω να ερθω (Αυτη τη φορα Αυστρια,οχι Γλυφαδα...)
ps.η κερκιδα του melodic να ετοιμαζεται....
Παντως θα κανω κερκιδα ΑΠΟ ΕΔΩ για τον φιλο μου τον Τακη.:rockon: :icon42:

megistanas
10-03-06, 19:16
Θα δωσει παρον και το Π.Ν.

Ποοοοολυ κουραση η θητεια αυτη...!!!!

Αντιπαλευιξ θελω...γρηγορααααααα....

Υ.Γ. Αν δεν εχει σουβλακιους μετα και στηθειτε σε τιποτα φλωροκρεπερι κλπ θα σας κραξω ανελεητα!!! Ουστ... με αφησατε νηστικο φανταρο ανθρωπο:):):)

manosm3
11-03-06, 00:35
Καθιστε καλα με τη Μαρια ΜΟΥ γιατι εγω την ειδα πρωτος και με βριζατε οταν σας ελεγα ποσο ωραια ειναι ΛΙΓΟΥΡΙΑ!!! Οταν βλεπετε οτι ειναι ο γοης μπροστα (εγω) μου λετε κατσε καλα, ηρεμησε κλπ κλπ. Σιγανοπαπαδιες!!!!
Αντε μην επιχειρησω να ερθω κι εγω....!!!!

Geo_3D
11-03-06, 00:37
Ακυρη η συμμετοχη μου για αυτην την Δευτερα ή τουλαχιστον οχι σιγουρη.Αν ερθω,θα ερθω αργοτερα,μπορει και απευθειας στις ενδοκλαμπικες

melodic
11-03-06, 11:30
επειδη ΣΚ ειμαι εξω δευτερα θα ειμαι μεσα....οποτε :bs: ....

Ζητω ενα μεγαλο συγνωμη απο το κοινο μου!!!!:rockon:

E36M3ZF
11-03-06, 12:14
επειδη ΣΚ ειμαι εξω δευτερα θα ειμαι μεσα....οποτε :bs: ....

Ζητω ενα μεγαλο συγνωμη απο το κοινο μου!!!!:rockon:



ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ.....ΚΟΤΑ......Δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω και εσυ....ΟΥΟΥΟΥΟΥ......:countdown

megistanas
12-03-06, 03:00
Ποπο...!!!!
Αυτοι οι ναυτες δε βρισκουν πουθενα την ησυχια τους...ακου δευτεριατικα μεσα...!!!
Φερε ρε Τακη να σου δωσω μια τιμητικη!!!
Που ειναι ο στρατος? οεο?
Ρε μπας και πηγαμε ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ??? οεο???

melodic
12-03-06, 11:47
Ποπο...!!!!
Αυτοι οι ναυτες δε βρισκουν πουθενα την ησυχια τους...ακου δευτεριατικα μεσα...!!!
Φερε ρε Τακη να σου δωσω μια τιμητικη!!!
Που ειναι ο στρατος? οεο?
Ρε μπας και πηγαμε ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ??? οεο???

2-7 με πηγε νομιζω ειναι οκ... ετυχε τωρα να ειναι την δευτερα...

Megistana ασε!! 2 τιμητικες τις τσιμπησα ηδη......!!!(μια στο πορο και μια στο παλασκας):clap: η κοντρα θα γινει δεν την αποφευγωωωω αλλος αποφευγει και λεει δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω :icon_kidr

Fad3In
12-03-06, 14:22
2-7 με πηγε νομιζω ειναι οκ... ετυχε τωρα να ειναι την δευτερα...

Megistana ασε!! 2 τιμητικες τις τσιμπησα ηδη......!!!(μια στο πορο και μια στο παλασκας):clap: η κοντρα θα γινει δεν την αποφευγωωωω αλλος αποφευγει και λεει δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω δεν παω :icon_kidr
Τι ψευτης! :pth:
Δευτερα βραδυ θα μαι εξω,αλλα θα την κανω νωρις...
Τριτη 6.30 πρεπει να μαι μεσα να κανω παρεα στον Τακη! :flipa:
Ν.

manosm3
12-03-06, 17:18
Δυστυχως λογω προβληματος δεν θα μπορεσω να ερθω. :(:(

Minas DASC
13-03-06, 08:26
Ακυρος και εγω...

Elias_Z3
13-03-06, 09:16
Θα ειμαι εκει!!! Να δω και το Μαρακι. Εχω φτιαξει και το μαλλι λεμε:D

ANDREAS
13-03-06, 10:33
Δυστηχως θα γιορτασετε τα γενεθλια μου χωρις την παρουσια μου για δυο λογους 1.η μητερα μου πρεπει να παει σε ενα γιατρο οποτε εχω βαρδια σημερα(περιπτερο)2.δεν εχω φτιαξει το αμαξι και δεν δουλευει.:nutkick:

makman
13-03-06, 10:48
εαν ερθω (πραγμα που δεν ειναι ακομη σιγουρο) θα ερθω μονο για το καφεδακι και την παρεα......υπαρχουν σοβαροι λογοι.

E36M3ZF
13-03-06, 10:53
εαν ερθω (πραγμα που δεν ειναι ακομη σιγουρο) θα ερθω μονο για το καφεδακι και την παρεα......υπαρχουν σοβαροι λογοι.


Σκιάχτηκες με αυτο που σου ειπα χθες ή απλά κοτευεις....ΠΑΛΙ ?

makman
13-03-06, 10:59
Σκιάχτηκες με αυτο που σου ειπα χθες ή απλά κοτευεις....ΠΑΛΙ ?

ειπα "ΣΟΒΑΡΟΙ"..........:countdown

E36M3ZF
13-03-06, 11:23
ειπα "ΣΟΒΑΡΟΙ"..........:countdown


Ωχ....θα ειναι η συζυγος μαζι? παλι παντοφλα ?

E36M3ZF
13-03-06, 14:46
ΛΟΙΠΟΝ.....ΔΗΛΩΣΗ.....αποψε θα αποτελιωσω τον ΠΕΛΑΤΗ Αποστολη μπροστα σε όλους ώστε να μην υπάρξει ξανα λόγος να ασχοληθω με όλα όσα λέει......Παρακαλώ να παρευρεθεί ο επισημος καμεραμαν του κλαμπ ώστε να υπάρχουν και επισημα στοιχεία πλεον γιατι ο ΠΕΛΑΤΗΣ Αποστολος δε αρκείτε μόνο στις μαρτυρίες τριτων για το τσαι που τον εχω κερασει....Οπότε παρακαλω ετοιμαστήτε όλοι....ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ.....ΑΠΟΨΕ

Υ.Γ και για να μην ξεχνιωμαστε....μετα θα φας και ενα χερι μπουνοκλωτσοσφαλιαρες για όσα εχεις πει και συνεχιζεις να λες ΠΕΛΑΤΗ

megistanas
13-03-06, 15:06
ΛΟΙΠΟΝ.....ΔΗΛΩΣΗ.....αποψε θα αποτελιωσω τον ΠΕΛΑΤΗ Αποστολη μπροστα σε όλους ώστε να μην υπάρξει ξανα λόγος να ασχοληθω με όλα όσα λέει......Παρακαλώ να παρευρεθεί ο επισημος καμεραμαν του κλαμπ ώστε να υπάρχουν και επισημα στοιχεία πλεον γιατι ο ΠΕΛΑΤΗΣ Αποστολος δε αρκείτε μόνο στις μαρτυρίες τριτων για το τσαι που τον εχω κερασει....Οπότε παρακαλω ετοιμαστήτε όλοι....ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ.....ΑΠΟΨΕ

Υ.Γ και για να μην ξεχνιωμαστε....μετα θα φας και ενα χερι μπουνοκλωτσοσφαλιαρες για όσα εχεις πει και συνεχιζεις να λες ΠΕΛΑΤΗ

Λοιπον, στο γνωστο καφεμερος ο μαλλιαρας καμπριολες bmwδακιας θα κονταροχτυπηθει με το "πελατη" μπορντοοικογενειαρχη bmwδακια!!!!

Τα στοιχηματα παρακαλω ειναι ελευθερα...απο 20€ και ανω!!!!:+1:

Θα βαλουμε φωτοφινις για το ακριβες αποτελεσμα!!!:takecover

Η καμερα θα ειναι εκει (ελπιζω)!!!!

Αν οτιδηποτε εκτακτο προκυψει απο τους κοντραμανς ας μου τηλεφωνησουν να τα "βρουμε"....

Ολα θα γινουν με τη γνωστη διαφανεια που διακρινει τις διαδικασιες αυτες!!!!:sleeping:

Dark_Niaou
13-03-06, 16:08
Ακυρη η συμμετοχη μου για αυτην την Δευτερα ή τουλαχιστον οχι σιγουρη... Sorry, next time.......

M535 E28
13-03-06, 17:44
ΛΟΙΠΟΝ.....ΔΗΛΩΣΗ.....αποψε θα αποτελιωσω τον ΠΕΛΑΤΗ Αποστολη μπροστα σε όλους ώστε να μην υπάρξει ξανα λόγος να ασχοληθω με όλα όσα λέει......Παρακαλώ να παρευρεθεί ο επισημος καμεραμαν του κλαμπ ώστε να υπάρχουν και επισημα στοιχεία πλεον γιατι ο ΠΕΛΑΤΗΣ Αποστολος δε αρκείτε μόνο στις μαρτυρίες τριτων για το τσαι που τον εχω κερασει....Οπότε παρακαλω ετοιμαστήτε όλοι....ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ.....ΑΠΟΨΕ

Υ.Γ και για να μην ξεχνιωμαστε....μετα θα φας και ενα χερι μπουνοκλωτσοσφαλιαρες για όσα εχεις πει και συνεχιζεις να λες ΠΕΛΑΤΗ

φαντάσου τι θα κάνεις αν σου δώσω αυτό που μου ήρθε :love:

E36M3ZF
13-03-06, 17:45
Παρακαλω...Επειδή πρέπει να κλείσω τραπέζια....όσοι τελικα εχουν ψηφίσει πως δεν είναι σιγουροι πως θα ερθουν αλλα τελικά θα μπορέσουν να παρευρεθούν και στην αποψινή σύναξη για καφέ και ενδοκλαμπικές εν μέσω βροχής και βέβαια σουβλακοφαγία στην συνέχεια της βραδιάς, να δηλώσουν απο δω και κάτω την συμμετοχή τους έτσι ώστε να έχω μια πλήρη εικόνα μέχρι της 20,30 που θα κλείσω τραπέζι ώστε να είμαστε για άλλη μια φορά άνετοι οκ? . Παρακαλώ να ποσταρουν μόνο όσοι τελικά είναι να έρθουν. Ευχαριστω.

Panoz
13-03-06, 19:15
Άκυρος και εγώ....με πυρετό στο σπίτι.....:bs:

manosm3
13-03-06, 22:29
Θα ειμαι εκει!!! Να δω και το Μαρακι. Εχω φτιαξει και το μαλλι λεμε
Εκανες χωριστρα να φανταστω; Εβαλες και ζελε; :bs: :thefinger :nutkick: :p:

DjBac
13-03-06, 22:48
Δυστυχώς και εγώ δεν μπόρεσα να παρευρεθώ (ενώ το είχα δηλώσει)... Ήμουν εκτός Αθηνών και δεν είχα Internet!!:(

sheriff
13-03-06, 23:16
Δυστυχώς και εγώ δεν μπόρεσα να παρευρεθώ (ενώ το είχα δηλώσει)... Ήμουν εκτός Αθηνών και δεν είχα Internet!!:(
και εγω τι να πω που 9 ωρα μιλησαμε και σου ειπα οτι θα παω αλλα τελικα δεν....:greenboun

Geo_3D
13-03-06, 23:40
Μολις μπηκα σπιτι η ωρα 12.36
12.20 ημουνα στον τοπο των ενδοκλαμπικων,αλλά δεν ειδα κανεναν και υπεθεσα οτι θα ειχατε φυγει,οπου και αποχωρησα.Ευελπιστω οτι ειχατε ηδη φυγει και οχι οτι πηγατε μετα αφου εφυγα... :(
edit:Ναι ξερω,ας επαιρνα ενα τηλ πριν ξεκινουσα,αλλά μου ειχε τελειωσει η καρτα:banghead: :banghead:

dimosbmw
14-03-06, 01:10
συμβαινουν αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E36M3ZF
14-03-06, 09:01
Εχω μια ανυσηχία απο χθες το βραδυ....Ο Απόστολος.....ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ....το χώνεψε ?

Να ανέβει παρακαλώ η φωτό με τις αποδείξεις.....Ιααααααααακωβεεεεεεεεε

E36M3ZF
14-03-06, 09:04
Μολις μπηκα σπιτι η ωρα 12.36
12.20 ημουνα στον τοπο των ενδοκλαμπικων,αλλά δεν ειδα κανεναν και υπεθεσα οτι θα ειχατε φυγει,οπου και αποχωρησα.Ευελπιστω οτι ειχατε ηδη φυγει και οχι οτι πηγατε μετα αφου εφυγα... :(
edit:Ναι ξερω,ας επαιρνα ενα τηλ πριν ξεκινουσα,αλλά μου ειχε τελειωσει η καρτα:banghead: :banghead:


11,50 we take the bird George. Κανονικά επρεπε να τηλεφωνήσεις ..... αλλά αφου ? Δεν πειραζει....Την επόμενη Δευτέρα , στον επόμενο καφέ, στις επόμενες ενδοκλαμπικες, στα επόμενα σουβλακιάσματα. So .... see you again in action....Νext week....Same bat time same bat channel....( για να μην ξεχνάμε οι παλαιοί και να γνωρίζουν οι ψαρούκλες )

apostolos_m3
14-03-06, 11:57
Το χωνεψα τοσο ωραια που γυρισα σπιτι,ξεραθηκα και σημερα αργησα και στην δουλεια γιατι σηκωθηκα 9 παρα..δεν ξανατρωω κοτοπουλο..χοιρινο ισως..
οσο για την κοντρα που περιμενατε ολοι δεν εγινε γιατι εφτασα αργα παραδρομο,ηταν βροχερα και κανιβαλισμους στο αμαξι δεν κανω.στην εθνικη τρελαθηκανε ολοι στις 240 αρες και εγω δεν ηθελα να ακολουθησω,στα πατησια καπου δοκιμασα κατι στενακια που υποτιθεται θυμομουνα απο παλια οπου και τελικως χαθηκα και στον γυρισμο απο σουβλακια,καθομαστε στο φαναρι με κωστι ετοιμοπολεμοι και εδω εχω μια απορια να θεσω....ΑΥΤΗ Η ΕΝΤΟΝΗ ΚΟΡΝΑ ΠΟΛΕΜΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΗΤΑΝΕ? αφου με τον κωστα αντι να ανοιξουμε κοιταζομασταν 1 λεπτο σαν χαζοι..

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
14-03-06, 12:26
Ήταν ο ήχος που σου έλεγε..... Αλόοοοοχαααα. χα χα χα χα

saikoE39
14-03-06, 12:57
Για αλλη μια φορα περασαμε πολυ καλα......
Φαγαμε τα σουβλακια μας και ολα πολυ ωραια.........:pth:
Διαπιστωση απο εχθες........
Δεν ξαναρχομαι με το ροβερ γιατι μενω τελευταιος.......:icon02:

ps..οποιος εχει καμια μεταλικη ζαντα να κανει για ροβερ ας μου το πει(και ας μου τη δωσει)αφου στο γυρνα δεν αντεξα και μαζεψα ενα πεζοδρομιο.....:friday: .

E36M3ZF
14-03-06, 12:58
οσο για την κοντρα που περιμενατε ολοι δεν εγινε γιατι εφτασα αργα παραδρομο,ηταν βροχερα και κανιβαλισμους στο αμαξι δεν κανω.


Θες να μας τρελάνεις ή μιλάς εκ μέρους του Αποστόλη ? Δεν κάνεις κανιβαλισμούς :bugeye: ? Που είναι ο Αποστόλης που ξέραμε? Τι του έκανες ?:nixweiss:

Όσο τώρα για την κόντρα.....πλέον μόνο ένα έχω να πώ ή μαλλον ενα έχω να παραθέσω προς απάντησή σου ...... :kissass:

TaToS
14-03-06, 13:05
για αλλη μια φορα απων.........................

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
14-03-06, 13:08
Γιατί έτσι ρε τάτο?

apostolos_m3
14-03-06, 13:09
Η αληθεια ειναι οτι κοντρες δεν εβαζα ποτε..ουτε με στοιχηματα ουτε με τιποτα...ουτε μου αρεσουν τα προσχεδιασμενα(βλεπε παραδρομο)δεν με ξερετε καλα ακομα μπορω να πω..παντως απο παντες δεν εχετε προβλημα..απο τις πρωτες φορες στις αφιδνες ειχα ξεσηκωσει κοσμο..και γενικα οπου παντα εγω μεσα ο μετρ της παντας με τον μπορντω σιφουνα..


Κωστα δεν μου απαντησες τελικα...Τι ηταν αυτος ο εντονος ηχος κορνας πολεμου?

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
14-03-06, 13:12
Σου απάντησα εγώ ρε. λοιπόν απόστολε είσαι μεγάλο κοτόπουλο.. Βήχεις και βγάζεις πούπουλα... Τουλάχιστον στον καφέ είσαι καλύτερα!!!!

apostolos_m3
14-03-06, 15:57
Νικο ωραια η πλακα και ο χαβαλες αλλα μην το παρατραβας...μπορει να ειναι η ηλικια σου που εισαι ακομα μεσα στην τρελη χαρα και θες να κανεις ολη την ωρα κανιβαλισμους αλλα πιστεψε με δεν ειναι η ζωη μου το να βαζω κοντρες σε παραδρομους 12 το βραδυ..Ειπα και στα πεδια συγνωμη που δεν προλαβα να ερθω αυτην την φορα στον καφε αλλα μετα ετρεξα οσο μπορουσα να ερθω εστω και στον παραδρομο για να σας δω και μετα να παμε να φαμε να τα πουμε και καλυτερα..δεν ηρθα ουτε για να πλακωθω με τον κωστα(που παρεπιπτοντως καναμε πλακα) αλλα ουτε για κοντρες..

Χαλαρωσε λοιπον και μην ανοιγεις το στομα σου και τοσο..

dimosbmw
14-03-06, 16:35
Aποστολε μην αρπαζεσαι.Αφου ειχες κανωνισει κοντρα θα επρεπε να τρεξεις.Αλλα και παλι δεν εγεινε και τιποτα.το μερος ηταν λιγο δραμα για κοντρα
αλλα.Αποστολε η παρουσια σου μετραει και οχι οι χαζοκοντρες.Νικολακι πολυ μιλας και θα φας πολλες κολονες!!!

megistanas
14-03-06, 16:50
Δεν λεω τιποτα...απλα ενα και μονο ενα: Το μερος πλεον γνωστο, η ωρα και η μερα επισης...για να βλεπω και καμια νεα φατσα...:dance: :dance:

Σουβλακια, Κοτοπουλα, Καφριλες...:bugeye:

Για μια ακομα φορα περασαμε καταπληκτικα!!!!!

makman
14-03-06, 16:54
Υστερα απο αυτο,ειμαι σιγουρος οτι το καλο κλιμα,της πλακας και του χαβαλε μεταξυ μας,χαλασε ή παει να χαλασει,και μαλιστα χωρις λογο.ολα σε αυτον τον κοσμο εχουν ορια,και καλο ειναι να μην τα ξεπερναμε,μεταξυ μας τουλαχιστον, για ΚΑΝΕΝΑΝ λογο.καλο θα ηταν οποιος εχει ορεξη και την ιδεα για ενδοκλαμπικες κοντρουλες,παντα στο μετρο του χαβαλε και της διασκεδασης,ας το κανει με αλλον τροπο.ΟΧΙ σε συναντηση η καφε.τουλαχιστον μεχρι να ηρεμησουμε λιγακι.και οσο για τον αποστολο,καλα εκανε και δεν ηρθε.αυτος αποφασιζει και κανενας αλλος.δεν γουσταρε βρε αδελφε ή δεν ειχε ορεξη.ποιοι ειμαστε εμεις που θα τον κρινουμε ??
αυτες ειναι οι αποψεις μου για το θεμα.
σας παρακαλω ολους να χαλαρωσουμε λιγακι και να συνεχισουμε να διασκεδαζουμε, οπως καναμε μεχρι τωρα.

και για να ριξω πρωτος τους τονους,αλλαζω υπογραφη.

Fad3In
14-03-06, 18:24
Υστερα απο αυτο,ειμαι σιγουρος οτι το καλο κλιμα,της πλακας και του χαβαλε μεταξυ μας,χαλασε ή παει να χαλασει,και μαλιστα χωρις λογο.ολα σε αυτον τον κοσμο εχουν ορια,και καλο ειναι να μην τα ξεπερναμε,μεταξυ μας τουλαχιστον, για ΚΑΝΕΝΑΝ λογο.καλο θα ηταν οποιος εχει ορεξη και την ιδεα για ενδοκλαμπικες κοντρουλες,παντα στο μετρο του χαβαλε και της διασκεδασης,ας το κανει με αλλον τροπο.ΟΧΙ σε συναντηση η καφε.τουλαχιστον μεχρι να ηρεμησουμε λιγακι.και οσο για τον αποστολο,καλα εκανε και δεν ηρθε.αυτος αποφασιζει και κανενας αλλος.δεν γουσταρε βρε αδελφε ή δεν ειχε ορεξη.ποιοι ειμαστε εμεις που θα τον κρινουμε ??
αυτες ειναι οι αποψεις μου για το θεμα.
σας παρακαλω ολους να χαλαρωσουμε λιγακι και να συνεχισουμε να διασκεδαζουμε, οπως καναμε μεχρι τωρα.

και για να ριξω πρωτος τους τονους,αλλαζω υπογραφη.

Μακη επετρεψε μου να πω οτι ειλικρινα παρεξηγησες εντελως
το υφος του Δημητρη! Οτι λεει το λεει με χιουμορ,δεν τα χωνει...
Παιδια ημουν οντως εξω την Δευτερα αλλα την επεσα απ τις 10 σαν καλο ναυτακι για να ξυπνησω 5 και ν αναπληρωσω υπνο απ το
10ωρο αγγαρειας και καπακια σκοπιας 12-4πμ της προηγουμενης! :party:
Ν.

makman
14-03-06, 18:34
Μακη επετρεψε μου να πω οτι ειλικρινα παρεξηγησες εντελως
το υφος του Δημητρη! Οτι λεει το λεει με χιουμορ,δεν τα χωνει...
Παιδια ημουν οντως εξω την Δευτερα αλλα την επεσα απ τις 10 σαν καλο ναυτακι για να ξυπνησω 5 και ν αναπληρωσω υπνο απ το
10ωρο αγγαρειας και καπακια σκοπιας 12-4πμ της προηγουμενης! :party:
Ν.
ζηταω ταπεινα συγνωμη.....η παραθεση στον δημητρη,ηταν επειδη συμφωνουσα μαζι του...απλα απο βιασυνη δεν το εγραψα,το διωρθωσα.

Fad3In
14-03-06, 18:44
ζηταω ταπεινα συγνωμη.....η παραθεση στον δημητρη,ηταν επειδη συμφωνουσα μαζι του...απλα απο βιασυνη δεν το εγραψα,το διωρθωσα.
Ταπεινα συγγνωμη μεταξυ μας δεν χωρανε κι ας μην ειμαστε κολλητοι!
Χωρις πλακα,ξερω πανω κατω να κρινω χαρακτηρες...;)
Ν.

Action Man
14-03-06, 21:37
Απορω για ποιο λογο εγινε παρεξηγηση......
Ολα γινονται στα πλαισια του χαβαλε....δεν νομιζω να ακουστηκε κατι προσβλητικο ωστε να φτασουμε σε αυτο το σημειο.........

E36M3ZF
14-03-06, 22:14
Ρε σεις....πατε καλα ρε? Τι παρεξηγησεις ειναι αυτες τωρα μεταξύ μας? Μου φαινεται πως σας χαλάει ο καφες οι ενδοκλαμπικες και τα σουβλακια εεεε? Λοιπον....για ηρεμηστε λιγακι εεεε? Αν θέλετε να συνεχιστουν οι καφέδες σε ηρεμους τονους και με τον χαβαλε που παιζει οταν βρισκομαστε ηρεμήστε.....Δεν μιλάω με κακια....παρακληση είναι.Ηρεμηστε και τελος.....Την Δευτερα που μας ερχεται παιζει παλι καφες...θα υπάρξει αναλογο ποστ λιαν συντομως....αν είναι ομως να ειμαστε σκοτωμένοι μεταξύ μας ...καλύτερα να μην γίνει ο καφές και βασικά να μην ξαναγίνει...Δεν κανονίζω καφεδακι καθε Δευτέρα για να σφαχτουμε οκ? Και για να τελιώσει και το πανυγηρι που ξεκινησα με τον Αποστολη...τα " πελατης θυμα κοτα " και τετοια ήταν και θα παραμείνουν πλάκα....Ποτε δεν σκεφτηκα κατι τετοιο για τον Αποστόλη ή για τον Μάκη ή για τον καθένα εδω μέσα επειδή τον πέρασα με το αμάξι μου.
Τελος λοιπον παρακαλώ πολυ οι βαριές κουβέντες και τα κοτοπουλα . Όποιος θέλει κατι να δείξει και να λύσει δυο τροποι υπάρχουν για μένα....Αν θέλει να δείξει κατι...καλό θα είναι να το δείξει καπου αλλου και όχι στην ωραία παρέα που φτιάχνουμε καθε Δευτέρα και αν έχει να λύσει κατι με καποιον...στα πλαισια των αυτοκινήτων παντα μιλαμε ετσι? ..... ήρεμα και ωραία ρίχνει την πρόκληση του και μετα τον καφέ στον παράδρομο οι λύσεις.
Οφείλω επίσης να ζητήσω και μια συγνώμη απο τον φίλο Αποστόλη σε περίπτωση που θεωρεί πως η πλάκα που ξεκινησαμε τον εθιξε και ελπίζω το όλο θέμα να λύξει εδω. Τίποτε άλλο απο μένα. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και συγνώμη απο όποιον θεωρεί πως τον εθιξα με τα λόγια μου. Κάθε παρατήρηση για το άτομο μου και τις πράξεις μου δεκτη και σεβαστή.

Ας προσπαθησουμε πλέον να διατηρηθεί το το καλό κλίμα του καφε της Δευτερας οκ?

E36M3ZF
14-03-06, 22:16
Απορω για ποιο λογο εγινε παρεξηγηση......
Ολα γινονται στα πλαισια του χαβαλε....δεν νομιζω να ακουστηκε κατι προσβλητικο ωστε να φτασουμε σε αυτο το σημειο.........


Παντελή την ίδια ακριβώς απορία έχω και εγω και καλό θα είναι όποιος παρεξηγήθηκε να μας πει τον λόγο. και εγω πιστευα πως όλα στα πλαισια του χαβαλέ εγιναν αλλα μαλλον εκανα λαθος.

megistanas
14-03-06, 23:28
Ρε σεις, εχετε λαλησει τελειως??? οεο???

Τι ειναι αυτα τα πραγματα???

Λεμε κατι για να γελασουμε λιγακι!!!

Χαβαλε κανουμε και πλακα, δε νομιζω κανεις να λεει κατι για να θιξει τον αλλον!!!

Αν προσωπικα το παρατραβηξα, ειληκρινα δε το εκανα επιτηδες, συγνωμη αν προσβαλα καποιον!!!

Λοιπον παμε παρακατω, ας οργανωσουμε τον επομενο καφε τη Δευτερα και ας παμε και για καμια παϊδακοκατασταση!!!!

Ελα να τα ξεπερναμε αυτα.......

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
15-03-06, 03:13
Εγώ προτείνω ο καφές να γίνεται Τρλιτη γιατί κάθε Δευτέρα χάνω το Παρα πέντε. Σοβαρά τώρα. Ψήνεστε??

Α και συγνλωμη αν έχω προσβάλει κάποιον στον καφέ!

apostolos_m3
15-03-06, 08:12
Εγω παιδια(ειτε οσους ξερω,ειτε οσους δεν ξερω ακομα) σας παω ολους και μπορω να πω πως ειμαστε ενα ωραιο συνολο ανθρωπων που περναμε οποτε κανονιστει πολυ ωραια και ομορφα..Πολλους απο εσας(οσοι θυμαστε) ακομα δεν σας ηξερα καλα,σας καλεσα και σπιτι μου,βγηκαμε και για καφε και συνολικα αυτο που μπορω να πω ειναι πως γνωριστηκαμε καλυτερα και συνεχιζουμε να ειμαστε καλα.

Δεν εχω τιποτα με κανεναν και με κατι,ουτε θα εχω καποια στιγμη..ειναι ηλιθιο να καθομαι να εκνευριζομαι για πραγματακια και λογια..αμα ηθελα εκανα ενα μπραφ και δεν με ξαναβλεπατε ποτε..οπως ο καθενας θα εκανε..εγω ομως καθομαι και σας στα λεω ολα αυτα γιατι σας θεωρω πανω απο ολα λογικα ατομα και γνωστους με τους οποιους θα μοιραστω πραγματα.
Αρα απο ενδιαφερον γινεται ολη αυτη η συζητηση εκ μερους μου..επειδη σας παω..και ενα πραγμα που πρεπει να μαθει και ο Νικος που προαναφερθηκα αλλα και ολοι μας απο αυτην την συζητηση ειναι οτι ολοι οι ανθρωποι εχουμε τα ορια τους και καλο θα ειναι να μην τα ξεπερναμε τουλαχιστον σε αυτο το συνολο ανθρωπων που λεγετε bmw motorsport club και ο σκοπος του ειναι η ψυχαγωγια.

ANDREAS
15-03-06, 16:10
Καλα ρε παιδια μια φορα δεν ηρθα στον καφε και εσεις παρεξηγηθηκατε σας ζητω συγνωμη που σας εβαλα σε αυτη την δοκιμασια αλλα ευχομαι να πανε ολα καλα με το αμαξι μου , αυτη τη Δευτερα θα γιορτασουμε ολοι μαζι τα γενεθλια μου ΠΑΛΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!:nutkick: (πλακα κανω)

saikoE39
15-03-06, 16:14
Καλα ρε σεις τι σκ@τ@ σας επιασε...μπας και ηπιατε τπτ ληγμενα....:idea:
Δεν μπορω να καταλαβω...σοβαρα εχετε παρεξηγηθει??.....η πλακα κανετε...??
Αν ειναι το πρωτο για κουνηστε λιγο τις κεφαλες σας......!!!!!
:cheers:

Fad3In
20-03-06, 15:03
Ρε παιδια,νομιζα οτι ο Μακης απο κεκτημενη ταχυτητα παρεξηγησε τον Δημητρη και ειπα απλα να γεφυρωσω την διαφορα...αλλα τελικα δεν υπηρχε καν,οποτε το ξεχναμε...μ@μ@κιες τετοιες γινονται μεσω νετ...νεο σαν φαινεται; :p:

Παντως,μπορει να απεχω λογω ΠΝαυτικου αλλα δεν σαν ξεχασα!
Ν.