PDA

Επιστροφή στο Forum : νέος χωρίς BMW :(


jimbo
14-03-06, 04:36
καλημέρα σας, είμαι νέος, το όνομα μου είναι Δημήτρης και είμαι φοιτητής πληροφορικής, δεν οδηγώ bmw αλλά ένα κορόλλα `93 του πατέρα μου, λατρεύω όμως τα BMW και ευελπιστώ να πάρω σύντομα ένα, ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα και να με δεχτείτε στην παρέα σας,
σας ευχαριστώ πολύ

alexcsl
14-03-06, 07:32
καλωσήρθες Δημήτρη, καλή περίηγηση και με το
καλό να "μπεις για τα καλά" στο club!

Dark_Niaou
14-03-06, 07:35
Καλως ήρθες φίλε στην παρέα μας!! Ολοι έχουμε κοινή την τρέλα για τα αυτοκίνητά μας....

geovass
14-03-06, 09:34
Καλος ηρθες Δημητρη!
Σου ευχομαι να παρεις συντομα μια BMW !!

jimbo
14-03-06, 10:53
σας ευχαριστώ πολύ παιδιά, ελπίζω και κάποια στιγμή να γνωριστούμε και από κοντά

Geo_3D
14-03-06, 10:55
Καλως μας ηρθες αδερφε
Με το καλο να ερθει και η μπεμπα!!!

papajim
14-03-06, 15:44
Καλωσόρισες στην παρέα μας και με το καλό να αποκτήσεις το bmw που επιθυμείς!!

Xeno-318is
14-03-06, 16:41
Kαλωστονα!!
Για "φοτιτικο" BMW προτεινω ε30!!! Ειναι τεσταρισμενο απο πολλους φοιτιτες!!
Πλακα κανω...Καλοταξιδο το Corolla-ki και με το καλο να ερθει ο ελικας!!

ioanna
14-03-06, 16:43
Καλώς όρισες στο κλαμπ και σύντομα με την μπέμπα που επιθυμείς!!! Καλή διαμονή!!!

makman
14-03-06, 17:22
Καλος ηρθες Δημητρη!
Σου ευχομαι να παρεις συντομα μια BMW !!
καλως ηρθες και απο μενα...εδω εγω στις πρωτες συναντησεις πηγαινα με το ATOS.μακαρι να την αποκτησεις γρηγορα....μεχρι τοτε διασκεδασε μαζι μας.οπως λεει και ο dark-niaou "η τρελλα εδω μεσα ειναι μια και κοινη σε ολους μας".

Fanis
14-03-06, 21:53
Καλως ήρθες...και σύντομα σου εύχομαι να αποκτήσεις την BMW που επιθυμείς!!!

jimbo
15-03-06, 03:38
σας ευχαριστώ πολύ παιδιά, πραγματικά δεν περίμενα τέτοια υποδοχή αφού δεν έχω έλικα :) Πλάκα πλάκα σκέφτομαι μόλις μαζέψω κανά φράγκο να πάρω ένα Μ3 Ε30, είναι καλό και όχι μόνο για φοιτητές! :) και μετά στην σχολή με το.... πλάι!!!

Xeno-318is
15-03-06, 03:45
Πλάκα πλάκα σκέφτομαι μόλις μαζέψω κανά φράγκο να πάρω ένα Μ3 Ε30, είναι καλό και όχι μόνο για φοιτητές! :) και μετά στην σχολή με το.... πλάι!!!
Aυτα να μην τα πετας ετσι αποτομα..γιατι εχουμε και μεγαλους ανθρωπους στο club που υποφερουνε απτην καρδουλα τους...Με το μαλακο λεβεντη μου μη κλαιμε κανενα πριν την ωρα του...
Τωρα...ααααν το παρεις...Ξεκινα να γραφεις στη λιστα κοσμο που θα θελει να τον πας βολτα...Εγω παντως ειμαι Number 1 στη λιστα γιατι εγω το σκεφτηκα!Αντε τωρα!! :P

....ακους εκει...ετσι για πλακα πεταμε ενα E30 M3 κιοπιον παρει ο χαρος...εχει αποθρασυνθει αυτη η ναιολεα...!!!:nixweiss:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
15-03-06, 03:48
Καλωσήρθες αδερφέ και καλή διαμονή. Ο έλικας είναι απλά κάτι κοινό που μας δένει και χάρης σε αυτό είμαστε όλοι εδώ. Από κει και πέρα είναι δευτερεύον αυτό. Για την παρέα είμαστε εδώ και για την διασκέδαση. Όχι υποχρεωτικά και ούτε το βλέπει και κανείς μας επαγγελματικά. οπότε μην αγχώνεσαι.. Καλή διαμονή!!!!!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
15-03-06, 03:50
Aυτα να μην τα πετας ετσι αποτομα..γιατι εχουμε και μεγαλους ανθρωπους στο club που υποφερουνε απτην καρδουλα τους...Με το μαλακο λεβεντη μου μη κλαιμε κανενα πριν την ωρα του...
Τωρα...ααααν το παρεις...Ξεκινα να γραφεις στη λιστα κοσμο που θα θελει να τον πας βολτα...Εγω παντως ειμαι Number 1 στη λιστα γιατι εγω το σκεφτηκα!Αντε τωρα!! :P

....ακους εκει...ετσι για πλακα πεταμε ενα E30 M3 κιοπιον παρει ο χαρος...εχει αποθρασυνθει αυτη η ναιολεα...!!!:nixweiss:

Σιγά ρε παππού εσύ. Κάτσε να καταφέρεις να γυρίσεις από τα ξένα και μετά μίλα όσο θέλεις... ΧΑΧΑΧΑ..:thefinger

jimbo
15-03-06, 05:28
γιατι ρε xeno είπα κάτι κακό? είναι στην γειτονιά μου ένα Ε30 Μ σε μαύρο και είναι σε καλή κατάσταση αν εξεραίσεις το χρώμα του , σκέφτεται να το δώσει... Έχω ήδη κάποια λεφτά και μαζεύω και άλλα... και όταν το πάρω -πρώτα ο Θεός- να σε πάω όσες βόλτες θέλεις!!! ακόμα και στην σχολή μου με το ...πλάι! :)

Xeno-318is
15-03-06, 05:37
Oχι βρε...προς θεου!!
Απλα επειδη το συγκεκριμενο αυτοκινητο ειναι συμβολο λατρειας για παρα πολλους απο μας και σχεδον ο κρυφος-φανερος ποθος ολου του club καθε φορα που αναφερεται...Βλεπεις κοσμο να πεφτει απο ταρατσες, να κανει χαρακιρι κτλ!!(Πλακα κανω)!!
Σου ευχομαι ολοψυχα οσο το δυνατον πιο συντομα, κατω απτο καπο σου να εχεις τον S-14 και να με πας κιεμενα τον παππου μια βολτα!! :)

Fairytale
15-03-06, 05:42
Αφού ήρθες εσύ, θα έρθει και η μπέμπα!!! Μην ανησυχείς είναι η φυσική πορεία αυτών των πραγμάτων. Εδώ μέσα θα μάθεις και το γιατί πρέπει να έρθει... Άσε δηλ. που μέχρι να έρθει θα έχεις "μορφωθεί κατάλληλα". Καλορίζικος.
C U out there

jimbo
15-03-06, 06:42
σε ευχαριστώ Fairytale, δεν είναι ανάγκη να με πορώσετε και εσείς! είμαι ήδη από πολύ πιτσιρίκι, :) αν πορωθώ και άλλο θα πέσω από καμιά ταράτσα όπως λεει και ο xeno χαχαχαχα. θα έρθει που θα πάει δεν θα έρθει? οκ τότε , sorry xeno που παρερμίνευσα το μύνημα σου....είναι όντως η άτοιμη , μπορεί να μην έχει την ποιότητα κατασκευής της Ε36..... Ε90 αλλά είναι ένα πραγματικά ξεχωριστό αυτοκίνητο... και εξωτερικά δεν ξέρω το κοιτώ και μου έρχετε να κλάξω, αλλά ας μην πω άλλα γιατί θα βάλω και τώρα τα κλάματα...

E36 RULES!!
15-03-06, 08:29
΄Καλημέρα και καλωσήρθες!!!!!!! Κορολλα '91 έχει ένας ξαδερφός μου, κομμάτια το πάει (Άσχετοοοοοοοοοο.......)

Fairytale
16-03-06, 01:53
Αν είσαι έτοιμος να αυτοκτονήσεις για το Μ3Ε30 στη θέα του και μόνο, φαντάσου τι έχει να γίνει αν το οδηγήσεις... Σε βλέπω πρώτο θέμα στις ειδήσεις των 8!!!
Για την ποιότητα των Ε30 (Μ3 ή μη) μην βάζεις στοίχημα ότι είναι χειρότερη νεότερων μοντέλων. Οι πρώτες 4d E36 π.χ. δέχτηκαν μεγάλη κριτική για την ποιότητα των πλαστικών τους, καθώς και για τη στάθμη θορύβου μέσα στην καμπίνα επιβατών.
C U out there

jimbo
16-03-06, 06:53
ότι και να είναι είναι BMW= καλή ποιότητα κατασκευής, αλλά να σου πω δεν με νοιάζει και τόσο πολύ , προσφέρουν τόσα άλλα που η ποιότητα του εσωτερικού είναι απλώς μια λεπτομέρεια....

Panoz
16-03-06, 07:44
Καλώς ήρθες και από μένα! Εύχομαι να σου έρθουν όλα όπως τα θες!

jimbo
16-03-06, 10:01
σε ευχαριστώ φίλε μου :)

GiorgosBMW
16-03-06, 10:30
Καλως ηρθες και απο μενα και σου ευχομαι με το καλο να παρεις το Μ3 Ε30!
Σου το συνιστω γιατι το ειχα και εγω και ξερω τισ δυνατοτητες του!
Και μην στεναχωριεσαι θα ερθει η μπεμπα.Και εγω με ενα IBIZA 1000/αρακι κυκλοφορω προς το παρον αλλα το καλοκαιρι θα εχω τη καινουρια μπεμπα!

dmskosbmw
19-03-06, 13:41
Καλωσηρθες και απο μένα.