PDA

Επιστροφή στο Forum : Παϊδάκια time ....


E36M3ZF
14-03-06, 13:03
Επειδή κάθε Δευτέρα μετά τον καφέ και εφόσον τελιώσουν και οι ενδοκλαμπικές....όλο πείνα κάνει....και μια με κρέπες , μια με σουβλάκια την βγάζουμε. Χθές λοιπόν....μετά απο συζήτηση με πολλούς απο τους καλοφαγάδες και " κοντούς " του κλάμπ που είχαμε έπεσε η πρόταση για παϊδακομπριζολομπιφτεκοπατατοκατάσταση......ΟΠΟΤΕ. ....η πρόταση έπεσε.....Μένει μόνο να κανονιστεί ημερομηνία, μέρος και συμμετοχές. Περιμένουμε λοιπόν και τις δικές σας προτασεις για μέρος ωρα και ημέρα.
Ριχτε λοιπόν τις ιδέες σας να γίνει η μασαμπουκα.

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
14-03-06, 13:10
Εγώ μέσα είμαι αλλά για μετά το Πάσχα!

bmw316i
14-03-06, 13:15
Πιστεύω ότι καλό μέρος για παϊδοσυνάντηση είναι η Μάνδρα Αττικής...
Αποδεδειγμένο εδώ και 10 χρόνια περίπου ότι είναι πολύ καλύτερα κι από Βάρη κι από Χασιά και σε ποιότητα και σε τιμές...Παίρνουμε μερικά τηλεφωνάκια, κλείνουμε τραπεζάκια και τρώμε παϊδάκια...
Βέβαια, και πουθενά αλλού να κανονίσουμε δε νομίζω ότι θα το χάσω...
Όσο για την ημερομηνία, ότι πουν οι πολλοί!!:friday:

apostolos_m3
14-03-06, 13:16
Ριχνω πρωτος ιδεα σαν καλοφαγας που ειμαι(μαλλον ειμουνα γιατι τωρα με φαγανε τα συμπληρωματα)

Λεω να κανονισουμε(αμα θελετε το αναλαμβανω και εγω) να παμε στο Καλετζι(ειναι μετα την λιμνη Μαραθωνα) σε ενα παρα πολυ καλο και ξακουστο ταβερνακι εν ονοματις Argentina.

Οποιος ειναι μεσα ασ το πει και ας κανοσιμουμε μια ωραια κυριακη να παμε παρεα να περασουμε τελεια..

Ακουω λοιπον...καλοφαγαδες

m3power
14-03-06, 14:30
Ριχνω πρωτος ιδεα σαν καλοφαγας που ειμαι(μαλλον ειμουνα γιατι τωρα με φαγανε τα συμπληρωματα)

Λεω να κανονισουμε(αμα θελετε το αναλαμβανω και εγω) να παμε στο Καλετζι(ειναι μετα την λιμνη Μαραθωνα) σε ενα παρα πολυ καλο και ξακουστο ταβερνακι εν ονοματις Argentina.

Οποιος ειναι μεσα ασ το πει και ας κανοσιμουμε μια ωραια κυριακη να παμε παρεα να περασουμε τελεια..

Ακουω λοιπον...καλοφαγαδες

και ΓΑΜΩ τα μαγαζια!!!!!!!!εχει κατι μπριζολες σε μεγεθος ΤΑΨΙΟΥ!!!!!!

apostolos_m3
14-03-06, 15:51
Λοιπον φιλε σταματη χαιρομαι παρα πολυ που σου αρεσε η ιδεα μου και μακαρι να δω και υπολοιπους συμμετεχοντες να το κανονισω ευχαριστως να παρουμε και τις γυναικες μας μια ωραια ηλιολουστη κυριακη να παμε να περασουμε ομορφα..

Περιμενω και αλλους υποστηριχτες της ιδεας που εριξα..

megistanas
14-03-06, 17:01
Οπουδηποτε...οποτεδηποτε...οπωσδηποτε...!!!!!

Μεσα και ο "κοντος" Μεγιστανας!!!!!!

Δωστε δυναμη λεω!!!!!

Κωστααααααα....Φτιαξε poll... Κυριακη μερα, πρωινομεσημερι ωρα, οποτε βαλε για μαγαζια, Χασια. Βαρη. Μανδρα. Argentina.

Λιαν συντομως παρακαλω!!!!!

sheriff
14-03-06, 20:42
Λοιπον φιλε σταματη χαιρομαι παρα πολυ που σου αρεσε η ιδεα μου και μακαρι να δω και υπολοιπους συμμετεχοντες να το κανονισω ευχαριστως να παρουμε και τις γυναικες μας μια ωραια ηλιολουστη κυριακη να παμε να περασουμε ομορφα..

Περιμενω και αλλους υποστηριχτες της ιδεας που εριξα..
πολυ καλη ιδεα αποστολη αλλα οχι για κυριακη μεσημερι διοτι κυριολεκτικα γινεται πολεμος,ασε που για να βρεις να παρκαρεις πρεπει να εχεις smart και κατω

στο λεω απο α' χερι γιατι ειναι πελατης μου απο τοτε που ανοιξε το μαγαζι και εχω παει παμπολλες φορες.συν τοις αλλοις οταν εχει πολυυυυ κοσμο η εξυπηρετηση δεν ειναι και η καλυτερη

manosm3
14-03-06, 20:51
Προτεινω τις Μουριες στη Σταματα.

Action Man
14-03-06, 21:10
Πιστεύω ότι καλό μέρος για παϊδοσυνάντηση είναι η Μάνδρα Αττικής...


Τρελη μασα φιλε!Η Μανδρα εχει τις καλυτερες κοψιδοταβερνες!!

E36M3ZF
14-03-06, 21:40
Εγώ πάλι λέω να συνδιάσουμε την παϊδομαχία και με μια ωραία βολτίτσα και επειδή είμαι και εγώ της ίδιας άποψης με τον κ. Κώστα Ζ4 3,0...( Κυριακή γίνεται η μάχη των Δερβενακίων στην Αρτζεντίνα ) αλλά και συμφωνώ και επαυξάνω με την γνώμη του Παντελή προτείνω.....
Συνάντηση σε μια λογική ωρα...καμμια ώρα μιαμιση πριν το φαί στην Έξοδο της Ελευσίνας απο Αττική οδό....Ανάβαση ομαδική προς Αγια Σωτήρα....Στάση για μασαμπούκα και μετά συνεχίζουμε βόλτα προς Βίλλια Αττικής Κριεκούκι Θήβα και επιστροφή απο Λαμίας Αθηνών. Βέβαια μετά το φαγητό κάπου θα κολλήσουμε και κανα γλυκαααααακι κανα καφεδάααααααακι στην διαδρομή εεεεε?
Αυτή ήτανε η δικιά μου πρόταση.Τώρα για ημέρα....η Κυριακή είναι καλή μέρα αν έχει και καλή μέρα βεβαια.Συγκεκριμένη ημερομηνία δεν προτείνω τώρα γιατί πολλοί νηστεύουν οπότε μιλάμε για μετά το Πάσχα αλλά καλό θα είναι να είμαστε προετοιμασμένοι εεεε? Ας πέσουν όμως και άλλες προτάσεις που να περιλαμβάνουν και κάτι ακόμη εκτός απο φαγητό εεεεε? Μια μίνι εκδρομούλα πιστευω πως είναι καλή ιδέα.

Δώστε δύναμη λοιπον, δύναμη και προτάσεις.

sakkunen
14-03-06, 22:29
Εγώ πάλι λέω να συνδιάσουμε την παϊδομαχία και με μια ωραία βολτίτσα και επειδή είμαι και εγώ της ίδιας άποψης με τον κ. Κώστα Ζ4 3,0...( Κυριακή γίνεται η μάχη των Δερβενακίων στην Αρτζεντίνα ) αλλά και συμφωνώ και επαυξάνω με την γνώμη του Παντελή προτείνω.....
Συνάντηση σε μια λογική ωρα...καμμια ώρα μιαμιση πριν το φαί στην Έξοδο της Ελευσίνας απο Αττική οδό....Ανάβαση ομαδική προς Αγια Σωτήρα....Στάση για μασαμπούκα και μετά συνεχίζουμε βόλτα προς Βίλλια Αττικής Κριεκούκι Θήβα και επιστροφή απο Λαμίας Αθηνών. Βέβαια μετά το φαγητό κάπου θα κολλήσουμε και κανα γλυκαααααακι κανα καφεδάααααααακι στην διαδρομή εεεεε?
Αυτή ήτανε η δικιά μου πρόταση.Τώρα για ημέρα....η Κυριακή είναι καλή μέρα αν έχει και καλή μέρα βεβαια.Συγκεκριμένη ημερομηνία δεν προτείνω τώρα γιατί πολλοί νηστεύουν οπότε μιλάμε για μετά το Πάσχα αλλά καλό θα είναι να είμαστε προετοιμασμένοι εεεε? Ας πέσουν όμως και άλλες προτάσεις που να περιλαμβάνουν και κάτι ακόμη εκτός απο φαγητό εεεεε? Μια μίνι εκδρομούλα πιστευω πως είναι καλή ιδέα.


Μαστροκωστα εισαι πολυ σωστος απλως να αναφερω πως λιγο μετα υπαρχει κ η ξακουστη Καζα με το αρνακι και την τραγανιστη πετσουλα.:dblthumb2 :love:

E36M3ZF
14-03-06, 22:32
Μαστροκωστα εισαι πολυ σωστος απλως να αναφερω πως λιγο μετα υπαρχει κ η ξακουστη Καζα με το αρνακι και την τραγανιστη πετσουλα.:dblthumb2 :love:


Στον Μάκη λες Κώστα? εξω απο τα Βίλλια ? Μμμμμ...καλος φίλε αλλα....δεν κάνει για ομαδική εξόρμιση....εκεί είναι να είσαι νταλικιέρης λυμασμένος για φαί και ψιλομυωπας να μην βλέπεις και πολύ καλά τι θα φας....

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
15-03-06, 03:19
Χμμμμ να προτείνω κάτι? Γιατί δεν κάνουμε μπάρμπεκιου φάση? δηλαδή να μαζευτούμε κάπου και να κάνουμε μπάρμπεκιουιστορία. ε? Από κει και πέρα προτείνω Μαραθώνα ή Πάρνηθα..

apostolos_m3
15-03-06, 08:01
Κωστα κανονιζεται η ιδεα σου γιατι μπορω να πω πως ακουγεται αρκετα ενδιαφερον αλλα εξισου ωραια ακουγεται και του ηλια..πρεπει να τσεκαρουμε ολες τις πιθανες λυσεις να κανουμε κατι ζυγισμενο και ραμμενο για ολους μας. και το μπαρμπεκιου που λεει ο νικος μην ανησυχειτε παιδια..το εχω σκοπο να το κανω ηδη στο σπιτι μου και να σας φωναξω ολους..αρκετοι απο εσας ξερω οτι δεν θα ειναι η πρωτη φορα που θα ερχεστε σπιτι μου γιατι μην ξεχνατε οτι ειχε προηγηθει μαχη στα χαρτια και guest star τον Κωστα τον ταχυδακτυλουργο

Dark_Niaou
15-03-06, 14:18
Μεσαααααααααααα με χίλια!!

ANDREAS
15-03-06, 15:58
Κωστα κανονιζεται η ιδεα σου γιατι μπορω να πω πως ακουγεται αρκετα ενδιαφερον αλλα εξισου ωραια ακουγεται και του ηλια..πρεπει να τσεκαρουμε ολες τις πιθανες λυσεις να κανουμε κατι ζυγισμενο και ραμμενο για ολους μας. και το μπαρμπεκιου που λεει ο νικος μην ανησυχειτε παιδια..το εχω σκοπο να το κανω ηδη στο σπιτι μου και να σας φωναξω ολους..αρκετοι απο εσας ξερω οτι δεν θα ειναι η πρωτη φορα που θα ερχεστε σπιτι μου γιατι μην ξεχνατε οτι ειχε προηγηθει μαχη στα χαρτια και guest star τον Κωστα τον ταχυδακτυλουργο
Εγω παντως βοηθαω και στο ψησιμο αν θελεις!!!!:nutkick:

E36M3ZF
15-03-06, 16:06
Εγω παντως βοηθαω και στο ψησιμο αν θελεις!!!!:nutkick:


Καταλαβα....οι μισοι νηστικοι θα μείνουμε και οι αλλοι μισοι θα φαμε καρβουνα.....

ANDREAS
15-03-06, 16:12
Καταλαβα....οι μισοι νηστικοι θα μείνουμε και οι αλλοι μισοι θα φαμε καρβουνα.....
Εσυ και κανεις παραπονα????δε φτανει που θα εχεις και το μεσο για να φας μιλας και απο πανω!!!!!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
15-03-06, 16:34
Κόντρα στο ποιος ψήνει καλύτερα!!! χαχαχαχα. Θα έχουμε θέμα!! Στη χειρότερη αν κανονιστεί μπάρμπεκιου και αποτύχει υπάρχουν και τα ντελίβερυ!! χα χα

Fanis
15-03-06, 19:08
Μέσα είμαι!!!:dblthumb2 ....αρκέι να μπορώ την ημέρα που θα γίνει (ξανέγινα φοιτητής και τρώω πακέτο:tapedshut αντί για παϊδάκια!).

M535 E28
15-03-06, 19:14
Μέσα είμαι!!!:dblthumb2 ....αρκέι να μπορώ την ημέρα που θα γίνει (ξανέγινα φοιτητής και τρώω πακέτο:tapedshut αντί για παϊδάκια!).
κι εγώ ξανά φοιτητής :icon42:
φυσικά είμαι μέσα για τα ...χόρτα :p:

apostolos_m3
16-03-06, 07:47
Ουτως η αλλος το μπαρμπεκιου θα αργησει γιατι ναι μεν μπορει σημερα το πρωι να εφτιαξε ο καιρος αλλα πρεπει να ζεστανει κιολας για να συνεχισουμε το κεφι..μην ειμαστε κατω στην πυλωτη και ψηνουμε και ολοι θελουμε απο μια σομπα διπλα για να ειμαστε οκ.

Αρα πρεπει να δουμε πως θα συνεχιστει ο καιρος και αμα ειναι καλος παμε κυριακη για μασα οπου οριστει

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
16-03-06, 08:00
Σωστός ο Τόλης!!!!!

m3power
17-03-06, 14:10
τελικα ρε μαγκες τι εχουμε κανονισει;;;;;;;βολτα και παιδακια;; η μπαρμπεκιου;;; και για ποτε λετε να γινει το σαβουριασμα;;;;

εγω γουσταρω μπαρμπεκιου,να παρουμε και μονοι μας τα κρεατα,να γινει και χαβαλες την ωρα του ψησιματος,μαζι με μπυρο εδεσματα,και φουλ κλαρινο αμα ερθουμε και στο τσακιρ!!!!!οσο για χωρο βαζω το σπιτι μου στην αγ.μαρινα κορωπιου,οπου και χωρο εχουμε και τα παντα!!!!βεβαια για την αλλη κυριακη...εννοω!!

apostolos_m3
17-03-06, 14:15
σταματη εγω εριξα την ιδεα για μπαρμπεκιου αλλα πρωτα εχει κανονιστει καπου μαζικα σε καποιο μαγαζι να παμε να φαμε του σκασμου...

Το μπαρμπεκιου θα το κανονισω εγω αρχη εβδομαδας με ενα ωραιο ποστακι για την κυριακη(καποια κυριακη) σπιτι μου και οποις θελει ας ερθει να περασουμε τελεια..

makman
17-03-06, 14:44
σταματη εγω εριξα την ιδεα για μπαρμπεκιου αλλα πρωτα εχει κανονιστει καπου μαζικα σε καποιο μαγαζι να παμε να φαμε του σκασμου...

Το μπαρμπεκιου θα το κανονισω εγω αρχη εβδομαδας με ενα ωραιο ποστακι για την κυριακη(καποια κυριακη) σπιτι μου και οποις θελει ας ερθει να περασουμε τελεια..

ωραια....και μετα παμε στον σταματη........:bowdown:

apostolos_m3
17-03-06, 14:51
Μακη σε βλεπω ετοιμοπολεμο για τα λεγομενα χεροντοπαχα.χαχαχαχα

giannis316
17-03-06, 15:01
Πιστεύω ότι καλό μέρος για παϊδοσυνάντηση είναι η Μάνδρα Αττικής...
Αποδεδειγμένο εδώ και 10 χρόνια περίπου ότι είναι πολύ καλύτερα κι από Βάρη κι από Χασιά και σε ποιότητα και σε τιμές...Παίρνουμε μερικά τηλεφωνάκια, κλείνουμε τραπεζάκια και τρώμε παϊδάκια...
Βέβαια, και πουθενά αλλού να κανονίσουμε δε νομίζω ότι θα το χάσω...
Όσο για την ημερομηνία, ότι πουν οι πολλοί!!:friday:

Και εγω μεσα ειμαι για οποτε θελετε.
Εχεις δικιο για τη μανδρα.Μενω ελευσινα,μπορω να κανονισω εγω αμα θελετε.
Ας περιμενουμε λιγο να φτιαξει ο καιρος για να κατσουμε εξω στη πλατεια.

melodic
18-03-06, 09:53
Μεσα και εγω!!!:greenboun

GS1821
18-03-06, 10:19
Μέσα και εγω .....Στο γυρισμα της ταινιας "Χωρις Ανασα "!!!!!!!

Και έχω να προτεινω και μια ταβερνουλα στα Καλύβια Αττικής ........για γνώστες μονο !!!!!!

Οι μεριδες είναι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ !!!!

makman
18-03-06, 15:00
Μέσα και εγω .....Στο γυρισμα της ταινιας "Χωρις Ανασα "!!!!!!!

Και έχω να προτεινω και μια ταβερνουλα στα Καλύβια Αττικής ........για γνώστες μονο !!!!!!

Οι μεριδες είναι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ !!!!
την ξερουμε......μια και μενω συχνα στην κερατεα.μεσα.