PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέο αυτοκίνητο στην Οικογένεια!


Fanis
18-03-06, 16:52
Όπως ίσως είδατε σε άλλο ποστ, πουλάω την Ε36....γιατί ήρθε νέο αυτοκίνητο στην οικογένεια (την χρησιμοποιούσε ο πατέρας μου αφότου πήρα την COmpact).

Πριν πω τι είναι, λίγη ιστορία....ο πατέρας μου έψαχνε αυτοκίνητο εδώ και 1 χρόνο περίπου, αλλά τίποτα δεν του έκανε. Ήθελε να είναι: Γρήγορο, με καλό κράτημα, να του αρέσει αισθητικά, άνετο για ταξίδια και εί δυνατόν 4τρακίνητο και ψιλό SUV...και όλα αυτά με όχι πάνω αποό €45Κ. Χ3 3.0 πρώτη επιλογή, αλλά πολύ ακριβή. Μετά κοίταζε Volvo & Audi :smashtard και προσπαθούσα να τον φέρω στον ίσιο δρόμο!

Τελικά βρήκαμε μια E46 4πορτη 330xi Steptronic με 14.000χλμ, 7/2004, πρώην αυτοκινητο της BMW Hellas (σαν την Compact μου!) με σχεδόν full extra (Navi Pro, TV, σπορ ηλεκτρικά καθίσματα, δέρμα, ηλιοροφή, Xenon κλπ.) και τώρα ο πατέρας την έχει εδώ και 1 εβδομάδα και είναι κατευνθουσιασμένος (το αξίζει στα 60 του :nod: πιστεύω μετά απο τόση δουλειά, να πάρει ένα γρήγορο αυτοκίνητο που τον ευχαριστεί και ακόμα μπορεί να το πάει....είναι γκαζιάρης!!). Εντυπώσεις μόλις κάνω καμμιά βόλτα εκτός πόλης.

Ευχαριστώ που με ακούσατε.....τουλάχιστον εδώ με καταλαβαινόμσατε μεταξύ μας! :cheers:

Action Man
18-03-06, 17:22
Όπως ίσως είδατε σε άλλο ποστ, πουλάω την Ε36....γιατί ήρθε νέο αυτοκίνητο στην οικογένεια (την χρησιμοποιούσε ο πατέρας μου αφότου πήρα την COmpact).

Πριν πω τι είναι, λίγη ιστορία....ο πατέρας μου έψαχνε αυτοκίνητο εδώ και 1 χρόνο περίπου, αλλά τίποτα δεν του έκανε. Ήθελε να είναι: Γρήγορο, με καλό κράτημα, να του αρέσει αισθητικά, άνετο για ταξίδια και εί δυνατόν 4τρακίνητο και ψιλό SUV...και όλα αυτά με όχι πάνω αποό €45Κ. Χ3 3.0 πρώτη επιλογή, αλλά πολύ ακριβή. Μετά κοίταζε Volvo & Audi :smashtard και προσπαθούσα να τον φέρω στον ίσιο δρόμο!

Τελικά βρήκαμε μια E46 4πορτη 330xi Steptronic με 14.000χλμ, 7/2004, πρώην αυτοκινητο της BMW Hellas (σαν την Compact μου!) με σχεδόν full extra (Navi Pro, TV, σπορ ηλεκτρικά καθίσματα, δέρμα, ηλιοροφή, Xenon κλπ.) και τώρα ο πατέρας την έχει εδώ και 1 εβδομάδα και είναι κατευνθουσιασμένος (το αξίζει στα 60 του :nod: πιστεύω μετά απο τόση δουλειά, να πάρει ένα γρήγορο αυτοκίνητο που τον ευχαριστεί και ακόμα μπορεί να το πάει....είναι γκαζιάρης!!). Εντυπώσεις μόλις κάνω καμμιά βόλτα εκτός πόλης.

Ευχαριστώ που με ακούσατε.....τουλάχιστον εδώ με καταλαβαινόμσατε μεταξύ μας! :cheers:
Καλοταξιδο Fanis!!!
Πολυ καλο αυτοκίνητο!!!!!

papajim
19-03-06, 00:14
Καλορίζικο και καλοτάξιδο!Πολύ ωραίο αυτοκίνητο,θα το χαρεί ο πατέρας, θα το χαρεί και ο γιος!:D
Να γίνουν και οι φώτο στο garage!Και πάλι πολλά,καλά και γρήγορα χιλιόμετρα!!

Fanatic
19-03-06, 10:38
Καλοταξιδο και αυτο το εξακυλινδρο Φανη!!

Fanis
19-03-06, 12:03
Σας ευχαριστώ για τις ευχές και τα καλά λόγια...:dblthumb2

Φώτο στο Γκαράζ, θα προσπαθήσω σύντομα και από τα 2 αυτοκίνητα....να τα μαζέψω, να τα πλύνω και να βρώ την ψηφιακή...!:chair:

ioanna
19-03-06, 14:05
Συγχαρητήρια για το νέο απόκτημα κι από μένα! Καλό τάξιδι και καλές βόλτες!!!

Elias_Z3
19-03-06, 17:21
Φανη καλοταξιδο το νεο εξακυλινδρο! Αντε να το δουμε και απο κοντα!

manosm3
19-03-06, 22:44
Φανηηη καλοταξιδο!!!

Dark_Niaou
20-03-06, 06:35
καλοταξιδο!!!

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
20-03-06, 07:47
Καλοτάξιδο και καλέςς βόλτες-ταξείδια καλές εμπειρίες και ποτέ κακές. καλά χιλιόμετρα ατρακάριστα και να το χαίρεστε όσο καλύτερα μπορείτε!!! Πάντα καινούριο να'ναι!!!

Fanis
20-03-06, 18:48
Ευχαριστώ παίδες...από κοντά στην επόμενη συνάντηση...θα μου το δανείσει ο πατέρας! ;)