PDA

Επιστροφή στο Forum : geo vs ΜΙΧΑΛΗΣ


Geo_3D
21-03-06, 11:04
Εκτος απτα 2.5λιτρα,και τα 1600 εχουν ψυχη.Μαζι με τα υπολοιπα παιδια λοιπον εχτες,ανοιξαμε στον παραδρομο και εγω με τον Mιχαλη.
Μακραν το καλυτερο ανοιγμα που εχω κανει μεχρι τωρα.
Ο Μιχαλης εχει ενα πανεμορφο 316 Ε36 coupe με 16αρες,μαμα μηχανικα και αυτος,οπως και εγω.Ειπαμε λοιπον να δουμε τις διαφορες μας.

Αφου στηθηκαμε λοιπον στην εκκινηση,δωθηκε το σημα και ξεκινησαμε.Πολυ καλη εκκινηση του Μιχαλη,οχι και την καλυτερη εγω,με αποτελεσμα να μου κανει αμεσως διαφορα.Ο μπροστινος μου προφυλακτηρας στον πισω δικο του.Τελειωματα δευτερας και η διαφορα ειναι η ιδια.Και καπου εκει ερχεται η ανατροπη(!?!?!?!).Αλλαγη σε 3η και αρχιζω να μαζευω.Στα τελειωματα της,βρισκομαστε διπλα διπλα.Στην 4η συνεχιζω να ανοιγω σιγα σιγα οπου και βγαινω μισο φτερο μπροστα,μεχρι που κοψαμε λογω της στροφης που ακολουθει.

Οπως προειπα ηταν μακραν το καλυτερο ανοιγμα που εχω κανει,και το αμαξακι μου συνεχιζει να με εντυπωσιαζει με την δυναμη του.Μα που θα φτασει τελος παντων αυτο το πραγμα????:nixweiss:

Μιχαλη το αμαξι ειναι πανεμορφο και θα σου προτεινα να μην το δωσεις και να το κανεις μετατροπη.Να μπει επανω ο ///Μαγικος 6κυλινδρος!!!!:cheers:

apostolos_m3
21-03-06, 11:20
Ευγε στα 1600 κυβικα..δωστε δυναμη(οση μπορειται) ρε τρελαρες..
Οντως του μιχαλη το αμαξι πανεμορφο και του geo ωραιες ζαντες(οχι οτι το αμαξι ειναι ασχημο αλλα τετραπορτο)(γιωργο φταιξε αλλους)χαχαχα

Τι θα γινει ρε γιωργο πια με αυτο το αμαξι σου?ολο κοσμο παταει..Μηπως να τα μετραγαμε παρεα?

Ασχετο αλλα δεν ανοιξες και με ανδρεα?τι εγινε εκει?

Geo_3D
21-03-06, 11:24
Την πρωτη ερχοτανε αλλο αμαξι απο απεναντι οπου και κοψαμε
Οταν ετοιμαζομασταν για την δευτερη,αρχισατε να ερχεστε κομβοϊ οπου και φυγαμε μαζι σας
Οσο για σενα,ειμαι πολυ μικρος ακομη.Υπομονη μεχρι να "μεγαλωσω"

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
21-03-06, 11:29
Στημένο ήτανε το σκηνικό και άσ'τα αυτά Γιώργο. Άντε τώρα. Μπάτσοι Μπάτσοι!!! :dupe: χα χα χα χα χα

E36 RULES!!
21-03-06, 12:14
Να φέρω το δικό μου να γίνει κόλαση????????? Τώρα που στρώνεται και στους κόφτες???....