PDA

Επιστροφή στο Forum : συντηρηση στα δερματα.


makman
22-03-06, 21:40
εχθες περασα καποια δερματινα κομματια απο το σαλονακι μου με κρεμα, για να τα φρεσκαρω λιγακι.οπως ειδα ομως,ειναι λιγο ταλαιπωρημενα.ξερετε τωρα....γρατζουνιες και μικρα γδαρσιματα.υπαρχει καποιο συντηρητικο δερματων με χρωμα ?? το σαλονι ειναι μαυρο.εαν ξερετε κατι , θα με βοηθησετε παρα πολυ

bmw316i
23-03-06, 08:17
εχθες περασα καποια δερματινα κομματια απο το σαλονακι μου με κρεμα, για να τα φρεσκαρω λιγακι.οπως ειδα ομως,ειναι λιγο ταλαιπωρημενα.ξερετε τωρα....γρατζουνιες και μικρα γδαρσιματα.υπαρχει καποιο συντηρητικο δερματων με χρωμα ?? το σαλονι ειναι μαυρο.εαν ξερετε κατι , θα με βοηθησετε παρα πολυ

Εφόσον πρόκειται για μαύρο δέρμα θα σου πω ένα καλό tip που ξέρω και αν θες δοκίμασέ το...
Στρατό έχεις πάει?Ναι, το ξέρω (χαχα)!
Το camel που καθάριζες τις μπότες σου το θυμάσαι(αυτό με τη βούρτσα)?Νομίζω πως ναι...
Αν δεν έχεις σπίτι σου, πήγαινε να αγοράσεις ένα και ξεκίνα...
Να σημειώσω ότι, αφού τελειώσει η εργασία και μετά, δε θα έχεις προβλήματα με λεκέδες στα ρούχα όταν θα βγαίνεις από το αμάξι σου...

Πολύ πιθανό να δεις καλά αποτελέσματα!:rockon:

ANDREAS
23-03-06, 08:49
εχθες περασα καποια δερματινα κομματια απο το σαλονακι μου με κρεμα, για να τα φρεσκαρω λιγακι.οπως ειδα ομως,ειναι λιγο ταλαιπωρημενα.ξερετε τωρα....γρατζουνιες και μικρα γδαρσιματα.υπαρχει καποιο συντηρητικο δερματων με χρωμα ?? το σαλονι ειναι μαυρο.εαν ξερετε κατι , θα με βοηθησετε παρα πολυ

η BMW εχει βγαλει μια σειρα περιποιησης αυτοκινητου τα παντα για δερματα το ειδα στον Κουλουρη εχει περιπου αν θυμαμαι καλα γυρω στα 10 ευρω!!! μπορεις να ρωτησεις αν ειναι αυτο που θελεις.:screwy:

MZ3
23-03-06, 12:35
δοκιμασα προσφατα το σπρει για τα δερματα τις bmw και εμεινα ικανοπιημενος τι λοσιον δεν τιν χρησιμοποιησα αλλα πιο παλια τιν εχω χρησιμοποιηση οποτε γνοριζο το αποτελεσμα
θεικο και το σαμπουαν που εχει πολη κερι ακομα και ο πατερας μου μου ειπε το καλητερα στο mb του αλλα το αρνητικο ειναι οτι η μονιμος θαμονας γατα του γκαραζ εχανε υπερβολικα προσφιση στο καπο και μου το εκανε γεματο γρατζουνιες :twak: