PDA

Επιστροφή στο Forum : ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ??


DaRk_AnGeL
29-03-06, 05:56
Κλάψες-γκρίνιες-μουρμούρες και ότι άλλο θέλετε να βγάλετε απο μέσα σας....

Συνήθως χρησιμοποιούσαμε τις διαπιστώσεις για κάτι τέτοια αλλα αφού εννοχλούν κάποιους απο μάς.. δε χάθηκε ο κόσμος... Ας τα γράφουμε εδώ λοιπόν, να λέμε τον πόνο και τον καημό μας να μας φεύγει το βάρος.
Φυσικά και ΔΕΝ εννοώ να βρίζουμε να θίγουμε ή να προσβάλουμε κάποιον άλλο χρήστη ούτε να γράφουμε κάτι που αντιτίθεται στους κανόνες του φόρουμ....
Απλά ανοίγω ένα θέμα που να μπορεί ο καθένας να πεί τον πόνο του χωρίς να είναι off-topic, και που δε θα διαβάζει όποιος δεν έχει διάθεση για κάτι τέτοιο.

Μπορείτε να θεωρείτε λοιπόν οτι είναι ο ψυχίατρος σας :smokin:

DaRk_AnGeL
29-03-06, 06:00
Και ξεκινάω με την πρωινή μου μουρμούρα....

Θέλω να πυροβολήσω την "καλή" γειτόνισα του πρώτου ορόφου που διαρκώς τινάζει τραπεζομάντηλα, αδειάζει λεκάνες με βρώμικα νερά και γενικώς πετάει διάφορα κάτω απ το μπαλκόνι της... ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΡΚΆΡΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ ΜΟΥ...:soapbox:

apostolos_m3
29-03-06, 08:28
Ρε συ Σπυρο μηπως εισαι ο μεταμοντερνος Ξανθοπουλος της Ελληνικης τωρινης κοινωνιας?

DaRk_AnGeL
29-03-06, 12:11
Ώπα... εδώ είσαι λάθος. Στο παρών φόρουμ αυτός ο τίτλος έχει καταχωρηθεί σε άλλον. Άσε μη φάμε μηνύσεις για copyright :p

Fanatic
29-03-06, 13:03
Οποιος χρειαζεται ψυχιατρο ειναι αρρωστος...εχει προβλημα και η συζητηση δεν βοηθα παρα μονο φαρμακευτικη αγωγη...για συζητηση υπαρχουν φιλοι για οσους εχουν...ψυχολογος ισως να ηταν η καταλληλοτερη λεξη αλλα και παλι αχρηστο μου φαινεται ολο αυτο...

STR
29-03-06, 13:33
Εγω τι γιατρο θελω να μου βγαλει το Μ3 απο το μυαλο μου?Παω να τρελαθω

Fanatic
29-03-06, 13:53
Εγω τι γιατρο θελω να μου βγαλει το Μ3 απο το μυαλο μου?Παω να τρελαθω

Υπαρχει φαρμακο αλλα θα σου κοστισει τουλαχιστον 30.000 ευρω:rockon:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
29-03-06, 14:08
Εγώ θέλω να κερδίσω στο τζόκερ!!!! Πλάκα κάνω. Εγώ γενικά θέλω να πάω Χαλκίδα... ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΑΑΑΑΑ

Fad3In
29-03-06, 14:31
Γ@μωτο! Εχουν δικιο οι παραπανω! :bullhorn:
Ποιος θα μας γραφει φαρμακα ρε παιδια; :p: :D :ices_ange
Ν.

manosm3
29-03-06, 22:21
Νικητα, γραψε απο ενα κουτι lexotanil στον καθενα μας.

DaRk_AnGeL
31-03-06, 08:57
Νικητα, γραψε απο ενα κουτι lexotanil στον καθενα μας.

Nα πώ οτι έχει άδικο ο μικρός? Ψέμα θα είναι....
Πολλοί τα χρειάζονται... and I am included :nixweiss:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
31-03-06, 15:11
Εγώ θέλω να μου γράψεις χάπια κατά του ποτού.