PDA

Επιστροφή στο Forum : Ο ΚΑΦΕΣ της ΔΕΥΤΕΡΑΣ 3/4


E36M3ZF
31-03-06, 22:17
Την Δευτερα 3/4 μπορούμε να χαλάσουμε την παράδοση και να μην πιουμε όλοι μαζί τον καθιερωμένο πλέον καφέ της Δευτέρας :cheers: και τα παρελκομενά του ( ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ - ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ :bigthumb: ) ? Επειδή ψηλιάζομαι πως ΔΕΝ μπορουμε και επειδή το μαγαζί που είχα προτείνει στην τελευταία μας κοινή συνάντηση μάλλον τελικά δεν θα είναι και το καλύτερο μέρος να βρεθούμε και το λέω απο θέμα παρκινγκ και μόνο και μιας και στο γνωστό μαγαζάκι της Πολιτείας ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΟΥΜΕ :countdown .....κανόνισα να βρεθούμε σε ένα πολύ καλό και ευχαριστο μαγαζάκι με ζεστό και φιλικό περιβάλλον έτοιμο να μας εξυπηρετήσει. Λέγεται " CENTRO CAFE " και βρίσκεται στην πλατεία Τσαχπίνη στην Ν.Ερυθραία επι της Ηρώων Πολυτεχνείου. Σας έχω φτιάξει και το αναλογο σχεδιάγραμμα για όσους ανεβαίνουν απο Κηφισίας και είναι πολύ ευκολο να το βρείτε ακολουθόντας πιστα το σχεδιάγραμμα. Πάμε όλοι γερά λοιπόν....Η Δευτερα είναι κοντά, ηώρα που θα αρχίσει ο καφές είναι μετά τις 9, ο καφές πρέπει να μας δροσίσει και η παρέα για άλλη μια φορά πρέπει να συγκεντρωθεί να περάσουμε όμορφα όπως πάντα....

Να προτείνω ξανά λοιπόν εδώ , παρακάτω όσοι έχουν τυχόν αντιδικίες :kissass: να το δηλώσουν ώστε να κανονιστεί και η αίθουσα.

Όλοι λοιπόν την Δευτέρα 3/4 στις 9 το βραδάκι στο καφέ CENTRO.....και μετα "ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ " , " ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ " και βλέπουμε....

Αντε να βλέπω συμμετοχές παρακάτω λεμε


ΣΗΜΕΙΩΣΗ....ΕΡΧΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΒΕΛΗ

Action Man
31-03-06, 22:26
Μαστορα,βαλε ενα χαρτη για οσους ερχοντε απο εθνικη οδο!!!!!!!:banhim: :chair:

E36M3ZF
01-04-06, 00:52
Και για τους απο Εθνικη ερχόμενους.......
Ακολουθήστε τα κόκκινα βελάκια....

STR
02-04-06, 10:26
Ρε δεν μας παρατας κι εσυ και οι καφεδες σου.Αλλη δουλεια δεν εχουμε απο το να πινουμε καφε μαζι σου?

E36M3ZF
02-04-06, 12:22
Ρε δεν μας παρατας κι εσυ και οι καφεδες σου.Αλλη δουλεια δεν εχουμε απο το να πινουμε καφε μαζι σου?


Ναι αλλα αυριο θα πάμε σε άλλο μαγαζί....με ΑΛΛΗ Μαρια.....Οπότε..αμα δεν ερθεις....εσυ θα χασεις.

dimosbmw
02-04-06, 12:32
δεν θελουμε καφε ρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E36M3ZF
03-04-06, 08:20
δεν θελουμε καφε ρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ε μην ερθεις ρε.....ασε να ερθουν όσοι θέλουν

E36M3ZF
03-04-06, 08:20
Για να βλέπω συμμετοχες....πάμε συνατα να περάσουμε και σήμερα καλα.

apostolos_m3
03-04-06, 08:25
Μεσα και εγω για σημερα παιδια..Θα δωσουμε τρελο παρον με δυναμη σημερα στην καφετερια.

Οσοι θα ερθουν την Κυριακη στο ΦαγοΠοτι να παρεβρεθουν σημερα στον καφε για να δωσουν τα λεφτα στον Κωστα..

E36M3ZF
03-04-06, 08:59
Παραλίγο να το ξεχασω........ΑΝΔΡΕΑ ....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.....Σήμερα δεν ειναι τα γενέθλιά σου ? Αντε ρε φίλε να σε δουμε το βραδυ να στα πουμε και απο κοντα τα χρόνια σου πολλά

Dark_Niaou
03-04-06, 09:20
Εάν έχει ο Ανδρέας γεννέθλια..... Ε τότε ΘΑ ΕΡΘΩ!!

Fairytale
03-04-06, 09:42
Χμ... κάτι έχω χάσει εδώ έτσι?
Σαν πολλά γενέθλια έχει αυτό το παιδί...
C U out there

ANDREAS
03-04-06, 10:28
Παραλίγο να το ξεχασω........ΑΝΔΡΕΑ ....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.....Σήμερα δεν ειναι τα γενέθλιά σου ? Αντε ρε φίλε να σε δουμε το βραδυ να στα πουμε και απο κοντα τα χρόνια σου πολλά

Ευχαριστω φιλε μου να εισαι καλα και εγω μεσα ωρε παλικαρι :screwy: :nutkick: !!!!!!!

Elias_Z3
03-04-06, 11:18
Μεσα και εγω αλλα χωρις κομμωτηριο!

PANOSAG
03-04-06, 12:32
:tapedshut θα προσπαθήσω Κώστα να είμαι και εγώ. Βλέπω να γινόμαστε και εκεί διάσημοι. χαχαχα!!!

apostolos_m3
03-04-06, 14:00
Παιδια ακουστε μια ωραια αστεια ιστορια που θα σας διηγηθω..

Ειχα παει πριν απο καμια ωρα σε μια δουλεια με το εταιρικο αμαξι..Στον γυρισμο απο εθνικη και στην εξοδο κηφησιας μου ερχεται η ιδεα να παω να τσεκαρω τον καφεδο χωρο που θα εχουμε ραντεβου το βραδυ..

Ενα πραγμα θα σας πω μονο..Θα πεσουνε πολλα τηλεφωνα το βραδυ για οδηγιες.
Εγω παρολο που ξερω απο εξω και ανακατοτα τους δρομους το μαγαζι αυτο δεν το βρηκα..Επρεπε να μιλαω στο κινητο με Κωστα για να με παει..Εχουν να πεσουν τηλεφωνα λεμε..

E36M3ZF
03-04-06, 18:16
Παιδια ακουστε μια ωραια αστεια ιστορια που θα σας διηγηθω..

Ειχα παει πριν απο καμια ωρα σε μια δουλεια με το εταιρικο αμαξι..Στον γυρισμο απο εθνικη και στην εξοδο κηφησιας μου ερχεται η ιδεα να παω να τσεκαρω τον καφεδο χωρο που θα εχουμε ραντεβου το βραδυ..

Ενα πραγμα θα σας πω μονο..Θα πεσουνε πολλα τηλεφωνα το βραδυ για οδηγιες.
Εγω παρολο που ξερω απο εξω και ανακατοτα τους δρομους το μαγαζι αυτο δεν το βρηκα..Επρεπε να μιλαω στο κινητο με Κωστα για να με παει..Εχουν να πεσουν τηλεφωνα λεμε..

Αν ακολουθουσες τον " χαρτη " όπως τον έχω φτιαξει με τα κοκκινα βελάκια δεν θα χανόσουνα....εγω δεν σου ειπα να πας απο την Αιαντος...απο την Ηρωων πολυτεχνίου σου ειπα να κατεβεις. Αν τωρα αντιμετωπίσει κανεις καποιο προβλημα....697 3310 351 και τον κατευθύνω.

Fad3In
03-04-06, 18:39
697 3310 351 και τον κατευθύνω.
Σωθηκαμε τωρα! :rofl2: :cheers:
Ν.

STR
03-04-06, 18:50
Ρε βολεψακια,δεν εχω καταλαβει γιατι γυρναμε γυρω-γυρω απο το σπιτι σου για καφε?εεε?

M535 E28
03-04-06, 19:48
κι εγώ μέσα για καφεδιά

Action Man
04-04-06, 00:34
Ωραία περάσαμε και σήμερα!!!

M535 E28
04-04-06, 00:42
καλά ήταν....είχαμε μασκότ τον παντελή!!!

M535 E28
04-04-06, 00:47
ααα...να μην το ξεχάσω
στράτο τα 25άρια δεν πάνε....τρέχα για εξαπετάλουδο κι άσε τον "αναποφάσιστο αγοραστή" με το 25άρι!

Action Man
04-04-06, 00:48
χαχαχαχαχαχχχχχαχαχα

Minas DASC
04-04-06, 00:49
Ρε γρoυσουζη ActionMan με τα "200 αλογα σου", μου εσπασε η ντιζα του γκαζιου στο γυρισμο!!
Ευτυχως ειμουνα στην Μεσογειων κοντα στο σπιτι μου και ηρθε ο πατερας μου και με τραβηξε...

M535 E28
04-04-06, 00:51
χαχαχαχααχ

Action Man
04-04-06, 00:52
Ρε γρoυσουζη ActionMan με τα "200 αλογα σου", μου εσπασε η ντιζα του γκαζιου στο γυρισμο!!
Ευτυχως ειμουνα στην Μεσογειων κοντα στο σπιτι μου και ηρθε ο πατερας μου και με τραβηξε...
Δέν φταίω εγώ φίλε...........ο κομπρεσορας φταει.....:chair:

Mpower5
04-04-06, 01:11
nice βολτα!!nice παρεα!!!axion man rulezz πολυ γελιο ρε παντελη:ylsuper: !!!

Action Man
04-04-06, 01:16
nice βολτα!!nice παρεα!!!action man rulezz πολυ γελιο ρε παντελη:ylsuper: !!!
Eίχα κέφια σήμερα! :D

M535 E28
04-04-06, 01:30
παρα τρίχα τη γλύτωσε η ...κωνσταντίνα :jumpgirl: :gaysex:

Action Man
04-04-06, 01:37
παρα τρίχα τη γλύτωσε η ...κωνσταντίνα :jumpgirl: :gaysex:


xaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa....:D

m3power
04-04-06, 06:51
αρχισαμε............αφησαμε την μαρια...πιασαμε την κωνσταντινα!!!!!κανονιστε νατην διωξουνε και αυτην!!!!

Fairytale
04-04-06, 07:23
Ναι... τα κατάφερα επιτέλους και τους είδα από κοντά!!! :bananasmi
Διαπιστώσεις (κάτι μου θυμίζει αυτό, τι???)

Είναι πολλοί... (θέλουν ένα cafe μόνοι τους, και δεν γνωρίζονται όλοι σε ένα βράδυ!!! Επιφυλάσσομαι για το μέλλον...)


Είναι καλοί... (δίνουν δύναμη στο γέλιο, μιλάμε όμως για δύναμη, έτσι?)


Είναι κωλ@κι@!!! (απορώ πως δεν πετύχαμε ούτε ένα στρουμφάμαξο, στην "γρήγορη βόλτα" καφέ-σουβλάκια, μάλλον το σύνολό τους είχε σταλεί προκαταβολικά στον χώρο των δικαστηρίων... μόνο που οι δικαστές, δεν πήγαν ποτέ!!!).

Που μας φέρνει και στα πιο ενδιαφέροντα...

Είναι φαγανοί! (ο νόμος της ζούγκλας, ο γρηγορότερος επιβιώνει...)


Είναι φωνακλάδες!! (η μόνη στιγμή ησυχίας ήταν όταν έτρωγαν όλοι (σαν τα μωράκια, στούμπωσε το -το σκασμένο- να πάψει...). Βέβαια δεν κράτησε για πολύ αφού κάποιος εντόπισε την "ανωμαλία" αυτή, το ανέφερε... και όλα ξαναπήραν τον φυσιολογικό τους δρόμο...:bullhorn:

ΠΡΟΣΟΧΗ: συνιστώνται ανεπιφύλακτα, να τους προτιμήσετε!!!

Υ.Γ.1 Χρόνια πολλά Αντρέα (τώρα ξέρω ΚΑΙ ΕΓΩ)
Υ.Γ.2 Ο Παντελής είναι πολύ πιο πέρα από ότι η foto του σε αφήνει να φανταστείς... Κυριολεκτικά one man show...
C U out there

apostolos_m3
04-04-06, 08:20
Παιδια και εγω με την σειρα μου θα σας πω οτι σας βαρεθηκε η ψυχη μου..Καθε δευτερα τα ιδια ατομα και καμια φορα οπως εχθες να ερθει και κανας καινουριος,οι ιδιες καφετεριες και καμια φορα παμε σε καμια αλλη,οι ιδιες κουβεντες παλι,η ιδια βολτα και τα ιδια σουβλακια με τις ιδιες ατακες..Σας βαρεθηκα...............ΧΑΧΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Panosag kαι fairytale χαρηκα που τα ειπαμε εχθες και νικο ειδες ποσο μικρος ειναι ο κοσμος τελικως..μετα απο τοσα χροννια διπλα διπλα τα αμαξια μας και χθες πιναμε καφεδακι...μερικες φορες απορω..Πανο να κανονισουμε συντομα αρχιτεκτονικη κηπου μετα συνοδειας καφε..

Στρατο πηγαινε επειγωντος να κοιταξεις το αμαξι γιατι ειναι κριμα να δινεις τοσα αδικα λεφτα για βενζινα..Να οδηγουσες κανα 3λιτρο θα λεγαμε να το χαιρεσαι αλλα τωρα με το 25αρι (που δεν παει κατα τον Παντελη - MEGADETH - μου πεφτει το ουισκι μπροστα απο την πορτα) ειναι κριμα.

Ιακωβε εσυ ετοιμασου να ιδρωσεις την κυριακη....Μιλαμε για πολυ λιπος..

Στα σουβλακια δωσαμε ρεσιταλ χθες παντως..Ηλια μου φαινεται αρχιζουμε και δυνουμε δυναμη στα σουβλακια.Τι ρεψιματα κερασα,τι ανεκδοτα ειπα,και τι βλακειες καναμε με ηλια(μουααα....μουαααα.....) που τρελαθηκαμε στο γελιο..

Μιχαλη μιας και που το κακο εχει ΤΡΙΤΩΣΕΙ λεω να ανταμιφθεις με ενα τρομπετο και συντομα κιολας

Fairytale
04-04-06, 09:17
Ρε γρoυσουζη ActionMan με τα "200 αλογα σου", μου εσπασε η ντιζα του γκαζιου στο γυρισμο!!
Ευτυχως ειμουνα στην Μεσογειων κοντα στο σπιτι μου και ηρθε ο πατερας μου και με τραβηξε...
Μα τι να σου κάνει και μια ντίζα με 199 αλόγατα... Θες πιο δυνατά γκέμια!!! Εγώ πάντως δεν φταίω, το έφτυσα αφού το 'δα!!! Στον ξύπνιο μου βέβαια, γιατί στον ύπνο μου (για μάντεψε τι ονειρευόμουν...) δεν θυμάμαι!!!
C U out there

PANOSAG
04-04-06, 09:39
Περάσαμε όμορφα !!! Λίγο βαβούρα βέβαια αλλά εντός λογικών ορίων (τζάμια δεν έσπασαν). Σε μεγάλα κέφια Παντελής, Στράτος, Κώστας. Δεν ακολούθησα μετά στην σουβλακοφαγία λόγω πρωινού ξυπνήματος.
Απόστολε πραγματικά έχουμε πολλά κοινά ενδιαφέροντα (εκτός από BMWδάρες).

Τα 25αρια δεν πανε μια …… χαχα.

STR
04-04-06, 09:55
Ο καφες της Δευτερας.Η συνηθεια που εγινε λατρεια
Ειχα πολυ καιρο να γελασω τοσο.
Το μαγαζακι μου φανηκε λιγο μικρο αλλα ο τυπος που το εχει νομιζω οτι δεν μασαει καθολου απο φασαριες και εκτροπα.Δικο σας το μαγαζι παιδια!!!
Ο Παντελης μας τρελανε με τις ιστοριες του και με τον χαρακτηριστικο τροπο που τις ελεγε.
Δεν μπορεσα να κοιμηθω απο το πολυ φαγητο και εξηγουμαι.Ειχα παρει 1 μεριδα γυρο και μεχρι να ερθει,φερνει στο τραπεζι κατι μεριδες κοτομπεϊκον τις οποιες εξαφανισα.Μετα φερνει και 1 μεριδα γυρο κερασμενη που νομιζα οτι ηταν η δικια μου και καταβροχθιζω και αυτη.Οταν μετα μου φερνει και την κανονικη μου μεριδα επαθα ενα σοκ.Αλλα δεν μπορω να αφησω φαγητο να παει χαμενο και την εφαγα και αυτη.Αϋπιες ειχα ολο το βραδυ ουφφ.
Μπραβο σε ολους για το κεφι τους.Νικο ελπιζω σε μια αλλη συναντηση να τα πουμε καλυτερα.

Fairytale
04-04-06, 10:06
"Ειχα παρει 1 μεριδα γυρο και μεχρι να ερθει,φερνει στο τραπεζι κατι μεριδες κοτομπεϊκον τις οποιες εξαφανισα." Εγώ πάντως προσπάθησα να μην το προσωποποιήσω...

Νικο ελπιζω σε μια αλλη συναντηση να τα πουμε καλυτερα. Same here...
C U out there

alexcsl
04-04-06, 10:13
Ειχα παρει 1 μεριδα γυρο και μεχρι να ερθει,φερνει στο τραπεζι κατι μεριδες κοτομπεϊκον τις οποιες εξαφανισα.Μετα φερνει και 1 μεριδα γυρο κερασμενη που νομιζα οτι ηταν η δικια μου και καταβροχθιζω και αυτη.Οταν μετα μου φερνει και την κανονικη μου μεριδα επαθα ενα σοκ.Αλλα δεν μπορω να αφησω φαγητο να παει χαμενο και την εφαγα και αυτη.

Μας δουλεύεις ρε; πού να πάρεις μετά Μ3;
αφού όλα σου τα λεφτά τα τρως στο φαγητό!

STR
04-04-06, 10:15
Για χαζο με εχεις?Ηξερα οτι ειναι ρεφενε αυτα που θα παρουμε γι'αυτο εφαγα τοσο.χιχιχι

E36M3ZF
04-04-06, 10:24
Παλι ρεζίλι γιναμε.....ΩΡΑΙΑ.....την επόμενη Δευτέρα θα το κανουμε χειρότερο.....Ρε....ακόμα θυμάμαι το.....το....το....το προσωπο.....Ρε...εχασα την μιλιά μου.....Εχει καλή κίνηση...και πίσω κίνηση αλλά και μπροστινό σύστημα καλό.....Βέβαια ήθελε ενα facelifting αλλά μπορώ άνετα για μια βραυάπου λέει και ο Αποστόλης να το βγάλω βόλτα.....Τεσπα....Ο χθεσινός καφές είναι η΄δη μια ανάμνηση....Αντε και την άλλη Δευτέρα πάλι...." Same bat time same bat channel ".... Την άλλη Δευτέρα βέβαια θα έχει πατάρι.....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΙΖΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ....θελω όλοι να περναμε καλα....Δεν θελω να βλέπω θλιμένες φατσούλες....( Ηλία, Μιχάλη, Πάνο )

Αντε λοιπόν...πάμε δυνατα.....Η Δευτέρα είναι κοντά.......

Υ.Γ....και τιμή Special εεεεεε? 18 ατομα 60€

Elias_Z3
04-04-06, 11:06
Να πω και εγω πως για μια ακομη φορα περασαμε υπεροχα!
Αποστολε δινουμε δυναμη στα σουβλακια!
Α και να πω πως τα 25αρια πανε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Υ.Γ Παντελη μην αλλαξεις αυτα που γραφω...

apostolos_m3
04-04-06, 11:13
Να πω και εγω πως για μια ακομη φορα περασαμε υπεροχα!
Αποστολε δινουμε δυναμη στα σουβλακια!
Α και να πω πως τα 25αρια πανε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Υ.Γ Παντελη μην αλλαξεις αυτα που γραφω...

:ylsuper: μουααα,,,μουααα.....μου φαγανε το παιδικο μου...μουααα...μουααα..

"γυναικα ακουσα το κουδουνι...ποιος ητανε?...ο γιαννης μωρε ο γειτονας...σου ειπε τιποτα για τα λεφτα που μου χρωσταει?"

:icon18: χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ηλια δινουμε δυναμη και τρελη παρουσια στα σουβλακια:bigthumb:

STR
04-04-06, 12:24
Κωστα πως εγινε 18 ατομα 60 ευρω και να δωσαμε οι περισσοτεροι απο 5?
ουουουουουου

E36M3ZF
04-04-06, 12:29
Κωστα πως εγινε 18 ατομα 60 ευρω και να δωσαμε οι περισσοτεροι απο 5?
ουουουουουου


Ρε φιδεμπορα.....προσπαθεις να σπιλώσεις το όνομα και την προσωπικοτητα μου με ψεύδη και κακεντρεχείς χαρακτηρισμούς? 4€ πληρώσαμε όλοι ...Αν δεν πήρες εσύ το ευρώ σου είναι άλλο θέμα....Θυμίσου την επόμενη φορά να στο δώσω εγώ γιατί εγώ μπροστά σε όλους ότι μαζεύτηκε τα μετρησα και τα εδωσα όπως μου τα δώσατε στον Ακη....Του έδωσα κοντα στα 65 €...Μην σπιλώνεις΄λοιπόν την υπόληψή μου γιατί θα αναγκαστώ να σε μυνήσω και να βρεθούμε λίαν συντόμως σε δικαστικές αίθουσες και πιστεψε με.....Αν τελιώσω θα πονέσεις και θα ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ για όσα λες....Οπότε....μπορείς τώρα να αναιραίσεις τα ψευδη σου και ΙΣΩΣ...ΙΣΩΣ να σε συγχωρήσω....

Action Man
04-04-06, 15:22
Α και να πω πως τα 25αρια δεν πανε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το ξερω φιλε.........:peepwall:

saikoE39
04-04-06, 15:26
Oλα καλα και ομορφα ηταν....
Αλλα αυτος ο καφες μου πηγε ακριβα...πολυ ακριβα...
Παντελο τα 25αρια ειναι αργα.....μαζι σου..

Action Man
04-04-06, 15:30
Oλα καλα και ομορφα ηταν....
Αλλα αυτος ο καφες μου πηγε ακριβα...πολυ ακριβα...

Γιατι???????

Fad3In
04-04-06, 16:40
Γ@μωτο,σας εχασα και χτες...:banghead:
Εστειλα κατα τις 1 ενα sms στον Kostas αλλα
προφανως το χατε διαλυσει γιατι με συνεδεσε
κανονικα με Κάιρο! :smashtard
Τεσπα,την επομενη Δευτερα πιστευω
επιτελους να τα καταφερω!
Εχω χασει 3 καφεδες ηδη!
Πρεπει να παιζει τρελλο σκηνικο,ε;
Ν.

STR
04-04-06, 17:29
Ψηλε ετσι και κανεις καμια κινηση να μου δωσεις πισω 1ευρω ,δεν θα σε αφησω ποτε να περασεις την μαυρη θυελα...

megistanas
04-04-06, 17:34
Τα σχολια ειναι περιττα πλεον!!!

Η απιστευτη και καταπληκτικη Δευτερα επαναλαμβανεται!!!

Παντεληηηη...Πες μας την ιστορια σου αγορι μου....πεσ'τα ολαααα!!!!

Κωσταααα...ρε συ κανενα τελωνη θα βρουμε???? οεο???

Αποστολεεεε...θα τα σκισω ΟΛΑ λεμε τη Κυριακηηηη!!!!

Στρατοοοο...ασε παλι τη χαιτη!!!!

Αρε ναυτη Νικητα....χανεις...απλως χανεις!!!!

Ηρα...Ηρα...Ηρα σ'αγαπω!!!!! Χαχαχαχαχα!!!!

Παμε γερα και στο παταρι???? οεο??? ΠΑΤΩΝΕΙ ΚΑΝΙΕΣ?????

Καθε φορα και μια νεα παρουσια...κατι προσπαθουμε να κανουμε...!!!

Εγω τη κυκλοφορω και για μια βδομαδα αμα λαχει ...και χωρις facelift ...αντεχω!!! (ο νοων νοειτω)!!!

Π.Ν.

MrZ
04-04-06, 18:00
Εγώ γιατί το μαθαίνω τώρα?Μια βδομάδα τώρα μπαίνω κάθε μέρα στο site και δεν ήξερα ότι χτές είχε meeting:angryfire Πού το γράψατε ρε παιδιά?Πού ήταν και δεν το έβλεπα?...

papajim
04-04-06, 18:08
Εγώ γιατί το μαθαίνω τώρα?Μια βδομάδα τώρα μπαίνω κάθε μέρα στο site και δεν ήξερα ότι χτές είχε meeting:angryfire Πού το γράψατε ρε παιδιά?Πού ήταν και δεν το έβλεπα?...

Για κάθε συνάντηση ανοίγεται thread σαν και αυτό.
Επίσης, όσον αφορά τις καθιερωμένες συναντήσεις, μπορείς να συμβουλεύεσαι το ημερολόγιο (αρχική σελίδα).Είναι σημειωμένες με πορτοκαλί!!
Έτσι,δεν θα ξαναλείψεις σε καμία! :nod: :dblthumb2

MrZ
04-04-06, 18:21
Για κάθε συνάντηση ανοίγεται thread σαν και αυτό.
?Sorry δεν ήξερα ότι μέσα στην ενότητα "To Club μας" υπήρχε ενότητα "Οι συναντήσεις μας!!" ...Μόλις τώρα το πρόσεξα...

Επίσης, όσον αφορά τις καθιερωμένες συναντήσεις, μπορείς να συμβουλεύεσαι το ημερολόγιο (αρχική σελίδα).Είναι σημειωμένες με πορτοκαλί!!
Έτσι,δεν θα ξαναλείψεις σε καμία! :nod: :dblthumb2
Ναι αυτό το πρόσεξα και επίσης πρόσεξα ότι αν δεν κάνω login δεν φαίνονται τα πορτοκαλί...

mpikounis
06-04-06, 08:26
Κυριοι επειδη απο οτι καταλαβα το MOEL μας πεθανε σαν επιλογη, να βαλω στη τακτικη συναντηση των Β.Π. το CENTRO CAFE;

bmw316i
06-04-06, 08:33
Κυριοι επειδη απο οτι καταλαβα το MOEL μας πεθανε σαν επιλογη, να βαλω στη τακτικη συναντηση των Β.Π. το CENTRO CAFE;

Έχω την εντύπωση πως ναι!!Ειδικά τώρα που θα μας βάζει και στο πατάρι....

GEORGE36
06-04-06, 08:43
Κυριοι επειδη απο οτι καταλαβα το MOEL μας πεθανε σαν επιλογη, να βαλω στη τακτικη συναντηση των Β.Π. το CENTRO CAFE;
που βρίσκεται το centro cafe :nixweiss:

mpikounis
06-04-06, 08:51
CENTRO CAFE " και βρίσκεται στην πλατεία Τσαχπίνη στην Ν.Ερυθραία επι της Ηρώων Πολυτεχνείου.

E36M3ZF
06-04-06, 09:41
Μιχάλη...ναι....Δεν αξίζει πλέον το μαγαζακι της Πολιτειας.....Κακό σέρβις...προφανώς τα χρήματα μας δεν περνάνε εκεί. Ενώ αντιθέτως στο " Centro " και όπως θέλαμε κατσαμε και το παλικαρι εχει και αυτός BMW και θα ακολουθησει σιγα σιγα. Οπότε.....παμε γερα για CENTRO CAFE

GEORGE36
06-04-06, 09:41
CENTRO CAFE " και βρίσκεται στην πλατεία Τσαχπίνη στην Ν.Ερυθραία επι της Ηρώων Πολυτεχνείου.
άρα στις 13 του μήνα η επόμενη συνάντηση του club είναι εκεί... :ylsuper:

E36M3ZF
06-04-06, 10:02
άρα στις 13 του μήνα η επόμενη συνάντηση του club είναι εκεί... :ylsuper:


Όχι όχι...μην μπερδευεσαι.......Στο CENTRO παμε ή μαλλον θα πηγαίνουμε κάθε Δευτέρα ανεξαρτητα αν υπάρχει τακτική συνάντηση ή όχι....ο καφές της Δευτερας ειναι καθιερωμένος εκτός τακτικών συναντήσεων. Απλά...οπου βλέπεις τακτική συνάντηση στο MOEL αυτομάτως αλλάζει και μεταφέρετε στο CENTRO.... Οι υπόλοιπες τακτικές συναντησεις ισχύουν ώς έχουν μέχρι νεοτέρας.....οκ?

GEORGE36
06-04-06, 10:21
Όχι όχι...μην μπερδευεσαι.......Στο CENTRO παμε ή μαλλον θα πηγαίνουμε κάθε Δευτέρα ανεξαρτητα αν υπάρχει τακτική συνάντηση ή όχι....ο καφές της Δευτερας ειναι καθιερωμένος εκτός τακτικών συναντήσεων. Απλά...οπου βλέπεις τακτική συνάντηση στο MOEL αυτομάτως αλλάζει και μεταφέρετε στο CENTRO.... Οι υπόλοιπες τακτικές συναντησεις ισχύουν ώς έχουν μέχρι νεοτέρας.....οκ?
ΟΚ got it κάθε δευτέρα

NICK_M3
07-04-06, 15:18
δυστυχώς όπως διαγράφεται το πρόγραμα μου για την επόμενη εβδομάδα δεν θα έρθω ουτε την δευτέρα και μάλλον ουτε και την πέμπτη....
το κερατό μου για δουλεία!!!!!!!!!!!!!

ANDREAS
07-04-06, 15:59
δυστυχώς όπως διαγράφεται το πρόγραμα μου για την επόμενη εβδομάδα δεν θα έρθω ουτε την δευτέρα και μάλλον ουτε και την πέμπτη....
το κερατό μου για δουλεία!!!!!!!!!!!!!

Ναι και καλα η δουλεια σου φταιει!!! γιατι δε λες την αληθεια οτι θα παρεις την ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΑ σου και θα πας να παιξεις σε αλλη γειτονια!!!!:nutkick:

E36M3ZF
07-04-06, 16:02
Ναι και καλα η δουλεια σου φταιει!!! γιατι δε λες την αληθεια οτι θα παρεις την ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΑ σου και θα πας να παιξεις σε αλλη γειτονια!!!!:nutkick:


Ανδρεας....Ο Μ3 killer....Ανδρεα...τα εκανε πάνω του και μόνο που σκεφτηκε πως θα ερθεις εσυ για καφε......καλά του ειπες του κουδουνιάρη ....με την κουδουνίστρα του.......

Υ.Γ Ανδρεα....τα χάπια που σου εδωσα προχθες ήταν όντως λιγμένα ρε φίλε :friday: ....Μην πάρεις αλλο...είδες τι επαθες τωρα? αλλα τι λέω ? Ότι και να πάθεις εσυ....βελτίωση είναι

ANDREAS
07-04-06, 16:07
Ανδρεας....Ο Μ3 killer....Ανδρεα...τα εκανε πάνω του και μόνο που σκεφτηκε πως θα ερθεις εσυ για καφε......καλά του ειπες του κουδουνιάρη ....με την κουδουνίστρα του.......

Υ.Γ Ανδρεα....τα χάπια που σου εδωσα προχθες ήταν όντως λιγμένα ρε φίλε :friday: ....Μην πάρεις αλλο...είδες τι επαθες τωρα? αλλα τι λέω ? Ότι και να πάθεις εσυ....βελτίωση είναι

Τωρα που αλλαξα και εγκεφαλο!!!!:nutkick: :friday: