PDA

Επιστροφή στο Forum : cherokee vs vts


manosm3
01-04-06, 23:03
Ημασταν με ενα φιλο μου στην Ευαγγελιστριας στον Πειραια κατα τις 9.30μμ σταματημενοι στο φαναρι πριν την εκκλησια. Ειχα αρχισει να τον τσιτωνω απο την αττικη οδο και εδινε λιγη δυναμη. Φτανουμε το λοιπον στο φαναρι και βλεπω το saxo. Ειχε βαλει την πισωκινηση ο φιλος μου γιατι του ελεγα οτι οι ψαροκασελες δεν κανουν παντηλικια. Αναβει πρασινο και δινει τρελη δυναμη το jeep και διπλα του το saxo. Μεχρι το τελος της πρωτης μας, το saxo, ηταν στον πισω προφυλακτηρα.
Υ/Γ: Δεν μπορεσα να δω αν το saxo ηταν το vts 1.4 ή 1.6. Προσεξα ομως οτι ηταν εργοστασιακο χωρις βελτιωση.

saikoE39
01-04-06, 23:35
Ωραια και τι θες να μας πεις με αυτο...???
Σιγα την κοντρα....:thefinger
Πες μου που κυκλοφορει η ψαρακασελα μα φερω το τουρμπακι μου....
Να της αλλαξω τα φωτα......:jumpgirl:

Fanatic
02-04-06, 10:37
Μανο...χεσ@#%καμε βασικα....χοχοχοχο

Xeno-318is
02-04-06, 11:12
Γιατι το αποπαιρνεται το παιδι ρε τσογλανια?(με την καλη ενοοια παντα!!)
Mανο παιδι μου κιεσυ τι ποστ ητανε τουτο?!?!Cherokee vs Saxo... Mεγαααλη επιτυχια, σα το cd του Σαρμπελ!!

dimosbmw
02-04-06, 12:12
Μανο αγορι μου καλα εκανες και το εγραψες αλλα ηταν οπως λενε κοντρα θανατου?περιμενουμε μια καλητερη κοντρα και περιγραφη!!!

manosm3
02-04-06, 19:35
μουαχαχαχαχαχαχαχαχα

aristidis_k
02-04-06, 19:38
Παντως αν το σαξο ηταν το 1600 , απλα δεν ανοιξε..αν ανοιγε θα ησασταν πεντε αιωνες πισω..

apostolos_m3
03-04-06, 14:03
Μια απο τις πιο ακυρες κοντρες Μανο..Δεν ειναι συγκρισιμα αυτα τα αμαξια για να πεις οτι αξιζει να την ποσταρεις..

Geo_3D
05-04-06, 01:52
Καλα ολα τα υπολοιπα σχολια...Κανενας δεν ειπε οτι εκαναν (ή γραφτηκε) κοντρα μεχρι τα τελειωματα της 1ης ταχυτητας.Ειναι κοντρα δηλαδη????
Α ρε Μανο,σε βλεπω μολις βγαζεις διπλωμα να κοβεις βολτες την Κηφισιας πανω κατω,να βρεις κανα θυμα για καμια κοντρα!!!!

Υ.Γ.-Με τουλαχιστον τις 4 πρωτες σχεσεις!!!!!!!χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχ:D

DaRk_AnGeL
05-04-06, 05:47
Καλα ολα τα υπολοιπα σχολια...Κανενας δεν ειπε οτι εκαναν (ή γραφτηκε) κοντρα μεχρι τα τελειωματα της 1ης ταχυτητας.Ειναι κοντρα δηλαδη????


Σωστό και αυτό..... :screwy:

apostolos_m3
05-04-06, 08:55
Mανο εκφρασου καλυτερα αγορι μου να πορωωομαστε και εμεις λιγουλακι σε αυτην την ατονη και ρουτινιασμενη ζωη(το ριχνω αλλου το μπαλακι τωρα)

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
05-04-06, 14:35
Ειχε βαλει την πισωκινηση ο φιλος μου γιατι του ελεγα οτι οι ψαροκασελες δεν κανουν παντηλικια

Τελικά πετάει κανένα κ@λο ή όχι?? Κάνει τίποτα? Α και πιο cherokee ήταν?

apostolos_m3
06-04-06, 07:44
Ρε νικο οποιο τζιπ και να ηταν κολο δεν πεταει..ειναι γραφτο αυτο...Οσο ζορισμα και να ριξεις αν δεν ανεβεις σε δρομο με χιονια και απλα δεν κανεις τιποτα

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
06-04-06, 13:43
Απόστολε πληροφοριακά το volvo πετάει κώλο. Όπως και αν μπεις σε wrangler ή το παλιό cherokee πετάει και τρελούς κώλους. Ασ'το ξέρω καλύτερα από σενα.

manosm3
06-04-06, 18:44
Λοιπον, λαε μου... Η ντιβανοκασελα πεταει τρελους κωλους και αρκετα αποτομα. Αν θες να ξεκινησεις ηρεμα με κωλους πρεπει να εχεις γκαζι και φρενο λογω αυτοματου. Αλλιως πρεπει να εισαι ετοιμος για οποιαδηποτε "κωλοκατασταση".
Y/Γ: "ντιβανοκασελα" λογω μεγεθους, ογκου και σχηματος.

Xeno-318is
06-04-06, 22:49
Α ρε μανο ΗΓΕΤΗ!!
Αποστολη πολλα τζιπ πετανε τα οπισθια τους και μερικα το κανουν και με χαρη..και δε μιλαω σε συνθηκες σιβηριας...Τεσπα οπως και ναχει την ουσια της υποθεσης την εθεσε ο μανος....Ντιβανοκασελα...
τι να λεμε...