PDA

Επιστροφή στο Forum : 10/4 ΚΑΦΕΣ ΔΕΥΤΕΡΙΑΤΙΚΟΣ


E36M3ZF
07-04-06, 16:13
Άλλη μια Δευτέρα έρχεται γοργά.....οπότε? Μπορούμε να μην πιούμε όλοι μαζί καφε ? Να μην πάμε στο " Δικαστήριο " ? Να μην φάμε σουβλάκια ? ΕΕΕΕΕΕΕ δεν μπορούμε....ΟΠΟΤΕ......ΔΕΥΤΕΡΑ 10/4 όσοι πιστοί του καφέ μας στο " Centro cafe " την Ν.Ερυθραία.... Θα υπάρχουν και εκπλήξεις και το πατάρι είναι ήδη κλεισμένο....Οπότε ξέρετε τι πρεπει να κάνετε....Συμμετοχές παρακάτω παρακαλώ να δούμε την δύναμη. Χάρες ακι απο Κηφισιά και απο εθνική υπάρχουν παρακάτω. Πάμε γερά λοιπον.....

Τάδε έφη
Φακίρης Οσμάν Χαλίλ Τρειαεικοσιοχτόυρ....

Υ.Γ Θα έχω φέρει και την φλογερα μαζι.......Φσσσσσσσσσσσσσσσς

ANDREAS
07-04-06, 17:05
Άλλη μια Δευτέρα έρχεται γοργά.....οπότε? Μπορούμε να μην πιούμε όλοι μαζί καφε ? Να μην πάμε στο " Δικαστήριο " ? Να μην φάμε σουβλάκια ? ΕΕΕΕΕΕΕ δεν μπορούμε....ΟΠΟΤΕ......ΔΕΥΤΕΡΑ 10/4 όσοι πιστοί του καφέ μας στο " Centro cafe " την Ν.Ερυθραία.... Θα υπάρχουν και εκπλήξεις και το πατάρι είναι ήδη κλεισμένο....Οπότε ξέρετε τι πρεπει να κάνετε....Συμμετοχές παρακάτω παρακαλώ να δούμε την δύναμη. Χάρες ακι απο Κηφισιά και απο εθνική υπάρχουν παρακάτω. Πάμε γερά λοιπον.....

Τάδε έφη
Φακίρης Οσμάν Χαλίλ Τρειαεικοσιοχτόυρ....

Υ.Γ Θα έχω φέρει και την φλογερα μαζι.......Φσσσσσσσσσσσσσσσς

Μεσα εκτος σοβαρου απροοπτου!!!!:nutkick:

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
07-04-06, 18:22
Μι του αιμ ιν!

Xeno-318is
07-04-06, 18:32
Αϊ γουις του μπι δεαρ...Μπατ...γκανταμ ξενιτια....
Ελπιζω οι καφεδες να συνεχιστουν και το καλοκαιρακι που θαμε στο ελλαντα....Οχι τπτ αλλο...κοντα εκει εχει και μια πλατεουλα με γλιτσα ασφαλτο να κανουμε καμια προπονηση!!!(Καλα..εχει και μπατσους αλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας!)
Οποτε....περιμενετε με...ρρεεεεεε!!!

apostolos_m3
07-04-06, 18:34
Stalone ιζ ολγουειζ ιν, κομπρα μαστερς......χαχαχαχαχα

Elias_Z3
07-04-06, 18:38
Εκτος απροοπτου μεσα και εγω. Αλλα κομμωτηριο δεν παω!!!!!!!

Geo_3D
07-04-06, 19:46
Μεσα και εγω

E36M3ZF
07-04-06, 20:44
Εκτος απροοπτου μεσα και εγω. Αλλα κομμωτηριο δεν παω!!!!!!!


Ηλία τουλάχιστον ρε φίλε να λουστείς ετσι? Μάλλον έχεις ψειρες.......
Αφήστε ρε τα απρόοπτα και ελάτε να γελάσουμε λιγάκι......ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ την Δευτέρα όπότε θα ρίξουμε αλλού το βάρος και την προσοχή μας....

E36M3ZF
07-04-06, 20:51
Αποστολη.....σε βρήκα ρε φίλε σε μια παλια φωτογραφία σου.......

STR
07-04-06, 21:06
Μεσα κι εγω με την Μαυρη Θυελα!!!

Fairytale
07-04-06, 22:39
Μεσα εκτος σοβαρου απροοπτου!!!!:nutkick:
Λέω να γίνω εκ των κολώνων, οπότε μία ακόμα συμμετοχή!!!
Άντε να γίνουμε Τeam Ζωγράφου σιγά σιγά...
C U out there

apostolos_m3
08-04-06, 08:57
κομπρα μαστερ,σταλονε θενκς κωστας φορ δε φωτο οφ μι.....

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
08-04-06, 21:32
Ώπα ρε Σταλόνε. Σιγά τα μούσκουλα. χα χα χα χα χα χα χα:peepwall: :takecover

Elias_Z3
09-04-06, 00:25
Ηλία τουλάχιστον ρε φίλε να λουστείς ετσι? Μάλλον έχεις ψειρες.......
Κωστα δεν λουζομαι θα κανω το μαλλι ραστα:party:

nektarios
09-04-06, 00:38
παιδια ειμαι καινουργιος και θελω να ερθω αλλα δεν ξερω τι ωρα γινεται το παρτυ.Θα με ενημερωσετε?

Elias_Z3
09-04-06, 00:45
παιδια ειμαι καινουργιος και θελω να ερθω αλλα δεν ξερω τι ωρα γινεται το παρτυ.Θα με ενημερωσετε?
Μετα τις 21:00. Οδηγιες για το πως θα ερθεις στο πρωτο Post!

nektarios
09-04-06, 01:25
ο.κ παιδια ευχαριστω.Ειμαι μεσα και εγω.

megistanas
09-04-06, 10:42
Μεσααααααα κι Εγω!!!!

Λειπει ο τρεϊνερ??? οεο???

Φσσσσσσσσστστστσσσςςς!!!!!

Π.Ν.

MrZ
09-04-06, 16:08
Ρε cs καλά τα σχεδιαγράμματα αλλά ψιλομπερδεύτηκα.Είδα 2 χάρτες και σε κανέναν δεν διασταυρώνεται Δαβάκη με Τατοϊου.Μήπως κοιτάω λάθος?Εδώ είναι η καφετέρια? http://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&initialCenterX=482941.855&initialCenterY=4215890.5&initialZoomLevel=1

DjBac
09-04-06, 17:26
Μέσα και εγώ!!!

sakkunen
09-04-06, 23:27
Αν και μενω μακρυα θα προσπαθησω να ερθω κι εγω...:bigthumb: :party: :smokin:

Fairytale
09-04-06, 23:32
Αν και μενω μακρυα θα προσπαθησω να ερθω κι εγω...:bigthumb: :party: :smokin:
Αν κρίνω από το avatar και το τι γίνεται στο γκαράζ σου... πρέπει να έρθεις οπωσδήποτε!!!
C U out there

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
10-04-06, 02:35
Εγώ τι να πω δηλαδή??? Θέλω τουλάχιστον μισάωρο καιιιιιιιιιιιι βάααααλε. Άστα.

apostolos_m3
10-04-06, 08:01
ΦΦΦΦΦΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


Σταλονε Κομπρα Μαστερ

E36M3ZF
10-04-06, 08:08
Ρε cs καλά τα σχεδιαγράμματα αλλά ψιλομπερδεύτηκα.Είδα 2 χάρτες και σε κανέναν δεν διασταυρώνεται Δαβάκη με Τατοϊου.Μήπως κοιτάω λάθος?Εδώ είναι η καφετέρια? http://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&initialCenterX=482941.855&initialCenterY=4215890.5&initialZoomLevel=1


Όπως έρχεσαι επι της Τατοίου....και βρίσκεις την AVIN στα δεξια σου....ακριβώς το στενό δίπλα της που ανεβαίνει ( περνόντας την ) είναι η Δαβάκη.....Ανεβαίνεις λοιπόν και στο πρώτο Stop που θα συναντήσεις είναι η πλ.Τσαχπίνη ή αλλιώς 28ης Οκτωβριου.....Στο στοπ λοιπόν κάνεις αριστερά και παρκάρεις.....Βλέπεις ένα ζαχαροπλαστείο Τζανετής ( κορυφαία γλυκά και προφιτερόλ ) και δίπλα είναι το καφέ . Αν σε περίπτωση έχεις κάποιο πρόβλημα....697 3310 351 . Κώστας

Και ο χάρτης αν δεν κάνω λάθος είναι εδώ σωστά που τελικά η Δαβάκη διασταυρώνεται με την τατοίου http://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&name=Συνταγματαρχου%20δαβάκη&number=&region=ΑΤΤΙΚΗ&location=Νεα%20ερυθραια

316ci
10-04-06, 08:27
Θα προσπαθησω να ερθω και εγω αν προλαβω μετα τη δουλεια, αντε μπας και γνωρισω τη παρεα!!!

E36M3ZF
10-04-06, 08:43
Εχθές...Κυριακή...Πήγαμε στο μαγαζί 4 φιλαράκια απο εδω μέσα να δούμε την μπάλλα......Αν λοιπόν σήμερα μας εξυπηρετήσει η χθεσινή γκαρσόνα......Ωχ Παναγία μου....Πολύ καλή μπροστινή κίνηση αλλά και το πίσω σύστημα πολύ πολύ καλό.....έχει καλά κρατήματα.... Αντε να δούμε και βοήθα Παναγιά

ANDREAS
10-04-06, 10:18
Εχθές...Κυριακή...Πήγαμε στο μαγαζί 4 φιλαράκια απο εδω μέσα να δούμε την μπάλλα......Αν λοιπόν σήμερα μας εξυπηρετήσει η χθεσινή γκαρσόνα......Ωχ Παναγία μου....Πολύ καλή μπροστινή κίνηση αλλά και το πίσω σύστημα πολύ πολύ καλό.....έχει καλά κρατήματα.... Αντε να δούμε και βοήθα Παναγιά

Μιλαμε και για πολυ μπροστινη κινηση!!!!!!!!!!!!!:jumpgirl:

Dark_Niaou
10-04-06, 10:24
πισω-κουνα for ever!!
Μέσα και γω.....!!

apostolos_m3
10-04-06, 11:13
Mιας και αναφερομαστε στην σερβιτορα της καφετεριας και την σημερινη συναντηση σας αφιερωνω το ακολουθω βιντεακι...χαχαχαχαχα:icon18:

www.grapheine.com/bombaytv/play_fr.php?id=1046227

E36M3ZF
10-04-06, 11:31
Mιας και αναφερομαστε στην σερβιτορα της καφετεριας και την σημερινη συναντηση σας αφιερωνω το ακολουθω βιντεακι...χαχαχαχαχα:icon18:

www.grapheine.com/bombaytv/play_fr.php?id=1046227


ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.....Αλλα επρεπε να γραψεις εκει στο τελος που μιλαει η σερβιτορα.....Ωχ....τον ηπιαμε

apostolos_m3
10-04-06, 11:37
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.....Αλλα επρεπε να γραψεις εκει στο τελος που μιλαει η σερβιτορα.....Ωχ....τον ηπιαμε

Δεν χωραγε αλλος υποτιτλος κωστη...εχω και αλλα στις βιντεοδιαμαχες..πολυ γελιο:bananasmi

apostolos_m3
10-04-06, 13:27
Αντε να τελειωνει η μερα και να παμε να relaxaρουμε λιγουλακι ετσι παρεουλα να τρελαθουμε στο γελιο...

Παντελη σε θελω δυναμικο σημερα....

saikoE39
10-04-06, 14:00
Μεσα και εγω με τον πρασινο τερας μου.......:lamer:
Ελπιζω να μην σκορπισει στο δρομο....

MrZ
10-04-06, 19:54
Όπως έρχεσαι επι της Τατοίου....και βρίσκεις την AVIN στα δεξια σου....ακριβώς το στενό δίπλα της που ανεβαίνει ( περνόντας την ) είναι η Δαβάκη.....Ανεβαίνεις λοιπόν και στο πρώτο Stop που θα συναντήσεις είναι η πλ.Τσαχπίνη ή αλλιώς 28ης Οκτωβριου.....Στο στοπ λοιπόν κάνεις αριστερά και παρκάρεις.....Βλέπεις ένα ζαχαροπλαστείο Τζανετής ( κορυφαία γλυκά και προφιτερόλ ) και δίπλα είναι το καφέ . Αν σε περίπτωση έχεις κάποιο πρόβλημα....697 3310 351 . Κώστας

Και ο χάρτης αν δεν κάνω λάθος είναι εδώ σωστά που τελικά η Δαβάκη διασταυρώνεται με την τατοίου http://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&name=Συνταγματαρχου%20δαβάκη&number=&region=ΑΤΤΙΚΗ&location=Νεα%20ερυθραια

Ευχαριστώ!Απ'οτι κατάλαβα είχα μπερδευτεί και έψαχνα σε κηφισιά αντί για νέα Ερυθραία!Θα προσπαθήσω να έρθω.

ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
11-04-06, 02:04
Τουλάχιστον την γλιτώσαμε από το μαράκι!
http://www.grapheine.com/bombaytv/play_uk.php?id=1050945

apostolos_m3
11-04-06, 08:08
Παιδια για μια ακομα φορα ολα κυλησαν τελεια εχθες...Ξεκινησε η βολτα με Ιακωβο συνοδηγο και μπορω να πω πως πηγαμε αρκετη ωρα αναποδα εχοντας τον Ιακωβο να ουρλιαζει απο χαρα...Ειναι τρελο παιδι αυτος ο Megistanas..Δεν προλαβαμε να πουμε λιγο για γυμναστηρια με Νικο και Ιακωβο και πλακωσανε ολοι μετα..Μου φαινεται μας αρεσει τοσο ο Δευτεριατικος καφες που αρχιζουμε και ερχομαστε ολοι νωριτερα..

Στον καφε δεν το συζηταω πως περασαμε..Καταρχας ενα μεγαλο με γεια το κουρεμα στον φιλο Ανδρεα που δεν ξερουμε τι του την βαρεσε και τα πηρε,αλλα μια χαρα του πανε..Απο την στιγμη που εσκασε εχθες ο Παντελης Φουμο-Πυθωνας με μαθητευομενο φακηρη ολα ηρθαν ανω κατω..Αρχιζανε και ζωνανε οι κομπρες και οι πυθωνες και ολο το βασιλειο και εγινε το ελα να δεις..Ευτυχως που ο Ιακωβος παρεα με Παντελη βαλανε ενα τονο της φωνης τους παραπανω και ηρεμησαμε λιγακι..χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ωραια η βολτα αφοτου φυγαμε..Επιτελους συνενοηση ρε παιδια..Πολυ γουσταρα ποσες μπεμπες να κατεβενουνε την κηφησιας παρεα και να μαμακιζονται..

Στα σουβλακια ο κοιλιοδουλος εσκασα παλι και ακομα και σημερα ρευομαι τζατζικι..Νικο χαρηκα που τα ειπαμε εχθες και κοιτα να δεις συμπτωση(πρωτη μερα και οι δυο πηγαμε την ιδια μερα)

Αντε και εις χειροτερα..Φσσσσσσσσσσσσσσσσ(Κομπρα Μαστερ)

E36M3ZF
11-04-06, 09:04
Ιάκωβος - Παντελής - Τακής - Ηλίας .... και κάποιοι άλλοι έχουν γίνει ban απο τον επόμενο καφέ....ΣΚΑΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ......
Λοιπόν και τώρα σοβαρά...περάσαμε πάλι πολύ καλά, πολλά τα db όμως....αλλά και πάλι χαβαλέ είχε.Θέλω να ζητήσω μια μεγάλη συγνώμη για τα μούτρα και την όλίγον κακή διάθεση που είχα χθές ......γμτ πεθερά μου γμτ......αλλά πέραν αυτού η παρέα ήταν και ΠΑΛΙ καταπληκτική.Μπράβο σε όλους που παρευρέθησαν, λυπάμαι που δεν ακολούθησα στο υπόλοιπο πρόγραμμα.....Πιστευω πως ελαμψα δια της απουσίας μου μετά.....Πάμε δυνατά.....Η επόμενη Δευτέρα κοντοζυγώνει......ΝΑ είμαστε όλοι εκεί...Στο γνωστό πλέον σημείο που παρεπιπτώντως δεν έχουνε πρόβλημα τελικά με όλες αυτές τις φωνές....Λάθος κατάλαβα.....Πάμε λοιπον γερά....Δευτέρα σου ερχόμαστε

bmw316i
11-04-06, 09:30
Άλλος ένα Δευτεριάτικος καφές με πολύ γέλιο...ΕΕΕΕΕΕ!!
Εγώ νομίζω ότι δε χρειάζεται να μας κάνει μπαν ο Κώστας(e36m3zf), διότι σε λίγο καιρό θα φάμε όλοι μαζί μπαν από όλες τις καφετέτριες...Θα βγει βρώμα ότι κάνουμε λίγο παραπάνω φασαρία και στο τέλος θα τη βγάζουμε στα σπίτια μας!!
Άντε και πάμε γι άλλα!!

NICK_M3
11-04-06, 09:35
guys ακόμη μία φορά η δευτέρα ήταν πολύ καλή με πολύ χαβαλέ!!!!!
αλήθεια ρε αντρέα γιατι κουρεύτηκες???
εγώ πάντως ξεπούλησα χτες και την επόμενη φορά με βλέπω να πουλάω σπιτιά λοιπά αυτοκίνητα και ότι άλλο......
κώστα χτές ήσουν πολύ down και την επόμενη δευτέρα σε θέλω αλλαγμένο και ανάνεωμένο...!!!
τόλη χάρηκα που τα έιπαμε και οι δύο μας και κοίτα συμτωση και οι δύο πρώτη επαφή με το club απο κοντά την ίδια μέρα....!!
geo δεν πιστεύω να έχεις παράπονο για χτές?????ήταν ψιλοκαλή η βόλτα μας...την επόμενη φορά εθνική για 300αρα....ε?
άγγελε όποτε θες παίρνεις τηλ και το κανονίζουμε....
μια παράκληση όμως...
την επόμενη φορά που θα είμαστε στην κηφησίας ή οπουδήποτε αλλού θα παρακαλούσα ορισμένους λίγο πιο προσεκτική οδήγηση γενικότερα.καλό θα ήταν να μην χαλάσουμε το βράδυ μας οποιαδήποτε φορά με απροόπτα..

Dark_Niaou
11-04-06, 19:49
Περάσαμε ομορφα και εχθες εκτος απο μερικά παρατράγουδα, τα οποία δεν έχουν θέση στην παρέα μας αλλά στην Αννίτα (τα παρατράγουδα).
Κωστα την πετάς μακριά την γόπα... Εχεις ταλέντο!!
Νίκο μην ξαναμιλήσεις για το ότι δεν πάει το θηρίο σου.... ΕΛΕΟΣ!!!
Ανδρέα κάτι δεν πάει καλα με τα καύσιμο σου. Βαλε απλή και όχι 100αρα και δες διαφορά!!
Εχθες 2 φίλοι παραλίγο να τους πάρουμε αγκαλιά στην Κηφισίας.... Τάκη είσαι ο Ενας.... χαχαχα Πλακα πλάκα όμως θέλει προσοχή!!
Αντε και την επόμενη φορά να γίνει το μάζεμα κάπου μέσα..... ΠΑΓΩΣΑΜΕ!!

megistanas
11-04-06, 21:51
Αλλη μια Δευτερη γραμμενη με χρυσα γραμματα στις σελιδες του κλαμπ!!!

Τα φιδια και οι εκπαιδευτες τους ηταν και παλι εκει!!!!

Ο Κωστας τελικα μας εκανε ban γι'αυτο κι εγω δε θα ΞΑΝΑΦΩΝΑΞΩΩΩΩ!!!

Τσακιστηκαμε στα σουβλακια με απουσιες βεβαια!!!

Ελπιζω να δουμε νεα προσωπα στις επομενες!!!!

Μην χαλασουμε το πολυ καλο κλιμα των Δευτεριατικων συναντησεων...!!!

Πολυ καλη ηυ βολτα με το σιφουνα του Αποστολου!!!

Να ζησουν τα Φφφσσσσσσσττττςςς!!!!!

Π.Ν.

manosm3
11-04-06, 21:59
Απο την επομενη Δευτερα ειμαι μεσααα!

E36M3ZF
13-04-06, 08:12
Περάσαμε ομορφα και εχθες εκτος απο μερικά παρατράγουδα, τα οποία δεν έχουν θέση στην παρέα μας αλλά στην Αννίτα (τα παρατράγουδα).
Κωστα την πετάς μακριά την γόπα... Εχεις ταλέντο!!


Προφανώς Άγγελε τσαντίστηκες μαζί μου και τελικά επιβεβαιώνονται πολλοί που λένε για το εκρυθμο και άμετρο χιούμορ μου. Τεσπα....σου ζητώ συγνώμη και θέλω να πιστευω πως θα γίνει θεκτη. Ίσως όντως να το τραβηξα λίγο παραπάνω. Οπότε συγνώμη φίλε. Δεν έπρεπε αλλά τελικά κάτι έιχε γίνει προχθές και πολλοί χαλάστηκαν - στράβωσαν....ελπίζω όχι χωρίς γυρισμό.


Αγγελε και πάλι συγνώμη. Θα αυτομπαν ( ιαριστώ ) απο τον καφέ ώστε να τιμωρηθώ . :confused: