PDA

Επιστροφή στο Forum : αερογραφια!


fodos
13-04-06, 22:40
σκεφτομαι σοβαρα να κανω αερογραφια στο τουτουνι μου οποτε αν ξερει κανεις που γινονται τετοια πραγματα πλιζ να βοηθησει:feedback:

Geo_3D
13-04-06, 23:23
Την περιπτωση να δεις το αμαξι σου εδω http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=3731 την εχεις σκεφτει σοβαρα????
Μην το κανεις......

malesani
14-04-06, 00:08
ΜΗΝ - ΤΟ - ΚΑΝΕΙΣ:nono:

melodic
15-04-06, 14:33
εχω ανθρωπο γνωστο επαγγελματια στο χωρο απο επαρχια ομως(κανει σε μηχανες)...καποια φαση ειχα ψηθει να κανω κατι στο αμαξι μου:scratchch ..πχ ταπα ρεζερβουαρ αλλα μετα το μετανιωσα για το λογο που σου ειπαν τα παιδια απο πανο!!! :takecover

Xeno-318is
15-04-06, 14:40
Πιστευω ειναι καθαρα θεμα προσωπικης αισθητικης!Αν δεν ειναι υπερβολικο και σ'αρεσει εσενα...Σε μας περισευει!!

E36M3ZF
15-04-06, 16:00
Περι ορέξεως ....κολοκυθόπιιτα και αερογραφία....Αν τον εκφράζει τον φίλο κάτι τετοιο τι μας πειράζει εμάς? Φίλε μου....πίσω ακριβώς απο τον Άρειο Πάγο, στην Αλεξάνδρας, είναι ένας τύπος που κάνει αερογραφίες σε Ηarley και τετοια.....Αν περάσεις απο κει... ( είναι λίγο πιο κάτω απο την BOHEMIA....κορυφαίο Τσέχικο ρεστοράν )μπορείς να μιλήσεις μαζί του και να σε εξυπηρετήσει....Είναι πολύ ωαρίος τύπος και σε περίπτωση που δεν μπορεί να σε βοηθήσει θα σε στείλει σε κάποιον που μπορεί. Πάντως επειδή έχω δεί δουλειές του ειναι απλά Κ Ο Ρ Υ Φ Α Ι Ο Σ.....Δυστυχώς δεν έχω τηλ του να σε βοηθήσω και δεν θυμάμαι ακριβώς την οδό αλλά είναι ακριβώς πίσω όπως σου ειπα και παραπάνω απο τον Αρειο Πάγο

Fanatic
16-04-06, 12:05
Αν ειναι κατι παρα πολυ διακριτικο τοτε δεν βρισκω λογο να μην το κανεις...εχω δει και ωραια αερογραφια σε μπεμπα, διακριτικη, δυστυχως δεν βρισκω φωτο...