PDA

Επιστροφή στο Forum : Δευτεριατικος καφες!!!!


ANDREAS
12-05-06, 07:51
Επειδη οι συνηθειες δεν κοβονται Δευτερα 15/5 στο γνωστο μερος (centro cafe) την γνωστη ωρα και για οτι επακολουθησει δεν φερουμε καμια ευθυνη....:icon18:

Panmilios
12-05-06, 08:07
Λοιπον,οι φιλοι μενουν φιλοι οτι και να γινει!!!:nixweiss:

millionairesteam
12-05-06, 08:29
θα προσπαθησουμε να ειμαστε!φορτσα τα bmw!!!!

Dark_Niaou
12-05-06, 10:52
Αντρέα να σε δω αγόρι μου, μετά την εκδρομή στα Γιάννενα, πως θα εισαι από το ξενύχτι και την βραδυνή οδήγηση και με τι όρεξη θα πας για τον καφέ!!!
Για να μην ξεχνιώμαστε..... και ο μαυρόγατος ΜΕΣΑ!!

megistanas
14-05-06, 15:19
Μεσα και τα Atos λεμε!!!!!

Παιδες φερτε φωτο απο Γιαννενα....

Α, και εντυπωσεις βεβαια!!!!

Μεσα λοιπον.....με φιδια και πινοκιο...

Να ζησει ο Τζεπετοοοοο!!!!!

Π.Ν.

m3power
14-05-06, 23:48
μεσα!φουιτ μποινγκ!

NICK_M3
15-05-06, 07:31
φυσικά μέσα γιατί μετα την εκδρομη στην μιση ελλάδα με το Χ3 πρέπει να πάρω το ////Μ για λίγα χιλιόμετρα.....

Fairytale
15-05-06, 11:37
Γκαφές... γκαφές!!! γκαφές...:greenboun
C U out there

Geo_3D
15-05-06, 11:51
Να γινει ο γκαϊφές και τα DVD(Νικολακηηηηηη)

apostolos_m3
15-05-06, 14:21
μεσα και εγω παρολο που δεν πολυ μπαινω πια στο φορουμ...

melodic
15-05-06, 18:23
Μεσα και εγω!!!

saikoE39
15-05-06, 18:59
Μεσα και εγω!!!
Και εγω μεσα.....:rockon:

Geo_3D
15-05-06, 23:52
Για 4η φορα αντι να πουμε ποσο καλα περασαμε,ειχαμε παλι θεματα.
Η ΓΥΦΤΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ.ΚΑΛΑ ΛΕΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΥΦΤΟΣ ΜΕ ΒΜW
Αυτο δεν παει για ολη την παρεα αλλά για συγκεκριμενα ατομα.Ξερετε εσεις!!!!
Για αλλη μια φορα αποδειξατε ποσο γυφτοι και μικροπρεπεις ειστε.
Την επομενη φορα,αν δεν εχετε σκοπο να μπειτε στη διαιρεση,στην ουρα να παραγγειλετε και ορθιοι μετα.Μακρυα απο εμας.Η αλλιως μην ερθετε καθολου.

PS.-Ζηταω συγνωμη απτους γυφτους-ανθιγγανους,τους πραγματικους,αν τους προσβαλλω.
PS.2-Το post αυτο,αν και με "σκληρη" γλωσσα γραμμενο ΔΕΝ θα σβηστει!!!!
PS.3-Οποιος εχει προβλημα να ερθει να βρει εμενα ή τον Κωστα ή τον Αγγελο ή οποιον αλλον "μ@λ@κ@" εχει πληρωσει για εσας.

NICK_M3
16-05-06, 00:03
μόλις μπήκα σπίτι μου και τα νεύρα μου είναι σπασμένα εντελώς.
αυτό το πράγμα με τα λεφτά εχει παραγίνει!!!!!!!!
ή είμαστε παρέα ή δεν είμαστε.οτι παίρνουμε το διαιρούμε με το σύνολο των ατόμων και βγαίνει!όχι οτι παίρνει ο καθένας!το έχουν καταλάβει μερικοί ή όχι??δηλαδή ο κώστας ο άγγελος ο γιωργος και άλλοι είναι οι μ#λ!κ&ς κάθε φορά ή έχουν τα λεφτά τα αμέτρητα και βάζουν απο 20 και 25 ευρώ??δηλαδή πάνω που έχουμε συνηθήσει να τα λέμε κάθε δευτέρα τι θέλετε?να το διαλύσουμε και αυτό?όποιος δεν θέλει να πληρώσει ας το πει και να τελειώνει η υπόθεση.αφου μερικοί αποστασιοποιούν τον εαυτό τους απο το σύνολο ας το ξεκαθαρίσουν.φοράτε παντελόνια κύριοι.μήπως ορισμένοι το έχουν ξεχάσει?΄οταν έγινε η ερώτηση ποιός δεν πλήρωσε το ακριβές αντίτιμο της διαίρεσης γιατί δεν ανοίξατε το στοματάκι σας να μιλήσετε.μήπως σας χαρακτηρήσει κάποιος κάπως?γιατί αυτοί που δεν θέλετε να συμετάσχετε στην έννοια παρέα δεν μιλάτε να ξέρουμε και μεις οι υπόλοιποι τι να κάνουμε και με ποιούς έχουμε να κάνουμε!!!!δηλαδή για 2-3 ευρώ ο καθένας προτιμάτε να γινόμαστε ρόμπες μεταξύ μας?εγώ προσωπικά μιλώντας τέτοιες συμπεριφορές δεν τις ανέχομαι. αν κύριοι δεν θέλετε μην έρχεστε στο φαί ή στον καφε ή οπουδήποτε αλλού με το CLUB!!!!εγώ είμαι διατεθειμένος να συμετέχω ενεργά σε αυτην την παρέα και όχι να κάνω την κότα για ψωροδεκάρες.αν πάλι δεν έχετε χρήματα να πάρετε ενα σουβλάκι πείτε να το κεράσει η παρέα.θα το κεράσει να είστε σίγουροι γιατι οι περισσότεροι φοράνε παντελόνια τα τιμούν και έχουν και φιλότιμο.αν έσεις δεν έχετε κάτι απο όλα αυτα ξεκαθαρίστε το τουλάχιστον να ξέρουμε οι υπόλοιποι με τι έχουμε να κάνουμε!απλά πράγματα.δηλαδή δεν ντραπήκατε καθόλου όποιοι είστε όταν ο γιώργος πήρε τον λογαριασμό να πληρώσει μόνος του τα παραπάνω 25 ευρώ? ε τότε τι να σας πω....δεν υπάρχουν λόγια για σας.ή μάλλον υπάρχουν αλλά μόνο κατα πρόσωπο όχι απο δω μέσα μην μας πουν και κότες δηλαδη.ελπίζω να ήταν και η τελευταία φορα που γίνεται γιατί έχω έρθει στο αμήν με την πάρτη σας.

m3power
16-05-06, 00:04
ρε παιδια δεν τους εχετε τσεκαρει;;;;;;;

ξεμπροστιασμα δημοσια και ας μην ξαναρθουν!!!!!!!

αν ντρεπεστε εσεις,στειλτε μου ενα pm και θα το κανω εγω!!!!!

τι δλδ βαλαμε νταβα στα @ρχιδι@ μας;;;;;;;

ρε ουσττττττττττττττττττττττττ!!!!

NICK_M3
16-05-06, 00:07
που να τους τσεκάρεις ρε σταμάτη?
μόνο αν πας πάνω απο το κεφαλι του καθένα και του ζητήσεις τα φράγκα.
την επόμενη φορά εγω θα το κάνω πάντως και πείτε με όπως θέλετε

Eric36
16-05-06, 00:50
20-14=6

το ξεκαθαρίζω γιατί δε μου αρέσουν τα πηγάδια.

Geo_3D
16-05-06, 02:08
Eρικκο δεν ξεραμε αν ειχατε πληρωσει,αλλά αμεσως με διαβεβαιωσε ο Κωστας οτι το ειχατε κανει,και εληξε εκει το θεμα.Το πηγαδακι μετα δεν ειχε να κανει με εσας,αλλά και με κανεναν συγκεκριμενα γιατι απλα δεν ξεραμε ποιος/ποιοι ηταν αυτοι που δεν πληρωσαν.

Elias_Z3
16-05-06, 07:16
Θελω να πω οτι μετα απο μεγαλη απουσια μου απο τις συνατησεις περασα παρα πολυ καλα. Χαρηκα που ειδα αρκετα ατομα και γελασαμε πολυ.
Το περιστατικο πιστευω να μην ξαναγινει, γιατι πολυ απλα χαλαει το κλιμα της καλης παρεας που εχει δημιουργηθει.

E36M3ZF
16-05-06, 09:16
Ξεκαθαρίζω και εγώ με την σειρά μουπως τουλάχιστον ο Ερρίκος με τον Ευγένιο πλήρωσαν μπροστά μου.Το κάνω μόνο και μόνο γιατί ο Ευγένιος και ο Ερρικος στεναχωρήθηκαν με το όλο θέμα και μεταξύ φίλων ΔΕΝ πρεπει να υπάρχουν τέτοια θέματα. Και για να τελιώνει το θέμα και καθώς πλέον δεν αξίζει να ασχολούμε και γενικά να ασχολούμαστε με τετοια θέματα.....την Δευτέρα αν δεν κάνω λάθος...πέρα απο τον θεσμικό πλέον καφέ είναι και τακτική συνάντηση. Δεν θα πώ εγώ ποιοι να ερθουν και ποιοι όχι αλλά όσοι έρθουν στην καφετερια, γίναμε που γίναμε τσιμπ@@κι, πληρώνουν κατευθείαν μόλις έρχεται ο καφές τους. Στα σουβλάκια όμως ας ακολουθήσουν ΜΟΝΟ όσοι είναι διατεθειμένοι να πληρώσουν ρεφενέ τον λογαριασμό. Μα ένα σουβλακι φας μα 5 ....τα 7-8-5 € που αναλογούν στο άτομο ΘΑ τα δώσεις αλλιώς....ΜΗΝ ΕΡΘΕΙΣ. Εχω αδικο? Αν είμαι παραλογος και λάθος ας σβηστεί το post μου. Τσίγγος όμως δεν θα γίνω ποτέ.

Υ.Γ Ο Μεγιστάνας μας κατέστρεψε....Εφαγε το μισό μαγαζί και έδωσε 7€. Καταστροφή είσαι αγόρι μου αλλά χαλάι σου. Την επόμενη όμως θα φας ένα καλαμάκι ΜΟΝΟ και εγώ με τον Νίκο θα φάμε απο 5 διπιτα και 3 μπουκαλόλες κοκκαλακι μαζί με σως...Σαν του Ηλία το σουβλάκι....Γυρο απόλα με σως....Ντοοοοοοοινγκκκκκκκκκκκ

Elias_Z3
16-05-06, 09:31
Σαν του Ηλία το σουβλάκι....Γυρο απόλα με σως....Ντοοοοοοοινγκκκκκκκκκκκ
Μεχρι και σουβλακι individual εφτιαξα. :clap:

ANDREAS
16-05-06, 09:56
Συμφωνω απολυτος με τους προλαλησαντες (Κωστα-Νικο-Γιωργο κτλ)και επειδη ειμαι νοημων ανθρωπος(τουλαχιστον ετσι πιστευω) και θελω να μου συμπεριφεροντε οι αλλοι ως ετσι δεν δεχομαι συμπεριφορες τυπου νηπιαγωγειου οποιος θελει να του φερονται ας ψαξει να βρει κανα παιδικο σταθμο να πηγαινει για καφε ή οτι αλλο θελει να κανει.Επισης δεν δεχομαι τετοια συμπεριφορα μεταξυ φιλων ή παρεας .:mad: :angryfire

E36M3ZF
16-05-06, 10:06
\και επειδη ειμαι νοημων ανθρωπος..... .


Μπααααα....μην το πιστευεις.....Φήμες είναι ....ή φήμες ή Φσσσσσσσσσσσσςςςςςς

STR
16-05-06, 10:19
Και να φανταστειτε οτι τα κοριτσακια νομιζουν οτι βρηκαν γκομενο με BMW και θα κανουν ζωη και κοτα.Ευκαταστατος ,κουβαρντας κλπ.Που να ηξεραν χιχιχι...

Dark_Niaou
16-05-06, 14:37
Παιδιά εγω με την σειρά μου θα ηθελα να δώσω ένα ΤΕΛΟΣ σε όσα έγιναν εχθες και να προχωρήσουμε παρέα προς την επόμενη μάζωξη του κλάμπ μας! Παντα, οπου υπάρχουν πολλά άτομα θα υπάρχουν και μερικοί οι οποιοι δεν θα αξίζουν! ΚΡιμα αλλά αυτο ειναι το σιγουρο!! Αντε και με υγεία στην μαζωξη της επόμενης Δευτέρας

millionairesteam
17-05-06, 08:30
τελευται φορα που δηλωνω οτι θα ερθω ,ολο και κατι στραβα τυχαινει ....την επομενη φορα δεν θα πω τιποτα!μπας και γινει πραγματικοτητα γιατι το θελω πολυ αλλα πρωτα η δουλεια ειπαμε....εχασα τοσο ωραια πραγματα..

Action Man
17-05-06, 10:24
Δυστηχώς φίλοι μου,διαπίστωσα ότι ο κάφες της Δευτέρας άρχισε να χαλάει......
Όλοι καταλάβατε οτι καποια στιγμη εφαγα μια φρίκη και εκανα σβούρες με τον καφέ στο χερι........
"Μετα απο όσα εχουν γίνει ο ******* ο Action συνεχίζει να παραμένει στο motorsport"
Aυτό άκουσα,και μου ήταν αρκετό..........εκείνη την στιγμή σκεφτόμουν αν επρεπε να αντιδράσω ή οχι.........τελικά το αφησα να φύγει...
Το ότι παραμένω στο motorsport είναι καθαρά προσωπικό θεμα,και καλα θα κανει ο κάθε πιτσιρικάς να σκεφτεται πρίν πετάξει την μ@λ@κί@ του...
Για να μην υπαρξει παρεξήγηση,υπηρχαν και αλλοι πιτσιρικάδες στην παρέα,οι αλλα ειναι σκεπτομενοι ανθρωποι...........κρίμα να τους πάρει όλους η μπάλα....

Με λίγα λόγια δεν ξέρω αν θα συμμετάσχω στον επόμενο καφέ

ANDREAS
17-05-06, 10:32
Δυστηχώς φίλοι μου,διαπίστωσα ότι ο κάφες της Δευτέρας άρχισε να χαλάει......
Όλοι καταλάβατε οτι καποια στιγμη εφαγα μια φρίκη και εκανα σβούρες με τον καφέ στο χερι........
"Μετα απο όσα εχουν γίνει ο ******* ο Action συνεχίζει να παραμένει στο motorsport"
Aυτό άκουσα,και μου ήταν αρκετό..........εκείνη την στιγμή σκεφτόμουν αν επρεπε να αντιδράσω ή οχι.........τελικά το αφησα να φύγει...
Το ότι παραμένω στο motorsport είναι καθαρά προσωπικό θεμα,και καλα θα κανει ο κάθε πιτσιρικάς να σκεφτεται πρίν πετάξει την μαλακία του...
Για να μην υπαρξει παρεξήγηση,υπηρχαν και αλλοι πιτσιρικάδες στην παρέα,οι αλλα ειναι σκεπτομενοι ανθρωποι...........κρίμα να τους πάρει όλους η μπάλα....

Με λίγα λόγια δεν ξέρω αν θα συμμετάσχω στον επόμενο καφέ

Παντελη αν σε πειραξε κατι που ειπε καποιος ,οπως ειπες αμυαλος,τοτε μπορεις να τον διαγραψεις απο μεσα σου και ερχεσαι στον καφε της δευτερας για τους αλλους που ειναι σκεπτομενοι.:ylsuper:

InsaneDriver
17-05-06, 11:57
Δεν πάμε για κανά στρίψιμο και να αφήσουμε τους καφέδες και αυτούς που είναι μόνο λόγια;;;

E36M3ZF
17-05-06, 16:12
Δεν πάμε για κανά στρίψιμο και να αφήσουμε τους καφέδες και αυτούς που είναι μόνο λόγια;;;


μαλλον είσαι ο σωστότερος αδελφε αλλά ενεκα που ο καφές εχει και την χαβαλεδιάρικη πλευρά του, ενεκα που πιστευω πως όλα θα στρωσουν....ΚΑΦΕΣ Δευτέρας για ΠΑΝΤΑ

InsaneDriver
17-05-06, 16:17
Βρε παιδιά...Πάμε για στρίψιμο που θα καταλήγει σε cafe ή φαγητό. Φιλοσοφία θέλει;
Πάμε π.χ διαδρομή που να καταλήγει Ν.Μάκρη και ας κάνουμε ότι θέλουμε μετά!