PDA

Επιστροφή στο Forum : Πωλούνται καθίσματα μπάκετ και ζάντες 15"


bmwdakiaspower
04-06-06, 01:15
Παιδιά πουλάω δύο καθίσματα μπάκετ (ενός χρόνου...σαν καινούρια) σημειώστε πως δεν είναι της μαμάς BMW, αλλά όπως της φωτογραφίας σε μαύρο σκέτο και χωρίς όνομα κατασκευαστή....τα δίνω μαζί με βάσεις για ε36 της σπάρκο που μπορούν να αφαιρεθούν για όποιον τα θέλει χωρίς βάσεις.....350ευρώ καινούρια... Τα δίνω 250ευρώ.......

Ακόμη, πουλάω ζάντες 15 ιντσών μεταχειρισμένες με ελάχιστα μικρά σήμαδια. Αυτές που έχω στο γκαράζ φώτο....200ευρώ.

Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα.

Από 16 Ιουνίου που θα είμαι Ελλάδα θα μπορώ να στείλω τα πράγματα σε όποιον τα θέλει.
Ευχαριστώ!!!!!!! :dance: :cheers:

oldcarskickass
04-06-06, 02:02
Καλησπέρα,
Επισκέφθηκα το γκαράζ σου αλλά δεν είδα καμιά φωτό από τα καθίσματα ούτε από τις ζάντες.Οι ζάντες είναι αυτές που φοράς;Τα καθίσματα τι μάρκα είναι;Τα πουλάς μαζί με τις βάσεις;

bmwdakiaspower
04-06-06, 02:25
Καλησπέρα,
Επισκέφθηκα το γκαράζ σου αλλά δεν είδα καμιά φωτό από τα καθίσματα ούτε από τις ζάντες.Οι ζάντες είναι αυτές που φοράς;Τα καθίσματα τι μάρκα είναι;Τα πουλάς μαζί με τις βάσεις;


Ναι αυτές που φοράω είναι. Τα καθίσματα είναι μαύρο σαν της φωτογραφίας αλλά δεν έχουν μάρκα (μου είπαν πώς είναι από την σπάρκο αλλά δεν ξέρω...) μαζί με σπάρκο βάσεις για ε36....:bricks1: :screwy: