PDA

Επιστροφή στο Forum : TUNERS


elikokefalos
11-06-06, 19:49
Ποιος πιστευετε ειναι ο καλυτερος official βελτιωτης για BMW..?
Ενδεικτικα παραθετω καποιους (μπορεσα να βρω και καποιους που δεν ηξερα)...αν παραλειπω καποιον σημειωστε τον..!!

1)ΑC SCHNITZER
2)ALPINA
3)BREYTON
4)G-POWER
5)HAMANN
6)HARTGE
7)MK
8)MUTEC
9)RACING DYNAMICS

:dblthumb2

DjBac
11-06-06, 20:36
Δε νομίζω πως όλοι είναι official!!

Μπορείς επίσης να βάλεις και την ESS!!!!

Κατά τη γνώμη μη ο πρώτος είναι αδικαιολόγητα ακριβός και πολλοί βάζουν πράγματα μόνο και μόνο για το όνομα!!

Για παράδειγμα, η hamann έχει εξατμίσεις από supersprint!! Σχεδόν καμία δεν έχει ΔΙΚΑ της πράγματα!!

Kostas Christ
12-06-06, 16:18
Επισημοι ειναι οι:
1)ΑC SCHNITZER
2)ALPINA
υπαρχει και η Nowack auto-tuning και η Dinan

greekm3
19-06-06, 07:13
delage και kk-automobile κατα την γνωμη μου οι καλυτεροι

Nick_compact
19-06-06, 18:19
delage και kk-automobile κατα την γνωμη μου οι καλυτεροι

Να προσθέσω και την evosport; :cheers:

Mr.Vercetti
19-06-06, 20:45
Υπάρχουν ένα σωρό Αμερικάνοι βελτιωτές οι οποιοι κάνουν φανταστικές δουλειες. Δείτε για παράδειγμα την Active Autowerke, και την Eurowerkz.

ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ
19-06-06, 21:23
Να κάνω υπόδειξη από δική μου εμπειρία και να ακούσω σχόλια και από άλλους, εγώ έχω κάνει το αυτοκίνητο μου όλο ACSCHNITZER αλλά πόσο είναι ACSCHNITZER ένας θεός ξέρει.....όλα τα προϊόντα είναι άλλον ζάντες,ζαμφορ,αναρτήσεις,μέχρι και compresoras άλλου είναι, τελικά τη κάνει αυτός ο βελτιωτής συνεργάζεται με άλλους κατασκευαστές για να μη κουραζόμαστε να τους βρούμε μόνοι μας??!!!.:smashtard
Έχετε κάτι να συμπληρώσετε σε αυτό η άλλη εμπειρία από άλλον βελτιωτή??? -(συνεργάτη)!!:boink:

Fanis
19-06-06, 21:25
H Alpina είναι κατασκευαστής...οπότε παίζει σε δικιά της κατηγορία:dblthumb2

Από τους υπόλοιπους, χωρίς να ασχολούμαι και ιδιαίτερα θεωρώ τους Schnizer Hartge και Hamman.