PDA

Επιστροφή στο Forum : Αγορά Μ3


bryan
12-06-06, 01:48
Ποιά πιστεύετε ότι είναι η ιδανικότερη τιμή για την αγορά ενός Μ3 SMG 2002-2005 μοντέλο?? Μπορείτε να μου πείτε πού να κοιτάξω για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο? (κάποιο site..) Εάν δεν επιτρέπετε λόγο διαφήμισης εάν είναι εύκολο στείλτε μου pm.. Ευχαριστώ..:yippee:

Panoz
12-06-06, 07:45
Οι τιμές παίζουν απο €45.000 μέχρι €60.000. Μπες στο www.car.gr για Ελληνική αγορά και στα www.mobile.de και www.autoscout24.de για ευρωπαική αγορά. Πάρε όσο πιό πρόσφατο αυτοκίνητο μπορείς και έλεγξε οπωσδήποτε αν έχει γίνει η ανάκληση των μετάλλων μπιελλών.

millionairesteam
12-06-06, 09:14
στην ελληνικη αγορα ψαξε πολυ καλα γιατι υπαρχουν πολλα με προβληματα...

bryan
13-06-06, 01:15
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ παιδιά...!!!

Strax
13-06-06, 08:22
Μάστιγα στην ελληνική αγορά τα "γυρισμένα" χιλιόμετρα. Προσπάθησε να μαντέψεις τα χλμ από την κατάσταση του αυτοκινήτου και μην εναποθέσεις τις ελπίδες σου στην ένδειξη του κοντέρ!

bryan
13-06-06, 11:09
Οταν με το καλό φτάσει αυτή η στιγμή θα τα ελέγξω.. Ευχαριστω πάρα πολύ και πάλι....!!!

EVANGELOS
15-06-06, 19:52
Οι τιμές παίζουν απο €45.000 μέχρι €60.000. .... Πάρε όσο πιό πρόσφατο αυτοκίνητο μπορείς και έλεγξε οπωσδήποτε αν έχει γίνει η ανάκληση των μετάλλων μπιελλών.

Το Ε39 πωλήθηκε (όχι και πολύ καλά...) και η αρχική (και οικονομική) σκέψη για 36άρι Μ μπήκε ψυγείο εν όψει της πιθανότητας για 46άρι...

Πάνο από πού μπορείς να βρείς αν έχει γίνει ανάκληση μετάλλων (νομίζω και το δικό σου το Μ3 το ίδιο πρόβλημα παρουσιάσε) και αν μπορείς πες μου σε τι ακριβώς έγκειται το όλο πρόβλημα...

Κατά τα άλλα έχω βρει και εγώ (Manual ψάχνω) από 40 - 55 χιλ και σκέφτομαι και τη λύση της Γερμανίας... από την άλλη με 50-55 χιλ υπάρχει και το V8 αλλά περί ορέξεως ...

p.s. Καλό το άρθρο στο evo άντε και editorial σε λίγο ...

Panoz
16-06-06, 08:10
Όλες τις λεπτομέρειες για το θέμα του Μ3 θα τις βρείς εδώ:

http://members.roadfly.com/jason/m3engines.htm

http://yoy.com/yoy/auto/m3_failintro.shtml

Όσο αφορά τον έλεγχο, πηγαίνοντας σε οποιοδήποτε εξουσιοδοτημένο με τον αριθμό πλαισίου, μπορούν να σου πουν αν έχει γίνει ή αν χρειάζεται να γίνει.

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!