PDA

Επιστροφή στο Forum : Νεος ;;;


psimos
30-06-06, 13:47
Γεια χαρα σε ολους...
Ειμαι και δεν ειμαι νεος στο forum :rolleyes: ...εχω κανα 2 χρονια περιπου που εχω γραφτει και δεν εχω αξιωθει να συμμετασχω στις συναντησεις σας αν και πολυ θα το 'θελα.
Με την ευκαιρια της διοργανωσης στο καρτοδρομιο στις 17/7 θα ηθελα πολυ να γνωριστουμε...
Θα ηθελα και εγω να μπω στη πιστα (παλιες μου δοξες με saxο) αλλα με το 1.6 δε νομιζω οτι θα αξιζει. Μια γνωριμια ομως ναι...

Geo_3D
30-06-06, 14:00
Συναδελφε καλως ηρθες

psimos
30-06-06, 14:03
Εμ τοσο καιρο παρακαλουθω το forum και ολο ελεγα να σας γνωρισω ελπιζω να σας δω στις 17/7 :dance:

papajim
01-07-06, 00:44
Καλωσόρισες έστω και καθυστερημένα.
Να το βάλεις το 1.6 στο καρτοδρομο,απόλαυση θα είναι έτσι κι αλλιώς.:yippee:

Fairytale
01-07-06, 09:57
Γεια χαρα σε ολους...
Ειμαι και δεν ειμαι νεος στο forum :rolleyes: ...εχω κανα 2 χρονια περιπου που εχω γραφτει και δεν εχω αξιωθει να συμμετασχω στις συναντησεις σας αν και πολυ θα το 'θελα. Καλώς τον :friday: Τι μου θυμίζει το ύφος του post... τι μου θυμίζει... α ναι ένα δικό μου!!! Τα ίδια πράγματα έγραφα λοιπόν φίλε μου πριν 5-6 μήνες. Και μετά πήγα σε μια συγκέντρωση, μετά ξαναπήγα, μετά πήγα στην εκδρομή και τελικά το club έγινε αναπόσπαστο μέρος της καθημερινότητας μου. Οπότε απλά ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΜΑΣ.
Με την ευκαιρια της διοργανωσης στο καρτοδρομιο στις 17/7 θα ηθελα πολυ να γνωριστουμε...
Θα ηθελα και εγω να μπω στη πιστα (παλιες μου δοξες με saxο) αλλα με το 1.6 δε νομιζω οτι θα αξιζει. Μια γνωριμια ομως ναι...
Βρε ανέβα εσύ πάνω και άμα "φτιαχτείς" το βάζεις. Αν όχι, πολύς κόσμος θα πίνει καφέ παρακολουθώντας (η παρέα μου ας πούμε...).
C U out there

psimos
01-07-06, 10:51
Καλώς τον :friday: Τι μου θυμίζει το ύφος του post... τι μου θυμίζει... α ναι ένα δικό μου!!! Τα ίδια πράγματα έγραφα λοιπόν φίλε μου πριν 5-6 μήνες. Και μετά πήγα σε μια συγκέντρωση, μετά ξαναπήγα, μετά πήγα στην εκδρομή και τελικά το club έγινε αναπόσπαστο μέρος της καθημερινότητας μου. Οπότε απλά ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΜΑΣ.



Βρε ανέβα εσύ πάνω και άμα "φτιαχτείς" το βάζεις. Αν όχι, πολύς κόσμος θα πίνει καφέ παρακολουθώντας (η παρέα μου ας πούμε...).
C U out there

Οικογενειακες υποχρεωσεις βλεπεις...αυτο θα ηθελα και εγω ομως....
Θα ερθουμε επανω να σας γνωρισουμε με το κουμπαρο μου (P.CHATZI)
το θεμα ειναι ειναι πως πρεπει να κανονισουμε πρωτα να μου πειτε που θα σας βρουμε καθοτι δε ξερω κανενα σας :nixweiss:

ΧΜ ετσι "μπριζονομουν" και στα μεγαρα καποτε...:drive2: τελος παντων μπορει και να μπουμε εαν κατσει...ειδωμεν...

Dark_Niaou
03-07-06, 09:16
Με το καλό να σε γνωρίσουμε και από κοντά!!

psimos
03-07-06, 10:22
Με το καλό να σε γνωρίσουμε και από κοντά!!


ΤΝΧ !!! θα σας δουμε εκει ... :hello: