PDA

Επιστροφή στο Forum : Το software της αντιπροσωπείας


eddy_e46
07-07-06, 01:40
Ρε παιδιά όταν πηγαίνεις στο συνεργείο των επισήμων εμπόρων της ΒΜW έχουν ένα πρόγραμμα στον υπολογιστή με το οποίο μπορούν να βρουν μέχρι και την τελευταία βίδα του κάθε μοντέλου.
Πως μπορέσουμε να το βρούμε αυτό;

Κάποιος μάλιστα από εμάς χρησιμοποίησε screenshot από αυτό το πρόγραμμα για να δείξει τι πρέπει να αλλάξεις σε περίπτωση που έχεις τζόγους στο λεβιέ των ταχυτήτων.

rapid_fast
07-07-06, 07:47
Ρε παιδιά όταν πηγαίνεις στο συνεργείο των επισήμων εμπόρων της ΒΜW έχουν ένα πρόγραμμα στον υπολογιστή με το οποίο μπορούν να βρουν μέχρι και την τελευταία βίδα του κάθε μοντέλου.
Πως μπορέσουμε να το βρούμε αυτό;

Κάποιος μάλιστα από εμάς χρησιμοποίησε screenshot από αυτό το πρόγραμμα για να δείξει τι πρέπει να αλλάξεις σε περίπτωση που έχεις τζόγους στο λεβιέ των ταχυτήτων.
Αυτό ψάχνεις???
http://www.realoem.com/bmw/select.do

Toubanos
12-07-06, 16:22
Ενδιαφέρομαι και γω για αυτό το πρόγραμμα!Το Screenshot για το τζόγο δεν προέρχεται από το site αλλά από το εγκατεστημένο πρόγραμμα του χρήστη στον υπολογιστή του!

God
12-07-06, 16:28
Ρε παιδιά όταν πηγαίνεις στο συνεργείο των επισήμων εμπόρων της ΒΜW έχουν ένα πρόγραμμα στον υπολογιστή με το οποίο μπορούν να βρουν μέχρι και την τελευταία βίδα του κάθε μοντέλου.
Πως μπορέσουμε να το βρούμε αυτό;

Κάποιος μάλιστα από εμάς χρησιμοποίησε screenshot από αυτό το πρόγραμμα για να δείξει τι πρέπει να αλλάξεις σε περίπτωση που έχεις τζόγους στο λεβιέ των ταχυτήτων.

ETK το λενε. Εχει ολα τα ανταλλακτικα μαζι με τις τιμες τους αν θελεις και τις περασεις και αυτες. Υπαρχει και το TIS (technical instruction manual) που εχει συνηθη προβληματα-λυσεις σε απλο κειμενο για βοηθεια προς τους τεχνικους και καλα.

Τα εχω και τα δυο, το ΕΤΚ 2004 + TIS ειναι 3 cd, το ΕΤΚ 2006 ειναι 1 dvd. Αν τα θελεις μπορεις να περασεις απο το σπιτι μου να στα γραψω, η θα στα φερω στην επομενη συναντηση που θα ερθω μαλλον στις 26 στον Ατταλο, μαζι σε οποιον αλλο το θελει γιατι μου το ζητησαν μερικοι.

DjBac
12-07-06, 16:58
Παίδες, υπάρχουν και σε torrent τα προγράμματα αυτά!!

Για παράδειγμα www.torrentspy.com

MTB
12-07-06, 19:30
To 2006 δεν μπορείς να το βρεις εύκολα...
Τις τιμές μπορώ να πω πως είναι σχεδόν αδύνατον να τις βρεις.
Πρέπει να τις πάρεις από κάποιον αντιπρόσωπο και να τις κάνεις εισαγωγή στο ETK...

God
12-07-06, 20:17
Πρέπει να τις πάρεις από κάποιον αντιπρόσωπο και να τις κάνεις εισαγωγή στο ETK...


Εγω που εχω και του Ιουνιου ακομα, κερδιζω κουλουρακι? :jumpgirl:

ΥΓ. Δεν εχω καμια σχεση με την bmw και κανεναν απο τους αντιπροσωπους της...αν και θα ηθελα να εχω σχεση με την κοπελα του ταμειου στον Κορφιατη, αλλα αυτο ειναι λιγο ασχετο.

MTB
12-07-06, 22:41
Όταν σε δω από κοντά θα σου δώσω και το κουλουράκι...

Dark_Niaou
12-07-06, 22:55
God> count me in!!! Θα μπορουσες να μου φερεις και εμενα μια κοπια;

MPOWER
13-07-06, 07:55
Πόσες φορές θα πούμε..."ΑΥΤΑ ΣΕ Π.Μ"?:banghead: