PDA

Επιστροφή στο Forum : Τοledo 20VT


alex-kal
17-07-06, 23:06
Πριν το πάρει ο μαντράς , ας κάνω και μια προσπάθεια εδώ (μια και μετά θα είμαι καθημερινά παρών)..

Πουλάω το toledaki μου..
20VT Volcan 3ος/2003 μαύρο, 54.000 Κm , πρόγραμμα Revo II , fmic , ανάρτηση PSS9 , φρένα Brembo 323 mm μπροστά, εξάτμιση από Καράμπελα (μάλλον 70/63 πρέπει να είναι), μπάρα θόλων από Ηρακλή, μπάρα ψαλιδιών neuspeed, σινεμπλόκ ψαλιδιών αλλαγμένα+ αυτό του σασμάν, φώτα Xenon μεσαία σκάλα .... και ότι θυμηθώ στη πορεία..
Μέσα έχει μπαρόμετρο, πυρόμετρο, θερμοκρασία λαδιού , turbo timer ApeXi (το στυλό), μπροστινά πλαστικά στις κολώνες - μαύρα - από Cupra , ηχεία αλλαγμένα με κάποια καλύτερα που δεν θυμάμαι τώρα πια , ζελατίνες πρώτου βαθμού, οροφή εργοστασιακή, φιλετάκια αλουμινίου σε όλους τους αεραγωγούς + στις πόρτες .....
Service έχω κλείσει για την Παρασκευή όπου θα γίνουν τα προβλεπόμενα (αλλαγή λαδιών + φίλτρου ανά 5.000 Km)..
Tιμή: ξεκινάω με 18.000 και βλέπουμε που θα φτάσω..

Προσφορές με PM..
Υ.Γ.Χωρίς να το έχω ποτέ δυναμομετρήσει, εκτιμώ περίπου 220-240 αλογάκια.. (180 είναι μαμά και λένε ότι μόνο με πρόγραμμα πάει στα 225)..

MZ3
18-07-06, 02:05
καλοπουλητο και με το καλο να παρης και μπεμπε :-)

alex-kal
18-07-06, 11:26
Ευχαριστώ...
Περιμένω από Δευτέρα μια 520 για test drive..αν μου αρέσει , την Τρίτη θα είναι δικιά μου..

alex-kal
04-08-06, 20:29
Μετά από κάποια καθυστέρηση ημερών, ο αγοραστής βρέθηκε..
Μπορεί να κλειδωθεί το παρόν..