PDA

Επιστροφή στο Forum : E46 CD BUSINESS KAI IPOD


eddy_e46
19-07-06, 22:00
Διάβασα ότι υπάρχει πακέτο που δίνει τη δυνατότητα να συνδέσεις το ipod σε εργοστασιακό ραδιο-cd κάποιων μοντέλων.

α. Ξέρεις κανείς αν αυτό γίνεται στο cd-business της Ε46 μοντέλο 2004;
β. Αν γίνεται, οι πληροφορίες των mp3 εμφανίζονται στην οθόνη του ραδιο-cd ή πρέπει να κοιτάμε το ipod;
γ. Μπορείς να χειρίζεσαι το ipod από τα χειριστήρια στο τιμόνι (π.χ. επόμενο τραγούδι κλπ);
δ. Πόσο πάει το πακέτο;

Ευχαριστώ...


Υ.Γ.: Αν δεν γίνεται τίποτα από τα παραπάνω, υπάρχει κανένα μοντέλο ραδιο-cd για την Ε46 που να παίζει mp3 και να είναι εργοστασιακό; Δηλαδή καμιά βελτιωμένη έκδοση του cd-business.

DjBac
19-07-06, 22:08
Μπορείς είτε να βάλεις τον αντάπτορα της BMW, αλλά δε θα έχει το (β)

Αλλιώς θα σου πρότεινα το dension ice-link!!

eddy_e46
19-07-06, 22:41
To dension-ice link εκτός από το γνωστό βύσμα του ipod, μου παρέχει και εξτρα στερεο είσοδο (θηλυκή) για να συνδέσω π.χ. το PDA μου;

Sras
20-07-06, 15:39
Καλημερα
Εχτες εβαλα το ice Link Plus της Dension στην μπεμπα μου που φοραει το bussiness Ρ/Κ και ειναι μια χαρα.Μπορεις και απο τα χειριστηρια του τιμονιου η απο το i-pod.Οι πληροφοριες βγαινουν στην οθονη του Ρ/Κ(τργουδι-τργουδιστης-αλμπουμ κλπ) αλλα αν λαβεις οτι υπ'οψη σου οτι ειναι πολυ μικρη ειναι δυσαναγνωστη και λιγο κουραστικη.Εγω το δουλευω απο το i-pod αλλα αυξομειωση φωνης αλλαγη τργουδιου κλπ μπορω και απο τα χειριστηρια.Κοστος τοποθετησης 220 ευρω Αχαρνων 368.Ειναι ο αντιπροσωπος της Dension.
Sras