PDA

Επιστροφή στο Forum : Ανταλλακτικα Ε28/Ε30/Ε34


God
31-07-06, 12:43
Μην νομιζετε οτι εχω μαγαζι η τιποτα τετοιο...απλα ειμαστε τρελο-bmw-οικογενεια και τα παρακατω ανταλλακτικα ειναι απο αυτοκινητα που αγοραστηκαν απο εξω η με ξενες πινακιδες και λυθηκαν για να μπουν στα δικα μας τουτουνια. Δεν τα δινουμε για να πλουτισουμε αλλα γιατι δεν χωραει το σπιτι πλεον! Τιμες δεν βαζω, αν χρειαζεστε κατι απλα το συζηταμε.

Για Ε28:

Ζαντες αλουμινιου 14" μαμα (το κλασικο σχεδιο που φορανε και τα Ε30) 5-μπουλονες. Ολες μαζι 50 ευρω. Ειναι σε οκ κατασταση, αλλα νομιζω οι δυο δεν εχουν τα κεντρικα καπακια. Καπακια βρισκουμε αν χρειαζεται καποιος για σοβαρη χρηση και οχι για να τους βαλει λαστιχα λιωμα να χωνει το αμαξι σε πιστα.

Υδραυλικο τιμονι απο 520


Για Ε34:

Σχεδον ολη η φανοποια και τα φαναρια
Σαλονι μαμισιο � ΛΗΝ το καθισμα του οδηγου (διδεται και κομματια συγκεκριμενα)
Ηλιοροφη
Ταμπλω-πλαστικα-κονσολες-κτλ
A/C για 518 κομπλε (δεν ειμαι σιγουρος αν κανει στα μεγαλυτερα, απο 518 βγηκε)

E30_318is
31-07-06, 13:46
Μπορείς να βάλεις φωτό από το σημάδι που έχει το ταμπλό; Ξέρει κανείς αν το a/c κάνει για Μ42 μοτέρ;

God
31-07-06, 14:06
Μπορείς να βάλεις φωτό από το σημάδι που έχει το ταμπλό; Ξέρει κανείς αν το a/c κάνει για Μ42 μοτέρ;


Δεν το πιανει η φωτογραφικη του κινητου μου γμτ...:( Θα παρω μια φωτογραφια οταν ερθει μια φιλη μου που εχει καμερα. Φαντασου σαν μια γραμμη περιπου 1 ποντο.

Για το a/c, δεν εχω ιδεα, σορρυ!

God
18-08-06, 14:18
αυτα υπαρχουν ολα ακομα αν θελει καποιος κατι

και τα λαστιχα τα εχω ακομα


Επειδη θα φυγω αυριο 19 και θα γυρισω στις 24, αν θελει καποιος κατι λιγακι υπομονη, στειλτε μου pm με ενα τηλ και θα σας παρω μολις γυρισω. :)

God
20-09-06, 12:28
Υπαρχουν τα παραπανω ακομα!