PDA

Επιστροφή στο Forum : Χρωμα για ζαντούλες...


MTB
31-07-06, 21:08
Πλέον φοράω τις ζάντες του God και θέλω να τις συμαζέψω λιγουλάκι...
Θέλω να τις βάψω αλλά δεν ξέρω το χρώμα...
Άλλες προτάσεις και συνδιασμούς χρωμάτων (δεν έχω ρωτήσει τον μάστορα για κάτι τέτοιο αλλά γιατί όχι?) δεκτές...

Φωτό θα βάλω λογικά αύριο...
Είναι αστέρι, 15αρες με μεγάλες επιφάνειες...

E36 RULES!!
31-07-06, 21:19
Συνδιασμο ασημι- μαυρο προτεινω,(και ψηφιζω). Στη Γερμανια ειναι πολυ διαδεδομένο... Αλλα φοβαμαι μη φας κραξιμο... Ασημι με το στεφανι μαυρο προτεινω!!!!!

Snoopy
31-07-06, 21:42
μαύρα μπράτσα και ασημένιο στεφάνι είναι δύναμηhttp://www.custom-wheels-car-rims.com/Images/Giovana-Ararat-Black.jpg

E36 RULES!!
30-08-06, 10:53
Η προηγουμενη απαντηση μου... μη την μετρατε!! Ναι, "πατουρα" ασημι και το εσωτερικο μαυρο ειναι ολα τα λεφτα.

jimbo
03-09-06, 08:06
εγώ πάλι τις προτιμώ ολόμαυρες. αλητία... φίλε μου δεν μας είπες όμως τι χρώμα είναι το αμάξι σου, νομίζω βασικό για να διαλέξεις χρώμα στις ζάντες...

MTB
03-09-06, 12:08
Τις έβαψα σε κλασικό ασημένιο τελικά...
Το αυτοκίνητο είναι μαύρο και το έχω και φωτό στο γκαράζ με τις παλιές ζάντες βέβαια...
Είδα μαύρες ζάντες πάνω σε ίδιο με το δικό μου χρώμα, είναι 2χρωμες...
Τελικά κατέληξα πως το ιδανικό για μένα σε αυτό το αυτοκίνητο είναι το ασημένιο που ταιριάζει μαζί με τα νίκελ κομμάτια του...
Ευχαριστώ για τις προτάσεις πάντως!!!
Το μόνο που μου μαίνει είναι να επισκευάσω τις τάπες που απέκτησαν κάτι προβληματάκια με την αμμοβολή και να βρω και μεγάλα σήματα...

Οποιος ξέρει που μπορώ να βρώ μεγάλα σήματα BMW για τις ζάντες θα με σώσει..
Θα βάλω και φωτό σύντομα.

bardull
03-09-06, 18:02
Εγω φοραω νικελενια πατουρα με κλασικο ασημι το υπολοιπο

jackdaniels
03-09-06, 19:44
Ξέρει κανής, αν δεν είναι διερούμενες οι ζάντες, μπορώ να τις βάψω μάυρες με νίκελ πατούρα?

ΔημητρηςΜ3
17-11-06, 00:40
νικελ με τρελα!!

bmw318cabrio
22-01-07, 18:06
νικελ με τρελα!!


:+1: μαζι σου και εγω...

sotiris 328i
22-01-07, 19:40
κλασικες ασημι γιατι ειναι πιο κυμπαρικες!οχι νικελ υπεφερα αρκετο καιρο μεχρι που τις αλαξα.ξεφλουδισανε.

e60///M
22-01-07, 21:39
μαύρα μπράτσα και ασημένιο στεφάνι είναι δύναμηhttp://www.custom-wheels-car-rims.com/Images/Giovana-Ararat-Black.jpg


Σωστος αλλα μην ξεχναμε οτι η Giovanna δεν βγαζει μικροτερες απο 19 και αυτες εκει πρεπει να ναι γυρω στα 22.Τρελα νουμερα.Κατ' εμε μαυρο κεντρο και ασημι στεφανι ειναι για μεγαλα μεγεθη.Μικρενει πολυ η ζαντα με αυτο τον συνδυασμο.
Την καλυτερη εκανες που τελικα πηγες με ασημι...Το νικελο ουτε καν το συζηταω:105whistl :PPP

Chris316
06-03-07, 11:51
Εγώ προτείνω μαύρες με νίκελ στεφάνι. Θα γίνουν τέλειες έτσι. Βέβαια αυτό το προβληματάκι με το ξεφλούδισμα ίσως να το έχεις αλλά δε πολυφαίνεται.

MTB
12-03-07, 14:50
Κλασικό ασημένιο έχουν γίνει εδώ και αρκετά μεγάλο διάστημα..
Ευχαριστώ για όλες τις προτάσεις..
Είχα ξεχάσει πως υπήρχε αυτή η ψηφοφορία..!

Cabriolakias
10-04-07, 13:19
κλασικα το απλο ασημενιο ολα τα αλλα δεν μου αρεσουν μου φαινοναται κιτς:scratchch