PDA

Επιστροφή στο Forum : ΨΑΧΝΩ Ε46 M3!!!HELP ME


evo8santorini
12-11-06, 11:45
kalimera se olous.exo ena evo 8 toumpano gyro sta 450 ps,kai skeftome na alakso kathgoria.thelo kati xlidato kai grhgoroutsiko.dhladh ena m3 e46.eimai anamesa se dyo epiloges,kai edo thelo thn boithia sas.thelo th csl se anthraki ala epidh den thn exo odhghsh exo akousi oti einai dystropo amaksi.einai kai full racing mesa.salonia kai ktl.ti lete?kai h deyterh epilogi einai mia kuria cambrio 04 kai pano montelo fusika kai full xlida.pali se anthraki pou pisteyo einai kai to oreotero xroma se m3.panta kata thn gnomi mou.endiaferome gia antalagh me kanenan apo edo mesa an paizi kati kalo.h alios tha pao geramany na thn paro monos mou.fusika panta me ths dikes sas symboules pou ta kserete.eyxaristo poli...george..perimeno thn symboules sas.kali sas mera...

Christos 330i ///M
12-11-06, 17:02
Αν το μαθει ο Κωστας με το μπλε το EVO8 ξερεις τι εχεις να ακουσεις ε ; ; ;
Ελπιζω να βρεις φιλε αυτο που ζητας . . . !

sheriff
12-11-06, 22:14
Αν το μαθει ο Κωστας με το μπλε το EVO8 ξερεις τι εχεις να ακουσεις ε ; ; ;
Ελπιζω να βρεις φιλε αυτο που ζητας . . . !

και εγω κωστας ειμαι και τωρα που το μαθαινω ξερεις τι θα ακουσει????
καλα ρε ολοι απο Μ3 πανε σε φτερουγα και εσυ θα κανεις το αναποδο?

μην ξεχνας ειναι πισωκουνα το Μ3,το θες ακομη?
ρε αθεοφοβε τι csl λες?δεν τα ειπαμε το καλοκαιρι?και το Μ3 δεν βολευεται στο νησι,θελει δρομο για να δειξει την αξια του


αφου εισαι κοντρακιας και η μοναδικη ευθεια ειναι 400 μετρα τι να κανεις με το Μ3?εκει το εβο ειναι στα καλυτερα του και στροφιλικι τρελο...


θα το μετανιωσεις οχι για την ποιοτητα και την αξιοπιστια αλλα γιατι με το evo κανεις καλυτερες σβουρες:rockon: :rockon:

kapamaru
12-11-06, 23:24
Περιμενε μεχρι το 2010 που θα παρω το νεο Μ3 να σου δωσω το δικο μου

kapamaru
12-11-06, 23:24
κλεινουμε απο τωρα τιμη 40000

Christos 330i ///M
13-11-06, 13:26
και εγω κωστας ειμαι και τωρα που το μαθαινω ξερεις τι θα ακουσει????
καλα ρε ολοι απο Μ3 πανε σε φτερουγα και εσυ θα κανεις το αναποδο?

μην ξεχνας ειναι πισωκουνα το Μ3,το θες ακομη?
ρε αθεοφοβε τι csl λες?δεν τα ειπαμε το καλοκαιρι?και το Μ3 δεν βολευεται στο νησι,θελει δρομο για να δειξει την αξια του


αφου εισαι κοντρακιας και η μοναδικη ευθεια ειναι 400 μετρα τι να κανεις με το Μ3?εκει το εβο ειναι στα καλυτερα του και στροφιλικι τρελο...


θα το μετανιωσεις οχι για την ποιοτητα και την αξιοπιστια αλλα γιατι με το evo κανεις καλυτερες σβουρες:rockon: :rockon:

Κωστα τωρα που ειπες φτερουγα τι μου θυμησες . . .
Το Σαββατο και την Κυριακη που μας περασε πηγα στο event που ειχε
το EVO club στην πιστα των Σερρων. . .
Δεν πηγα επειδη εχω EVO απλα χρειαζοντουσαν ενα κινητο συνεργειο
για τα λαστηχα τους και επηδει ο κολητος μου εχει EVO τον εξυπηρετησα . . . !
Τα ατομα ειναι τρελλα μπεναν με τερμα τα γκαζια στεις στροφες της πιστας . . .
Το ποιο μικρο ηταν 300 αλογα και το ποιο μεγαλο 630 αλογα και ηταν καμια 25 EVO και καμια 20 SUBARU . . . !
Οσον αφορα το τετρακοσαρι δεν παιζωνται δεν ξεκινανε πετανε τα ατιμα τα τετρακουνητα . . . .
Αφου σε μια φαση αρχιζα να αλλαζω γνωμη για τα BMW αλλα μολις
αντικρισα ενα ///M3 τα ξεχασα ολα και επανηλθα στα λογικα μου . . . !
Ειχε καλη φαση και πολυ κοσμο απο Αθηνα,Πατρα,Πρεβεζα,Βολο,Κοζανη,Κιλκις . . . !
Κυριε ΕVO8SANTORINI συμφονω με τον Κωστα . . . !

NICK_M3
13-11-06, 15:05
φίλε μου είμαι άνθρωπος που συνήθως παροτρύνω τον κοσμο να πάρει Μ3...

στην περιπτωσή σου όμως σου λέω απλα ξέχνα το!!!!

εσυ έχεις συνηθήσει τον πόλεμο και τώρα θες να πάς σε μια πιο ήπια κατάσταση...
αν σου αρέσει το αμάξι σου τότε μην κάνεις το βήμα...
αν το έχεις βαρεθεί το Μ3 είναι μια πάρα πολύ καλη αναβαθμιση ποιοτικά απο εκεί που είσαι...!!!πολύ μεγάλη όμως!!!!!!
το csl δεν είναι καθόλου δυστρωπο αλλα αρκετά ακριβο ( τουλάχιστον για την δική μου τσέπη...) και εντελώς πολεμικό!!!!

εγω στην θέση σου θα περίμενα να πέσει λίγο ακόμη το rs4 στην γερμανία και θα το χτύπαγα αλλύπητα!!!!!
μοιάζει πιο πολυ στην φιλοσοφία σου είναι κοντά στα γκάζια σου και τετρακούνα!!!

φιλικα
νικος

red_bmw
13-11-06, 15:42
kalimera se olous.exo ena evo 8 toumpano gyro sta 450 ps,kai skeftome na alakso kathgoria.thelo kati xlidato kai grhgoroutsiko.dhladh ena m3 e46.eimai anamesa se dyo epiloges,kai edo thelo thn boithia sas.thelo th csl se anthraki ala epidh den thn exo odhghsh exo akousi oti einai dystropo amaksi.einai kai full racing mesa.salonia kai ktl.ti lete?kai h deyterh epilogi einai mia kuria cambrio 04 kai pano montelo fusika kai full xlida.pali se anthraki pou pisteyo einai kai to oreotero xroma se m3.panta kata thn gnomi mou.endiaferome gia antalagh me kanenan apo edo mesa an paizi kati kalo.h alios tha pao geramany na thn paro monos mou.fusika panta me ths dikes sas symboules pou ta kserete.eyxaristo poli...george..perimeno thn symboules sas.kali sas mera...
ποσο σκεφτεσαι να πουλισεις το evo?

EVANGELOS
13-11-06, 16:29
φίλε μου είμαι άνθρωπος που συνήθως παροτρύνω τον κοσμο να πάρει Μ3...

στην περιπτωσή σου όμως σου λέω απλα ξέχνα το!!!!
......
εγω στην θέση σου θα περίμενα να πέσει λίγο ακόμη το rs4 στην γερμανία και θα το χτύπαγα αλλύπητα!!!!!
μοιάζει πιο πολυ στην φιλοσοφία σου είναι κοντά στα γκάζια σου και τετρακούνα!!!

φιλικα
νικος

Πάει χάλασε ο κόσμος ... πάντως αν ο φίλος ΔΕΝ έχει πλέον όρεξη για κόντρες και θέλει τα στροφιλίκια του με λίγη - (πολύ...) υπερστροφή και ανάποδα για να χαίρεται δε θα βρεί καλύτερο ... από την άλλη χωρίς Ε.Ο. , Α.Ο. κλπ το Μ3 είναι ΕΞΩ από τα φυσικά του ύδατα...
Με λίγα λόγια αν η ζωή τελείωνει στα 400μ το Μ3 μετά από EVO θα χτυπήσει άσχημα ... αν όμως έχεις άλλα κόζα στο μυαλό σου πάρτο με τα χίλια .... η επιλογή είναι ανάλογη του ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ....

Panoz
14-11-06, 12:57
Post με αγγλικούς χαρακτήρες διαγράφονται. Παρακαλώ να διαβάζονται οι κανόνες.

EVANGELOS
14-11-06, 17:42
Δες ΕΔΩ ....

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?p=83390#post83390

joe
17-11-06, 10:32
δεν είμαι ειδικός για να μιλήσω για γκάζια... όλοι το ξέρεται...
όπως και όλοι ξέρουμε ότι το EVO δεν παίζεται στο δρόμο...
αλλά
το αυτοκίνητο δεν είναι μόνο γκάζι ρε παιδιά...
είναι και εμφάνιση!!!!!!
και όπως και να το κάνουμε, αν έχεις ένα EVO και μια M3 E46 δίπλα-δίπλα
και κάθεσαι και χαζεύεις το EVO εεεε τον θες τον γιατρό σου!!!!!!!!!!

χωρίς παρεξήγηση... μια παρέα είμαστε όλοι... :cheers:

jbtx77gr
17-11-06, 10:40
Post με αγγλικούς χαρακτήρες διαγράφονται. Παρακαλώ να διαβάζονται οι κανόνες.
ΝΑ ΜΑΘΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!:bananasmi

Panoz
17-11-06, 12:11
ΝΑ ΜΑΘΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!:bananasmi

Επίσης διαγράφονται και post με κεφαλαία!