PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ Μ3


nachtblau
02-12-06, 09:40
ρε παλουκαρια ξερει κανεις αν μπαινουν οι 4 εξατμισεις της Μ σε Ε46?η μηπως ειναι καγκουρια?αν ξερει καποιος και τιμη περιπου θα με βολευε!αντε και καλες μπαντες!!

Dim77
02-12-06, 09:48
Δε μπαίνει φίλε, γιατί είναι 1 καζάνι με 4 απολήξεις, το πάτωμα του Μ3 σε εκείνο το σημείο είναι διαφορετικό. Μέχρι και το ρεζερβουάρ είναι πιο μπροστά.
Υπάρχουν λύσεις για τετραπλή απόληξη που έχουν πολλοί βελτιωτές της BMW
όπως G-power π.χ. (Και η schnitzer νομίζω και η kelleners)
Ρίξε μια ματιά στα site τους στο ιντερνετ να δεις

Dim77
02-12-06, 09:51
Α επίσης, όσο για την τιμή θα είναι πολύ ακριβή μάλλον(εδώ το απλό τελικό είναι πανάκριβο) και ναι είναι λίγο καγκουριά κατά τη γνώμη μου.
Απλά της g-power που έχω δεί είναι κανονική εξάτμιση και λειτουργεί κανονικά ολόκληρη. (Δηλαδή το 2ο καζανάκι με τις άλλες 2 απολήξεις δεν είναι μόνο για μόστρα).

alexcsl
02-12-06, 09:51
ρε παλουκαρια ξερει κανεις αν μπαινουν οι 4 εξατμισεις της Μ σε Ε46?η μηπως ειναι καγκουρια?αν ξερει καποιος και τιμη περιπου θα με βολευε!αντε και καλες μπαντες!!

Δεν μπαίνουνε ρε τρελοκομείο :smashtard

Βέβαια υπάρχουνε "λύσεις" που βγαίνουνε τέσσερα TIPS
σαν Μ3, αλλά τις θεωρώ βεβήλωση του αυτοκινήτου.

Στην θέση σου θα έβαζα δύο πολύ διακριτικά TIPS,
και το Individual Nacht Blau μωρό σου θα είναι ΟΚ!

nachtblau
02-12-06, 09:52
ευχαριστω ρε φιλε!επειδη πηγα να βαλω sebring 2μπουκη και μου ζητησαν 550ευρω και μου φανηκαν πολλα!και ειπα να βαλω 4 αν δε βγαινει πολυ παραπανω!δικιο εχεις ρε αλεξ!ολοι θελουμε να τα κανουμε Μ3 αλλα δυστυχω δεν ειναι!κλαψ..

Dim77
02-12-06, 09:59
Κοίτα στο site της G-power αν σου αρέσει τι να πω.
Πάντως δε νομίζω οτι ταιριάζουν στο αυτοκίνητο.
Έχεις 1 πολύ όμορφο αυτοκίνητο, βάλε μια ωραία εξάτμιση (κανονική) και είσαι μια χαρά. Τον πανέμορφο προφυλακτήρα δε τον λυπάσαι να τον σφάξεις για να χωρέσουν τα 4πλά? Δε θα είναι ωραίο.

Christos 330i ///M
02-12-06, 10:11
Βγαζει και η sebring τετραπλη ELIA . . .
Στην συναντηση θα σου πω μια τιμουλα και εγω μην βιαζεσαι οκ ; ; ;
Οπως θα με κανονισεις θα σε κανονισω και εγω . . .