PDA

Επιστροφή στο Forum : F430 - toyota - εγκεφαλικά


alexk
10-12-06, 04:52
Όλα ξεκίνησαν ένα ωραίο απόγευμα στο Dubai. Ο alexk με 4 ώρες ύπνο, σηκώνεται και πάει Σαββατιάτικα στη δουλειά. Κατά τις 2 φεύγει και πάει με santo για φαγητό/βόλτα. Έλα που το ραντεβού με την ξανθιά θεά του alexk ακυρώνεται και σκάει επειγόντως μύτη στη δουλειά στις 5:30 το απόγευμα μαζί με κολλητό santo και παιδεύεται με ινδό που καταστρέφει ένα HP-UX cluster.
Το λοιπόν, κατά τις 22:30 φεύγουμε (ξανθό μωρό alexk έφαγε πόρτα λόγω δουλειάς...) και πάμε για φαγητό. Αφού φίλη είναι εκεί και έχουμε φάει τον άμπακο και έχουμε πιει 1 πότο και 2 σφηνάκια, πάμε ξενοδοχείο όπου έχει φθάσει από αεροδρόμειο συνάδελφος. Επειδή είναι νηστικός πάμε παρακάτω να φάμε, σε ένα λιβανέζικο 24ωρο.

Και πάνω που καθόμαστε, πάνω που είμαστε λίγο κάπως (ειδικά εγώ) σκάνε τα εγκεφαλικά. Σκάει πιτσιρικάς με κόκκινο F430. Μας έχουνε πέσει τα σαγόνια... Έχουμε μείνει εντελώς μαλάκες. Έχουμε λιώσει να το χαζεύουμε και όλο κουνάμε το κεφάλι μας. Οι πιτσιρικάδες παίρνουν το φαγητό τους και έρχονται μέσα. Τυχαίως, κάθονται κοντά μας. Βλέποντας ότι έχουμε κάψει, μας ρωτάει άν μας αρέσει το αμάξι. Και του λέμε ναι, βγάζοντας κάτι κραυγές. Τέσπα, περνάνε 15 λεπτά με το 430 σε απόσταση αναπνοής και εμείς να είμαστε ένα βήμα από την εντατική.

Τελειώνουμε... το φαγητό και πάνω που είναι να φύγουμε, είναι να φύγουν και τα παιδιά. Τους ρωτάει ο santo άν μπορούμε να τραβήξουμε video το αμάξι. Λέει το παλικάρι, ναι βεβαίως. Τρέχουμε σαν τρελοί και βγαίνοντας έξω το παλικάρι έχει βάλει μπροστά το αμάξι ενώ εγώ φτάνω με την κάμερα εκεί και επιμένει να μπω μέσα να κάτσω για να το ακούσω. Εγώ ντρέπομαι να κάτσω στο έργο τέχνης αλλά επιμένει. Και μπαίνω, πολλά τα εγκεφαλικά. Μπαίνει και ο santo συνοδηγός. Κάνω το κάθισμα πίσω και κάθομαι κανονικά. Έχω πάθει σοκ. Βλέπω κόκκινα τιμονάκια κόκκινα όλα και κάτι ασημί αλουμίνια και carbon. Δίνω την κάμερα στο santo για ναβλέπω καντράν. Έχω θολώσει, δεν βλέπω τίποτα μόνο ένα στροφόμετρο, και το κουμπάκι με τα settings του μοτέρ στο τιμόνι. Ρωτάω το παλικάρι άν μπορώ να πατήσω το γκάζι και λέει ναι. Και δίνω γκαζιές. Κάτι εγκεφαλικά κύτταρα με αποχαιρετούν για πάντα... Είμαι πλέον καμμένος. Είμαι όριο να κουμπώσω όπισθεν και να φύγω. Ο κολλητός μου είναι μέσα, το 430 είναι μουνάρα και σιγά που θα μας πιάσουν. Ας φάμε και φυλακή ρε αδερφέ, το αξίζει.

Ακόμη μια φορά η λογική με συνεφέρνει (πατέρα εσύ φταις για όλα) και βγαίνω έξω και πιάνουμε συζήτηση. Ρωτάει άν έχει πολλά 430 στην Ελλάδα. Λέω όχι, δεν έχει τόσα. Και μας λέει το θεϊκό "εδώ έχει πολλά, είναι το ίδιο με το toyota". Σοκ....

18 χρονών το παλικάρι και μου λέει να πώ στον provider να φτιάξει το δίκτυο γιατί δεν μπορεί να παίξει καλά video games...Του λέω να αφήσει τα video games και να πάρει το 430 να οδηγήσει.

Έχουμε καεί... τελείως. Το πρωί ξύπνησα και προσπαθούσα να πείσω τον εαυτό μου ότι δεν είχε συμβεί αυτό. Αλλά είχε συμβεί.

santo βάλε το video (http://www.youtube.com/watch?v=JdAxZB2G2WI).

santo
10-12-06, 07:46
Φίλε Άλεξ.. έτσι είναι..
Σκέψου τώρα να μήν μας είχε πάρει ο χαμπίμπι και να πήγαινες βολτάδα με την ξανθούλα σου.. λέω εγώ τώρα.. αυτό το τρελλό γεγονός.. μπορεί να μην είχε συμβεί....

Αλλά ας γυρίσουμε στην "πραγματικότητα"... όσο μπορούμε δηλαδή γιατί είναι δύσκολα ακόμα να το ξεπεράσουμε.. :icon11:

Παιδιά όταν δείτε το βιντεάκι, θα καταλάβετε γιατί πάθαμε σόκ.. όταν είδαμε αυτό το παιδάκι να βγαίνει από το 430.. ΓΚΟΟΟΟΛ!!... Εγώ μόνο που δεν έπαθα εγκεφαλικο.. τέσπα.. τελικά αποδείχθηκε πολύ σωστός.. και καλό παιδάκι.. και μας άφησε να μπούμε μέσα.. και να πάθουμε τα πολλαπλά εγκεφαλικά.. τι να πείς.... ο άλεξ πως μπόρεσε και έγραψε τόσα πολλά.. μιλάμε.. εγώ δεν έχω λόγια..!!!
Και είναι μόνο ι 2η μέρα που είμαστε παρέα εδώ στο Ντουμπάι.. Έρχονται και πιο χοντρά!!!!
Εάν και δεν έχω κάποια επίσημη ενημέρωση, νομίζω πως καλά θα περάσουμε και την ερχόμενη εβδομάδα!!!

M3Convertible
10-12-06, 10:37
Εάν και δεν έχω κάποια επίσημη ενημέρωση, νομίζω πως καλά θα περάσουμε και την ερχόμενη εβδομάδα!!!

Ααααααχχχχχχ τι τραβάμε……. Άντε βρε Santo μπορεί να σε κάνει βόλτα και καμιά πιτσιρίκα με Entzo:bugeye: …..που ξέρεις καμιά φορά.
Ααααα να σε ρωτήσω και κάτι άλλο…..θα γυρίσεις ή θα μείνεις εκεί;;;;

NICK_M3
10-12-06, 11:11
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:


αντε γεια!!!!

βιντεο τωραααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Dim77
10-12-06, 11:18
Βίντεο τώρα +1000000000000000

Και παιδιά μήπως να φύγετε από αυτό το σατανικό μέρος!!
Θα πάθετε καμμιά ζημιά (ή μήπως είναι αργά?) :)

santo
10-12-06, 12:08
ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ (http://www.youtube.com/watch?v=JdAxZB2G2WI)
Δείτε και κλάψτε μαζί μας!!!!
Να γίνει μπάξιμο τουρ στο Ντουμπάι!!!:rofl2:

M3Convertible
10-12-06, 12:44
ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ (http://www.youtube.com/watch?v=JdAxZB2G2WI)
Δείτε και κλάψτε μαζί μας!!!!
Να γίνει μπάξιμο τουρ στο Ντουμπάι!!!:rofl2:

NO COMMENT……

Πάω στην αποθήκη να πάρω το σφυρί για να σπάσω τον υπολογιστή μου.

Action Man
10-12-06, 16:41
Πώς έκανε έτσι το γ@μηδι....:help:

kostsour
10-12-06, 19:03
Έχετε ακούσει το φεύγω για Ντουμπάι bye μωρό μου bye??
Ε αυτό αρμόζει!!

kostsour
10-12-06, 19:08
Την ημέρα των γενεθλίων μου είχα συναντήσει έναν μεγάλο σε ηλικία τυπά με μία κίτρινη F430. Του ζήτησα αν μπορεί να το βάλει μπροστά και να πατήσει μία γκαζιά και δέχτηκε. Απλά ακούστε!! Ανεβάζω το βίντεο!

VanVIC
10-12-06, 19:29
Είναι να μην κυκλοφορείς στο Dubai αν δεν ξέρεις τί σε περιμένει.
Εχω ταξιδέψει αρκετά αλλά τόσα υπεραυτοκίνητα μαζεμένα στο ίδιο μέρος δεν έχω ξαναδεί πουθενά, ούτε καν έξω απο το καζίνο του Monte Carlo.

Για να πάρετε μια γέυση, ήμουν στην έρημο σε μια καλά οργανωμένη όαση, in the middle of nowhere, και περπατάω (βράδυ, σκοτεινά) για να πάω στο υποτυπώδες parking και να επιβιβαστώ στο ανοιχτό ηλεκτροκίνητο αυτοκινητάκι (σαν αυτά του golf) για να με πάει στο διπλανό resort (bab al shams, ίσως ο Santo και AlexK ξέρουν...).
Μέσα στην ησυχία και το σχεδόν απόλυτο σκοτάδι (μόνο πυρσοί υπήρχαν) ακούω να πλησιάζουν moter που ουρλίαζουν (αν το περιγράφω σωστά). Ο θόρυβος (ιερόσυλε!) όλο και μεγάλωνε όσπου σκάνε τα "λουλούδια"...
Λοιπόν ήταν τα εξής τέρατα:
Εnzo Ferrari (ναί, ναί, ναί) κόκκινη,
Lamborgini Diablo κίτρινη,
Aston Martin DB9 μπορντώ μεταλλικό,
Bentley (αυτή η καινούργια η coupe) σε σκόρο μπλέ μεταλλικό
και...
Mercedes-McLaren ασημί

Τί άλλο θέλουν να δούν τα μάτια μας. Εκέι ήθελα να μείνω (τελικά γύρισα στο ΒΜW).
Σημείωση: υπήρχαν και αυτόκίνητα συνοδείας: Infinity SUV (πολύ ωραίο είναι ειδικά με τις ζάντες 20") και κάτι Cadillac SUV.

Οι οδηγοί τω ν ανωτέρω μάθαμε οτι ήταν πρίγκηπες που πέρασαν για ένα μεζέ...

Ονειρα γλυκά σε όλους μας.

Τελικά αυτή η αρρώστια με τα αυτοκίνητα, έχει γιατρειά?

kostsour
10-12-06, 20:44
Μια αδιάκριτη ερώτηση...
τι πάτε και κάνατε στο Ντουμπάι????

kostsour
10-12-06, 21:01
Το λινκ που σας έλεγα με μερικές φώτος!!

http://www.youtube.com/watch?v=Kx2BRUSaayw

keep listening!!

EVANGELOS
10-12-06, 21:22
EΛΕΟΣ .... Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΕΤΡ-ΑΙ-ΛΕΟΣ ....

Είναι πολλά τα λεφτά από τα πετρέλαια Σπύροοοοο.... , Αλέξη συνεργείο στο Ντουμπάι ... να γίνει λέω ....

santo
11-12-06, 03:30
Όπως έχετε καταλάβει το γεγονός μας έχει σοκάρει αρκετα..
και το συζητούσαμε πάλι εχθές στο βραδυνό μας με alexk και νομίζαμε πως ήταν όνειρο.
Ο νέος φίλος μας Χουσείν έστειλε μύνημα και είπε θα περάσει για καφέ τις επόμενες μέρες με το "Toyota"!!!
Εμείς του είπαμε πρέπει να βρούμε την αιτία του προβλήματος για το αργό ίντερνετ, και να πάμε σπίτι του να δούμε την εγκατάσταση της γραμμής του, που περνάει μέσα από το ΓΚΑΡΑΖ!!!!! Θα σας έχουμε ενήμερους !!!:deal:

alexk
11-12-06, 04:48
Φίλε γιατί τα μαρτυράς όλα...
:)

santo
11-12-06, 12:58
Ε εντάξει δεν τα λέω και όλα!!!:friday:

Panoz
12-12-06, 10:18
Χμμμ...έχω ακούσει ότι η Emirates κάνει καλό ταξίδι!!!

alexk
19-01-07, 08:28
Χθες, βγήκαμε τη βολτίτσα μας. Αφού φάγαμε στο Emirates towers, πήγαμε μία βόλτα στην "παραλιακή" να χαζέψουμε κανένα αμαξάκι.
Αφού λοιπόν είδαμε SLR, Murcielago, Gallardo, M3, M5, 996 GT3 κτλ κτλ

Πετύχαμε και 2 Carrera GT. Ένα μαύρο, ένα λευκό. Παρκαρισμένα στο δρόμο, το ένα πίσω από το άλλο. Επειδή τα εγκεφαλικά ήταν πολλά σταματήσαμε να τα θαυμάσουμε...

Και ιδού, το θαύμα. Τα παιδιά που τα είχαν, ήταν σε κάποιο φιλικό τους σπίτι, και βγήκαν για να φύγουν. Οπότε, μιλήσαμε με τον ιδιοκτήτη του λευκού, που βγήκε πρώτος. Abdullah το όνομά του, πολύ καλό παιδί. Πολύ φιλικός, το έβαλε μπροστά το εργαλείο να το ακούσουμε (του ζητήσαμε να το ακούσουμε, να το πάρουμε και video γιατί ο ήχος τού είναι λίγο.... θέλω να πεθάνω τώρα).
Μετά φυσικά, έφυγε λίγο αντρικά και ο santo έχασε επαφή με το περιβάλλον...

Δείτε videaκι. Αυτά συμβαίνουν μόνο στο Dubai.

Περαστικά σας! (http://www.youtube.com/watch?v=3ViVb8uEG-U)

Dim77
19-01-07, 08:33
τα εγκεφαλικά ήταν πολλά!!!
Περαστικά μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mpikounis
19-01-07, 08:43
Συγνώμη, αλλα η φωτο με τα 2 GΤ το ενα πισω απο το αλλο παρακαρισμενα σε δρομο ειναι συλλεκτικη! Δεν νομιζω οτι υπαρχουν πολλα "ζευγαρια" τετοια που να μην ειναι δημοσιογραφικα ή της Porsche.

bmw318cabrio
19-01-07, 08:46
ρε παιδια δηλαδη εκει μονο τετοια αμαξια εχει??δηλαδη οι φτωχοι τι εχουν??απλα BMW και Merc??αμαν θα τρελλαθω..εφυγα για δουλεια εκει κατω με τους σειχιδες...το videaki ειναι θεικο...μπραβο παιδια που ειχατε το θαρρος να το τραβηξετε..

kacey
19-01-07, 08:53
Ρε δεν πατε στο διαολο πρωινιατικα...:banhim: :twak: :icon11:

alexcsl
19-01-07, 08:56
για κάντε μας την χάρη ρε παλικάρια..

ΥΓ Αν γυρίσετε πίσω, θα είστε για πολλές μπουνιές!!

Strax
19-01-07, 09:10
Καλά δεν είναι και Μ3, αλλά θα το ανεχτούμε και αυτό!!

Υ.Γ. Μην γυρίσετε, θα έχει μπλόκο στο αεροπόρτο!

santo
19-01-07, 09:13
Σόρρυ παιδιά... αλλά επειδή όλη την εβδομάδα μας πάει λίγο αίμα από δουλειά...
το ΣΚ θα καλοπεράσουμε.....
Οπότε θα βγούν πολλές φώτος-βίντς....
Έσω έτοιμος!!!
Βγαίνει ο GR-παπαράτσι-santo!!:dance:

Panoz
19-01-07, 09:19
Καιρό είχε να μου σηκωθεί η τρίχα (και κάτι άλλο...) απο ήχο αυτοκινήτου....Έλεος δηλαδή....:screwy:

NICK_M3
19-01-07, 09:23
μονο ενα πράγμα εχω να πω....


ΓΑΜΙ@ΣΤΕ!!!!!!!!!!!

αχ δεν μπορω άλλο να ακούω και να βλέπω....τα εγκεφαλικά θα με στείλουν απο τώρα και ειμαι και νεος ακόμη.....

δεν κατεβαίνω κάτω....με τίποτα θα πλακώσω κανα βλαμένο στο ξυλο θα του πάρω το αμάξακι και μετα θα σαπίσω στο dubai στην φυλάκα με τους ινδους παρέα......

ε ρε πούστ! μου τι μας κάνετα κάθε φορά.....

bmw318cabrio
19-01-07, 09:26
προχτες που πηγα στην Autoglum για μια δουλεια ητανε ενας πιτσιρικας 20 χρονων με μια ENZO...και κανονικοτατα ελληνικες πινακιδες..εεε τι να πω..κριμα που δεν ειμαι βιομηχανος ισως??

Christos 330i ///M
19-01-07, 09:34
Nick M3 μην ξεσπας ερχωνται και καλυτερες μερες . . . !

optostyle
19-01-07, 09:58
θεουλη μου,οταν πεθανω φροντισε ο παραδεισος να ειναι γεματος απο τετοια πραγματακια μπας και βρω την γιατρεια μου μεταθανατον

MPOWER
19-01-07, 11:52
Πωλείται Μ3 Cabrio....μπλα-μπλα-μπλά, κάτι άλλα παλιάμαξα που έχω, ο σκύλος μου (ο μικρός)....και ότι άλλο έχω, σε τιμή ευκαιρίας, ή ανταλλάζονται με ένα εισιτήριο one way για DUBAI.
Δεν θα έρθετε πίσω ρε κωλάκια...θα σας δείξω εγώ!!!!

alexcsl
19-01-07, 12:06
ο σκύλος μου (ο μικρός)....

Να δώσεις το μεγάλο σκύλο, τον εκνευριστικό!
Και το λιοντάρι..

kostsour
19-01-07, 13:31
Έλεος μ αυτό το κράτος πια...
στραγάλια είναι???

Action Man
19-01-07, 15:14
Tούμπανο το όχημα και ο ήχος ειναι.....αλλού...!

alexk
19-01-07, 21:10
Άν ακούσει κάποιος προσεκτικά το videaκι θα δει ότι ο φίλος με το GT, όταν το βάζει μπροστά μου λέει να κάτσω μέσα... Αλλά δεν έκατσα, γιατί ο santo ξέρει τι θα έκανα.

Και SLR έχω όμως... Η πλάκα είναι που μου λέει ο παρκαδόρος "μπορείτε να το πάρετε", "που να το πάω?" λέω εγώ, "να φύγετε...", "μα δεν είναι δικό μου ρε μεγάλε!!!".
ΓΚΟΛ, ακόμη μια μέρα κρατιέμαι. Ας όψεται η αυριανή βόλτα με το 430 του Χουσεϊν, θα είχε γίνει "Αλέκος", ο Αλέκος!

Μου πάει το SLR, αλλά επειδή είμαι πιο racing τύπος, επιμένω ότι το όχημά μου είναι το M3 CSL.

ΥΓ : εμείς υποφέρουμε πιο πολύ παιδιά, εδώ. Ξέρεις τί είναι να έχεις τα χεράκια σου στις πλαϊνές εξατμίσεις του SLR και να νιώθεις την συμπίεση και τα ζεστά καυσαέρια??? ΜΑΡΤΥΡΙΟ

EVANGELOS
19-01-07, 21:15
goal ... 10-0

Christos 330i ///M
19-01-07, 22:06
alexk εχω μια απορια γιατι δεν την πηρες και να φυγεις ; ; ;
Τρομερο εργαλειο . . .
Πολυ μουρη . . .

swstos330Ci318is
19-01-07, 22:21
Παιδια τι εργαλεια ειναι αυτα, εγω παντως δακρυσα μολις ακουσα ηχο απο carrera gt απλα απο αλλο πλανητη.Απολαυστε τα εργαλεια στον παραδεισο που ειστε γιατι μολις ερθεται Ελλαδα, Μ3 και πολυ μας ειναι!!!

bmw318cabrio
20-01-07, 00:24
Alexk εσυ εισαι αυτος διπλα στο SLR??καλα ητανε μονο του και δεν το πηρες να φυγεις???αμαννννννν!!!!ρε παιδια εσεις που ειστε εκει θελω να μοτ πειτε το φτηνοτερο αμαξι ποιο ειναι δηλαδη????Audi A4???BMW 316??ελεος!!!

propeller
20-01-07, 18:06
Αλεξη???
να στο πω απλα??
ΜΑ-ΜΙ-ΣΟΥ!

Panagiotis
21-01-07, 00:31
αυτά είναι!!

santo
21-01-07, 22:33
Μερικές φώτος από το προηγούμενο βράδυ.. σε ένα Λιβανέζικο.. με 2 ωραία μωρά.. να χορέυουν και να τραγουδάει η μία!!!

:love:

alexk
21-01-07, 22:41
Μερικές φώτος από το προηγούμενο βράδυ.. σε ένα Λιβανέζικο.. με 2 ωραία μωρά.. να χορέυουν και να τραγουδάει η μία!!!

:love:

Πολλά τα φουντώματα...
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Για να μην πώ που είμασταν για ποτό εχθές... γιατί θα έχουμε την πρώτη ομαδική μετανάστευση φόρουμ στην ιστορία.

ΥΓ1 : το έχουμε κάνει εκπομπή gala το φλόρουμ!!!
ΥΓ2 : το πρώτο "για-το-δύο" που θα βρώ, το έχω μπάξει τρελό video για το μπατζανάκη!!! :jumpgirl:

bmw318cabrio
21-01-07, 22:44
Santo και ALEXK ενα εχω να σας πω...αμα ερθετε στο μαγαζι που δουλευω εγω δεν σας σερβιρω..ειστε απαραδεκτα ρε τσ@γλ@νι@..τι μας κανετε τετοιες δυσκολες ωρες ε?????ερχομαι τωρα εκειιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!

Christos 330i ///M
21-01-07, 22:46
Καλα λενε οι φιλοι σου santo φαινεσαι σοβαρος αλλα εισαι ενας
πουτ@νι@ρης αστα να πανε μπραβο δειξε τι θα πει Ελλαδα ρε!!!!!!!!!!!

santo
21-01-07, 22:55
Καλα λενε οι φιλοι σου santo φαινεσαι σοβαρος αλλα εισαι ενας
πουτ@νι@ρης αστα να πανε μπραβο δειξε τι θα πει Ελλαδα ρε!!!!!!!!!!!

No comment
:takecover

S38B38 Monsta
22-01-07, 09:28
Καλά παιδιά έχω ρίξει ΤΟ γέλιο με σας τους δυο. Να στε καλά και να περνάτε πάντα καλά!

Αλεξ, στη περιγραφή του 1ου post σου με είχες διπλωμένο στο πάτωμα, αλλά όταν είδα και το βιντεο με το GT και την έκφραση του Σπύρου στο τέλος με αποτελειώσατε. Το χω και το βλέπω όλη μέρα, έχω ξεραθεί στο γέλιο!!! :icon18:

Dark_Niaou
22-01-07, 10:33
Ρε παιδιά κανονιστε να εισαστε κάτω όταν θα κατέβω και εγώ.... Θέλω ένα τουρ σε αυτά τα μέρη.... Πληρώνω όσο όσο!!!! και το βρακί μου λέω χαρίζωωωωωωωωω

PANOSAG
22-01-07, 11:18
Λοιπόν η επόμενη συνάντηση του φόρουμ προτείνω να γίνει εκεί. Τι Β.Ευβοια λέμε τώρα !!!:dance:
Άγγελε πάρε προσφορές ......χαχαχα

Dark_Niaou
22-01-07, 11:50
Πανο μην γελας καθόλου.... Κατα 99% θα ειμαι Μ. Εβδομάδα στο Ντουμπάι...

alexcsl
22-01-07, 12:33
ΥΓ2 : το πρώτο "για-το-δύο" που θα βρώ, το έχω μπάξει τρελό video για το μπατζανάκη!!! :jumpgirl:

Ευχαριστώ μπατζανάκη που θα εκλπηρώσεις
την παραγγελιά μου!

ΥΓ Σάντο να κρατάς εσύ την κάμερα, γιατί
είμαι σίγουρος ότι θα ουρλιάζει και τρέμει σαν το ψάρι!

s_d
22-01-07, 15:04
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!


den nomizw oti xreiazontai pairetero ekshghseis!!!:bugeye: :bugeye: :bugeye:

santo
18-02-07, 19:55
Ένα Νισάν Πατρόλ... πατάει με Μουρτσιελάγκο...
http://www.youtube.com/watch?v=RdT4xL_SaH8

Και σε λίγο θα μπούν και άλλα βίντεο.. με τέτοια θεριά.. Ελπίζω να μπορέσω να βιντεοσκοπήσω Carrera GT..
Σήμερα πέτυχα μία κόκκινη και απο πίσω ήταν ένας φίλος με λευκό GT2 RS... με πολύ κάρμπον.. :bricks1:
¨ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΜΠΟΥΝΟ!!!!

vasilis-E36
19-02-07, 01:13
παιδια βαλτε κ αλλες φωτο!!!

JimPik
06-03-07, 16:51
ειχα λιγο χρονο να σκοτωσω...δεν με πεταγα απο το παραθυρο????

http://www.youtube.com/watch?v=4DkfTmnRB4Y&mode=related&search=

τα περισσοτερα ειναι Ντουμπαι...:icon11:

εχω μαθει το τραγουδι απεξω....