PDA

Επιστροφή στο Forum : Δαχτυλιδια για το καντραν!


nachtblau
21-12-06, 08:34
Ηθελα να ρωτησω αν εχει βαλει καποιος τα νικελ δαχτυλιδια στο καντραν και αν ειναι ευκολα στην τοποθετηση τους!

konas
21-12-06, 10:56
Δεν έχω βάλει αλλά θυμαμαι ότι στο παρελθόν σε κάποιο άλλο thread το θεμα έχει ξανασυζητηθεί και μάλιστα γράφτηκε και η διαδικασία.

Για κάνε ένα search στο site (υπάρχει η επιλογή search στη μπλε μπάρα παραπάνω) και πιστεύω θα το βρείς.

autodream
21-12-06, 14:24
Δεν ειναι κατι το δυσκολο απλα θελει προσοχη στο ξεκουμπωμα γιατι τα ε46 δεν εχουν λαμπες στο καντραν οπως το ε36 αλλα led οποτε εκει θελει ολη την προσοχη.Γιατι ρε φιλε μου ομως δεν τα τοποθετεις απο εκει που θα τα παρεις και ουτε ταλαιπωρια ουτε αγχος.Για να μην κανουμε και διαφημηση τσεκαρε αυτη την διευθυνση και δες αν σε συμφερει.www.autodreambmw.gr
Aν παλι τα εχεις ηδη παρει στειλε μου μυνημα στο www.autodream_bmw@yahoo.gr και θα σου πω εγω βημα -βημα τι πρεπει να κανεις για να τα τοποθετησεις.
Δεν ειναι κατι το δυσκολο αλλα θελει προσοχη και πολυ μερακι και οχι βιαστικες κινησεις.
Για οτι θελεις επικοινωνησε μαζι μου κατα προτιμηση στο προσωπικο μου e-mail που το τσεκαρω συνεχεια.
Φιλικα
Νικος.

kostsour
21-12-06, 17:37
Εγώ τα έβαλα σε Ε46.
Μόνος μου δεν τα κατάφερα να πω την αλήθεια γιατί μπαίνουν ανάποδα (ελπίζω νακαταλαβαίνεις τι εννοώ) αλλά δεν είναι και κάτι το τραγικό. Τα είχα στο πίσω κάθισμα και όταν πήγα στον Σπανό για κάτι άσχετο με πήρε τηλ και με ρώτησε αν είναι για μένα και αν θέλω να τα βάλει. Τα έβαλε τέλεια και τσάμπα.

Christos 330i ///M
21-12-06, 18:25
Ηθελα να ρωτησω αν εχει βαλει καποιος τα νικελ δαχτυλιδια στο καντραν και αν ειναι ευκολα στην τοποθετηση τους!

Τα εχω εγω ρε Ηλια γιατι δεν με ρωτησες εχθες που πιναμε καφε ; ; ;
Ευκολο δεν ειναι τιποτα . . . !

nachtblau
22-12-06, 08:11
το ξεχασα ρε φιλαρακι!θα σε παρω τηλ!μηπως ρωτησες για σκουπα?