PDA

Επιστροφή στο Forum : Ζητουνται...


Lil
22-03-07, 21:39
για ε36

Προφυλακτηρας μπροστα Μ
Μασκα
Προβολακια
Φαναρια
Αριστερο Φτερο
καρδιες


καθως και δουλεια.... αμεσα...
ευχαριστω...

α κ προσοχη οταν βρεχει,,,,

Snoopy
22-03-07, 21:41
Περαστικά. Πώ Πώ.... κρίμα...

bmw318cabrio
22-03-07, 21:48
για ε36

Προφυλακτηρας μπροστα Μ
Μασκα
Προβολακια
Φαναρια
Αριστερο Φτερο


καθως και δουλεια.... αμεσα...
ευχαριστω...

α κ προσοχη οταν βρεχει,,,,


Φιλε Μανο καταρχας να ξερεις οτι δεν πρεπει να ανησυχεις γιατι ειμαστε διπλα σου(σαν καλοι φιλοι)...ο πανθηρας θα ξαναγινει οπως και πριν...Παντως καποιος εδω μεσα δινει ολα αυτα που ζητας με 500 ευρω εκτος απο φτερο...

Fairytale
22-03-07, 22:08
Δεν το πιστεύω... το ματιάσαμε το αμάξι με τα πίσω φώτα... Κρίμα...
Αλλά μόλις το φκιάσουμε ε..? Το κομβόι για τα Σπάτα μεγαλώνει!!!
C U out there

Dim77
22-03-07, 22:10
Φίλε Μάνο, κρίμα...Όμως το σημαντικό είναι να μη χτυπήσεις εσύ! Το αμάξι φτιάχνεται.
Σύντομα θα γίνει όπως και πρίν!!:) όπως λεέι και ο φίλος fairytale:)

Lil
22-03-07, 22:31
και για οσους αναρωτιουνται...

katevaina enan dromo pou ton exw kanei apoires fores.... epeidh ginotan theominia den etrexa enw
synithws katevainw me kamia 100ara aythn th fora pigaina me 50.... sthn teleytaia strpofh deksia peripou 45-60 moires
strivw kai to amaksi synexise na pigainei eytheia,,,, evlepa ta fwta aytonwn pou erxontousan apo to antitheto.... to
kontrolarisa ligo me ta frena kai to riksa panw stin diaxwristiki nisida kai stin pinakida pou eixe panw.....
.... h zhmia einai ayta pou zhtaw sto thread... + stravomeni zanta kai den kserw an exw parei psalidi....

sorry για greeklish ελα εκανα copy-paste δεν αντεχα να τα ξαναγραφω

Fairytale
22-03-07, 22:41
Καταρχήν ηρέμησε... Η παλιοί έλεγαν ότι:
"όσα φέρνει η ώρα και η στιγμή δεν τα φέρνει ο χρόνος όλος"...
Ε όσο να πεις παλιοί είναι κάτι ξέρουν παραπάνω.
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΙΚΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΜΟΣ. Και δεν υπήρξε οπότε...
C U out there

str2004
22-03-07, 23:01
Φιλε μου αυτο που εχει σημασια ειναι πανω απ' ολα να' σαι εσυ καλα .....τωρα θα μου πεις οταν "βγαινεις σωος και αβλαβεις" αρχιζεις και βλεπεις €€€€€ μπροστα σου ......αντε και καλα να τα εχεις !!!!! Αν ομως ΔΕΝ τα εχεις ...εεε σε πιανει λιγο το παραπονο και το γαμωτο. ( τα εχω περασει παλιοτερα και μου τα θυμησες :):) ) . Φιλε μου σου ευχομαι να κανεις την "Μπουμπου" σου ακομα πιο ομορφη απ' οσο την ειχες.....:) :)

sot
22-03-07, 23:07
Φίλε είχα και γω παρόμοιο περιστατικό και μου είχε ραγίσει η καρδιά αλλά όπως λένε και τα παιδιά όλα φτιάχνονται λαμαρίνες είναι αφού δεν έπαθε κανείς τίποτα υπομονή θέλει και όταν το δεις φτιαγμένο θα σου φύγουν όλα , συμβαίνουν αυτά μην τρελαίνεσαι είναι μέσα όλα στο παιχνίδι

konc
23-03-07, 13:42
Μην τρελαίνεσαι, στο πρόγραμμα είναι όλα. Τι να πούμε και εμείς!
Εσύ είσαι καλά και το αμάξι απ' ότι κατάλαβα δεν έχει τίποτα σοβαρό, οπότε όλα γίνονται όπως πριν..

autodream
23-03-07, 14:22
Μανο τι να πω ,να χαιρεσαι που δεν επαθες εσυ τιποτα .Μου φαινεται πως δεν ειναι να βγαινουμε εξω με βροχη ,δεν μας θελει.Μην στενοχωριεσαι θα φτιαχτει παλι και θα ειναι κουκλακι.
Φιλικα Νικος

Sp!ros G
23-03-07, 14:23
Α ρε Μανο μ*λ*κια επαιξε!μην στεναχωριεσαι ομως,αμα ηταν να στεναχωριομαστε για τις λαμαρινες τοτε τι θα επρεπε να κανουμε για τους ανθρωπους!!!περαστικα ειναι ολα!!

Chris316
23-03-07, 14:45
Μάνο τι να σου πω εγώ τώρα? Τα δικά μου πάντως τα ξέρεις. Αν θες μπορώ να σε βοηθήσω σε κάποιες τιμές πχ. μάσκα με καρδιές 120 ζεστά από μετάχειρα. Έχω κι άλλα αν θες. Τα ίδια τα έψαχνα κι εγώ πριν από 2 μήνες. Κουράγιο.

Lil
23-03-07, 14:58
6749
6750
6751
6752
6753
6754
6755
6756

konc
23-03-07, 17:08
καθως και δουλεια.... αμεσα...
ευχαριστω...


Δεν ξέρω τι ψάχνεις, αλλά αν σε ενδιαφέρει καφετέρια στο Χαλάνδρι και δεν έπαιζες στο "Η ωραία και το τέρας" στο ρόλο του τέρατος, αύριο κιόλας δουλεύεις...

Snoopy
23-03-07, 17:49
:+1: Δεν ξέρω τι ψάχνεις, αλλά αν σε ενδιαφέρει καφετέρια στο Χαλάνδρι και δεν έπαιζες στο "Η ωραία και το τέρας" στο ρόλο του τέρατος, αύριο κιόλας δουλεύεις...

Ο άνθρωπος είναι ΘΕΟΣ.

ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ...

ΜΠΡΑΒΟ στον KONC που εκτός απο συμπαράσταση, έχει και χιούμορ και είναι και πολύ εντάξει παιδί.


Μπράβο. Αυτό το post μέτρησε.
:+1:

Lil
23-03-07, 18:19
xaxa... konc εχεις pm

Fairytale
23-03-07, 20:24
Δεν ξέρω τι ψάχνεις, αλλά αν σε ενδιαφέρει καφετέρια στο Χαλάνδρι και δεν έπαιζες στο "Η ωραία και το τέρας" στο ρόλο του τέρατος, αύριο κιόλας δουλεύεις...
Τι είπε ο άνθρωπος τώρα... Δεν το πιστεύω το τι διαβάζω...
Άλλη μια φορά έφαγα έκπληξη όταν ένα άλλο μέλος έγραψε ότι πάει Γερμανία και ρώταγε αν υπάρχει κάποιος που θέλει να κάτι, να του το φέρει αυτός.
Αλλά εσύ πήγες πολύ παραπέρα...
Πρέπει να σε γνωρίσω απο κοντά εσένα...
Μην σου πω να το κάνω στέκι το μαγαζί σου (...για να μην πω να το κάνουμε τακτική συνάντηση δηλαδή -αν και δεν ξέρω αν αυτό σου βγει σε καλό στο τέλος).
Εύγε φίλε :+1: :+1: :+1:.
C U out there

Christos 330i ///M
23-03-07, 20:53
Τι είπε ο άνθρωπος τώρα... Δεν το πιστεύω το τι διαβάζω...
Άλλη μια φορά έφαγα έκπληξη όταν ένα άλλο μέλος έγραψε ότι πάει Γερμανία και ρώταγε αν υπάρχει κάποιος που θέλει να κάτι, να του το φέρει αυτός.
Αλλά εσύ πήγες πολύ παραπέρα...
Πρέπει να σε γνωρίσω απο κοντά εσένα...
Μην σου πω να το κάνω στέκι το μαγαζί σου (...για να μην πω να το κάνουμε τακτική συνάντηση δηλαδή -αν και δεν ξέρω αν αυτό σου βγει σε καλό στο τέλος).
Εύγε φίλε :+1: :+1: :+1:.
C U out there


:+1:
Μπραβο αγορινα εισαι πρωτος . . .

teothekid
23-03-07, 22:58
Φτου γ@μω το...............δεν πειραζει ρε (για τον Lil'):nixweiss:
Μπραβο ρε, αυτος ειναι ΑΔΕΡΦΟΣ (για τον konc):+1:

Johnyb
23-03-07, 23:08
Κρίμα φίλε το αμάξι αλλά να χαίρεσαι που δεν έγινε τίποτα παραπέρα οι λαμαρίνες ξαναγίνονται,άλλα είναι που δεν φτιάχνουν...

konc
24-03-07, 03:01
Παιδιά γύρισα από τη δουλειά και διαβάζοντας τα post με αφήσατε λίγο... κάπως! Μαγαζί δεν έχω (ευτυχώς δηλαδή...) αλλά δουλεύοντας σχεδόν 10 χρόνια βράδυ στο Χαλάνδρι έχω καλά... pr :) Θα μιλήσω με pm με τον ενδιαφερόμενο να πάμε μια περατζάδα από τα γνωστά μαγαζιά να κάνουμε κάτι. Σιγά, κάπως έτσι ξεκινήσαμε όλοι, ότι δουλειά και να κάνεις κάποια στιγμή θα την κάνεις για πρώτη φορά.

konas
24-03-07, 08:08
Μανο μην στενοχωριεσαι καθόλου. Συμβαίνουν σε όλους. Αν είναι το πρώτο σου γερό, τότε καλύτερα που ηρθε έτσι και εισαι μια χαρά εσύ. Οι λαμαρινες φτιάχνονται. Στείλε μου σε pm τι σπουδάζεις.

Lil
24-03-07, 20:52
Λοιπον.... απο φτερο φαναρια κ μασκα ειμαι πλεον οκ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ agrotis..... μας μενει Προφυλακτρηρας ///Μ......

ευχαριστω ολους σαε παρα πολυ.... πραγματικα δεν περιμενα τετοια συμπαρασταση...

sotiris 328i
25-03-07, 21:20
Μανο εσυ να σαι καλα φιλε μου..
Δεν πειραζει μην στεναχωριεσαι θα γινει και θα το ξεχασεις.

bmw318cabrio
26-03-07, 00:29
Απο μενα εχεις προβολακικα και νεφρα μπροστα Μανο...Οσο για δουλεια αν θες μπορεις να ερθεις στο Ζαχο στη Σαρωνιδα για Service...Φιλε το αμαξι σου θα το κανουμε καλυτερο απο πριν...μην ανησυχεις τιποτα γιατι εχεις φιλους!!!

azoud
26-03-07, 08:24
Φιλε Μαϊκ κουραγιο και ολα θα πανε καλα εφ οσον εσυ εισαι καλα!

Στο μονο που μπορω να σε βοηθησω ειναι να σου δωσω τα φλασακια που εβγαλα απ το δικο μου ομως ειναι κιτρινα.

Μακαρι να μπορουσα να κανω περισσοτερα φιλε μου!

Μη στεναχωριεσαι το αμαξακι θα το φτιαξεις παλι οπως πριν!:nod:

Geo_3D
26-03-07, 08:31
Αφου εσυ δεν επαθες τιποτα,τοτε ολα καλα
Οι λαμαρινες ισιωνονται,η ζωη οχι.Σε λιγο καιρο ο πανθηρ θα ειναι ετοιμος για να κυκλοφορησει και παλι αναμεσα μας.Υπομονη

M3Convertible
26-03-07, 10:03
Μάνο μην στεναχωριέσαι καθόλου για το αυτοκίνητό σου εσύ να είσαι καλά, η ζημιά σου που είδα είναι ελάχιστη.
Συμβουλή μου είναι να βρεις φανάρια μαμά να βάλεις, και για Angel δες του Azoud που τα βάλαμε την Κυριακή παρέα με τον M Dolce.

thanassis
26-03-07, 12:08
Μάνο φαίνεται αρκετό αλλά είναι μόνο λαμαρίνες, αφού δεν άρπαξε μηχανικά μέρη και κρεμαγιέρα είσαι καλά, από καθρέπτη? έσπασε κάλυμμα και κρύσταλλο? ο μηχανισμός λειτουργεί? φανάρι βρήκες ίδιο? κρίμα πάντως, τουλάχιστον πέρασε και είσαι εσύ καλά......

Lil
26-03-07, 16:26
Συμβουλή μου είναι να βρεις φανάρια μαμά να βάλεις, και για Angel δες του Azoud που τα βάλαμε την Κυριακή παρέα με τον M Dolce.
βρηκα φαναρια μαμα... κ θα κανω το ιδιο με σας... αλλα θα χρειαστω την βοηθεια των ειδικωνν.... εεεε φανταστικοι κωστα κ αντρεα.....!!!!!!!!!!:D :D :ices_ange

Octane
29-03-07, 12:37
Μανο μολις το ειδα!!!:mad:
Ευτυχως βλεπω οτι 1)η ζημια δεν ειναι μεγαλη και 2)εχεις μια απιστευτη συμπαρασταση απο καποια παιδια του φορουμ που πραγματικα με αφηνουν αφωνο!!
Αντε συντομα παλι θα βγει στους δρομους το κουκλι σου,καλυτερο απο πριν...!!

(Δυστυχως εγω δεν μπορω να προσφερω τιποτα,μακαρι να μπορουσα ρε φιλε αλλα ευτυχως απ'οτι καταλαβα τα εχεις βρει ολα :) )

kimiE46coupe
29-03-07, 12:52
τι εγινε?τωρα μολις το ειδα!κριμα ρε γαμωτο.

bmw318cabrio
29-03-07, 17:18
Μανο μολις το ειδα!!!:mad:
Ευτυχως βλεπω οτι 1)η ζημια δεν ειναι μεγαλη και 2)εχεις μια απιστευτη συμπαρασταση απο καποια παιδια του φορουμ που πραγματικα με αφηνουν αφωνο!!
Αντε συντομα παλι θα βγει στους δρομους το κουκλι σου,καλυτερο απο πριν...!!

(Δυστυχως εγω δεν μπορω να προσφερω τιποτα,μακαρι να μπορουσα ρε φιλε αλλα ευτυχως απ'οτι καταλαβα τα εχεις βρει ολα :) )

Ετσι ειναι μανο...Λαμαρινες βρισκεις ....Φιλους βρισκεις δυσκολα..και εμεις ειμαστε εδω..μην ανησυχεις μικρε...:bigthumb: :smashtard

saikoE39
01-04-07, 02:33
Κρίμα.......και εγω τετοια εποχη πέρσι με βροχη..μετα απο συναντηση...χαλασα τον προφυλακτήρα μου σε κατι καγκελα...εξω απο την σχολη των παπάδων...
Ολα γίνονται....μην σκας....
Εγω απο την τρελa που ειχα...σε 2 μερες το ειχα ετοιμο....
Εβαλα πως με χτύπησε η μανα μου με το ροβερ....και δεν εβαλα ουτε λεπτο απο την τσεπη μου....
Βεβαια βιαστηκα αρκετα...και θα μπορουσα να ειχα βαλει τον m-pack μπροστα...τουλάχιστον μου εκοψε και περασαμε και το καπό που ηταν χαλια απο πετραδακια...
Τεσπα......μικροί είμαστε και καλο ειναι να έχουμε καλες και κακες εμπειριες.

Lil
13-04-07, 20:08
so..... νεα μετα απο καιρο......
ετοιμη η ζαντα....
2 μερες εκατσε στον Στεργιο... η αληθεια ειναι οτι θελει ενα βαψηματακι αλλα αν ειναι να γινει θα βαφτουν κ οι 4εις....
7239 7240
7241 7242

Special Thanks to Mr. Fairytale for infos....

Lil
10-05-07, 18:32
Χθες μπηκε στην καλιμπρα κ ισιωσε το θυριο....
7713
7714
7715

Octane
10-05-07, 19:40
Χθες μπηκε στην καλιμπρα κ ισιωσε το θυριο....
7713
7714
7715

:scratchch Κατι μου θυμιζει αυτο το ζαντολαστιχο ;)
Χαιρομαι που τελικα βοηθω και γω :yippee:

Lil
11-05-07, 02:06
:dblthumb2 χαχα... ναι ρε Πανο... θενκς... τλκ μου ειναι πολυ χρησιμα κ εκτος πιστας...

giogio
12-05-07, 00:11
Που το φτιαχνεις?Στα Λιοσια?

Lil
12-05-07, 12:43
οχι giogio καπου στην Π.Ραλλη το χω το μωρο....