PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιος μπορεί να βάλει αγγελίες


Administrator
17-04-07, 09:29
Νέες αγγελίες μπορεί να βάζουν μόνο τα Ενεργά Μέλη (Active Members).

bmw318cabrio
17-04-07, 10:21
Παρακαλω τους Admin να δουνε λιγο το θεμα μου...Εγω ασχολουμαι καθημερινα με το φορουμ , ερχομαι στις συναντησεις , και ποσταρω αρκετα αλλα δεν εχω χαρακτηριστει ενεργο μελος (Ακουτε κυριε Santo-Geo3D)..χεχε..Αν μπορει να γινει κατι θα ημουν υποχρεος!!!

Ευχαριστω , Νικος

MPOWER
17-04-07, 10:27
Υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος που δεν έχεις γίνει "Ενεργό Μέλος"?

bmw318cabrio
17-04-07, 10:29
Mpower δεν ξερω να σας απαντησω σε αυτο...:)

Dim77
17-04-07, 10:35
Έχεις συμπληρώσει τα υποχρεωτικά πεδία στα προσωπικά στοιχεία? (Ονοματεπώνυμο-τηλέφωνο-κλπ?)

Dim77
17-04-07, 10:37
Πολύ καλή κίνηση αυτό με τα Active Members!!

bmw318cabrio
17-04-07, 10:39
Oλα Δημητρη τα συμπληρωσα...

DaywalkeR
17-04-07, 10:42
Να ρωτησω κι εγω μη την σειρα μου, η λιστα με τα Active Members εχει ανανεωθει ή ειναι αυτη που εγινε καποια στιγμη τον Φεβρουαριο?
PS, οταν διαβασα το Active Members μου ηρθε στον νου το συγκροτημα :p:

alexcsl
17-04-07, 10:46
Η λίστα ανανεώνεται κάθε τρίμηνο.

Εδώ είναι η τρέχουσα :

http://www.bmw-motorsport.gr/forums//showthread.php?t=7889

DaywalkeR
17-04-07, 10:47
Επρεπε δηλαδη να εχω ανανεωσει τα στοιχεια μου? γιατι δεν με βλεπω πλεον μεσα στην λιστα

alexcsl
17-04-07, 10:48
Επρεπε δηλαδη να εχω ανανεωσει τα στοιχεια μου? γιατι δεν με βλεπω πλεον μεσα στην λιστα

Πήγαινε στην διόρθωση Προφίλ,
και συμπλήρωσε τα πεδία που έχεις κενά.

DaywalkeR
17-04-07, 10:50
Εγινε το μπαξιμο:smokin: thnx for the fast reply

Fairytale
17-04-07, 11:01
Το πήξατε στο off-topic...
Με το θέμα των ενεργών μελών (ή active members) υπάρχουν τουλαχιστον άλλα 3 threads με απορίες και οδηγίες-εξηγήσεις του πως και του γιατί.
Χαλάμε έτσι την ουσία που υπάρχει στο αρχικό post.
Να γίνει κοπτοραπτική...
C U out there

alexcsl
17-04-07, 11:17
Nικο εμενα δεν ητανε off topic το πρωτο γιατι εθεσα ενα θεμα ακριβως γιαυτο που ελεγε το topic...Ακριβως επειδη εχω συμπληρωσει τα στοιχεια και ξερεις ποσο ασχολουμαι θα περιμενα να ειμαι ενεργο μελος...

Το ξαναγράψαμε.
Πρέπει στο προφίλ σου να είναι ΟΛΑ τα πεδία συμπληρωμένα.

Το θέμα πιστεύω έχει εξαντληθεί.

- Αγγελίες μόνο τα ενεργά μέλη.
- Σχετικά με το ποιος είναι και πώς γίνεσαι ενεργό μέλος
εδώ : http://www.bmw-motorsport.gr/forums//showthread.php?t=7889 (http://www.bmw-motorsport.gr/forums//showthread.php?t=7889)

Ευχαριστώ.-

Cabriolakias
17-04-07, 11:43
Δηλαδει και ενεργα μελη να ειναι δεν μπορει παλι να γινει το ιδιο προβλημα?

Action Man
17-04-07, 11:46
Ρε παιδιά...εγώ δεν τα έχω συμπληρώσει όλα?

bmw318cabrio
17-04-07, 11:48
To ιδιο αναρωτιεμαι και εγω Παντελη...

Action Man
17-04-07, 11:56
μάλλον έχει γίνει μπέρδεμα
Είμαι στη λίστα.

konas
17-04-07, 12:25
Πολύ καλή απόφαση αυτή.
Ας ελπίσουμε ότι έτσι θα μειωθούν οι κομήτες.

Βέβαια από ότι κατάλαβα πρέπει να είναι συνεχώς γραμμένα τα αιτούμενα στοιχεία στα πεδία του user cp, και δεν αρκεί που τα γράψαμε μια φορά στην αρχή. ΟΚ τα ξανασυμπλήρωσα.

tsouk
17-04-07, 12:49
:+1: Ελπίζω να δουλέψει αυτο το μέτρο!

kouk
17-04-07, 17:25
Πολύ καλή η απόφαση. Θα μειώσει όσους θέλουν να προωθήσουν απλώς προϊόντα!

Παράκληση. Μπορεί να μου πει κάποιος από τους mods πότε στέλνεται η λίστα ενεργών χρηστών στις συνεργαζόμενες εταιρείες?

Αγόρασα κάποια πράγματα από την "Κουλούρης", αλλά η λίστα ήταν η παλιά, που δεν με περιελάμβανε! :embarassm

Dark_Niaou
17-04-07, 19:11
http://www.bmw-motorsport.gr/forums//showthread.php?t=7889

kouk
17-04-07, 20:32
Ναι, το ξέρω ότι είμαι στην λίστα Dark_Niaou. Στην "Κουλούρης" όμως είχαν ακόμα την προηγούμενη...που δεν ήμουν. Αυτό ρώτησα. Πότε την στέλνετε στις συνεργαζόμενες επιχειρήσεις.

Μην παρεξηγηθώ. Μια απλή απορία είχα... :)

Dark_Niaou
18-04-07, 15:51
Ναι, το ξέρω ότι είμαι στην λίστα Dark_Niaou. Στην "Κουλούρης" όμως είχαν ακόμα την προηγούμενη...που δεν ήμουν. Αυτό ρώτησα. Πότε την στέλνετε στις συνεργαζόμενες επιχειρήσεις.

Μην παρεξηγηθώ. Μια απλή απορία είχα... :)

Aπ' όσο γνωρίζω μέσα στην εβδομάδα θα σταλλουν οι καινουριες λιστες.

kouk
18-04-07, 20:48
ΟΚ. Ευχαριστώ για την απάντηση... :)

fasos 320
01-05-07, 19:20
κατι εγινε και δεν μπορω να βαλω αγγελια.μηπως ξερει κανεις τι εγινε?

thanassis
02-05-07, 16:20
κατι εγινε και δεν μπορω να βαλω αγγελια.μηπως ξερει κανεις τι εγινε?

διάβασε παραπάνω... δεν είσαι εστορίλ αρα δεν μπορείς.... πρέπει να δώσεις πρώτα τα στοιχεία σου

daglas
14-05-07, 20:56
οταν βγηκε η νεα λιστα μελων εως 30/6 δεν ειχα σημπληρωσει ολα τα στοιχεια μου, κατι που εχει γινει ομως τωρα ,θα πρεπει να περιμενω 1,5 μηνα για να βαλω αγγελια μια φιλτροχοανη που μου περισευει ?

mpikounis
15-05-07, 08:25
Η λίστα ανανεώνεται κάθε 3 μήνες όπως είπες και εσύ, άρα μέχρι τότε δυστυχώς δεν θα μπορείς να βάλεις αγγελία. Όπως καταλαβαίνεις δεν μπορούμε να ανανεώνουμε τη λίστα κάθε φορα που ένα μέλος συμπληρώνει τα στοιχεία του για αυτό και επιλέξαμε το 3μηνο.

watercop143
18-05-07, 19:09
Πως μπορω ρε παιδια να γινω ενεργο μελος ????

alexcsl
18-05-07, 19:44
Έχει απαντηθεί λίγο πιο πάνω.

Nicos_Z3
08-06-07, 12:04
οκ για να δούμε

watercop143
08-06-07, 21:49
Δεν εχω χαρακτηριστει ακομα ενεργο μελος...ποτε θα γνει αυτο??????????????????????????

Fairytale
10-06-07, 13:01
Πόσο δύσκολο πράγμα είναι να διαβάζουμε ένα thread από την αρχή του..?
Πόσες φορές πρέπει οι admins/mods να δώσουν την ίδια απάντηση..?
C U out there

GEORGIOSx
18-06-07, 14:02
παιδια θελω να πουλησω το bmw 318i 1988 ειωαι τρακαρισμενω πισω αριστερα πωσ βαζω αγγελεια

alexcsl
18-06-07, 14:21
Πόσο δύσκολο πράγμα είναι να διαβάζουμε ένα thread από την αρχή του..?
Πόσες φορές πρέπει οι admins/mods να δώσουν την ίδια απάντηση..?
C U out there

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ, ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΙΝ ΓΡΑΨΕΤΕ!

Stunt Mike
01-07-07, 19:47
Παιδια εγω εχω κανει ολα αυτα που λετε,εχω συμπληρωσει τα παντα τουλαχιστον οσα καταλαβαινω...και ακομα δεν μου επιτρεπεται να βαλω αγγελια.Καμια βοηθεια ρε συναδελφοι?Αν λειπει κατι απο την αιτηση μου πειτε μου να το διορθωσω.Ευχαριστω προκαταβολικα

alex power
21-07-07, 17:21
giasas pedia.pos tha gino energo melos toy club.

alex power
21-07-07, 17:29
kalispera.

manosm3
21-07-07, 19:10
Καλησπερα σας Μιχαλη και Αλεξ και ευχαριστουμε που διαβαζετε τα threads απο την αρχη, ή εστω ριχνετε μια ματια λιγο πανω απο τα posts σας!

alex power
01-08-07, 18:04
thelo na gino energo melos

alex power
01-08-07, 18:10
as moy pi kapios ti na kano gia na gino melos

Fairytale
01-08-07, 18:21
Ε τώρα θα γίνω κακός...
Είσαι τα #41 & #42 του thread. Αν διάβαζες από την αρχή το thread θα έλεπες ότι στο post #14 υπάρχει η απάντηση για την ερώτηση σου. Με την ευκαιρία μπορείς να γελάσεις διαβάζοντας πόσες φορές ΞΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ από εκεί και κάτω...
C U out there

Dark_Niaou
02-08-07, 10:31
και να συμπληρώσω.... Να γράφεις με μικρους χαρακτηρες και Ελληνικά..... Ειναι κανονας του φορουμ!!

nik hamann
05-11-07, 23:47
ποτε θα μπορουσα να γινω ενεργο μελος?

Geo_3D
06-11-07, 00:00
1/1/08 θα βγει η νεα λιστα

nik hamann
06-11-07, 00:02
οκ θα περιμενω

KATSARAIOS
06-11-07, 00:36
1/1/08 θα βγει η νεα λιστα
μπορεις να τσεκαρεις αν τα δικα μου στοιχεια ειναι οκ για ενεργο μελος προσεχως?
ευχαριστω

s42performance
06-11-07, 01:04
του χρονου που λενε....

mpikounis
06-11-07, 07:15
μπορεις να τσεκαρεις αν τα δικα μου στοιχεια ειναι οκ για ενεργο μελος προσεχως?
ευχαριστω

Είναι μια χαρά - μόνο υπομονή χρειάζεται τώρα :dblthumb2

kenz
22-11-07, 18:07
Αστα και εγω ετσι την πατησα και τωρα περιμενω 1/1/2008 :(

FUNNIKOS
24-11-07, 19:31
ποσ θα γινο και εγο ενεργο μελοσ ρε παιδια?
εχω συμλιρωσει ολα τα πεδια

Strax
25-11-07, 09:27
Υπομονή μέχρι 1/1/2008 που βγαίνει η νέα λίστα.

jonvagis
17-12-07, 20:15
Καλησπερα, Ειναι ευκολο να μου ενεργοποιησεται τον λογαριασμο μου ?

Dim77
18-12-07, 00:18
Εχμμμ...συγνώμη, αλλά είναι εύκολο να διαβάσετε το thread από την πρώτη σελίδα που τα εξηγεί όλα!
Με κάθε λεπτομέρεια!

Εν πάσει περιπτώσει....ας τα πούμε μαζεμένα.

Για να τοποθετήσει κάποιος χρήστης μια αγγελία πρέπει να έχει καταχωρηθεί στη λίστα ενεργών μελών.
Για να γίνει αυτό πρέπει να πληρεί κάποιες προυποθέσεις.
- Συμπλήρωση στοιχείων στο προφίλ του(ονοματεπώνυμο, διεύθυνση, τηλέφωνο)
- Να έχει κάνει login στο φόρουμ το προηγούμενο διάστημα (πριν την έκδοση της εκάστοτε λίστας)
- Να περιμένει, καθώς η λίστα ανανεώνεται ΜΟΝΟ κάθε 3 μήνες και όχι ενδιάμεσα για να ικανοποιήσει κάποιον χρήστη ξεχωριστά.

nik_exa
28-12-07, 19:31
καλησπερα mpower
καποια πληροφορηση σχετικα με τα ενεργα μελη?
ποτε θα μας εμπεριεχει η λιστα?
σε ευχαριστω

nik_exa
28-12-07, 20:07
οκ διαβασα ολο thread 01/01/08
sorry

steliospatra
19-01-08, 13:15
μηπως μπορειτε να μου πειτε ποτε θα ενεργοπιοηθει ο λογαριασμος μου παρακαλω για να μπορεσω να βαλω και εγω καμια αγγελια.

Dim77
19-01-08, 13:25
μηπως μπορειτε να μου πειτε ποτε θα ενεργοπιοηθει ο λογαριασμος μου παρακαλω για να μπορεσω να βαλω και εγω καμια αγγελια.

και...3 ποστ πιο πάνω...

Εχμμμ...συγνώμη, αλλά είναι εύκολο να διαβάσετε το thread από την πρώτη σελίδα που τα εξηγεί όλα!
Με κάθε λεπτομέρεια!

Εν πάσει περιπτώσει....ας τα πούμε μαζεμένα.

Για να τοποθετήσει κάποιος χρήστης μια αγγελία πρέπει να έχει καταχωρηθεί στη λίστα ενεργών μελών.
Για να γίνει αυτό πρέπει να πληρεί κάποιες προυποθέσεις.
- Συμπλήρωση στοιχείων στο προφίλ του(ονοματεπώνυμο, διεύθυνση, τηλέφωνο)
- Να έχει κάνει login στο φόρουμ το προηγούμενο διάστημα (πριν την έκδοση της εκάστοτε λίστας)
- Να περιμένει, καθώς η λίστα ανανεώνεται ΜΟΝΟ κάθε 3 μήνες και όχι ενδιάμεσα για να ικανοποιήσει κάποιον χρήστη ξεχωριστά.

και πιο πριν...

Ε τώρα θα γίνω κακός...
Είσαι τα #41 & #42 του thread. Αν διάβαζες από την αρχή το thread θα έλεπες ότι στο post #14 υπάρχει η απάντηση για την ερώτηση σου. Με την ευκαιρία μπορείς να γελάσεις διαβάζοντας πόσες φορές ΞΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ από εκεί και κάτω...
C U out there

και πιο πριν...
Πόσο δύσκολο πράγμα είναι να διαβάζουμε ένα thread από την αρχή του..?
Πόσες φορές πρέπει οι admins/mods να δώσουν την ίδια απάντηση..?
C U out there

...
Η λίστα ανανεώνεται κάθε 3 μήνες όπως είπες και εσύ, άρα μέχρι τότε δυστυχώς δεν θα μπορείς να βάλεις αγγελία. Όπως καταλαβαίνεις δεν μπορούμε να ανανεώνουμε τη λίστα κάθε φορα που ένα μέλος συμπληρώνει τα στοιχεία του για αυτό και επιλέξαμε το 3μηνο.

...
Η λίστα ανανεώνεται κάθε τρίμηνο.

Εδώ είναι η τρέχουσα :

http://www.bmw-motorsport.gr/forums//showthread.php?t=7889

Το ξαναγράψαμε.
Πρέπει στο προφίλ σου να είναι ΟΛΑ τα πεδία συμπληρωμένα.

Το θέμα πιστεύω έχει εξαντληθεί.

- Αγγελίες μόνο τα ενεργά μέλη.
- Σχετικά με το ποιος είναι και πώς γίνεσαι ενεργό μέλος
εδώ : http://www.bmw-motorsport.gr/forums//showthread.php?t=7889 (http://www.bmw-motorsport.gr/forums//showthread.php?t=7889)

Ευχαριστώ.-

Αν είναι δυνατόν.
5 λεπτά αν αφιερώσει κάποιος να διαβάσει το thread από την πρώτη σελίδα, θα ανακαλύψει και 2-3 λινκ για πρόμοια thread, και τουλάχιστον 2 φορές ΠΛΗΡΗ εξήγηση των ΛΙΓΩΝ λεπτομερειών.

Υ.Γ. Δεν είναι παρατήρηση προς αποφυγή παρεξηγήσεων τα quotes (προς αυτούς που ρωτάνε). Πλέον είναι μαζεμένες διάφορες απαντήσεις. Δε μπορεί, θα τις προσέξουν όλοι.
:D

EVANGELOS
19-01-08, 17:06
Δηλαδή τι είναι αυτή η λίστα ??? εγώ δε δίνω τα στοιχεία μου , επίσης γιατί δε μπορώ να βάλω αγγελία για ένα φίλο μου που πουλάει ένα ανατρεπόμενο ... :bugeye:

nikos1400
19-01-08, 21:50
:icon18:
:lockie::lockie:


( www.x-e.gr (http://www.x-e.gr) για ζαντες, αυτοκινητα, φορτηγα, μπακγαζιερες, σκυλους, γατες, κατσικες...)

:bricks1:

aris316i
12-03-08, 19:49
συγνωμη κ εγω που ειμαι ενγεγραμενος εδω κ ενα χρονο με πληρης στοιχεια σε ολα τα επιπεδα! γιατι δεν μπορω να βαλω εγγελια? ποιος μπορει να μου πει

Dim77
12-03-08, 19:56
συγνωμη κ εγω που ειμαι ενγεγραμενος εδω κ ενα χρονο με πληρης στοιχεια σε ολα τα επιπεδα! γιατι δεν μπορω να βαλω εγγελια? ποιος μπορει να μου πει

Το θέμα είναι ότι μπορεί να είσαι γραμμένος εδώ και ένα χρόνο στο φόρουμ, και να έχεις τα στοιχεία σου συμπληρωμένα, αλλά πότε τα συμπλήρωσες?

Αν τα συμπλήρωσες μετά την έκδοση της τελευταίας λίστας (Ιανουάριος 2008), τότε απλά περίμενε να δημοσιευθεί η επόμενη την 1η Απριλίου του 2008 και θα περιλαμβάνεσαι.

aris316i
13-03-08, 22:35
οχι πολυ πιο πριν τον ιανουαριο ειναι και πεντε μηνες πριν..!!! καπου κολλαω αλλα δεν ξερω που, ποιος μπορει να τσεκαρει τα στοιχεια μου? αν κανω κατι λαθος...

gant
16-03-08, 11:28
Εγώ παλι σαν πρωτάρης και μη γνωρίζων τους κανονισμους, έφαγα "ποινή" με δημοσίευση αγγελίας . Στις 1 Απριλίου υπάρχει περίιπτωση να γίνω ενεργό μέλος;

georgiou
21-03-08, 16:43
Εγώ παλι σαν πρωτάρης και μη γνωρίζων τους κανονισμους, έφαγα "ποινή" με δημοσίευση αγγελίας . Στις 1 Απριλίου υπάρχει περίιπτωση να γίνω ενεργό μέλος;

και εγω εχω ποινη ...
δεν μπορω να γινω ενεργο μελος και να βαλω αγγελια??

Fairytale
21-03-08, 19:33
Παρακαλώ και τους 2 σας να διαβάσετε το θέμα από την αρχή του. Εξηγούνται τα πάντα. Η νέα λίστα θα βγεί από 1η Απριλίου.
Ευχαριστώ.
C U out there

zagato
04-04-08, 13:36
Καλησπερα, επειδη ειμαι καινουργιος θα ηθελα να ξερω πως γινεται καποιος active member?
Απο οτι διαβασα η διαδικασια ειναι απλη, αλλα και εγω εχω συμπληρωσει ολα τα στοιχεια μου αλλα και παλι παροτι ενεργοποιηθηκε το account μου δεν βλεπω να ειμαι!
Επισης δεν μπορω να κανω start new thread...
Υπαρχει καποια διαδικασια ακομη?
Ειναι θεμα χρονου?

Ευχαριστω
Νασος:peepwall:

Dim77
04-04-08, 13:50
Καλησπερα, επειδη ειμαι καινουργιος θα ηθελα να ξερω πως γινεται καποιος active member?
Απο οτι διαβασα η διαδικασια ειναι απλη, αλλα και εγω εχω συμπληρωσει ολα τα στοιχεια μου αλλα και παλι παροτι ενεργοποιηθηκε το account μου δεν βλεπω να ειμαι!
Επισης δεν μπορω να κανω start new thread...
Υπαρχει καποια διαδικασια ακομη?
Ειναι θεμα χρονου?

Ευχαριστω
Νασος:peepwall:

Καλως ήρθες.
Η λίστα που βγαίνει κάθε 3 μήνες, βγήκε πάλι (καινούρια) την 1η Απριλίου.
Εσύ γράφτηκες στις 4 Απριλίου. Θα πρέπει να περιμένεις μέχρι τη νέα ανανέωση της λίστας την 1η Ιουνίου.
Συνεπώς δεν μπορείς να ανοίξεις θρεντ στην ενότητα των αγγελιών.
Μπορείς όμως στις υπόλοιπες ενότητες (αλλά όχι για να βάλεις αγγελία).

zagato
04-04-08, 20:41
Καλως ήρθες.
Η λίστα που βγαίνει κάθε 3 μήνες, βγήκε πάλι (καινούρια) την 1η Απριλίου.
Εσύ γράφτηκες στις 4 Απριλίου. Θα πρέπει να περιμένεις μέχρι τη νέα ανανέωση της λίστας την 1η Ιουνίου.
Συνεπώς δεν μπορείς να ανοίξεις θρεντ στην ενότητα των αγγελιών.
Μπορείς όμως στις υπόλοιπες ενότητες (αλλά όχι για να βάλεις αγγελία).

Ευχαριστω για το reply...

Θα ηθελα ομως να τονισω οτι το εαν υπαρχει η οχι λιστα 3μηνου θα επρεπε να ειναι ασχετο με τα δικαιωματα του χρηστη.

Η λιστα μπορει να ανανεωνεται καθε τριμηνο, αλλα βαση των κανονισμων του site η ενεργοποιηση και ο ορισμος ενος χρηστη σε active member θα επρεπε να ειναι αμεση εφοσον ο χρηστης πληρη τις προυποθεσεις σας...

Με αυτον τον τροπο που αναγραφεις στο reply σου εαν γινομουνα μελος στις 31 Μαρτιου θα ειχα full προσβαση την αμεσως επομενη ημερα (δημιουργια τις νεας λιστας). Τωρα ομως θα πρεπει να περιμενω 3 μηνες για full προσβαση επειδη ετυχε να μπω στην αρχη του τριμηνου. Ακουγεται λιγο καπως....

Τελειως συμπτωματικα επειδη ειχα ενα τεχνικης φυσης προβλημα, μια ημερα πριν βρω το site σας εγινα μελος στο http://forums.bimmerforums.com/forum/ το οποιο site εχει την ακριβως ιδια δομη με το δικο σας. Λοιπον απο την στιγμη που εγινε εξακριβωση των στοιχειων μου, εχω αμεσα full προσβαση στο site....

Ζουμε στην εποχη της τεχνολογιας, και τυγχανει να ειναι κομματι της δουλειας μου επισης, η λιστα ειναι μια βαση δεδομενων που ενημερωνεται αμεσα με την εισοδο ενος μελους. Δεν ειναι η εποχη του χειρογραφου κειμενου. Η λιστα ειναι ενα πατημα ενος κουμπιου.... Γιατι να εχουμε "τυχερους χρηστες" που τυχαια κανουνε join το site κοντα στην δημιουργια της "λιστας" και "ατυχους χρηστες" που κανανε join στην αρχη του τριμηνου? Προς θεου μην ακουστει σαν κριση, απλα το βρισκω λιγο αδικο, και νομιζω οτι σε ενα site ανθρωπων με καποιο κοινο χομπυ ας το πουμε, το οποιο σε αυτη την φαση ειναι και η αγαπη μας και τρελα για ενα τυπο αυτοκινητου, θα επρεπε να μοιραζομαστε τις σκεψεις μας, και αυτο κανω και εγω χωρις να θελω να ερθω σε αντιπαραθεση με την "αρχη".

Κανοντας λιγο browsing στο forum γενικα ειδα οτι και αλλοι χρηστες θα συμφωνουσανε μαζι μου.

Ηδη θα εχεις καταλαβει οτι ειμαι σοβαρος χρηστης και αγαπαω το αντικειμενο και ηδη σε μια και μονο ημερα εγραφης προσπαθησα να συνεισφερω στην διατηρηση και την λειτουργια αυτου του site... Για αυτο και μονο τον λογο εφαγα το χρονο να γραψω αυτο το reply...

Ακομη και μια αγγελια μπορει να συνεισφερει στο κοινο καλο των χρηστων γιατι π.χ. αυτα που εχω να προσφερω μεσα απο μια αγγελια να ειναι η λυση καποιου προβληματος η ευχαριστησης καποιου αλλου χρηστη.... Ολοι εδω μεσα πιστευω την εχουμε την τρελα μας, με το συγκεκριμενο αντικειμενο.... Εχω BMW τα τελευταια 20 χρονια της ζωης μου, απο 2002tii μεχρι τα 2 τελευταια που εχω τωρα, και πιστεψε με το κατεχω το αντικειμενο καλα, συν το οτι υπηρξα μελος των πρωτων BMW club, στα 12 χρονια μου στην Αμερικη, πουθενα δεν υπηρχε "λιστα" με αυτην την εννοια....

Μηπως λοιπον ειναι μια καλη ευκαιρια να ανανεωσουμε λιγο τις αρχες μας, και να ευχαριστησουμε λιγο τους χρηστες μας, και να μην εχουμε "lucky" και "not so lucky" users. Απλα μια προταση και παλι οχι υπο μορφη αντιθεσης....

Μετα τιμης

Νασος :bricks1:

Fairytale
04-04-08, 22:22
Η μόνη διαφορά που θα είχες σαν active member είναι η ανάρτηση αγγελιών. Όλα τα άλλα δικαιώματα σου σαν χρήστη του forum είναι ολόκληρα και μπορείς να συμμετέχεις σε κάθε συζήτηση μας.
Η λίστα ανανεώνεται κάθε 3 μήνες όχι γιατί δεν μπορεί να γίνεται πιο συχνά αλλά γιατί απλά έτσι εξυπηρετείται ο σκοπός για τον οποίο δημιουργήθηκε ο θεσμός των a.m.
Για όλα αυτά μπορείς να ενημερωθείς διαβάζοντας το forum. Έχεις 3 μήνες να ασχοληθείς με οτιδήποτε άλλο στο forum εκτός από το ΚΑΙ να σηκώσεις αγγελία.
Αν αυτός όμως είναι ο μοναδικός σου σκοπός τότε λυπάμαι αλλά θα πρέπει να περιμένεις...
C U out there

nikos1400
04-04-08, 22:42
Η μόνη διαφορά που θα είχες σαν active member είναι η ανάρτηση αγγελιών. Όλα τα άλλα δικαιώματα σου σαν χρήστη του forum είναι ολόκληρα και μπορείς να συμμετέχεις σε κάθε συζήτηση μας.
Η λίστα ανανεώνεται κάθε 3 μήνες όχι γιατί δεν μπορεί να γίνεται πιο συχνά αλλά γιατί απλά έτσι εξυπηρετείται ο σκοπός για τον οποίο δημιουργήθηκε ο θεσμός των a.m.
Για όλα αυτά μπορείς να ενημερωθείς διαβάζοντας το forum. Έχεις 3 μήνες να ασχοληθείς με οτιδήποτε άλλο στο forum εκτός από το ΚΑΙ να σηκώσεις αγγελία.
Αν αυτός όμως είναι ο μοναδικός σου σκοπός τότε λυπάμαι αλλά θα πρέπει να περιμένεις...
C U out there
:+1:
Καλως ηρθες Νασο,:)
Πιστευω με κανα-δυο βδομαδες περιηγησης και συμμετοχης στο φορουμ (ολο και κατι θα εβρισκες ενδιαφερον, με την ιστορια σου με τα BMW) θα εβλεπες οτι ισως να μπορουσες ακομα και να ζητησεις απο καποιον νεο φιλο σου εδω να σου αναρτησει καποια αγγελια αν χρειαζοσουνα...
Εγω παντως πιστευω οτι αυτο ειναι ενας τροπος προφυλαξης του φορουμ απο :thumbsdow"εμπορους".

zagato
04-04-08, 22:44
Εγω απλα εκανα ενα συσχετισμο με αλλα αντιστοιχα sites και διατιπωσα μια αποψη για το εαν η οχι ειναι δικαιο το συστημα... κατα την αποψη μου...

Επισης επεσε και το ματι μου στο οτι δεν ειμαι ενεργο μελος και το τι σημαινει αυτο. Το θεμα μου δεν ειναι εαν μπορω η οχι να βαλω αγγελια (ουτε ητανε ο λογος εγραφης) αλλα στο οτι εαν θελησω να βαλω δεν θα μπορω .... Στον κανονισμο δεν αναφερετε πουθενα το κοματι της δημιουργιιας ενεργου μελους και του 3μηνου. Ισως θα επρεπε να αναφερθει?

Η εννοια των φορουμ ειναι να λυνονται θεματα σε σχεση με το αντικειμενο του site...
Εχοντας λιγο χρονο κοιταζα διαφορα θεματα και ειδα οτι και αλλα μελη εχουνε καποιο θεμα με το συγκεκριμενο κοματι...

Ολα σε αυτη τη ζωη εξελισονται και αλαζουνε βαση συνθηκων και δεδομενων...
Το site εξελισεται, μεγαλωνει και εαν καποιος εχει ενα εγκυρο θεμα θα πρεπει να τιθεται υπο συζητηση. Δεν σημαινει οτι εαν καποιος καινουργιος εχει καποια νεα αποψη θα πρεπει να αλαζουμε τα δεδομενα επειδη ετσι του κατεβηκε.

Απλα δημοκρατια σημαινει συζητηση και αυτο κανουμε.... και επισης βλεπω οτι παλιοτερα μελη εχουνε προβλημα και ειπα να το επισημανω....

Στο site που ανεφερα πιο πριν υπαρχει επισης περιορισμος βαση αριθμου θρεντ και συμετοχης και οχι βαση χρονικου πλαισιου. Και παλι απλα συζητηση και δεν θελω να θιξω κανεναν η καποια υπαρχουσα κατασταση...

Ευχαριστω
Νασος

zagato
04-04-08, 23:00
:+1:
Καλως ηρθες Νασο,:)
Πιστευω με κανα-δυο βδομαδες περιηγησης και συμμετοχης στο φορουμ (ολο και κατι θα εβρισκες ενδιαφερον, με την ιστορια σου με τα BMW) θα εβλεπες οτι ισως να μπορουσες ακομα και να ζητησεις απο καποιον νεο φιλο σου εδω να σου αναρτησει καποια αγγελια αν χρειαζοσουνα...
Εγω παντως πιστευω οτι αυτο ειναι ενας τροπος προφυλαξης του φορουμ απο :thumbsdow"εμπορους".

Νικο ειναι μια σωστη αποψη και αυτη!
Βασικα εχω τοσα πραγματα που ουτε μπορεις να φανταστεις αλλα το ποιντ μου δεν ειναι να πουλησω κατι... Εαν θελω να πουλησω κατι μπαινω και στο ebay... Οπως κανω τα τελευταια 3 χρονια...

Απλα μου εκανε εντυπωση το θεμα της λιστας...

Το να προστατευσεις το φορουμ ειναι σωστο, αλλα ταυτοχρονα καποιος μπορει να εχει κατι που καποιος αλλος να μπορει να το θελει και να στραφει στους εμπορους να το αγορασει γιατι δεν μπορει να το βαλει στο φορουμ... Δικωπο μαχαιρι.... Ολοι εμεις που εχουμε αυτην την τρελα εχουμε μαζεψει τοσα πραγματα που οταν αποφασισουμε να κανουμε χωρο για αλλα, ισως να θεωρηθουμε και εμποροι απο αλλους... χα χα χα....

Τελος παντων το να εχεις ενα BMW ελληνικο φορουμ ειναι καλο, και ας το αφησουμε εκει...

Οταν βλεπω κατι που δεν μου αρεσει η μου κανει εντυπωση το λεω, και απλα αυτο εκανα και εδω....

Τελος εδω για να μην δωθουνε και λαθος εντυπωσεις....:tapedshut

Καλως σας βρηκα....
Νασος

gant
07-04-08, 09:36
H λίστα των active members είναι του 2007.
Πως μπορώ να γνωρίζω αν έγινα avtive member μετά την ανανέωση του Απριλίου;

gant
07-04-08, 09:51
Παιδιά, εντάξει, βρήκα την νέα λίστα και το όνομα μου. Thanx

m3e46
19-04-08, 19:42
RE PAIDIA EXW BALEI TA APARAITITA STOIXIA K AKOMA DEN MPORW NA BALW AGGELIA TI ALLO MPORW NA KANW? AN MPOREI AS ME BOH8ISEI O ADMIN H OPOIOS MPOREI

Dim77
19-04-08, 21:16
RE PAIDIA EXW BALEI TA APARAITITA STOIXIA K AKOMA DEN MPORW NA BALW AGGELIA TI ALLO MPORW NA KANW? AN MPOREI AS ME BOH8ISEI O ADMIN H OPOIOS MPOREI

Εχμμμ...συγνώμη, αλλά είναι εύκολο να διαβάσετε το thread από την πρώτη σελίδα που τα εξηγεί όλα!
Με κάθε λεπτομέρεια!

Εν πάσει περιπτώσει....ας τα πούμε μαζεμένα.

Για να τοποθετήσει κάποιος χρήστης μια αγγελία πρέπει να έχει καταχωρηθεί στη λίστα ενεργών μελών.
Για να γίνει αυτό πρέπει να πληρεί κάποιες προυποθέσεις.
- Συμπλήρωση στοιχείων στο προφίλ του(ονοματεπώνυμο, διεύθυνση, τηλέφωνο)
- Να έχει κάνει login στο φόρουμ το προηγούμενο διάστημα (πριν την έκδοση της εκάστοτε λίστας)
- Να περιμένει, καθώς η λίστα ανανεώνεται ΜΟΝΟ κάθε 3 μήνες και όχι ενδιάμεσα για να ικανοποιήσει κάποιον χρήστη ξεχωριστά.

Ακόμα μια φορά quoted τις πληροφορίες...Δώστε προσοχή στην τελευταία...με το bold font!
Επίσης να μη γράφεις με κεφαλαία. Είναι σα να φωνάζεις. Απαγορεύεται από τους κανονισμούς. Όπως απαγορεύονται και τα Greeklish. Συνδύασες και τα 2.

tasospou44
17-06-08, 00:18
ποτε θα γινει νεα λιστα με ενεργα μελη?ευχαριστω....

old school driver
01-07-08, 20:42
Παιδια τι εγινε με την λιστα???πως θα γινει να δουμε αν ειμαστε μεσα????

Gregory_///M
30-12-08, 22:08
Γειά σας παιδιά κ Χρόνια πολλά!!!
Κ εγώ δεν το έχω καταλάβει το θέμα με τις αγγελίες...Δηλαδή τώρα που συμπλήρωσα όλα τα πεδία στο User CP που είναι απαραίτητα για τα ενεργά μέλη πρέπει να περινμένω 3 μήνες για να βάλω μια αγγελία?
Αν ναι οκ θα πειμένω λόγω κανονισμών....Αλλά αν μπορεί κάποιο ενεργό μέλος να μου ανεβάσει μια αγγελία για έναν προφηλακτήρα που πουλάω...θα του ήμουν ευγνώμων...

Καλή Χρονιά!

Mike_gr
02-01-09, 10:01
Καλημερα!Χρονια πολλα,καλη χρονια σε ολους!Θελω να ρωτησω αν βγηκε καινουργια λιστα με ενεργα μελη με την αρχη του νεου ετους;;

Speedy
02-01-09, 10:02
λογικα σημερα αυριο...

Mike_gr
04-01-09, 10:48
Ρε παιδια ποτε θα βγει επιτελους η καινουρια λιστα;Θελω να δωσω καποια πραγματα απο ε30 που μου πιανουν χωρο...!

Speedy
04-01-09, 12:55
Ρε παιδια ποτε θα βγει επιτελους η καινουρια λιστα;Θελω να δωσω καποια πραγματα απο ε30 που μου πιανουν χωρο...!


Λιγο υπομονη φιλε μου...Εκτος και αν θελεις να σου ανεβασει την αγγελια καποιος αλλος!

elvetost
07-01-09, 00:14
Παιδια κι εγω θελει!
Συμπληρωσα τα στοιχεια! Αλλο τι πρεπει να κανει?
Καλη χρονια! Χρηστος

konas
11-01-09, 12:58
Παιδια κι εγω θελει!
Συμπληρωσα τα στοιχεια! Αλλο τι πρεπει να κανει?
Καλη χρονια! Χρηστος


Καλη χρονια.

Πρεπει να περιμενεις λιγο να συμπληρωθει το 3μηνο. Διαβασεις στην αρχη και θα καταλαβεις.

Αλλιως δινεις αγγελια σε καποιο φιλο σου που ειναι ενεργο μελος

john318is
24-01-09, 00:54
και γω ρε παιδια νομιζω τα συμπληρωσα ολα αλλα πολυ δεν ειναι 3 μηνες?

Speedy
25-01-09, 10:38
και γω ρε παιδια νομιζω τα συμπληρωσα ολα αλλα πολυ δεν ειναι 3 μηνες?


Ειναι και αυτος ενας πολυ καλος κανονας για να μην γινουμε "ebay"
Λιγο υπομονη..!

Andoniadis_power
04-02-09, 15:25
Τι πρεπει να κανω για να μπορεσω να βαλω αγγελεια ?

elvetost
06-02-09, 13:35
Ρε παιδες ποτε θα βγει η καινουργια λιστα? Απο την αρχη του χρονου που θα βγαινε εχει περασει κοντα εναμιση μηνας!
Αντε κι εχω και κατι πραγματακια να αδειασω λιγο χωρο!
Ευχαριστω, Χρηστος

gregE36
13-03-09, 19:31
και εγω περιμενω

zaharias
14-03-09, 15:16
... Υπομονη παιδια...

1/4 θα βγει η καινουργια λιστα...

Καθε 3μηνο ειναι...

nasos-csl
31-03-09, 14:34
ρε παιδια για να γινω ενεργο μέλος τι πρέπει να κανω?

Fairytale
31-03-09, 14:38
Ξεκίνα να διαβάζεις τo θέμα προς τα πίσω... Θα λύσεις όλες τις απορίες σου!
C U out there

john318is
01-04-09, 15:31
σημερα θα γινει η καινουρια λιστα?θα ειμαι μεσα?

zaharias
01-04-09, 19:08
σημερα θα γινει η καινουρια λιστα?θα ειμαι μεσα?

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=18697&highlight=%E5%ED%E5%F1%E3%FE%ED

sukhoi44
04-07-09, 00:07
Νέες αγγελίες μπορεί να βάζουν μόνο τα Ενεργά Μέλη (Active Members).

Το κείμενο είναι εκτός κανονισμού και γιαυτό διαγράφεται

thanassis
04-07-09, 09:50
sukhoi44 μας κούφανες έτσι???? αν δεν φας και μπαν...

Zer0cooL
04-07-09, 10:26
Δε ξερω αν ποσταρω σε σωστο μερος (κι αν οχι παρακαλω να σβηστει-μετακινηθει...).
Σημερα παρατηρησα πως για να εισαι ενεργο μελος και να μπορεις να βαζεις αγγελιες, πρεπει να εχεις βαλει στο προφιλ σου στοιχεια οπως τηλεφωνο διευθυνση και ον/μο...Εγω τοσο καιρο δεν το ειχα κανει (δεν το ειχα προσεξει καν) και τωρα βγηκε καινουρια λιστα και δεν ειμαι μεσα. Αν τα βαλω τωρα, θα ανανεωθει η λιστα η ανεξαρτητως αυτου θα πρεπει να περιμενω την επομενησε 2 μηνες????

Fairytale
04-07-09, 10:41
Αυτό είναι το κατάλληλο thread. H νέα λίστα θα βγει την 1/10. Θα χρειαστεί να περιμένεις έως τότε.
C U out there

manos4683
08-07-09, 10:54
την λίστα που την βλέπουμε...?

konas
08-07-09, 11:15
την λίστα που την βλέπουμε...?

Εδω:
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=20297

eNeRGy
09-07-09, 09:53
Ποτε θα ανανεωθει η λιστα?
Γιατι δεν μπορω να βαλω μια αγγελια που θα ηθελα...!

konas
09-07-09, 10:12
Ποτε θα ανανεωθει η λιστα?
Γιατι δεν μπορω να βαλω μια αγγελια που θα ηθελα...!


Η παρακάτω λίστα περιλαμβάνει τα ενεργά μέλη του BMW-Motorsport.gr και ισχύει μέχρι 30/09/09 οπότε και θα εκδοθεί νέα λίστα.

Ως ενεργό χαρακτηρίζεται το μέλος που συμμετέχει στις διαδικασίες του φόρουμ (απλά έχει κάνει login το τελευταίο μήνα) και έχει συμπληρώσει το ονοματεπώνυμό, τη διεύθυνση και το τηλέφωνό του/της στο "προφίλ χρήστη"!!
από:
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?p=299211#post299211
Τα bold από μενα

eNeRGy
09-07-09, 10:48
Ναι αυτο το διαβασα αλλα δηλαδη μεχρι τον Οκτωβρη πρεπει να περιμενω για να βαλω μια αγγελια?

Τι γινεται ρε παιδια, θα περασουν ασφαλιτες σπιτι μου να με τσεκαρουν και θελει τοσο χρονο...?

zaharias
09-07-09, 11:04
Ναι αυτο το διαβασα αλλα δηλαδη μεχρι τον Οκτωβρη πρεπει να περιμενω για να βαλω μια αγγελια?

Τι γινεται ρε παιδια, θα περασουν ασφαλιτες σπιτι μου να με τσεκαρουν και θελει τοσο χρονο...?

Αφου η λιστα ανανεωνεται καθε 3μηνο, τι να κανουμε..?? Να αλλαξουμε τους κανονες του φορουμ για σενα?

Τα στοιχεια σου, στο προφιλ σου, ειναι ΟΛΑ συμπληρωμενα? Αν ειναι, κανε λιγο υπομονη.. δε μπορεις να κανεις κατι αλλο..

Speedy
09-07-09, 18:10
Ναι αυτο το διαβασα αλλα δηλαδη μεχρι τον Οκτωβρη πρεπει να περιμενω για να βαλω μια αγγελια?

Τι γινεται ρε παιδια, θα περασουν ασφαλιτες σπιτι μου να με τσεκαρουν και θελει τοσο χρονο...?


Και για τι δεν την δινεις σε καποιον αλλον που μπορει...

Strax
10-07-09, 08:39
Ναι αυτο το διαβασα αλλα δηλαδη μεχρι τον Οκτωβρη πρεπει να περιμενω για να βαλω μια αγγελια?

Τι γινεται ρε παιδια, θα περασουν ασφαλιτες σπιτι μου να με τσεκαρουν και θελει τοσο χρονο...?

Θα μπορούσες να τσεκάρεις απλά εσύ τους κανόνες των αγγελιών!!

mario-zante
15-07-09, 12:06
..αν μπορειτε να συμπεριλαβετε και μενα στην νεα σας λίστα..παρακληση από εναν παλιο παλιο συμφουρητη...thnx paides..na ste kala..

stolisena
24-08-09, 00:26
Ενδιαφέρομε για προφυλακτήρα μπροστινό m3 E46 2003 και αν υπάρχουν και τα προβολάκια. Κάποιος βλάκας μου των ξήλωσε .Αν έχει κάποιος ας παρακαλώ να απαντήσει. Ευχαριστώ .

Κωνσταντίνος
25-08-09, 23:52
Ενδιαφέρομε για προφυλακτήρα μπροστινό m3 E46 2003 και αν υπάρχουν και τα προβολάκια. Κάποιος βλάκας μου των ξήλωσε .Αν έχει κάποιος ας παρακαλώ να απαντήσει. Ευχαριστώ .

Στο συγκεκριμένο thread που έγραψες, διάβασες έστω τον τίτλο του ?????????

Speedy
26-08-09, 13:41
Μαλλον οχι!!!
χαχαχαχαχαχα...

Blackwolf
04-09-09, 15:50
Paidia exo ena karo pragmata gia E36 Coupe pou sigoura tha endiaferoun pollous idioktites edo mesa,alla distixos den mporo na katalavo afti tin logiki tou na prepei na kano kapoies diadikasies gia na mporo na kataxoriso mia aggelia,diladi imarton....Na po oti kapoios paei na valei mia aggelia me antallaktika oti na nai mesa sto forum tis bmw ok,alla an einai mia aggelia pou mporei na endiaferei ena soro kosmo edo mesa kai einai gia bmw,poio to noima na ginetai afto? Anyway,exo tin aggelia mou sto 4tforum.gr , dragster.gr kai gtcclub.com ...
An yparxei provlima kai me afto pou kano,tote sixoriste me kai sviste afto to post,efxaristo...

stefanos_cool
04-09-09, 16:35
Paidia exo ena karo pragmata gia E36 Coupe pou sigoura tha endiaferoun pollous idioktites edo mesa,alla distixos den mporo na katalavo afti tin logiki tou na prepei na kano kapoies diadikasies gia na mporo na kataxoriso mia aggelia,diladi imarton....Na po oti kapoios paei na valei mia aggelia me antallaktika oti na nai mesa sto forum tis bmw ok,alla an einai mia aggelia pou mporei na endiaferei ena soro kosmo edo mesa kai einai gia bmw,poio to noima na ginetai afto? Anyway,exo tin aggelia mou sto 4tforum.gr , dragster.gr kai gtcclub.com ...
An yparxei provlima kai me afto pou kano,tote sixoriste me kai sviste afto to post,efxaristo...

βρε παλικάρι μου δεν έχεις διαβάσει καν τους κανόνες του φόρουμ!
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/faq.php
Δεν επιτρέπεται να γράφεις greeklish
διάβασε έστω το πρώτο ποστ αυτού του θρεντ!!!!!!!

thanassis
05-09-09, 16:57
Paidia exo ena karo pragmata gia E36 Coupe pou sigoura tha endiaferoun pollous idioktites edo mesa,alla distixos den mporo na katalavo afti tin logiki tou na prepei na kano kapoies diadikasies gia na mporo na kataxoriso mia aggelia,diladi imarton....Na po oti kapoios paei na valei mia aggelia me antallaktika oti na nai mesa sto forum tis bmw ok,alla an einai mia aggelia pou mporei na endiaferei ena soro kosmo edo mesa kai einai gia bmw,poio to noima na ginetai afto? Anyway,exo tin aggelia mou sto 4tforum.gr , dragster.gr kai gtcclub.com ...
An yparxei provlima kai me afto pou kano,tote sixoriste me kai sviste afto to post,efxaristo...

φίλε πες ότι είναι παρανοϊκή η διαχείριση του φόρουμ, και εσύ τόσους μήνες όμως (από το 2008 πάει πάνω από χρόνος) προλάβαινες να μπεις όχι σε μια λίστα για να βάζεις αγγελίες αλλά σε 4!!!

παρ όλα αυτά, τόσο καιρό θα είχες μάθει και για τα greeklish τα οποία οι περισσότεροι δεν τα διαβάζουν γιατί τους βγαίνουν τα μάτια (συμπεριλαμβανόμενου και εμένα)

και πάνω απ όλα, στην εγγραφή σου αν έβαζες τα στοιχεία (30 δευτερόλεπτα χρόνος) θα υπήρχες ήδη στην λίστα....

Blackwolf
06-09-09, 17:42
Εχω συμπληρωσει στο προφιλ μου,Ονομα,Επωνυμο,Πολη-Περιοχη,Τηλεφωνο.
Τωρα απλα περιμενω να βγει νεα λιστα με τα ενεργα μελη και αν ναι ποτε περιπου ειναι να βγει?
Επισης,στο πεδιο διευθυνση,εβαλα απλα ξανα την Πολη μου.Πρεπει να δηλωσω εκει και την διευθυνση που μενω?
Ευχαριστω.

Speedy
12-09-09, 10:55
Εχω συμπληρωσει στο προφιλ μου,Ονομα,Επωνυμο,Πολη-Περιοχη,Τηλεφωνο.
Τωρα απλα περιμενω να βγει νεα λιστα με τα ενεργα μελη και αν ναι ποτε περιπου ειναι να βγει?
Επισης,στο πεδιο διευθυνση,εβαλα απλα ξανα την Πολη μου.Πρεπει να δηλωσω εκει και την διευθυνση που μενω?
Ευχαριστω.


http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=20297

Μαλλον πας για την επομενη..

xalkidikiotis
17-09-09, 10:57
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=20297

Μαλλον πας για την επομενη..


Και ποτε βγαινει αυτη??:nixweiss:

stayros e 46ci
23-09-09, 00:42
ΑΝΤΑΛΑΖΩ ΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΤΡΙΜ ΠΑΡΑΘΥΡΟΝ ΑΠΟ Ε46 COUPE ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΧΡΩΜΙΟΥ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΗ

stefanos_cool
23-09-09, 09:56
ΑΝΤΑΛΑΖΩ ΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΤΡΙΜ ΠΑΡΑΘΥΡΟΝ ΑΠΟ Ε46 COUPE ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΧΡΩΜΙΟΥ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΗ


http://www.bmw-motorsport.gr/forums/faq.php

http://www.take27.co.uk/julianbaum/1000_Years/Comet_lge.jpg

διάβασε έστω το πρώτο ποστ αυτού του θρεντ!!!!!!!

balance
26-09-09, 13:15
Έχω δώσει και εγώ τα στοιχεία που χρειάζονται εύχομαι να μπώ στην λίστα που είναι να βγεί τώρα. Σας έχω κάτι για e46 cou/cabrio και limousina

iparout
02-10-09, 17:28
παιδιά, πότε θα βγει η νέα λίστα. Υποτίθεται πως θα έβγαινε στισ 30/8.. I'm confused..

Blackwolf
17-10-09, 21:32
Καποιος οντος αν μπορει να μας απαντησει κατι σχετικα με την λιστα...............................

stefanos_cool
18-10-09, 12:46
Έχω δώσει και εγώ τα στοιχεία που χρειάζονται εύχομαι να μπώ στην λίστα που είναι να βγεί τώρα. Σας έχω κάτι για e46 cou/cabrio και limousina

παιδιά, πότε θα βγει η νέα λίστα. Υποτίθεται πως θα έβγαινε στισ 30/8.. I'm confused..

Καποιος οντος αν μπορει να μας απαντησει κατι σχετικα με την λιστα...............................


http://www.bmw-motorsport.gr/forums/showthread.php?t=21917

Nikos120i
24-11-09, 20:53
Πως γίνομαι active member? Θέλω να ανεβάσω μια αγγελία για τα πίσω φανάρια μου.

Κωνσταντίνος
30-11-09, 00:14
Πως γίνομαι active member? Θέλω να ανεβάσω μια αγγελία για τα πίσω φανάρια μου.

Μπες εδώ (http://www.facebook.com/pages/Active-Member/10164873961) και επικοινώνησε μαζί τους:D:pth:

chriskoz
14-12-09, 21:22
Γεία σας παιδιά
Θέλω να ανεβάσω αγγελία για HARDTOP τι πρέπει να γίνει?

ευχαριστώ

kostasdc
21-03-10, 13:42
^ και εγω την ιδια απορια εχω :) :P

Atsa linos
02-04-10, 11:46
καλημερα και εγω νεος ειμαι και δεν εχω βρει πουθενα πως μπορω να βαλω μια αγγελια η ενα θεμα ,,ας με βοηθησει καποιος απο τους διαχειριστες του φορουμ

Fairytale
02-04-10, 12:30
Για ξεκίνα αρχηγέ να διαβάζεις το θέμα προς τα πίσω ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ !!!
C U out there