PDA

Επιστροφή στο Forum : Ζ4 Aerodynamic Pack


mpikounis
16-06-04, 08:44
Μια και μου ζητήθηκαν φωτογραφίες του πακέτου για Ζ4 που δίνει η Bmw...

Daskalopoylos
16-06-04, 08:51
αρκετα καλυτερο απο το υπαρχων!! οχι ομως αυτο που προσδοκω... υπαρχουν αλλα παρομια κιτ (και εκτος bmw)?

aVog
16-06-04, 08:53
Είναι όμορφο mpikouni αλλά του λείπουν κατι πόλυ συμαντικό... Τα λευκά ΦΛΑΣ δίνει πολύ σπορ αίσθηση ένα τοσο απλό εξτρα...
Άντε με το καλό να βγεί να δούμε πόσο θα έχει και όλας...

mpikounis
16-06-04, 09:04
Είναι όμορφο mpikouni αλλά του λείπουν κατι πόλυ συμαντικό... Τα λευκά ΦΛΑΣ δίνει πολύ σπορ αίσθηση ένα τοσο απλό εξτρα...
Άντε με το καλό να βγεί να δούμε πόσο θα έχει και όλας...
Το aerodynamic pack που αποτελείται από μπροστά προφυλακτήρα, ποδιές και πίσω spoiler έχει βγεί και κοστίζει περίπου 1500€ + βάψιμο. Είναι αρκετά καλά τα χρήματα.. αλλα δεν έχει λευκά φλας!

stef
17-06-04, 01:16
Όντως πολύ ωραίο το aerodynamic pack!
Λευκά φλας μπορεί να μην έχει αλλά το ομορφαίνει πολύ!
Εξάλλου αν δεν κάνω λάθος, διατίθενται ήδη λευκά φλας εργοστασιακά πλέον για το Ζ4

aVog
17-06-04, 13:16
Χα Χα έχω την αίσθηση οτι αν βάλω εγώ με τις 17'' το αερο πακ θα είμαι σαν Punto GT πεντάπορτο (με όλο το σεβασμό στα Punto)... κάτσε να δούμε πρώτα με τις ζάντες τι θα κάνουμε κ' βλέπουμε για το πακ (μου αρέσει που με χαλάνε τα λευκά φλας τρομάρα μου).

aVog
28-06-04, 07:54
Είδα χθες βράδυ παραλιακή κάποια νεαρά με Ζ4 χαμηλού κυβισμού 2.2 η 2.5 με full AC Sch Pack. Μπορώ να πώ πως ήταν σχετικά πάρα πολύ ωραίο. θα ψάξω για καμία φωτό και θα το κανς ποστ.

stef
28-06-04, 16:58
Εκείνο που με χαλάει υπερβολικά στο πακετάκι της schnitzer είναι τα πλαινά "σκέπαστρα" των φλας, και η απαράδεκτη κατά την άποψη μου αεροτομή!Ελπίζω να διορθωθούν σύντομα αυτά τα σημεία στο body kit του κατά τα άλλα όμορφου αυτοκινήτου

lefteris
29-06-04, 14:33
Τί λέτε για τη hartge;

http://www.hartge.de/html/z4slideshowuk.html

stef
29-06-04, 16:52
Πολύ πιο ωραίο από το αντίστοιχο της Schnitzer αλλά επιτρέψτε μου να πω, οτι η πρόταση της Alpina σ'αυτόν τον τομέα με εντυπωσιάζει περισσότερο!